- x
ORDU İL JANDARMA KOMUTANLIĞI --- ORDU ---- BURAYA
38 Cevap10215 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

40 Mesaj
10 Aralık 2007; 15:10:10 

Arkadaşlar yarın akşam 19:00 gibi ulusoyun esentepe şubesinden servise binicem.İstanbul'dan aynı yere düşenler varsa birlikte gidebilir.Otobüste hala boş yer var :)

Vurulmuş tertemiz alnından uzanmış yatıyor,
Bir hilal uğruna Ya'Rab ne güneşler batıyor...

2 Mesaj
10 Aralık 2007; 15:25:59 

selamlarr bende ordu il jandarmaya düştüm KD,

ankaradan katılacam, 12 aralık 01:15 te otobüs var varandan orduya ordan bilet aldim, sabah 10 gibi orduda olucakmış
otogara bikaç yüz metreymiş il jandarma.

Ordu İl Jandarma Komutanlığı
319. Dönem KD.

40 Mesaj
10 Aralık 2007; 16:47:51 

Slm tertip bende ulusoyla gidiyorum.12 Aralık sabahı 10:00 gibi orda olucam inşallah.Nasıl ederiz nasıl buluşuruz bilmiyorum ama sanırım gittiğimiz yer çok büyük değil, nasıl olsa orda tanışırız inşallah...Selamlar...

1042 Mesaj
10 Aralık 2007; 16:51:54 

HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR...BEN ORDULUYUM...ÇOK GÜZEL YERE GİDİYORSUNUZ...GÖZÜNÜZ DOĞA GÖRECEK ORADA EMİN OLABİLİRSİNİZ...İL JANDARMA OTOGARA 400 METRE CIVARINDA BİR MESAFEDE...TEKRAR HAYIRLI OLSUN...HAYIRLI TESKERELER...MERAK ETTİĞİNİZ BİŞEY OLURSA BURDAYIM CEVAPLARIM...

Rüzgar Özür Dilese de Ağaçtan ; Yaprak Düştü Bir Kere...!!!
Opel Corsa 5K 2010 ecoFLEX 1.3 75 HP Enjoy 111.Yıl - Metro Mavisi (Park Sensörü\/Karter Koruma\/Krom Cam Çıtaları\/Kapı Eşik Nikelajı)

2 Mesaj
10 Aralık 2007; 16:52:46 

bi şekilde görüşürüz artik tertip :) haydi bakalim hayırlısı olsunnn simdidenn.

Ordu İl Jandarma Komutanlığı
319. Dönem KD.

40 Mesaj
10 Aralık 2007; 17:25:01 

quote:

Orjinalden alıntı: y1g1t

Tertip ben olcay ustamla birlikte ordu otogarda olucam inşallah 12 Aralık saat 10:00 gibi ulusoy termınalınde...Sende sorar bizi bulursan seviniriz...Selamlar...

548 Mesaj
10 Aralık 2007; 17:28:59 

quote:

Orjinalden alıntı: y1g1t

tertip bende ordu il jandarma senin msn adresin varsa ordan bi görüşelim ben mustafayla görüştüm

40 Mesaj
10 Aralık 2007; 22:54:17 

http://www.ordu.gov.tr/jandarma/

Buradan bakabilirsiniz arkadaşlar...Manzaralar süper

4 Mesaj
11 Aralık 2007; 1:48:08 

hiç burdan geyik yapmayın otobüsten inince hepimiz mal gibi olacaz :) bende orduya düştüm kısa dönem(ER) kısa künye : ömer durmaz manisa emret komutanım :) valla her durumda şanslıyız arkadaşlar bi üstümdeki iskenderuna bi altımdaki ağrıya gitti :) ordu gurban olam senin derelerine :)

2 Mesaj
11 Aralık 2007; 11:10:44 

yaw banada ordu il jandarma komutanlığı çıktı ben adanadan gelcem bu arada orda gorusur tanısırız
yaw espanolun birader sabah indiğimizde şööle ii bi kahvaltı yapacagımız bi yer varmıdır?????
bi iki tuyo verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

1042 Mesaj
11 Aralık 2007; 11:14:08 

quote:

Orjinalden alıntı: amug

yaw banada ordu il jandarma komutanlığı çıktı ben adanadan gelcem bu arada orda gorusur tanısırız
yaw espanolun birader sabah indiğimizde şööle ii bi kahvaltı yapacagımız bi yer varmıdır?????
bi iki tuyo verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

hepinize memleketimde hayırlı askerlikler diliyorum....otogar ile il jandarma araası baya yakındır...ayrıca otogar ile merkes de çok yakındır...merkese 3-5 dk yürüyüp kahvaltı yapabileceğiniz yerler bulabilirsiniz...sorsanız da gösterirler...

Rüzgar Özür Dilese de Ağaçtan ; Yaprak Düştü Bir Kere...!!!
Opel Corsa 5K 2010 ecoFLEX 1.3 75 HP Enjoy 111.Yıl - Metro Mavisi (Park Sensörü\/Karter Koruma\/Krom Cam Çıtaları\/Kapı Eşik Nikelajı)

2 Mesaj
11 Aralık 2007; 11:21:28 

saol espanolun otogarı bayaaa ii yere yapmışlar genelde şehrin dışında olur otogarlar

1 Mesaj
11 Aralık 2008; 11:26:41 

slm arkadaşlar ben kahramanmaraştan mustafa bende ordu il jandarma komutanlığına düştüm ya nasıl görüşürüz bilmiyom cumartesi sabah ankarada olacam ordan ordu arabasına binecem görüşmek üzeree hoşçakalın

461 Mesaj
14 Aralık 2008; 9:05:47 

ben ordudayım millet şuan. mustafa arkadaşımızla birlikte. bende kısa dönem er isim kürşat..hayırlı tezkereler ;)

2 Mesaj
10 Ağustos 2009; 21:01:41 

arkadaşlar, Ordu İl Jandarma Komutanlığını google earth den bulmaya çalıştım ama bulamadım. otogarın tam olarak netarafına düşüyo bilen warsa we yardımcı olursa sewinirim

320 Mesaj
10 Ağustos 2009; 23:58:17 

otogarı bulduysan giresun istikametine giden ana yolun kenarında ordu-giresun istikametinde solda güzel yere düsmüssün birader kıslarıda ılık gecer....

F16 Block 30 Savaşan ŞAHiNLER

2 Mesaj
11 Ağustos 2009; 23:39:00 

Teşekkür ediyorum

1 Mesaj
10 Aralık 2009; 22:49:25 

slm tertipler bende ankaradan katılıyrum er sami öztoklu ben. cumartesi sabah otogardayım göürüsürüz inş. iyi yolculuklar

s@mnet

9 Mesaj
11 Aralık 2009; 2:54:57 

beyler süper yere düşmüşsünüz hepinize hayırlı teskereler. babalar gibi rahat bi askerlik yapacağınızı düşünüyorum otogarın sol çaprazında büyük migros alışveriş merkezi var (avm) orda birçok marka altında restoran ve fast food lar var oradada yemek yiyebilirsiniz.yada otogarın arka iç kısmından şehir içine girile biliyor

1 Mesaj
11 Aralık 2009; 15:31:21 

Selam devreler,
Erdem Mermer İstanbul'dan geliyorum. Sabiha Gökçen'den cumartesi sabah 7.25 uçakla samsuna, ordan da orduya geçicem.
Hepimize hayırlı tezkereler.

24 Mesaj
10 Nisan 2010; 13:30:32 

Dedelerim. Ben de buraya düştüm. Uzman çavuş arkadaşım bana çok kral askerlik yapacağımı, usta birliğinde devriye atma veya programcı olduğum için yazıcı olma ihtimalimin çok yüksek olduğunu söyledi. Çok ballısın dedi.
Lütfen her türlü önerilerinizi, taktiklerinizi v.s paylaşınız. Neler getireyim yanımda malzeme olarak. Kantinde neler vardır. Allah rızası için bir el atın ;)

347 Mesaj
25 Mayıs 2010; 20:10:08 

bende orduluyum merak ettikleriniz hakkında yardımcı olmaya çalışırım.

███████████████

-Doğum Tarihi: 25 Kasım 1989
-Katılım zamanı: 18 Mart 2007

13 Mesaj
10 Aralık 2010; 10:47:22 

quote:

Orijinalden alıntı: aimant

Selam devreler,
Erdem Mermer İstanbul'dan geliyorum. Sabiha Gökçen'den cumartesi sabah 7.25 uçakla samsuna, ordan da orduya geçicem.
Hepimize hayırlı tezkereler.

devre sen cumartesimi pazar mı gideceksin bende atatürkten 7:30 uçagı ile samsun oradan ordu yapacam ama pazar günü

8 Mesaj
10 Aralık 2010; 12:45:54 

Selam tertipler bende Ordu il jandarmaya gelıyorum istanbul dan gelıcem fındıkkale seyahat ten cumartesı aksam saat 20.00 e bilet aldım

*Kütük : İstanbul/Küçükçekmece
*İkamet :İstanbul/Küçükçekmece
*Mail : cihanguducu@hotmail.com
*Sınav Yeri : Çorlu/00022
*Tercih :Yedek Subay

188 Mesaj
27 Temmuz 2013; 2:10:00 

Konuyu hortlatayım.... Ordu il jandarma nasıl bi yerdir. neler yapılır? bilgi verebilecek var mı???

Hayat güzeldir...

314 Mesaj
25 Ekim 2013; 15:30:32 

quote:

Orijinalden alıntı: harunsey07

Konuyu hortlatayım.... Ordu il jandarma nasıl bi yerdir. neler yapılır? bilgi verebilecek var mı???

Dostum sanada benim gibi acemi kastamonu usta ordu çıkmış.Sen benden bi önceki celb desin en güncel bilgi sendedir.Varmı verceğin bilgiler bana :D Muhtemelen ben aralıkda oraya geldiğimde senin 40-45 gün askerliğin kalmış olcak :D

353/1 DÖNEM

Acemi: 5.J.EĞT.A.K.LIGI KASTAMONU

USTA: İL J.K.LIGI ORDU

CELP GRUBU : 1

2781 Mesaj
25 Ekim 2013; 18:07:33 

quote:

selam dede yardımlarını bekliyoruz :D bende Kastamonu da olacam aralıkta inş.

5 Mesaj
30 Ekim 2013; 11:56:39 

Selam arkadaşlar bende istanbuldan gidiyorum,önce kastamonu sonra ordu jandarmaya 7kasımda, ismim Erdal yoğurtcu orda görüşmek üzere :)

188 Mesaj
18 Aralık 2013; 11:10:33 

arkadaşlar ordu mesudıyedeyım gelin sizi bekliyoruz :)

Hayat güzeldir...

188 Mesaj
18 Aralık 2013; 11:21:20 

@ohayon kardeş kusura bakma fora pek ugrayamadim yeni gördüm mesajını ben ordu mesudıyedeyım bu tarafa dusersen gorusuruz :)

Bu mesajda bahsedilenler: @ohayon Bu mesaja 1 cevap geldi.

Hayat güzeldir...

2781 Mesaj
18 Aralık 2013; 14:41:20 

quote:

arkadaşlar ordu mesudıyedeyım gelin sizi bekliyoruz :)

nezman geçtiniz mesudiyeye, kaç gun kaldınız ilde? bende fasaya gidicem dağıtımdayım.

314 Mesaj
29 Aralık 2013; 11:52:06 

quote:

@ohayon kardeş kusura bakma fora pek ugrayamadim yeni gördüm mesajını ben ordu mesudıyedeyım bu tarafa dusersen gorusuruz :)

bende aybastıdayım :) senin 3 tane devren burda biz 7 kişi geldik 353 olarak. bizim devreler çok memnun degil mesudiyeden iyi bakın onlara :))

353/1 DÖNEM

188 Mesaj
29 Aralık 2013; 22:05:23 

@@ohayonkardeş ben dış karakoldayım... mesudiye ucyoldayım... sizin 4 devre geldi... benden bizim devrelere selam, hoca de beni tanırlar :)

Hayat güzeldir...

152 Mesaj
6 Ocak 2014; 1:57:48 

Manisa Kırkağaçta acemiliğimizi bitirdik 11 inde teslim olcaz Allah'ın izniyle nasıl bir yerdir ordu askerliğini yapanlar yorum yapabilirmi acaba ?

Bu mesajda bahsedilenler: @mikoli88, @harunsey07, @ohayon Bu mesaja 1 cevap geldi.

2781 Mesaj
8 Ocak 2014; 22:40:02 

quote:

Orijinalden alıntı: stazy

Manisa Kırkağaçta acemiliğimizi bitirdik 11 inde teslim olcaz Allah'ın izniyle nasıl bir yerdir ordu askerliğini yapanlar yorum yapabilirmi acaba ?

Fatsadayım ben, ilceler daha iyi, ilde olan arkadaslarım pek memnun degıller, safak atarsa 106

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

221 Mesaj
22 Temmuz 2014; 13:43:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ohayon

Dostum sanada benim gibi acemi kastamonu usta ordu çıkmış.Sen benden bi önceki celb desin en güncel bilgi sendedir.Varmı verceğin bilgiler bana :D Muhtemelen ben aralıkda oraya geldiğimde senin 40-45 gün askerliğin kalmış olcak :D

Aynı benimde acemi kastamonu, usta ordu'ya çıkmış. 18 eylülde gelicem. Çok geç bir vakitte gidiyorum.

314 Mesaj
23 Temmuz 2014; 17:20:20 

Dostum ben 353. dönemdim.Bizim askerlik bitti 3 ay oldu..Ama Kastamonu-Ordu ikiside göreceli olarak çoğu yere göre daha iyi.Sonuçta kastamonudan çoğu kişi doğuya düşüyor.

353/1 DÖNEM

221 Mesaj
23 Temmuz 2014; 20:02:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ohayon

Dostum ben 353. dönemdim.Bizim askerlik bitti 3 ay oldu..Ama Kastamonu-Ordu ikiside göreceli olarak çoğu yere göre daha iyi.Sonuçta kastamonudan çoğu kişi doğuya düşüyor.

Orada kısa dönem sayısı kaçtı ? Ve beni uyarmak istediğin bir konu var mı usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensari -- 23 Temmuz 2014; 20:03:28 >

314 Mesaj
30 Temmuz 2014; 15:39:15 

Biz bir bölük gittik ordu ya yaklasık 250 kişi.20-25 tane ilçe 2-3 ceza evi var her yere yaklaşık 6-7 kişi gittik.Askerlik bittiğinde büyük çoğunluk askerliğim rahat geçti diyordu.Ben dış karakolda yaptım günde 2 saat nöbet dışında oturdum 4 ay boyunca :) yani sadece ben rahat değildim dış karakolda en üst rütbeli kd.bş.çvş oluyor tüm karakol nöbet dışında bahçede yada gazinoda oturup tv izliyorsun.Bir tek uzun dönemlerin en alt devresi kendi alt devresi gelene kadar bulaşık getir götür gece nöbeti vs angarya işleri yapıyor.Yani rahat bir yere düştün hiç plan prog. yapmana gerek yok.

Bu mesajda bahsedilenler: Elensari

353/1 DÖNEM

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » ORDU İL JANDARMA KOMUTANLIĞI --- ORDU ---- BURAYA
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.305