Şimdi Ara

## Arctic Cooling'den Freezer Xtreme Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Arctic Cooling'den Freezer Xtreme Geliyor ##

Soğutma teknolojileri firması Arctic Cooling, önümüzdeki senenin ilk ayları içerisinde son derece iddialı bir işlemci soğutucusunu kullanıcıların beğenesine sunmaya hazırlanıyor. Konu işlemci soğutucuları olduğunda açıkçası bir süredir sessiz kalan firma yeni soğutucusu Freezer Xtreme ile bu sessizliğini de bozmuş olacak. Sahip olduğu 8 ısı iletim borusu ile dikkat çeken Arctic Cooling'in yeni işlemci soğutucusu Freezer Xtreme ayrıca 226 adet yaprağa sahip olacak ve 120mm'lik fan ile desteklenerek kullanılabilecek. Bu noktada kullanıcılar yeni soğutucuyu ister pasif dilerlerse de fan ile desteklenmiş şekilde kullanabilecekler. Intel'in LGA775 ve AMD'nin soketAM2 işlemcileriyle uyumlu olması beklenen yeni soğutucunun fiyatı ise bilinmiyor.

• yeni soğutucu çıkarmakta bence geç bile kaldılar.AM2 cephesinde freezer 64 pro tarzında modelleri yoktu. Freezer 64 LP yi saymıyorum zira o düşük profilli media pc ler için tasarlanmış bi model.

herneyse.arctic cooling i sessiz performans olarak bilirim ben.bu soğutucusu nasıl olacak merak ettim.sanırım buna özel bir de fan çıkarırlar ???
  • eğer kullanıcı overclock ile uğraşmayacak ise artık böyle abartılı soğutucular bana biraz saçma geliyor 65 nm ve 45 nm işlemciler stock fan ile ortalama %40 overclock oluyo benim amd 4400+ masa üstünde neredeyse donacak stock fan ile 10 derece ye düşüyo extreem kullanıcılar için tabiki konuşmuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentozi1905gs

eğer kullanıcı overclock ile uğraşmayacak ise artık böyle abartılı soğutucular bana biraz saçma geliyor 65 nm ve 45 nm işlemciler stock fan ile ortalama %40 overclock oluyo benim amd 4400+ masa üstünde neredeyse donacak stock fan ile 10 derece ye düşüyo extreem kullanıcılar için tabiki konuşmuyorum

bi de qx9770 gibi işlemcileri sayarsak onları dediin seviyelerde tutucaksa süper olur

226 adet yaprağa ve 8 adet ısı borusuna sahipmiş..

beklentileri karşılar umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozturk21 -- 11 Aralık 2007; 6:28:37 >

• Soğutucu bir apartman gibi ama soğutucu çok güzele benziyor.
  • sanırım alüminyum değilmi qx 9770 için uygun olmayabilir tabii oc lu haline
  • Hızaşırtma sevenlene hayırlı olsun. Ağırlığı ne kadar olur acaba.
  • Kocaman Bişeye Benziyor
  • Ben 45 nm az ısınan bir işlemci ile bu ürünü fan olmadan kullanabilirim. Performanstan ödün vermeden sessizlik isteyenler için uygun ama fiyatının 60 dolardan aşağı olacağını sanmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentozi1905gs

eğer kullanıcı overclock ile uğraşmayacak ise artık böyle abartılı soğutucular bana biraz saçma geliyor 65 nm ve 45 nm işlemciler stock fan ile ortalama %40 overclock oluyo benim amd 4400+ masa üstünde neredeyse donacak stock fan ile 10 derece ye düşüyo extreem kullanıcılar için tabiki konuşmuyorum

Hava soğutma ile 10 dereceye nasıl düşebiliyorsunuz? Kasa ayrı bir buzdolabı içerisinde değilse, kutupta yaşamıyorsanız veya programınız yanlış ölçmüyorsa bu durum imkansız diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.