Şimdi Ara

55'INCI MKNZ. P. TUG. K.LIGI - KIRKLARELI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
167.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55'INCI MKNZ. P. TUG. K.LIGI - KIRKLARELI

Haydi tertiplerim..

• tertip benimde aynı yer.buradan bırıyle aynı yere düşmesine sevindim.adını aldım.ben carsamba sabah 8 de kırklarelındeyım.özel mesajdan telını atarsan ırtıbat halınde olalım.
  • beyler ben askerliğimi 55.mknz. p. tuğ. k. lığı muhabere bölüğü kırklareli merkezde yaptım.
    siz kısa dönemlerin acemi birliği pınarhisarda.

şimdi gelelim işin sizi ilgilendiren kısmına.
    toplam kaç kısa dönem eğitim bölüğü var bilmiyorum.
    ama 2 öğün yemek full eğitim 1 ay içinde 2 banyo.
    samimi söylüyorum bir arkadaş dağım izni kullanıp eve gitmiş. bizim bölüğe gelmeden önce.
    annem tanımadı diyor. 85 kilo gitmiş. bize geldiğin de 70 kiloydu.

• quote:

Orjinalden alıntı: kimikonen

beyler ben askerliğimi 55.mknz. p. tuğ. k. lığı muhabere bölüğü kırklareli merkezde yaptım.
    siz kısa dönemlerin acemi birliği pınarhisarda.

şimdi gelelim işin sizi ilgilendiren kısmına.
    toplam kaç kısa dönem eğitim bölüğü var bilmiyorum.
    ama 2 öğün yemek full eğitim 1 ay içinde 2 banyo.
    samimi söylüyorum bir arkadaş dağım izni kullanıp eve gitmiş. bizim bölüğe gelmeden önce.
    annem tanımadı diyor. 85 kilo gitmiş. bize geldiğin de 70 kiloydu.

Güzel tertip..Verdiğin bilgiler için sağol.

• haydi arkadaşlar.Kimse yokmu başka?yalnızmı eğitim yapacağız?
  • Burdan dağıtım varmı? Oluyorsa nerelere? Nasıl bir yer burası? Başka ne özellikleri var?
  • selamlar benim de aynı yer izmirden aksam 7 otobusu ile yarın aksam cıkıcam yola gece 12 otobusunde byer yokmus. ozelden bende telimi yollayabilirim hepimiz aynı saate gideceğiz herhalde.
  • büyük bir garnizon merkeze yakın ama merkez babaeski ve lüle burgaz kadar gelişmemiş değil.
    biraz kopuk bir yer.
    sınır karakolları falan var.
    tek köprücü taburu 55. mekanize dedir.halkı karışıktır.
    misal bulgar göçmenleri, yerli halkı,doğulular ve çingeneler feci kaynaşmış.
    çingeneler dükkanlarda tezgahtarlık falan yapıyorlar.
    ama yazdıklarım merkez için.
    istanbula 4-4,5 saat mesafede
    istanbul seyahat ve şampiyon herseklinin otobüsü var. ama istanbul seyahati tavsiye ederim.
    evci izin veriliyor. annen baban olursa cumartesi ve pazar günleri dışarda kalbiliyorsun ama her zaman izin vermezler.
    geçici adres vermen gerekir. ve orda da olmalısın. kontrol etmeye gelirler.
  • çok güzel.Birliği biraz daha açalım.yani şimdi benim sınır karakoluna gönderirlermi? keşke gönderseler.güzel olur
    içinde bankamatik varmı? nasıl bir yer? büyükmü? içinde kaç bina var? banyolar filan nasıl? çamaşır makinelerindemi yıkanır çamaşırlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playboy22 -- 10 Aralık 2007; 22:30:58 >
  • abartın send e
    fazla geişmemiş bir yer.
    burda sınır karakollarının kışın çok soğuk olduğunu iyi bilirim.
    -35 sence nasıl bir değer??
    susuz yemeksiz ve ısınmasız kalmak hoşmudur?
    ha yazın gitseydin başka. kumsal olan karakollar var
    ayrıca gümrük olan bir sınır kara kolu vardı. sigara ve içki girişi var.
    2 ytl ye falan malboro var
  • çok iyi yermiş..-35 güzel.
  • sen gitmeden bir bakım falan yaptır. iyi değilsin.
    1 gecede 140 cm kar yağdığını bilirim.
    ben tugay santraliydim ordan biliyorum. bütün raporlar bende toplanırdı.
    yani delikanlıyım ayakları yapma.
    mesleğin falan nedir? ordu evine uyarmı?
    bence rahat edeceğin bir yer olması için dua et.
  • Bizim birliğe giden çok az kişi var sanırım forumda.
  • bende Kırklareline düştüm ve İstanbuldan gelicem..uzak değil yanı..... acaba koğuşlarda kısa ile uzun dönem erler bir arada mı kalıyorlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: apollocreat

bende Kırklareline düştüm ve İstanbuldan gelicem..uzak değil yanı..... acaba koğuşlarda kısa ile uzun dönem erler bir arada mı kalıyorlar?

bende kocaelinden gelicem.inşallah iyi olucak bizler için.Bize buradan dağıtım olurmu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playboy22 -- 11 Aralık 2007; 0:43:00 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYNO -- 19 Şubat 2010; 21:47:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VYNO

65. MKNZ PİYADE TUGAYI KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

Hoşgeldin.Yedeksubay çıkmış.Uzunmu istemiştin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Playboy22

quote:

bende Kırklareline düştüm ve İstanbuldan gelicem..uzak değil yanı..... acaba koğuşlarda kısa ile uzun dönem erler bir arada mı kalıyorlar?

bende kocaelinden gelicem.inşallah iyi olucak bizler için.Bize buradan dağıtım olurmu acaba?

Kocaeli benim rüya şehrim. çok seviyorum izmiti.. ben kocaeli uni. den mezun oldum...inşallah askerde görüşürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollocreat -- 11 Aralık 2007; 0:46:50 >

• quote:

quote:

quote:

Kocaeli benim rüya şehrim. çok seviyorum izmiti.. ben kocaeli uni. den mezun oldum...inşallah askerde görüşürüz

İnşallah.Marmara Üniversitesi Metal Öğretmenliği Mezunuyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playboy22 -- 11 Aralık 2007; 0:49:22 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah.Adım SENAY YILMAZ.Marmara Üniversitesi Metal Öğretmenliği Mezunuyum.

Muhammed Çelik Kocaeli uni. jeofizik müh. ben 5'e doğru gitmeyi düşünüyorum... saç traşımı istanbuldan olucam.askerden gelen arkadaşlardan bir tavsiyeydi bu...orda berberin önünde sıra olabilirmiş ilk günü ve çok erken de gitmenin bir anlamı yokmuş, beklettiriyorlarmış bir odada...haberiniz olsun... annem tarafım edrineli ve o tarafı iyi bilirim... soğu çok soğuktur.. mutlaka içinize pamuklu yeşil iç çamaşırları alın.Bugün ben alışveriş yaptım. ve her aldığımdan 2.er 3 er tane aldım.. askeriye bize atlet çorap vs. giysiler verecektir ama sadece 1 er tane. ilk 12da çarşı izni alamayacağımıza göre tedbirinizi alın bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.