Şimdi Ara

## BFG'den 400$'a Overclocklu GeForce 8800GTS ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## BFG'den 400$'a Overclocklu GeForce 8800GTS ##

Nvidia'nın G92 tabanlı GeForce 8800GTS modelini esas alan ekran kartı çözümünü duyuran bir diğer firma da BFG oldu. Firmanın anons ettiği saat hızı arttırılmış yeni modeli GeForce 8800 GTS OC 512MB'ın gpu saat hızı 25MHz arttırılarak 675MHz'e çıkarılırken shader hızı da 49MHz'lik artış ile 1674MHz'e çıkarılmış durumda. BFG, ekran kartının bellek saat hızına ise dokunmayı en azından bu model için tercih etmemiş. Zira ekran kartının sahip olduğu 512MB GDDR3 bellek referans değer olan 1940MHz'de çalışmakta. Çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışına da sahip olan BFG'nin yeni ekran kartının yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 400$ olarak belirlenmiş durumda.

• Bu karttın ülkemizde satılmasına ihtimal dahi vermiyorum.Hem o/c oranı inanılmaz kötü hemde fiyatına değicek bir ürün değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZomBak

Bu karttın ülkemizde satılmasına ihtimal dahi vermiyorum.Hem o/c oranı inanılmaz kötü hemde fiyatına değicek bir ürün değil.

+1.o ne fiyat o ne oc.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZomBak

Bu karttın ülkemizde satılmasına ihtimal dahi vermiyorum.Hem o/c oranı inanılmaz kötü hemde fiyatına değicek bir ürün değil.

bencede sana aynen katılıyorum arkadasım
  • Evet ama BFG iyi markadır yani.
  • NASIL BİR OC BU YA 25 MHZ İLE 49 MHZ İLE OC OLUR MU BİDE 400 DOLAR YUH YANİ ASUS İŞİ OLMUŞ BU GERÇİ O DAHA İYİ YAPAR BU İŞİ PAHALI
  • buna para verenin aklını seviyim aklını
  • bu para çok ve oc az olmuş msi oc si çok daha iyi. KUMANDAN bir konu yaınlamıştı bununla ilgili
  • Adamlar kartları f/p oranında yapsalar alınır eyvallah ama b.k çıkarma oranında yaptıkları için satılmıyor... Habire debire OC'li çıkaracaklarına beklesinler yeni bişeyler çıkarsınlar... Yeter artık biri ekran kartı üreticilerine durdursun :)
  • hız aşırtılmış modellere neden fazldan para verelimki bizde yapıyoruz kendimiz hız aşırtma para vermeden
  • gerçekten fiyat abartılı.
  • Üstünde Su soğutma için block koysalardı 400$ değerdi
  • O/c ni sevsinler o kadar o/c yi çocukta yapar sırf ürün çeşitlemek için yapıyorlar. Yakında muhtemelen o/c 2 modeli çıkarırlar.
  • artık piyasa karıştı pcb üreticileri 1 gpu üzerine 3-4 farklı model çıkarıolar şimdi bu ekran kartında 25 lik o/c'nin ne anlamı war yoksa g92 tabanlı gpuların o/c seviyesi çok fazla değilmi?
  • bfg oldukça kaliteli bi marka ama fiyat biraz fazla olmuş
  • ömür boyu garantiyi unutmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

ömür boyu garantiyi unutmayalım

En baba ekran kartı 4 sene sonra çöp olur... Ömür boyu garanti göz boyamaktan başka bir şey degil bence...
  • Yuh yani, o ne biçim fiyat. GTS'den de umudu kesecez anlaşılan.
  • BFG firmasını yurd dışından takip ediyorum iyi bir firma bizim ülkede satışı yok yoksa kaliteli oc sunan bir firma.
  • birde anasının nikahını isteseymiş olurdu hani.o karta 400$ veren BFG nin anasını da nikahlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.