Şimdi Ara

VODAFONE GİZLİ NUMARA ENGELLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
77.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DAHA SİTEYE BİLE KONULMAYAN BU SERVİS:)))

Yeni Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisi 13.12.2007 tarihinde canlıya alınacaktır.

Müşterilerimiz, Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisine abone olmak koşuluyla kendilerine gizlenmiş numaralardan gelen aramaları kısıtlayabileceklerdir.

Gizli Numaraya Kapalı servisine abonelik ücretsiz olacaktır ve tüm faturalı, önödemeli, bireysel ve kurumsal aboneler bu servisi kullanabileceklerdir.

İŞLEM YAPILAN KANALLAR

- Müşteri Hizmetleri
    shoplar
    - SMS kanalları
    ile abone olup iptal ettirebileceklerdir.
    SMS İle Servis açılımı:

Servisi açmak için; SMS metnine “GIZLINUMARAYAKAPALI AC“ yazılarak 7048’ gönderilir.
    Servisi kapatmak için; “GIZLINUMARAYAKAPALI KAPAT” yazılarak 7048’ gönderilir.
    SaygıLarımızLa Vodafone Satış Noktası

• Eyvallah
  • sonunda düşünebildirler şunu. bıkmıştım saçma sapan mesajlardan...
  • super
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kilic_iletisim

Servisi açmak için; SMS metnine “GIZLINUMARAYAKAPALI AC“ yazılarak 7048’ gönderilir.

yazıp gönderdim

gelen cevap

hatalı komut önce şifre sonra parametreyi yazıp tekrar 7048 e gönderin.
  • Bu servis kaç haftadır zaten var. Farklı bir kodu vardı bunun biliyordum. *bilmem kaç # diye.

demekki test aşamasında olduğu için duyurmuyorlardı Yakında tam düzelsin açıklarlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Bu servis kaç haftadır zaten var. Farklı bir kodu vardı bunun biliyordum. *bilmem kaç # diye.

demekki test aşamasında olduğu için duyurmuyorlardı Yakında tam düzelsin açıklarlar

senin dediğin turkceldeki *253# galiba.

telsimde daha yeni başlıyo.
  • Onu biliyorum da birde Vodafone da vardı. Hatta yapmıştımda eski haline getirmek için canım çıkmıştı

Gizli mizli herkes arayabilsin beni
  • kısa zamanda bütün oparetörlerde olacak sanıyotum ilk turkcell başlattı
  • henüz bu servis aktif değilmiş hazırlanıyormuş.vodafone m.h
  • quote:

Onu biliyorum da birde Vodafone da vardı. Hatta yapmıştımda eski haline getirmek için canım çıkmıştı

Gizli mizli herkes arayabilsin beni

sizin dediğiniz numaranızın karşıya gönderilmesiyle ilgili olmasın
  • Onunla ilgili değil. Biraz sorunluydu iptal edememiştim çok uğraşmıştım. Bir telefon firmasının teknik servisindeki bi ark vermişti koduda(servisin ismi söylemeyim reklama girmesin). Belkide sorunlu olduğu için duyurmamışlardır.
  • quote:

Onunla ilgili değil. Biraz sorunluydu iptal edememiştim çok uğraşmıştım. Bir telefon firmasının teknik servisindeki bi ark vermişti koduda(servisin ismi söylemeyim reklama girmesin). Belkide sorunlu olduğu için duyurmamışlardır.

my vodafone dan ve 7048 aranılarak işlem yapılabiliyor müşt.hizm. de aranabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: PcKeOS

My Vodafone kısmından baktım, evet Vodafone da artık bu hizmeti vermeye başlamış.

ben yaptım oldu. inanmayan varsa beni arasın.
  • peki 7048 e msj ucretli mi? yoksa tcell gibi bedawa mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: webkurdu47

peki 7048 e msj ucretli mi? yoksa tcell gibi bedawa mı?

ücretli hemide 1 kontör.
  • bende yaptım şu anda aktif
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilalalkan

quote:

Orjinalden alıntı: PcKeOS

My Vodafone kısmından baktım, evet Vodafone da artık bu hizmeti vermeye başlamış.

ben yaptım oldu. inanmayan varsa beni arasın.

Numaran kaç

My Vodafone dan yapılan işlem ücretsiz arkadaşlar. Ordan yapın haybeye kontör vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKELETER -- 15 Aralık 2007; 13:47:38 >
  • Teşekkürler
  • Arakdaşlar Bende Olmadı Neden Acaba Faturalı Hat Kullanıcısıyım Fakat
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.