Şimdi Ara

11'İNCİ MOT. P. TUG. K.LIĞI DENİZLİ'ye düşenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
121
Cevap
2
Favori
46.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR bende denzili 335 . dönem 11. piyade İZMİT merkezliyim doğma büyüme kısa dönem orada karşılaşmak dileği ile mustafa SENCAN...
  • 11. motorize piyade tugayı topçu taburu DENİZLİ beyler burda devrecilik varmı bilgi yazarmısnız?
  • Bende 11'inci Mot. P. Tug. K.lığı Denizliye düştüm 337 den varmı düşen
  • bende 337 Denizli 11.mot.piyade ne zaman gideceksin ? Askeriye hava alanına cok uzakmı bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4memo

bende 337 Denizli 11.mot.piyade ne zaman gideceksin ? Askeriye hava alanına cok uzakmı bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

intenetten bulduğuma göre havaalanı şehir merkezine 65 km uzaklıkta

bu arada bende 11. mot. piyade ye düştüm hayırlı teskereler devrelerim :)
  • merhaba arkadaşlar ben de kısa dönem olarak bu birliğe geliyorum...adım cemil yanık aslen trabzonluyum...kocaeli'de yaşıyorum...yarın 22:45 ulusoy otobüsüyle gebze'den yola çıkıyorum...sınıfım bakım orada görüşürüz artık :)
  • ankaradan geliyorum sınıfım hava savunma

bilgi veren pek kimse yok niyese. sınıfım hakkında keza öyle
  • 11. motorize piyade tugayı...
    hakkımızda hayırlısı...
  • blue_eyes_86 denizlide görüşürüz tertip bende bakım sınıfındayım :) adım mehmet orduluyum. ayrın akşam saaat 6da yoal çıkıcam ordudan öğlene doğru varırım sanırım :)
  • Merhaba arkadaşlar.Ben de cumartesi gecesi 1'de Bursa'dan yola çıkıyorum.11. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı,kısa dönem,bakımcı er.Allah bizlere sağ-salim,bir çırpıda bitirip tezkereyi almayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faceofreedom

blue_eyes_86 denizlide görüşürüz tertip bende bakım sınıfındayım :) adım mehmet orduluyum. ayrın akşam saaat 6da yoal çıkıcam ordudan öğlene doğru varırım sanırım :)

iyi iyi gelin bakalım...ben sabah saatlerinde olcam 8 civarı...ama direk gitmicem zaten oyalancam biraz son anlarımın keyfini yaşayayım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_eyes_86

merhaba arkadaşlar ben de kısa dönem olarak bu birliğe geliyorum...adım cemil yanık aslen trabzonluyum...kocaeli'de yaşıyorum...yarın 22:45 ulusoy otobüsüyle gebze'den yola çıkıyorum...sınıfım bakım orada görüşürüz artık :)

bende kocaelide yaşıyorum başiskele tarafı :)

Sınıfım :İkmal miş bu nedir yav herkes bi hava savunma bişiler topçu falan filan ikmal nedir tam :D askerin yandan yemişi geri hizmettmi

benzini biten araca benzinmi tedarik edecez sözde
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: blue_eyes_86

merhaba arkadaşlar ben de kısa dönem olarak bu birliğe geliyorum...adım cemil yanık aslen trabzonluyum...kocaeli'de yaşıyorum...yarın 22:45 ulusoy otobüsüyle gebze'den yola çıkıyorum...sınıfım bakım orada görüşürüz artık :)

bende kocaelide yaşıyorum başiskele tarafı :)

Sınıfım :İkmal miş bu nedir yav herkes bi hava savunma bişiler topçu falan filan ikmal nedir tam :D askerin yandan yemişi geri hizmettmi

benzini biten araca benzinmi tedarik edecez sözde

hadi ya ne zaman gidiyorsun sen_?
    tertip boşver takılma bizim sınıflar iyi gibi bakımcı için de iyi şeyler söylüyorlar...havacı olsaydın atarlardı artık seni uçaktan :D
    babam havacı olarak yapmıştı göründüğü gibi değil diyorlar o yükseklikten atlamak kolay değil atlayamayanlar oluyordu kolundan tutup atıyorlarmış aşağı sanki halka mal dağıtır gibi :D yere inişte bir o kadar zormuş kaç kişinin ayağı filan kırılmış :D
    pompacı oldun yani :D:D:D

• beni babam amcamlar bırakacak denizlide akrabada var benim onlara filanda uğrarız büyük ihtimal yani yarın gece de olabilir pazar sabahıda tam bilemiyorum

ya ne bileyim belki daha rahat geçecekte üzülmedim desem yalan olur ya , ben kalıplıyımdırda boy vs olarak demek bakmıolar çok :D yani biraz garip gelecek ama isterdim havacı vs vs

pompacı olduk yav

isim nedir kardeş belki karşılaşırız orda benim Oğuzhan sayıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi_41 -- 11 Aralık 2010; 0:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

beni babam amcamlar bırakacak denizlide akrabada var benim onlara filanda uğrarız büyük ihtimal yani yarın gece de olabilir pazar sabahıda tam bilemiyorum

ya ne bileyim belki daha rahat geçecekte üzülmedim desem yalan olur ya , ben kalıplıyımdırda boy vs olarak demek bakmıolar çok :D yani biraz garip gelecek ama isterdim havacı vs vs

pompacı olduk yav

isim nedir kardeş belki karşılaşırız orda benim Oğuzhan sayıl

evci de çıkarsın sen o zaman :D

yani daha bi forsun olurdu tabi...şimdi insanlara motorize diyorum tuhaf tuhaf bakıyorlar :D:D

memnun oldum ben de cemil...ufak tefek bişeyim belki denk geliriz kısmet artık :D

sağsalim gidip geliriz inşallah...hayırlı tezkereler herkese...

• evci çıkmam düşük bi ihtimal bakıcaz artık :)

Motorize olayında haklısın :D
  • Arkadaslar hepinize hayırlı olsun geleceginiz yer denizli merkezinde dışardan bakıldıgında cok güzel bı yer ama sizler geldiginizde denetlemelerin tam ortasına duseceksınız bıraz yogun gecıcek sızın ıcın ama ne kdar yorulursanız zaman okadar cabuk geçiyor. Çarsı ızınlerını bıraz az agöruceksınız ve evci izni sadece yemın torenınde verilecek evci izni diye birsey yok ayrıca dagıtım da olmuyor ya denizli yada soke olur. Denızlı yazmasına bakmayn buradan 2. gun sokeyede gıdebılırsınız. Kapıya geldıgınızde ordakı lısteden sıze soylıyecekler. Kapıda gozunuzu korkutmaya baslarlar yok sole bole dıye aldırıs etmeyın. Size bir tavsıyemde cok fazla alısverıs yapmayın ıcerede herseyı bulabılırsınız. Ve haylı kalabalık gelıosunuz merak etmeyin. 335 K.D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraozgur -- 11 Aralık 2010; 15:36:54 >
  • Arkadaşlar ben de Narlıderedeki acemilikten sonra piyade olarak 11.inci Mot.P.Tug K.lığına geliyorum bu dönem benden başka gelen kimse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan gezer

Arkadaşlar ben de Narlıderedeki acemilikten sonra piyade olarak 11.inci Mot.P.Tug K.lığına geliyorum bu dönem benden başka gelen kimse yok mu

ben orada yaptım valla allah yardımcın olsun diyorum denetlemelerdi tatbikatlardı pöfffff canımıza okudular 337 kısa dönemdim uzunları hiç demiyorum zaten ya

Ama öyle böyle bitiyor şimdiden hayırlı teskereler
  • Saol dostum.Sen ikmalciymişsin piyade olmamın bi farkı olur mu ne gibi işler yaparız genelde.Bir de hangi bankanın atmsi var askeriyede.Verebileceğin her bilgi önemli benim için özellikle tüyolar:))
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.