Şimdi Ara

## Palit'den 1GB Bellekli GeForce 8600GT Super+ ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Palit'den 1GB Bellekli GeForce 8600GT Super+ ##

Önemli ekran kartı üreticilerinden biri olan Palit'in iki özel serisi bulunmakta ki bunlar; Sonic ve Super. Firmanın Sonic serisi ekran kartları arttırılmış saat hızları ile Super serisi ekran kartları ise yüksek bellek kapasiteleri ile dikkat çekmekte. Firma son olarak GeForce 8600GT tabanlı yeni modeli GeForce 8600GT Super+'ı duyurdu. 1GB'lık GDDR2 belleğe sahip olan ekran kartının bellek saat hızı ise 800MHz. Grafik işlemcisinin frekansı 540MHz olan Palit GeForce 8600GT Super+'ın shader ünitesi ise 1190MHz'de çalışmakta. PureVideo HD teknolojisini destekleyen ekran kartı özel soğutma ile geliyor ve çift slot kaplıyor. Çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı da olan ekran kartının SLI konnektörü de bulunmakta. Yaklaşık 90 Avro'luk yurt dışı satış fiyatına sahip olduğu bildirilen Palit'in yeni ekran kartının ülkemize geliş tarihi ve fiyatı konusunda ise şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 19 Ocak 2008; 14:02:45 >

• artık 8800 varken 8600 gt demode oluyor
  • 1 gb ram mi? 256 mb ram ile bu kartı dumur edecek yığınla kart var...
  • türkiyeye geldi ben su an almayı düşünüom ama 512 md ddr3 modeli ile bu ekran kartı arasında karasız kaldım
  • BÖYLE BİR KARTTA 1 GB NE İŞE YARAR OYUNLARA PEK ETKİSİ OLMAZ SANIRIM BUNUN HARİCİ VİDEO DA ÇOK ETKİLİ Mİ Kİ BELLEK MİKTARIEN AZINDAN 512 DEN 1024 DE ÇIKARMAK FAYDALIMI
  • Allahım 256 MB 8800GT olur belleğini beğenmezsiniz 1GB 8600GT olur ona da bu karta 1 GB ne işe yarar dersiniz sizi ancak 1 GB 8800GT doyurur herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: alimdemir

1 gb ram mi? 256 mb ram ile bu kartı dumur edecek yığınla kart var...

bu karta 10 gb ram daha taksalar bile almam.
  • quote:

+1
  • isterse 2 gb olsun tamamen satış politikasıyla kullanıcılara koyun muamelesi yapıyorlar söğüşledikçe söğüşlüyorlar utanmadan.
    bir de bakarmısınız +süper ifadesi çok komik oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 10 Aralık 2007; 22:16:01 >
  • sonic + > super + kimbilir daha ne çıkar..supersonic++ falan:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: x7sevenx7

türkiyeye geldi ben su an almayı düşünüom ama 512 md ddr3 modeli ile bu ekran kartı arasında karasız kaldım

Kararsız kalacak birşey yok aslında.
    Bunun 1GB DDR3 olmasının herhangi bir avantaj getireceğini sanmayın, DDR5 olsa balıklama atlardım belki ama ,
    512MB DDR3 ile 1024MB DDR3 hemen hemen aynıdır, bu kart en fazla Casper'ın işine yarar tabi orası ayrı
  • DDR2 ve 1gb
  • quote:

bu kart en fazla Casper'ın işine yarar tabi orası ayrı

• quote:

quote:

bu karta 10 gb ram daha taksalar bile almam.

• Çok salakça bişi olmuş. Test edildiğinde eminim 256mb olanından daha yavaş olacaktır. Çünkü bellek arabirimi 128bit ve kullanılan bellekler (oc editiona göre) daha yavaş. Kim alır ki bunu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dephyr

artık 8800 varken 8600 gt demode oluyor

+55555555555 aynen katılıyorum gerek yok bu kartlara
  • herkesde de 8800 alacak para vardı demi. yorum yaparken biraz düşünün arkadaşlar bu kadar saçmalamayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dangerousman

herkesde de 8800 alacak para vardı demi. yorum yaparken biraz düşünün arkadaşlar bu kadar saçmalamayın.

neden? fiyatı düşünce alırsın acelen ne?
  • Bu tür kartlar casper'a çok yararlı oluyor
  • Gayet alışık olduğumuz bi durum giriş-orta seviye olarak nitelendirilebicek kartlara ram takviyesi yaparak sanki daha bi üst modelinin performansını verirebilirmiş gibi gösterip stok eritiyorlar. Tabi kartı zorla satmıyorlar ama alacak arkadaşlara en azında forumda bu konuda arama yapmalarını tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.