Şimdi Ara

Koaksiyel girişe stereo nasıl bağlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde stereo hoparlör var (2.0) bunu dvd player a bağlamak istiyorum sadece koaksiyel çıkışı var.Nasıl bağlayabilirim acaba?

• koaksiyel cıkışı bağlayabileceğin bir adet stereo amfi alırsın ve hoparlörleri de ona bağlarsın kolay gelsin
  • Buyur dostum amfi almana gerek yok bu kablo işini görür

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=157410&productid=evphiswa2527 olmadı birde mono dönüştürücü alabilirsin caox için

İşine yarayabilir bağlantıda

• Aynı bağlantı problemi bende de var.Sony DVP-NS38 dvd player var arkasında sadece scart çıkışı ve coaxial olarak dijital çıkış var.Ses sistemi olarak ta Voica A-700 var arkasında CD ve AUX olarak iki çıkışı var(kırmızı -beyaz çıkışlar) ve 4 tane de hoparlör girişi var.Bu ses sistemini dvd playera nasıl bağlayabilirim dijital ses alabilmek için.Teşekkürler.
  • stereo hoparlörlerinde dahili amfi var mı
    kullandığın dvd'nin marka modeli nedir?

quote:

Orjinalden alıntı: LongestJourney

Evde stereo hoparlör var (2.0) bunu dvd player a bağlamak istiyorum sadece koaksiyel çıkışı var.Nasıl bağlayabilirim acaba?
  • scart giriş/çıkış kablosundaki stereo sesi kullanabilmen için kablolar mevcut

quote:

Orjinalden alıntı: EpoC

Aynı bağlantı problemi bende de var.Sony DVP-NS38 dvd player var arkasında sadece scart çıkışı ve coaxial olarak dijital çıkış var.Ses sistemi olarak ta Voica A-700 var arkasında CD ve AUX olarak iki çıkışı var(kırmızı -beyaz çıkışlar) ve 4 tane de hoparlör girişi var.Bu ses sistemini dvd playera nasıl bağlayabilirim dijital ses alabilmek için.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratTURAN1977 -- 29 Aralık 2007; 18:25:38 >

• Peki sesi scart tan değil de coaxial çıkıştan alamaz mıyım dijital olarak ?
    Orjinalden alıntı: AKREPmt.

scart giriş/çıkış kablosundaki stereo sesi kullanabilmen için kablolar mevcut
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.