Şimdi Ara

**EDİRNE\KEŞAN 4.MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
5
Favori
311.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ben yaptım çok şükür ama kadeşimi 4'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI EDİRNE KEŞAN'a gönderiyoruz,hepiniz Allah'a emanet olun sağ-salim yapıp gelin inşallah.
  • ben varım izmirden gidiyorum olmazsa haberleşelim orda beraber teslim oluruz kardeşim cevabını bekliyorum
  • ben de burdayım..
    ankaradan geliyorum, kamil koçla yarın gece 01de gelicem.. 9sa sürüyomuş yol, haberleşim tertipler
  • ben eskişehirden yarın gece 12 de yüksel turizmle geliyorum...edirneden aktarmalı keşana geçeceğim...edirne keşan arası 2 saate yakın sürüyomuş arkadaşlar...çarşamba öğlen 12 civarı keşan terminaldeyim....hepimize hayılı teskereler tertipler.... :-)
  • tertiplerim keşan otogarda buluşuruz, aşağı yukarı aynı saatlerde gidicez oraya, teslim olmadan gezeriz keşanda bi
    güzel yerde askerlik yapıcaz, hepimize hayırlı olsun şimdiden
  • evet tertipler ben de keşan 4üncü mekanize'ye gidiyorum...izmirden gidiyorum...ama önce tekirdağa uğrayıp oradan geçeceğim keşana...tüm tertiplerime kendinize iyi bakın...orada görüşmek üzere...:)
  • arkadaslar tekirdağdan keşan daha yakınmıs.. bende gaziantepten bu aksam bınecem sabah 9 da ıstanbulda olurum ve ordan tekidağa ve sonra keşana 12 -1 gibi keşanda olurum..

biraz daha zorlasalarmış bizi yunanistana göndereceklermiş beeeeee
  • Arkadaşlar herkese selamlar ben de istanbuldan yarın sabah arabayla Keşan'a doğru yola çıkıyorum. oco1982'nin dediği gibi Tekirdağ'a daha yakındır Keşan, Edirne'ye göre ama İstanbul'dan da çok rahat araba bulunur (sanırım en iyi firma Keşan GÜrel'di). İstanbuldan yaklaşık 3,5-4 saat arasında sürmesi lazım yanlış hatırlamıyorsam. Yarın orada görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRd#23 -- 29 Kasım 2016; 17:12:50 >
  • Benimde kardeşim gidiyor istanbuldan sabah binecek inşaallah.

İyi yere düştünüz hadi Allah(c.c.) kolaylık versin.

Hayırlı tezkereler...
  • bende oraya düştüm nasıl yerdir bilmiyorum bende ankaradan geliyorum oraya şimdilik dağıtım iznini kullanacam arkadaşlar giresundan gelecem ayın 15.de ordayım kısmet olursa herkese hayırlı teskereler arkadaşlar nasıl yerdir bilmiyorum... ERGUN KILIÇ
  • bende aynı yere düştüm nasıl bir yerdir bilgim yok...yardımcı olursa dedelerimiz çok sevinirim...
  • Su anda kesannın merkezinen yazıyorum.KEsanlıyım.Buraya düsenler 4 ayak üzerine düsmüstür. Tozu rakısı rüzgarı ünlüdür. .Türkiyenin avrupasıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Su anda kesannın merkezinen yazıyorum.KEsanlıyım.Buraya düsenler 4 ayak üzerine düsmüstür. Tozu rakısı rüzgarı ünlüdür. .Türkiyenin avrupasıdır.

Bende bir Keşanlı olarak, 4 ayak üzerine düşmek az kalır diyorum, şimdiden medeniyetin beşiğine hoşgeldiniz. Yalnız gelecek arkadaşları uyaralım, kışın çok feci soğuk olur, bol içlik ve yünlü çorap getirin.
  • kışı baya sert geçiyor önlem alın diyorsunuz trakya soğuğu tabi alıcaz önlem çok teşekkürler arkadaşlar...ayrıca birlik nasıl bir yer duyumlarınız var mı :) yardımcı olursanız çok seviniriz...
  • arkadaşlar benimde 4'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI KEŞAN EDİRNE. Birlikle ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa çok makbule geçicek. msn:laz_12@yahoo.com Aynı yere gidicek arkadaşlarla irtibatı kaybetmeyelim orda yanlız olmayız
  • yok mu ya kimse :(
  • arkadaslar öncelikle hepimize hayırlı olsun, bende 4'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI KEŞAN'a gidiyorum, istanbuldan oraya kaç saat sürer acaba bilgisi olan var mı? bir de keşanda indikten sonra komutanlık yakın mıdır acaba ?
  • bir haber yok burayla ilgili galiba :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy01

Ben araştırdım. İstanbuldan 3saat 15dakika sürüyor. ipsala sınırkapısına 30dakika:) edirneden çok tekirdağa yakın. ama komutanlık hakkında bi bilgi elde edemedim:S

evet devrem aynı bilgiye bende ulaştım :) ama birlik hakkında bir bilgi yok ne yazık ki...nasıl gidelim bir de tavsiyesi olan var mı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.