Şimdi Ara

## Samsung'dan Blu Ray Atağı; 300$'a Oynatıcı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Samsung'dan Blu Ray Atağı; 300$'a Oynatıcı ##

HD DVD ve Blu Ray arasında yaşanmakta olan "format meydan savaşları" olarak ta nitelendirebileceğimiz sıkı rekabet kendini fiyat noktasında da hissettirmeye başladı. Zira geçtiğimiz günlerde yurt dışında özel bir kampanya ile 99$'a satılan Toshiba'nın HD DVD oynatıcısından sonra Samsung cephesinden de ciddi bir Blu Ray atağı geliyor, üstelik bu atak özel bir gün veya promosyon ile de sınırlı değil. Zira firmanın Blu Ray oynatıcısı BD-P1400'ün yurt dışında 300$ altına çekilen fiyatı ile önemli bir hamle yaptığı bildirilmekte. Kullanıcılar yurt dışında çeşitli satış noktalarından Samsung'un HDMI v1.3, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, doğal 1080p oynatımı gibi zengin özellikleri olan Blu Ray oynatıcısı BD-P1400'ü 300$'a fiyat seviyesinden temin edebilecekler. Bakalım Blu Ray cephesinde gelen bu hamleye HD DVD tarafı nasıl bir yanıt verecek birlikte göreceğiz.

• 99 nere 300 nere evet fiyatlar kafa kafaya
  • Blue ray için PS3 alıcaktım ne güzel.şimi ondan da mı vazgeçeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

99 nere 300 nere evet fiyatlar kafa kafaya

99'luk HD-DVD player'lar 1080i çözünürlük verebiliyor. Oysa bütün Blu'lar 1080p. 1080p HD-DVD fiyatları da Samsung'un fiyatına yakın.
  • Ben herzaman söyledim biraz sabır!!!!
  • Türkiyede 1400 modeli 1499 YTL yani 1200 USD birkaç gün içinde marketlerde olur. Ayrıca 5000 modeli de Şubat gibi gelecekmiş fiyatı 1.700 YTL olacak ama hem bluRay hemde HDdvd çalıştırıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Emre The Sorcerer

quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

99 nere 300 nere evet fiyatlar kafa kafaya

99'luk HD-DVD player'lar 1080i çözünürlük verebiliyor. Oysa bütün Blu'lar 1080p. 1080p HD-DVD fiyatları da Samsung'un fiyatına yakın.
  • Ben her zaman söyledim biraz paraa!!!!
  • Şubat ayında her iki formatı okuyan cihaz satışa başlarsa olan dvd playerlara olur satışları da fiyatları da artık geri dönmemek üzere biraz daha düşmeye başlar.
  • 2009 başında gazeteler kuponla verir olur artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulent35220

2009 başında gazeteler kuponla verir olur artık

Dvd'leri verdile sankide
  • quote:

Orjinalden alıntı: vural_kral

Ben her zaman söyledim biraz paraa!!!!

Haklısın arkadaşım. İlk çıktığında dvd playerl 1milyar civarıydı. Piyasanın oturup, farklı modellerin yaygınlaşmasını beklemekte yarar var tabi acelesi olmayanlar için.
  • TV yayınlarımız yüksek çözünürlüğe geçmedikçe FULL HD bir LCD ve Plazma ekranı ancak bu gibi ürünler paklar.
  • ne lcd ne plasma televizyonum var önümüzdeki 1-2 senede olmayacak isterlerse bluray i50 ytl ye versinler almam 25 gb lık dıskı 35 ytl gibi bir fiyata sahipti nerdeyse hdd parası
  • Dostum senin Bilgisayarın başında ne işin var, ne yapıyosun burada sen interneti de bedava verseler almazsın,
    buraya üşenmeden bunları yazıyosun pes valla..

quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

ne lcd ne plasma televizyonum var önümüzdeki 1-2 senede olmayacak isterlerse bluray i50 ytl ye versinler almam 25 gb lık dıskı 35 ytl gibi bir fiyata sahipti nerdeyse hdd parası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thai-Fun -- 12 Aralık 2007; 12:07:05 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.