- x
saç diplerinin acıması :(:(
11 Cevap19627 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Aralık 2007; 22:03:17 

arkadaşlar başımın aşırı kaşınması üzerine uzun zamandır sürekli (sıcak)banyo yapıyorum.. ve banyodan kaynaklanan bir durummu bilmiyorum ama başımın üst bölgesinin bir kısmındaki saç diplerim saçımla oynayınca acıyor bunun sebeebi nedir??yoksa bir hastalığın sebebi olabilir mi?ve arkadaşlar şimdi farkettim başımı hızlıcana salladğım zaman da başım ağrıyor

yarıdmlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum
şimdiden tüm forum ehalisine ty

1131 Mesaj
12 Aralık 2007; 2:38:03 

Bildiğim kadarı ile üşütmeden dolayıda saç diplerinde acıma olabiliyor. Ancak bir arkadaşımda seninkine benzer bir durum vardı. Onda, sol taraf saç dipleri acıyordu, aynı şekilde yüzünün solunda da garip bir his olduğunu söylüyordu. Doktora gitti 2 gün geçmeyince, tam net hatırlamıyorum ancak kulak içinde bir takım sinirlerle ilgili bir rahtsızlıktı. Vitamin hapı verdi sanırım.
Önerim ise bir doktora görün :)
Geçmiş olsun.

135 Mesaj
12 Aralık 2007; 12:15:54 

tam bilemiyorum ama ıslak saçla saçını tam kurutmadan dışarı çıktıysan saç nezlesi olmuş olabilirsin..özellikle kışın saç diplerini tam kurutmamaktan kaynaklanan bir şey..saç diplerinde ağrı ve acı yapıyor..

27 Mesaj
21 Ekim 2010; 2:04:50 

bende kaşıntı yok ama tepe kısmında diplerde acıma var. bir kaç gündür böyle. doktora gideceğim. en iyisi bu

BEN ASLINDA YOĞUUM !!!

2701 Mesaj
21 Ekim 2010; 12:28:35 

Kepeğe karşı etkili şampuan kullanıyorsanız saç diplerine zarar veriyor arkadaşlar bu da acıya, kaşıntıya neden oluyor. Günlük kullanıma uygun bir şampuan kullanmanızı öneririm.

Satılık donanım ürünleri
No time for feeling sorry, I got here on my own
I won’t ask for mercy, I choose to walk alone

273 Mesaj
22 Ekim 2010; 7:08:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

Kepeğe karşı etkili şampuan kullanıyorsanız saç diplerine zarar veriyor arkadaşlar bu da acıya, kaşıntıya neden oluyor. Günlük kullanıma uygun bir şampuan kullanmanızı öneririm.

Günlük sampuan kullanıncada kepek geçmiyor.Kepekli dolasmaktansa acısın daha iyi.

Ben her türlü kepege karsı etkili sampuanı kullanmısımdır.Ama hiç biri etki etmemiştir.6 aydır clear men cool sport kullanıyorum.Kullanmaya basladıgımdan 2 hafta sonra kepeğin azaldığını gördüm,1-1,5 ay sonra ise tamamen geçiyor.Kaşınma veya acıma hisside yok.Diğer sampuanlarda oluyordu ama.Son zamanlarda head and shoulders ın reklamlarını cok görmeye basladım,bende hiç işe yaramadı.

2146 Mesaj
9 Kasım 2010; 18:11:40 

Ketoral diye bir şampuan var arkadaşlar, bütün eczanelerde var. 1 haftada kepek mepek kalmamıştı bende. Tavsiye ederim

1247 Mesaj
7 Ocak 2012; 16:28:27 

Mwrhaba ayni sorun bendede var acaba sizinki gectimi nasil gecti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

482 Mesaj
23 Ağustos 2012; 15:31:14 

quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

Mwrhaba ayni sorun bendede var acaba sizinki gectimi nasil gecti.

bendede var varmı çözümü

0 Mesaj
3 Şubat 2014; 17:51:49 

arkadaşlar bende bu konuda çok acı çekiyorum. ben saçlarımı hep toplarım genelde açık bırakmayı sevmem. saçlarımıda çok güzel kuruttuğum söylenemez. benim bu sorunum 3-4 senedir var. ben yarın hastaneye gitmeyi düşünüyorum. ciddi bişey olabilir mi diye korkuyorum. saç diplerim deri içinden acuyor. Sizce neden olabilir ? :(

1735 Mesaj
26 Temmuz 2014; 0:40:22 

Beyler her hareket ettigimde kafam da hareket ediyor ve sac diplerim cok aciyor. Kulagimda sanciyor. Acaba neden oluyor bilen varmi

Eski kullanıcı adı: Citizen
qandrdm qnq :(

76 Mesaj
26 Temmuz 2014; 0:46:13 

1 yildir sac diplerim yaniyor aciyor igne batiriliyor sanki surekli gecmeyen kepek ve dokulme var.Biktim artik hayattan doktora gidiyorum kac kere farkli farkli sallamiyorlar yasamak istemiyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » saç diplerinin acıması :(:(
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.187