- x
Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Buraya
145 Cevap48916 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5 Mesaj
11 Ağustos 2009; 13:19:47 

ben bu şirvan muhabbetini hiç sevmedim yaaa..

1717 Mesaj
11 Ağustos 2009; 19:08:06 

askerliği diyarbakıra çıkan arkadaşlar sakın ktm ye katılmayın ilçe otobusüne binip direk silvana gidin ktm de 1 gün kalmak 15 gün askerlik yapmaya bedelhele bu sıcakta walla bitlenirsiniz haberiniz olsun

kicker L7*2 kicker 2500,1 mono anfi hertz esk 165 jbl 75.4
canon sx20 digital foto mak
2007 ford focus tdi ghia

90 Mesaj
12 Ağustos 2009; 19:18:49 

S.a arkadaşlar cumartesi diyarbakır il jandarmaya gidiyorum usta birliği bilecikten.
biraz bilgi verebilirmisiniz neler getireyim, neler yapıyım, ilde kalma şansım nedir münferitim.

Intel® Core™2 Quad Q8400(4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)// Gigabyte GA-EP45-UD3LR // TEAM Xtreem Dark 4 GB Dual Kit (2x2GB) DDR2-1066MHz // PALIT 9800GT 512MB/256bit GDDR3 Dual DVI, TV-Out // HD 320 GB SAMSUNG 7200 RPM SATA2 16 MB // HIGH POWER ELEMENT 500W // HD USB 500 GB W. DIGITAL MYBOOK ESSENTIAL

2 Mesaj
15 Eylül 2009; 2:04:52 

selam herkese ben askerliğimi bitireli 5 sene oldu diyarbakır jan.hava grup komutanlığında bitirdim burası 7.kolorduynun içindedir ayrıca diyarbakırın neresine düşerseniz düşün ktm yee girmrmr ihtimaliniz çok zayıf burasıda zaten 7 kolordunu içinde ama hava grup komutanlığına düşen varsa ktm de takılmasın ordan 2 km yürüüsün zaten birliğinde:d helikopterlerin olduğu yer.ayrıca il jandarmaya düşenler içinde şunu diyim 7 loloruu nun kapısı il jan . bakıyo:d yanii burun buruna hava alanından ktm aracına bindirilmeden kaçmakda sizin elinizde öğrenci modeline girin diyarbakırda ünivrsite olduğundan kolay oluyo saygılar hayırlı teskereler

2413 Mesaj
6 Aralık 2009; 4:09:57 

quote:

Orijinalden alıntı: unforgıven34

selam herkese ben askerliğimi bitireli 5 sene oldu diyarbakır jan.hava grup komutanlığında bitirdim burası 7.kolorduynun içindedir ayrıca diyarbakırın neresine düşerseniz düşün ktm yee girmrmr ihtimaliniz çok zayıf burasıda zaten 7 kolordunu içinde ama hava grup komutanlığına düşen varsa ktm de takılmasın ordan 2 km yürüüsün zaten birliğinde:d helikopterlerin olduğu yer.ayrıca il jandarmaya düşenler içinde şunu diyim 7 loloruu nun kapısı il jan . bakıyo:d yanii burun buruna hava alanından ktm aracına bindirilmeden kaçmakda sizin elinizde öğrenci modeline girin diyarbakırda ünivrsite olduğundan kolay oluyo saygılar hayırlı teskereler

il jandarma ve boge jandarma ve ktm kapıları yanyanadır, doğrudur. ama bir yanlışınız varki il ve bolge jandarma acemiliği silvanda yapmaktalar. il jandarma olanların büyük çoğunluğu merkezdeki il jandarma dan içeri bile girmeyecekler. yani ktm nin karşısındaki il jandarmaya giderseniz sizi kabul etmezler. ilk once ktm ye gidip ordanda silvana acemi birliğine gideceksiniz

tabi isterlerse ktm ye gitmeyip tam hatırlamiyorun 60 km uzaktaki silvan kendileri katılabilirler.

bide cok onemli bir olayı soyleyeyim ktm ye girince belgelerinizi ilk girince teslim edin ayrıca mutlaka giriş muhru vurdurun ki askerliğiniz uzamasın.
bi tane daha soyleyeyim. askerliğiniz biterken sizi terhisten önceki ilk guvenli yol gununde konvoyla ktm ye getirirlerse, ktmde kalmayıp kaçabilirsiniz. otobuslere para verip koltukların arkasına saklanın ve dışarı çıkın.
ktmde çıkışta vuracakları muhur hiç bir işe yaramiyor. ben askerliğimin bitmesine 3 gun varken istenbulda takılıyordum. terhis belgesini askerlik şubesine goturdum istemediler bile. birlikte kaçtığım 2 arkadaşında herhangi bir problemi çıkmadı. gitmeden şimdi size riskli ve gereksiz gelecek ama gittikten sonra bu dediklerimi daha iyi anlayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 6 Aralık 2009; 6:19:37 >

| Canon A-1 | Canon L 85mm f1.2 | Canon s.s.c 50mm f1.4 | Vivitar 28mm f2 |

| Olympus OM-D EM-5 | Panasonic 7-14mm F4 | Panasonic 14-45mm OIS | Panasonic 20mm 1.7 |

36 Mesaj
11 Aralık 2009; 2:38:24 

ARKADAŞLAR DİYARBAKIR İL JANDARMA YA DÜŞEN VAR MI?

83 Mesaj
11 Aralık 2009; 7:17:59 

quote:

Orijinalden alıntı: adoefe

ARKADAŞLAR DİYARBAKIR İL JANDARMA YA DÜŞEN VAR MI?

Ben varım kardes cumartesi 11:30 ucagıyla Allah nasip ederse İzmir'den geliyorum

What can't be cured must be endured.

2 Mesaj
11 Aralık 2009; 18:11:08 

selamlar bana diyarbakrı il jandarma komutanlığı çıktı sanırım acemiliğimi silvanda yapıcağım ktm ye katılmayıp direk silvana bi tanıdığım aracılıgıla gitsem olur mu ktm denen yerde dosyalarla ilgili herhangi bir işlem yapılıyor mu ktm ye katılmamız mecburi mi aydınlatırsanız sevinirim yarın sabah 7:15 uçağındayım herkese sevgiler =)

1 Mesaj
11 Şubat 2010; 14:06:44 

ya arkadaşlar bana jandarmanın birebir görüşeceği bir irtibat numarası istiyorum d.bakırdan ricam

99 Mesaj
10 Nisan 2011; 0:44:29 

BİZE DE GELDİ DİYARBAKIR İL JANDARMA... ACEMİLİK KASTAMONU SONRASI DİYARBAKIR.. HAKKIMIZDA HAYIRLISI

1 Mesaj
10 Nisan 2011; 1:11:57 

Aynen Diyarbakır il Jandarma... acemilik Kastamonu.. Hayırlısı diyelim

99 Mesaj
10 Nisan 2011; 2:35:28 

339. KISA DONEM OLARAK ACEMİLİĞI KASTAMONU GÖLKÖY DE YAPACAĞIM SONRA USTA BİRLİĞİ DİYARBAKIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI...
ORADAN İLÇELERE DAĞILMA İHTİMALİ FALAN VAR MI? NASIL ORALAR. ÜST DEVRELERDEN BİLGİ VERECEK OLAN VAR MI?

11 Mesaj
10 Nisan 2011; 4:01:46 

quote:

Orijinalden alıntı: arslan_41

339. KISA DONEM OLARAK ACEMİLİĞI KASTAMONU GÖLKÖY DE YAPACAĞIM SONRA USTA BİRLİĞİ DİYARBAKIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI...
ORADAN İLÇELERE DAĞILMA İHTİMALİ FALAN VAR MI? NASIL ORALAR. ÜST DEVRELERDEN BİLGİ VERECEK OLAN VAR MI?

Kardeşim ben de seninle aynı kaderi paylaşıyorum. Acemilik Kastamonu gölköy, usta birliğine Diyarbakır ama bende bölge komutanlığı yazıyor il falan demiyor, görüşelim orada. özel mesaj olarak msn mi gönderdim ekle istersen.

Hadi bakalım şimdiden hepimize hayırlı teskereler

2413 Mesaj
10 Nisan 2011; 4:48:13 

bolgedekiler rahatsınız.
ilçe jandarmada olanlar olurda uzak karakollara düşerseniz bilinki çarşı izni yok pek, herşeyden fazla sizi sıkacak konu bu olacaktır.
çarşı izinli ile çarşı izinsiz bir askerlik arasında dağlar kadar fark vardır.

izin olunca hafta sonunu iple çekersiniz, hafta sonunda kafanız rahatlar.
çarşı izinsiz o askrliğin sonu gelmez. benimki gelmemişti

| Canon A-1 | Canon L 85mm f1.2 | Canon s.s.c 50mm f1.4 | Vivitar 28mm f2 |

| Olympus OM-D EM-5 | Panasonic 7-14mm F4 | Panasonic 14-45mm OIS | Panasonic 20mm 1.7 |

1 Mesaj
10 Nisan 2011; 18:48:33 

EVEEEET SEVGİLİ DİYARBAKIR İL JANDARMA LI ARKADAŞŞLAR ALLAH HEPİNİZE ÖNCELİKLE HAYIRLI TESKERELER VERSİN DİYORUM...
ÖNCELİKLE GİDİNCE ÖĞRENECEKSİNİZ AZİZİN NEFERLERİ OLMAYI (BU AZİZİN NEFERİ NE DİYE SORANLARI DUYAR GİBİYİM AMA MERAK ETMEYİN GİDİNCE ÖĞRENİRSİNİZ BÖLÜK KOMUTANININZ OLACAK KİŞİYİ :)))) )

WALLA ÇOK KÖTÜ BİR ZAMANDA GİDİYORSUNUZ SICAK Bİ TARAFTAN SIKINTI Bİ TARAFTAN UYKUSUZLUK BİR TARAFTAN Bİ DE AZİZ VAR TABİKİ HER TARAFTAN GELİR ÜSTÜNÜZEE ALLAH SİZE KOLAYLIK VERSİN KARDEŞLERRR....

12 Mesaj
10 Nisan 2011; 18:55:51 

az önce okuduğum bir yazıya göre,
il jandarma olanlar ilçeler için kuraya girecek, bölge jandarma olanlar ise merkezde kalacak.

Önce Gölköy, sonra Diyarbakır İl Jandarmaya gideceğim.

Herkese hayırlı teskereler

Sen, beni yakıp kavuran bir kırmızı
Ben, sana tutsak hummalı bir sarı...

99 Mesaj
11 Nisan 2011; 1:57:37 

NE KADAR SORSAK NE DÜŞÜNSEK BOŞ GİDİP GÖRÜNCE ANLICAZ HERŞEYİ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Nisan 2011; 11:45:59 

Yeni gelen arkadaşlar yedeksubay .tk ya giriş yapalım lütfen.

Hem birbiriyle aynı yere düşenleri bulmak kolaylaşır hem de oluşacak istatistik tablosunda faydaları olmuş olur.

Zaten 900 e yakın arkadaş oraya kayıtlarını girdiler çoğu da donanım haberden burada paylaşırken bir yandan da o listeyi ihmal etmeyin.

Hepinize hayırlı tezkereler. ;)

1225 Mesaj
18 Mayıs 2011; 2:24:29 

acemi birliğini foçada komando olarak yapan kardeşimi tim olarak 15 kişi d.bakır il jandatrmaya gonderdıler oradanda lice ilçe jandarma komutanlıgına gondermısler 2 gundur haber alamıyoruz lice ılce jandatma komutanlıgı hakında bılgısı olan varmı arkadaslar carsı ıznı falan varmı ayrıca revize olmadı kardeşin 80 gun focada acemı bırlıgı yaptı komdandoları jandarma karakoluna nıye gonderıyolar anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronikyorgun -- 18 Mayıs 2011; 2:38:12 >

372 Mesaj
10 Nisan 2012; 2:45:00 

hadi bakalım usta birliği burası çıktı birçok kişiye :)

Acronis Sağolsun

8 Mesaj
13 Mayıs 2012; 16:08:45 

Slm arkadaşlar
Kardeşimin usta birliği diyarbakır il jandarmaya çıktı tankçı ( tank şöförü ) olarak gidiyor oradan ilçelere dağıtalacakmış. Acaba nasıl bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse çok sevinirim.

372 Mesaj
24 Temmuz 2013; 11:01:42 

quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

diyarbakırda kısa donem askerlik yaptım. acemilik hakında biraz bilgi vereyim.
acemiliği silvanda yapacaksınız. il jandarma, bolge jandarma farketmez.
silvan cok guzel bir yerdir. imkanlar fazladır. çarşıya çıkabilirsiniz. ceb telefonu kullanmak cok kolaydır. kendiniz goturebilirsiniz yada ordaki usta askerlerden alabilirsiniz. olmadı ilk çarşı izninizde alıp içeri sokabilirsiniz. ayakkabi işine koyarak cok rahat sokabilirsiniz. aramiyorlar orayı. yada apış arası
koğuşt bir adet fiş var.
yamaklar kotudur. banyo imkanı var.ilk başta bi kaç kere surundururler sizi ama sonra duzgun davranırlar. kufur kesinlikle yoktur.
halk kesinlikle askere cok iyi davranıyo.

silvana kendiniz katılabilirsiniz. minibus ile 1:30 saate gidiliyo. ktmye giderseniz 1 gun orda kalırsınız muhtemelen. yol guvenliği ona gore ayarlanır.
ktm kimini gore rezalet bir yerken bana gore guzel bir yerdir. ustabirliğinden kaçıp ktmye gitmek cok guzeldi mesela.

yanınıza yastık kılıfı goturun yada bi tane t-short(yastığa geçirmek için) . içirde telefona resmen karışmıyorlar. her koğuşta 12 tane priz vardır. aşağdaki kazinonon arkasında mukemmel bir duş vardır. sinirsiz duş yapabilirsiniz. sabahları gidip duşunuzu alabilirsiniz. yemek olarak askeriyenin verdiği yemek var ama bulaşığa kalabilirsiniz. bide ek olarak satın albileceğiniz kofte patates lahmacun pide durum gibi yemekler var.

usta birliğimden bahsedeyim birazda. dicle barajı koruma komutanlığı eğil diyarbakır . kesinlikle rezalet bir yer. oraya gidecek olanlar vah halina. kafayı yememek imkansız. kesinlikle rezalet bir yer. inanılmaz disiplinsiz bir yerdir. komutanlar değişirse bilmem tabi

eğil baraj korumada yaptım ustalığı 345 ksd olarak. dediğin kadar vardı. yüzbaşı, assubayları iflahımızı... neyse. düşündükçe sinirleniyorum. bizim çektiğimizin iki katını o garip uzun dönemler çekiyordu. biz 4 ay çektik adamlar 12 ay. öff.

bu arada şimdi dikkatimi çekti. bu başlığa 10 Nisan 2012; 2:45:00 de mesaj atmışım. yani 345 lerin nereye gideceklerinin belli olduğu gece. bu başlıkta eğil baraj koruma ismi de geçiyormuş. .ktm de öğrendik usta birliğinin eğil baraj koruma olacağını. rastlantının böylesi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_v_a87 -- 24 Temmuz 2013; 11:04:11 >

Acronis Sağolsun

4 Mesaj
22 Temmuz 2014; 13:39:48 

Var mı buraya düşen benden başka?

Yeni gidenler falan varsa bilgilendirir misiniz?

1 Mesaj
22 Temmuz 2014; 15:10:02 

Bende buraya dustum ustalikta. Yakin zamanda burada askerlik yapmis olanlar bilgi verebilirse sevinirim. Genelde ildemi kaliyoruz kisa donemler yoksa ilcelere dagitiliyormuyuZ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2669 Mesaj
22 Temmuz 2014; 16:03:18 

evet arkadaşlar kısa dönem il jandarma komutanlığı diyarbakır çıktı.yakın zamanda giden arkadaşlar bilgi verirse çok güzel olur.

That's all i can do.
Just Feel Better.

117 Mesaj
23 Temmuz 2014; 18:41:27 

Benim de kısa dönem usta birliği burası çıktı, acemi birliği Kastamonu, oradan geleceğim.

Sayfa:   <<     1 [3]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Buraya
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.275