Şimdi Ara

İZMİR-NARLIDERE İSTİHKAM OKULU YEDEK SUBAY VE ER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
2
Favori
298.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İZMİR-NARLIDERE İSTİHKAM OKULU YEDEK SUBAY VE ER ÇIKAN ARKADAŞLAR...GELİN BURAYA HADİ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espanolun -- 1 Aralık 2008; 16:47:10 >

• Kardeş sen zaten İnşaat Yüksek Müh. imişsin :D tam da yerine düştün yüksek ihtimal verirler seni inşaat şantiyesine :D Hiç sivilde inşaat tecrüben varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERSİN83

Kardeş sen zaten İnşaat Yüksek Müh. imişsin :D tam da yerine düştün yüksek ihtimal verirler seni inşaat şantiyesine :D Hiç sivilde inşaat tecrüben varmı ?

var tabi tecrübe olmamı yaw...ama 3 ay bi geçsin...sonra bakacas kurada neresi çıkarsa...
  • Kısa dönem olarak çarşamba günü ordayım kısmetse
  • bende izmir narli derede askerim :) Köprücü Kurs Bölügünde Beklerim ;) Mahir Karabulut Saygilar !!
  • Banada izmir Narlıdere çıktı.Hayırlısyla yapacağız artık.88/2 arkadaşlar tanışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hilarious -- 2 Mayıs 2008; 16:10:52 >
  • yok mu kimse?
  • ben varım, izmir narlıdere istihkam jandarma, istanbuldan gelicem kısmetse:))
  • İZMİR NARLIDERE ARKADAŞLAR BENDE ANKARDAN GELECEM KISMETSE ______ilker@askmail.net_____ ekleyin görüşelim tertipler
  • evet narlıdere izmir istahkam yolcuları:)) gitmeden tanışmak avantaj olabilir.. erdinc_1981@hotmail.com
  • türkiyenin en rahat yerlerinden biridir narlıdere istihkam okulu er eğitim taburu 2. bölükde acemiliğimi yaptım karsa düştüm salı günü teslim olucam narlıdereye gidecek arkadaşlara sadece hayırlı tezkereler diliyorum çok rahat kebap askerlik yapıcaksınız çok fazla boş vaktiniz olucak ama 3 veya 4. bölüklere düşerseniz işiniz zor gece gündüz eğitim çünkü onlar mayıncılar aranızda kısa boylular varsa onları 3. ve 4. bölüklere göndereceklerdir ordanda bingöl tunceli hakkari şırnağa yollarlar bunun dışında ankaradan yazı gelir 20 25 kişi komando olur benim gibi 10 hastaneye gidersiniz komando elemelerine gidersiniz elenmezseniz komando olursunuz yerlerinizde bellidir

hakkari dağ komando tugayı otluca bolu dağ komando ısparta eğridir dağ komando kayseyi hava indirme ve tunceli bizden komando olanların hepsi buraya düştü ben son gün elendim saçma sapan bi sebepden dolayı çok istiyodum ama olmadı badim ve çok samimi olduğum 3 arkadaşım hakkari otluca dağ komando tugayına düştüler bende kars merkeze düştüm

son bişey daha narlıdere türkyenin heryerine asker gönderir topcuda olursun piyadede jandarmada tankcıda herşey bizden ençok ankara istanbul tekirdağ balıkesir erzincan erzurum kıbrıs van diyarbakır hakkari edirne izmir ilçelerine düşen oldu karadenize hiç düşen yok 280 kişinin arasından 60 kişi doğuya düştü ;)

• espanolun ben sanki sizi tanıyorum narlıderede 2. bölükde asteğmen olarak görev yapıyordunuz benimde komutanımdınız yeni gelmiştiniz 88/1 b grubuydum ben hayırlı görevler inş hayırlısıyla bitirirsiniz görevinizi nöbetde ilk defa iyi nöbetler gençler diyen komutandınız bana :)
  • motorbot op. çvş başka kimse varmı?
  • İZMİR-NARLIDERE İSTİHKAM 1984/rize
  • bu yazıyı yazanların hepsi askere gitti, benimde kardeşim gitti narlıdereye hayırlısı
  • 1983/4 narlıdere inşaat bölüğü ordanda çorlu 5.kolordu ordanda çerkezköy 51053 mühimmat bölüğü zaten istanbulda oturuodum herhafta geliolardı bana
  • 79/1 kral tertip 2 nci çavuş talimgah,
    Havada, Karada, Denizde, Heryerde,
    2 nci Çavuş Talimgah Bölüğü,
    Kıt'a dur. Rap Rap,

ne günlerdi be... Çok güzel yerdir, çavuş talimgah çok disiplinlidir. herkese hayırlı teskereler,
  • mrb arkadaşlar..bende bugun ogrendım izmir narlıdere istihkam okulu.. kasım 24 orda olurum dıe dusundum fakat ertelemısler,aralık ve ocak olmak uzere 2 grupta gonderıceklermıs..orda gorusmek uzre:) sortie84@hotmail.com ekleyın tanısalım gıtmeden:)) saygı ve sewgıler..
  • bende oraya dustum sortıe84 bayramdan sonra ordayım kısmetse tanısalımda orda karsılasırıs barı gıtmeden bı tanıdık olsun :)
    İZMİR-NARLIDERE İSTİHKAM OKULU -jandarma 88/4
  • inş. kardesım tanısıp goruselım..yoksa naparız tek basımıza yaban ellerde:)) bu arada ismim Mahmut..! msn ekle ıstersen..!gorsmek uzre..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.