- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP
255 Cevap42474 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6230 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:06:19 

@ Neverwinter81

Bilgiler için çok teşekkürler.

@ Hunter_one

Birliği eklerken uçak bileti derdine girdik,tam inceleyemedim listeyi.Gerçi yanına yazdım.
Ben Cuma 12.45 uçağı ile gidiyorum bir gün orada konaklayacam.Hem teslim olmadan antep yemeklerinin biraz tadını çıkaralım.
Herkes çok iyi yere düşmüşsün diyor.Umarım dedikleri gibi olur.

Herkese kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orknt -- 16 Ocak 2010; 12:47:28 >

685 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:06:21 

evet onları duydum. biraz kötü bi yermiş. ben donanımhaberde orada askerlik yapmış biriyle konuştum. ilçelere sınır karakollarına gitme durumu da varmış termalci olabilirmişiz. her durumda biraz kötü bir ortam anlaşılan.... ama sağlık olsun... bu ülkenin evlatları şekersiz üzüm hoşafı ve küflü ekmek yiyerek vatanı koruyup şehit düştüler. bizimki onların yanında beverly hills kalır... takmayın kafaya. eğlenmeye bakın....

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ

1 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:42:07 

benide ekleyin benide :)

sun express 6:25 uçağı ile istanbul'dan gidiyorum. 79tl'ye aldım. aileyle gidicem takılıcam şehirde, gitmişken girmeden içeri baklavasını yemek lazım :) umarım içeride tanışır kaynaşırız. devrecilik önemli haliyle :)

Erman Pakman
epakman@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epakman -- 10 Aralık 2009; 17:11:13 >

509 Mesaj
10 Aralık 2009; 19:34:06 

Biz acemilikte 1 ayda 1 kere banyo yapabilmiştik hem de yazın. Başınıza iyi biri gelir umarım da ilgilenir, ilgilenmezlerse uzun dönemler pek sevmiyor kısa dönemleri, bize baya sorun yaşatmışlardı

6230 Mesaj
10 Aralık 2009; 20:49:07 

Hepimize tekrardan hayırlı olsun kardeşler,birlikte görüşmek üzere bu sabah 6'da aileyle istanbula gececem.

Herkese allah kolaylık versin.

312 Mesaj
10 Aralık 2009; 22:14:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

Teşekkürler Neverwinter81

İyi o zaman inşallah sınır karakoluna düşerim bende. Büyük bir yer olması orada herşeyin olması anlamına da gelirmi acaba? (malzeme temini açısından)

Uçakla gidecek arkadaşlar birbirimizi bulalım havaalanında hatta aynı uçakta oluruz belki.

evet. askeri ihtiyaçların çoğu tugay kantinin de mevcut olacak. kep'ten tut, çamaşıra vs. varana kadar. o yüzden sıkıntı olmaz. ama aralık celbi kalabalık gider, tugayda biz varken kısa dönemler kantini her gün boşaltıyorduk.

Asus P8Z77-V-Pro | i7 3770K @ 4.2GHZ | 16GB Kingston Hyperx | MSI GTX670 Power Edition | Corsair Force GT 120GB SSD | Seagate 3TB | LG Bluray Writer BH10LS38 | Lite-On iHas524 | Zalman MS800+ | Ps4 | XONE | BenQ XL2720Z
Steam: Neverwinter81 PSN : Neverwinter81 Xbox : Neverwinter ONE

418 Mesaj
10 Aralık 2009; 22:37:58 

antepte sınırda yaptım biraz sabır arkadaslar, hersey baslayınca gecer. bilgi isterseniz mavises@hotmail.com

Düşünürsen daha az kaybedersin...

86 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:04:13 

quote:

Orijinalden alıntı: epakman

benide ekleyin benide :)

sun express 6:25 uçağı ile istanbul'dan gidiyorum. 79tl'ye aldım. aileyle gidicem takılıcam şehirde, gitmişken girmeden içeri baklavasını yemek lazım :) umarım içeride tanışır kaynaşırız. devrecilik önemli haliyle :)

Erman Pakman
epakman@gmail.com

Erman ben de Sabiha Gökçen'den SunExpress 06:25 ile gidiyorum. Adım Sedat. Bilet ayrıntıları elimde değil. Aldığımda paylaşırım, görüşelim hava alanında...

5825 Mesaj
11 Aralık 2009; 12:18:00 

Son sivil günümüz arkadaşlar, yarın görüşmek üzere :) Yoldayken birbirimizi tanımamız zor olmayacaktır :)

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz.
Bildiğini bilmeyeni uyarınız.
Bilmediğini bilene öğretiniz.
Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.
KONFÜÇYÜS

1 Mesaj
11 Aralık 2009; 13:41:27 

beyler bende 12.45 thy ile geliyorum ismim onur baysal msn:onur_baysal@hotmail.com ekleyebilirsiniz
zaten hepimiz birbirimizi uçakta nokta atışı tanırız gibime geliyor şimdiden butun mehmetçiklere hayırlı teskereler diliyorum

1499 Mesaj
11 Aralık 2009; 13:50:46 

Beyler Tugay güzeldir Acemilikte Tugay Karargaha düşen banyo sıkıntısı çekmez ahh ne günlerdi ya dün gibi aklımda daha burdan gidişim bile hepinize hayırlı teskereler şimdiden Antepte güzel yerdir askerlik için rahat olun iyi yere düşmüşsünüz.

319 KD. 3. Tank Taburu Çavuş Cihan Şeran

Özledim o Günleri.

2070 Mesaj
11 Aralık 2009; 15:06:52 

Askerliğini 5. ZH. TG. K. lığı 1. HD. Alayında Muhabere Merkezi çavuşu olarak yaptığı biri olarak size 1-2 bilgide bulunayım.

1. tugayda tankçı,topçu, istihkam, lojistik destek vs. gibi taburlar var bir de hudut alayı var.
2. tugaydaki taburlara(tugay karargah dahil) düştüyseniz yeminden sonra da orada kalacaksınız demektir.
3. eğer alaydaysanız 10 kişi falan tugayda kalacak diğerleri hudut taburlarına yollanacak. alaya bağlı 3 tabur var. oğuzeli, kilis, gülbaba(martavan). alaya düşüpde bu merkezde kalacak 10 kişi dışında olanlar yemine kadar olan eğitimlerini bu 3 taburda alıp, yeminden sonra bu taburlara bağlı bölük ve hudut karakollarına dağılacaklar.

alay ve tugayı ayrı inceleyeceğim.

tugayda kalanlar için.
tugayın banyosu hamam tipidir. ortadadır. ortalama 100-200 metre yürür banyoya gidersin. kantini vardır. güzeldir herşey bulunur(eşofman,terlik kep vs).sadece teb şubesi ve atmsi var. ama çok fazla rütbeli var o nedenle biraz disiplinlidir. kısa dönem çok olursa muhabbet ortamı iyi olur. ama dediğim gibi rütbeli fazla o nedenle biraz gergin bir ortam var. bilhassa topçu ve mekanize de çok fazla esrarkeş var. duvarlardan esrar çıkıyor. hırsızlığa ve esrarkeşlere dikkat.

hudut alayına çıkan arkadaşlar için.
özellikle öğretmenlerin içinde bulunduğu 10 kişi alayda merkezde kalır.(alay merkezi tugayın içinde) alaynı kendi banyosu vardır.diğerleri aralığın 13 veya 14ünde kura çekip taburlara dağılırlar. 3 tabur var. oğuzeli, kilis, martavan. 28 gün taburda kalıp eğitim görürsünüz. sonra tugaya gelip yemin ederek görev yerleriniz karakollara gidersiniz. karakollar suriye sınırında mayınlı arazinin önünde bulunur. terör yoktur. hiçbir güvenlik tehdidi mevcut değildir. ancak biraz sıkıcıdır. çünkü karakollar 30-40 kişiliktir. herkesin bir görevi vardır. o nedenle sohbet etmek için adam bulmak zordur. ancak karakolların komutanı genelde yedek subay asteğmendir dolayısıyla sorun yaşamazsınız. ancak alay merkezinde sakın kalmayın. ben merkezdeydim. rütbeliler çok sorunludur. komplekslidir. üzerinize gelirler hakaret ederler. esrar kullanan çoktur. size merkezde kalmış biri olarak yegane tavsiyem özellikle oğuzeli taburunda kalmaya çalışmanız o olmazsa ona bağlı karakollara gitmenizdir. hayırlı teskereler dilerim.

86 Mesaj
11 Aralık 2009; 15:47:20 

@noktanınsâbiti:

Bilgilerin için çok teşekkürler ama tugaydaki taburlara düşmekle alaya düşmek arasındaki farkı bilediğimden tam anlamadım. Hoş; oraya gidince hepsini anlayacağız ama gitmeden bilmek iyi olurdu. Yine de teşekkürler.

2070 Mesaj
11 Aralık 2009; 16:14:36 

quote:

Orijinalden alıntı: revani001

@noktanınsâbiti:

Bilgilerin için çok teşekkürler ama tugaydaki taburlara düşmekle alaya düşmek arasındaki farkı bilediğimden tam anlamadım. Hoş; oraya gidince hepsini anlayacağız ama gitmeden bilmek iyi olurdu. Yine de teşekkürler.

şu an hepinizde gaziantep 5.zh tugay yazıyor. ancak tugayda çok fazla birim var. ve oraya gittiğinizde hangi tabura(tank, top vs.) veya alaya düştüğünüz belli olacak. size girer girmez söylerler.aslında hepiniz tugaya düşüyorsunuz.ancak taburlarınız orada belli oluyor.tugaydaki taburlara düşerseniz, oradaki taburlarda kalıyorsunuz ancak tugaydaki hudut alayına düşenlerin çoğunu sınıra yolluyorlar. ayrıca tugay çok büyük biryer ve taburların karagahları ve yatakhaneleri yanyana ve kantinin karşısındayken alayın binası tugayın diğer köşesinde ve taburlara, dolayısıyla da kantine biraz uzak.

86 Mesaj
11 Aralık 2009; 21:22:54 

5825 Mesaj
11 Aralık 2009; 22:48:08 

noktanınsâbiti teşekkürler verdiğin bilgiler için. Şu esrarkeşler neden varlar onu anlamadım birtek, zaten biz kısadönemler olarak beraber takılırız orda. Umarımız hırsızlık konusu hiçbirimize bulaşmaz.

KONFÜÇYÜS

949 Mesaj
12 Aralık 2009; 1:06:08 

quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

şu an hepinizde gaziantep 5.zh tugay yazıyor. ancak tugayda çok fazla birim var. ve oraya gittiğinizde hangi tabura(tank, top vs.) veya alaya düştüğünüz belli olacak. size girer girmez söylerler.aslında hepiniz tugaya düşüyorsunuz.ancak taburlarınız orada belli oluyor.tugaydaki taburlara düşerseniz, oradaki taburlarda kalıyorsunuz ancak tugaydaki hudut alayına düşenlerin çoğunu sınıra yolluyorlar. ayrıca tugay çok büyük biryer ve taburların karagahları ve yatakhaneleri yanyana ve kantinin karşısındayken alayın binası tugayın diğer köşesinde ve taburlara, dolayısıyla da kantine biraz uzak.

benim sonuç belgesinde sınıf yerinde tank yazıyor bu hep tugayda kalacam anlamına geliyor dediklerine göre yanılıyormuyum ?..

nıt : büyük ihtimalle bu sorunun cevabını alamıyacağım yaklaşık 1 ay internet ile alakam kesiliyor (belki karanet görürüm ) sonucu gidince öğrenirim

http://talltweet.com Uzun tweetmi atmak istiyorsun
http://www.tatilevim.com tatilde istediğiniz evi kiralayın
http://www.haberdex.com tüm haber kaynaklarından güncel haberler

86 Mesaj
12 Aralık 2009; 1:52:56 

331lerin son mesajını da ben atıyım... Heh. Oldu... Oldu mu acaba? Neyse 1 ay sonra öğreniriz.

277 Mesaj
12 Aralık 2009; 10:36:32 

en son msj bana ait:Dhavaalanında görüşürüz beyler.gazanız mübarek olsun.

5825 Mesaj
10 Ocak 2010; 13:21:28 

Evet arkadaşlar neredesiniz? yeminimizi ettik evci iznimize çıktık antepi gezdik. Ben 1. mekanize piyade taburu karargah bölüğündeyim. Adım Uğurtan. Ararsanız kolaycabulabilirsiniz beni. 1 ay sonraki ilk mesajı ben attığıma göre 5. zırhlı bizimkileri epey zorlamış anlaşılan :) Gerçi en zoru burada piyade olmak tankçılar gayet rahat gördüğüm kadarıyla.

KONFÜÇYÜS

5825 Mesaj
24 Ocak 2010; 10:16:49 

2. çarşı günümde bir önceki mesajdan sonra başkasının yazılmadığını görmek beni biraz üzdü. Çarşılar her hafta iken 15 günde 1 e çekilmiş.

KONFÜÇYÜS

685 Mesaj
8 Şubat 2010; 12:12:47 

bende oğuzeli taburuna bağlı türkyurdu hudut karakolundayım. günde 8 saat nöbet tutuyoruz biraz zorlanıyoruz ama olsun... şafak atıyor bir bir atmaya mahkum...... havalar ısınsa sorun yokta havalar soğuk ....

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ

1408 Mesaj
10 Nisan 2010; 2:58:19 

Arkadaşlar bende buraya düştüm. Bilgi verebilcek dedelerimiz veya aynı yere düştüğüm tertiplerim warmı?

2011 Renault Megane III 1.5 dci Dynamique
2010 Nissan Qashqai 1.5 dci Tekna Executive

5 Mesaj
10 Nisan 2010; 3:42:19 

Havalimanına uzaklığı ne kadar tugayın? Ne kadar sürede gidiliyor? Bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1408 Mesaj
10 Nisan 2010; 9:32:12 

Tertiplerim günaydın, sanırım 4 kişi varız bu dönem oraya çıkan. Bilgilerimizi paylaşalım,ordada görüşelim yabancılık çekmeyelim

155 Mesaj
10 Nisan 2010; 9:44:18 

ben de 5. zırhlı tug. g.antep'e gidiyorum p.tesi 12:25te atatürk havalimanından bineceğim uçağa. bu dönem fazla yoğunluk yok sanırım çok az kısa dönem var

1408 Mesaj
10 Nisan 2010; 9:46:31 

Tertip senle beraber 5 kişi olduk. İstanbuldan mı gidiyosun ?

155 Mesaj
10 Nisan 2010; 10:32:22 

evt istanbuldan, p.tesi atatürk havalimanından binicem kısmetse

5825 Mesaj
10 Nisan 2010; 14:46:14 

Umarım 1. mekanize piyade taburuna düşmemişsinizdir. Orası haricindeki her tabur fena sayılmaz 5. zırhlıda. Havaalanı ile tugay arası yarım saat sürüyor. Çıkışta havaşın araçları var 8 tl veriyorsunuz sizi çarşıya kadar bırakıyor ordan minibüe binerseniz tugaya gidermi diye kapısının önünden geçiyor minibüsler.

KONFÜÇYÜS

1408 Mesaj
10 Nisan 2010; 18:54:04 

quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

evt istanbuldan, p.tesi atatürk havalimanından binicem kısmetse

Tertip ben yarın akşam Seç turizm ile yola çıkıyorum, kışlada görüşürüz :)

141 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:38:16 

Pazartesi 12:25 uçağı ile ben de geliyorum arkadaşlar Gaziantep'e...

Bünyesi sıkkın kişi...

1408 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:47:26 

Beyler benim ismim oğuz, sizlerin isimleri ne? orda yabancılık çekmeyelim ilk günden, çabuk kaynaşırız

155 Mesaj
10 Nisan 2010; 19:56:58 

benim isim de Özüm, fazla kısa dönem olmayacak gibi yeni giden bir artık beraber takılırız :) uçak g.antep'e 14:00 gibi fln iniyomuş heralde 15:00 gibi fln birliğe ulaşırız

141 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:14:54 

Benim adım da Cihan arkadaşlar. Problem çıkmazsa saat 14:00 gibi Gaziantep'e iniyormuş uçak.

Bünyesi sıkkın kişi...

1408 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:16:54 

3 tane istanbullu olduk :)

141 Mesaj
10 Nisan 2010; 21:22:45 

4 kisiyiz istanbullu :)) p.tesi ucaga binecek bir arkadas daha var forumdan. Yalnız ben anlamadım burayı arkadaslar ya, iyi bir yer mi, kotu bir yer mi? İnternetten de araştırdım biraz ve kafamda şöyle bir görüntü oluştu; askerliğin ne çok zor, ne de çok kolay yapıldığı bir yere gidiyoruz. İnşallah hayırlısı ile gidip vatan borcumuzu alnımızın akı ile öder ve sağ sağlim sevdiklerimizin yanına döneriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tric -- 11 Nisan 2010; 0:44:22 >

509 Mesaj
11 Nisan 2010; 7:08:36 

Merak etmeyin asla kotu bir yer degil ama cok iyi ve rahat bir yer de degil. Tugay cok buyuk fakat buyuk ihtimalle dagitimda sinir karakollarin gideceksiniz. Buralarda gunde8 saat nobet var onun haricinde rahat olursunuz gel git derken gunler gecer, ben 321 idim gunler ne cabuk gecmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

141 Mesaj
11 Nisan 2010; 13:19:43 

Bilgi için çok sağol, biraz olsun nelerle karşılaşacağımızı bilmek rahatlatıyor adamı

Bünyesi sıkkın kişi...

1408 Mesaj
11 Nisan 2010; 13:22:15 

Şaka maka 8buçuk saat kaldı yola çıkmama. Şimdi gidip traşımı olucam, telefon kartı fln alcam. dedelerden illa şunuda getirin yada getirmeyin diye bilgi veren olursa çok sevinirim

418 Mesaj
11 Nisan 2010; 22:54:28 

Rabbim yardımcınız olsun arkadaslar hudut gercekten biraz farklı ve ben hudutaydım dedirtecek yerler...

ermiş hudut karakolu

2070 Mesaj
11 Nisan 2010; 23:15:10 

quote:

Orijinalden alıntı: lovecity

Rabbim yardımcınız olsun arkadaslar hudut gercekten biraz farklı ve ben hudutaydım dedirtecek yerler...

ermiş hudut karakolu

dostum sizin karakol komutanı inan üsteğmen miydi?

141 Mesaj
11 Nisan 2010; 23:44:45 

quote:

ermiş hudut karakolu

Cok sıkıcı mı gecıyor, yoksa sıkıntılı mı?

418 Mesaj
12 Nisan 2010; 0:16:33 

sıkıcı evet ama ben bi daha buraya gelmicem ve goremicem diosun bambaska yerler....... evet karakol komutani inandi, ayrica o egitti bizi oguzelinde ...

141 Mesaj
12 Nisan 2010; 0:36:27 

quote:

sıkıcı evet ama ben bi daha buraya gelmicem ve goremicem diosun bambaska yerler....... evet karakol komutani inandi, ayrica o egitti bizi oguzelinde ...

Kısaca ne anlatsam bos diyorsun. Gidip yasamak gerek oraları, havası farklıdır oraların...

418 Mesaj
12 Nisan 2010; 0:52:58 

uykudan baska alısamıcagınız sorun yok, heleki kısa donemsen en buyuk gücün zamanin kisaligindan güc alirsin.

141 Mesaj
12 Nisan 2010; 1:20:03 

quote:

uykudan baska alısamıcagınız sorun yok, heleki kısa donemsen en buyuk gücün zamanin kisaligindan güc alirsin.

Valla yarın teslim oluyorum, inan bana burada anlattıgınız seyler de bize guc verıyo ufaktan ufaktan...

2070 Mesaj
12 Nisan 2010; 9:42:07 

quote:

evet biliyorum onu. ben de 327 idim. ama ben alay merkezdeydim. antepte. ama ermiş karakolu iyidir. en azından oğuzeli ve ona bağlı karakollar iyidir. tabi kilis ve martavana göre. çok da kötü bir askerlik yapmış sayılmazsın.

685 Mesaj
12 Nisan 2010; 9:59:42 

oğuzeli taburuna düşenle çarşı gaziantep olduğu için rahat eder. kilis taburuna düşenler tabur komutanı iyi olduğu için rahat ederler. 30 gün sonra karakollara dağıtılırsınız. gerçi ben bunları yazsamda bir anlamı yok hepiniz bugün teslim olacaksınız. oğuzeli taburunu haluk sefa teğmen eğitecek kısa dönemleri sever. uyumlu olun. muhabbet insanıdır. bol bol konuşur dinleyin feyiz alın. bizi inan teğmen eğitti bir kere süründük başka bişey yok. Şimdiden hayırlı teskereler. karakollara gelince görüşürüz sizlere bol bol deneyimlerimizi anlatacaz. Kendinize iyi bakın kardeşlerim Allah yolunuzu açık etsin....

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ

5825 Mesaj
25 Nisan 2010; 10:19:09 

Gaziantepte havalar ısındı artık kısakollu çarşıya çıkıyorum, aşırı sıcakları görmeden ben buralardan kaçayım 331 kd bitmek üzere ):

KONFÜÇYÜS

312 Mesaj
29 Nisan 2010; 23:43:06 

Ermiş Karakolunda askerlik yapmış arkadaşlar var mı acaba?

Ben 319.KD olarak oradaydım.

Asus P8Z77-V-Pro | i7 3770K @ 4.2GHZ | 16GB Kingston Hyperx | MSI GTX670 Power Edition | Corsair Force GT 120GB SSD | Seagate 3TB | LG Bluray Writer BH10LS38 | Lite-On iHas524 | Zalman MS800+ | Ps4 | XONE | BenQ XL2720Z
Steam: Neverwinter81 PSN : Neverwinter81 Xbox : Neverwinter ONE

1 Mesaj
12 Mayıs 2010; 1:24:56 

oğuzeline bağlı kalaycı karakolu hakkında bilgisi olan var mı?

418 Mesaj
13 Mayıs 2010; 0:24:00 

evt kalaycıyı bilirim.

277 Mesaj
20 Mayıs 2010; 12:14:16 

quote:

Orijinalden alıntı: serkan0640

bende oğuzeli taburuna bağlı türkyurdu hudut karakolundayım. günde 8 saat nöbet tutuyoruz biraz zorlanıyoruz ama olsun... şafak atıyor bir bir atmaya mahkum...... havalar ısınsa sorun yokta havalar soğuk ....

bende karkamış karakolunda görev yaptım arkadasım adım turgay tanırsın beni(:

841 Mesaj
21 Mayıs 2010; 20:17:54 

319 KD Hv Svn Çv olarak tamamladım. Acemiliği hudut alayında yaptım.

Bugüne kadar gördüğüm en pis ve dandik mekan diyebilirim. Hindistan'a gitmiş gibi oluyor insan

Su içmeyin sarılık olma ihtimaline karşı. Ben olmuştum teskereye 3 hafta kala. Millet patır patır dökülüyordu.

Bir de sakın KK denetlemesine denk gelmeyin yoksa yanarsınız. 5 aylık askerliğinizin yarısı Alarm durumu olduğundan arazide geçer. Maraşa Ankaraya tatbikatlara gidersiniz, gitmezseniz de hergün tugay içtimaya katılır rap rap yürürsünüz. Aylarca kompozit başlıkla dolanırsınız benden söylemesi

685 Mesaj
21 Mayıs 2010; 23:46:47 

lan gazinocular kralı senmisin ben serkan a.q. tosunum fotoğrafı gönderecem aklımda da bi kendi başımıza kalamadık misafir üstüne misafir. vay danacan sende burdasın demek....
quote:

Orijinalden alıntı: p28

bende karkamış karakolunda görev yaptım arkadasım adım turgay tanırsın beni(:

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ

277 Mesaj
28 Mayıs 2010; 9:20:09 

elbette burdayım adamım.fotoğrafları bekliyorum kendine dikkat et.

685 Mesaj
</