- x
ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI
1658 Cevap430050 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

56 Mesaj
10 Aralık 2007; 12:37:23 

Arkadaşlar buraya düşen yada daha önce burda askerlik yapan arkadaşlar var mı? yardımlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraviole4 -- 10 Aralık 2007; 18:26:24 >

besyo

56 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:26:00 

Arkadaşım adın nedir? yer hakkında bilgin varmı? sence birbirimizi bulurmuyuz?

besyo

56 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:55:05 

aRKADAŞLAR BAŞKA DÜŞEN YOKMU YAAA...

besyo

56 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:59:35 

Dostum gelmedi buraya yaz...

besyo

85 Mesaj
10 Aralık 2007; 15:11:10 

MERHABA ARKADAŞLAR
Aralık 2007 Kısa Dönem Celbi olarak bende Eğitim Merkezi İÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI diye bir yere düştüm.
Askerliğini burada yapan arkadaşlara bir iki soru:
Bizim eğitimler nasıl oluyor, acemilikten sonra kesin doğuyamı gideceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 10 Mayıs 2008; 14:25:38 >

Toyota Corolla 2001, 1.6 SOL VVT-I

24 Mesaj
10 Aralık 2007; 16:34:40 

bende iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi komutanlığı arkadaşlar bide 40. piyade er eğitim komutanlığı yazıyo...acaba nasıl bi dağıtım oluyo ordan bi bilgisis olan varmı????

GAZİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ

2 Mesaj
10 Aralık 2007; 17:54:08 

arkadaşlar benimde iÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI ISPARTA . ISPARTADA GÖRÜŞMEK ÜZERE. HEPİNİZE SELAMLAR ---- EYÜP OK

2 Mesaj
10 Aralık 2007; 19:55:03 

ben de İÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI ISPARTA ya düştüm.
Cengiz belek. inşallah orada görüşürüz. benim anne tarafı Isparta da. teyzeler hep orada.
birbirimizi bulaursak size yardım ederim inşallah

85 Mesaj
10 Aralık 2007; 20:12:57 

ghgghghg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 10 Mayıs 2008; 14:26:27 >

2 Mesaj
10 Aralık 2007; 20:16:25 

cengizbelek@hotmail.com
msn ye ekleyin. gitmeden önce bir konuşalım

15 Mesaj
11 Aralık 2007; 10:16:20 

selam arkadaşlar...

benim adım veli 317 KDY lerdenim.. dostum kısa dönem olduğun için burdan başka bir yere gitmiyorsun. eğitimde çok zorlamadılar bizleri fakat şartlar ağırdı biraz ( yataklar koğuş banyo tuvalet felan biraz sıkıntılıydı.. yarın ben olmasam bile diğer arkadaşlardan sizleri karşılamaya geleceklerdir. bizlere 315 ler yardımcı oldular. bizde sizlere her konuda yardımcı oluruz sakın merak etmeyin... kantinde her istediğinizi bulabilirsiniz... hadi hayırlı teskereler...

4144 Mesaj
15 Aralık 2007; 16:23:57 

aywayı yemişşsiniz tam yanında komanda okulu var yani birleşik dün yemin töreni vardı 2 gün dışardayım

her neyse aklınız varsa kaçın gelmeyin iç güvenlik tatbikat merkezi kdr kötü bi yer yok burdan direkt doğuya gideceksiniz ve eğitmleri herkes kaldırmaz ben komanda adayı idim komanda oldum

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

12 Mesaj
16 Aralık 2007; 4:09:29 

319 Kısa Dönem arkadaşım ne doğusundan bahsediyorsun?

3627 Mesaj
18 Aralık 2007; 23:45:30 

ben askerlıgımı kısa dönem olarak ısparta 40.piyade alayında yaptım amacım asla moral bozmak değil ama feci berbat biyerdir düşen arkadasların haberı olsun hayırlı tezkereler.bir zamanlar 311 kdy olarak efsane olmustuk 40.alayda:)

Accuphase E-408 Entegre Amfi- Rotel Rsx 1562 Avr Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.

12 Mesaj
19 Aralık 2007; 16:31:36 

Merhaba sakgöz arkadaşım.. Bir sorum olacak sana bu 40. alayda yemin töreninden sonra ilçelere dağıtım yapıyolar mı? Bilgi verirsen sevinirim...

3627 Mesaj
20 Aralık 2007; 10:08:47 

kısa dönemlerın yarısı ilcelere dagılıyo evet yarısıda 40.alayda kalıyo

Accuphase E-408 Entegre Amfi- Rotel Rsx 1562 Avr Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.

85 Mesaj
12 Ocak 2008; 11:12:38 

Eveet nihayet acemilik bitti ilk çarşı izninde kendimi internet cafeye attım. MSN den çocuklarımla hasret gideriyorum. Zaman geçiyor acısı tatlısıyla. Bundan sonra inş. biraz daha rahat oluruz. Tüm arkadaşlara ISPARTA dan selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 6 Şubat 2008; 22:29:18 >

12 Mesaj
14 Ocak 2008; 23:56:45 

Isparta’da 496 asker zehirlendi
Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda zehirlenme belirtileri gösteren 496 asker, hastanelerde gözlem altında tutuluyor.ISPARTA - Isparta Valisi Şemsettin Uzun, Isparta İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Merkez Komutanlığına bağlı 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda dün 134 askerin zehirlenerek hastaneye kaldırılmasının ardından, gece başka askerlerde de mide bulantısı ve kusma belirtileri görüldüğünü söyledi.
Isparta Devlet Hastanesi, Gülkent Devlet Hastanesi, Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Askeri Hastanede toplam 496 askerin gözlem altında tutulduğunu ifade eden Uzun, tehlikeli bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
HEPSİNE ALLAH ŞİFA VERSİN...

120 Mesaj
15 Ocak 2008; 0:10:10 

Amin...Allah ORaya Düşürmesin Kimseyi...

III O BiR LaZ III

2 Mesaj
22 Ocak 2008; 13:10:28 

allah askerlerimize sabır versin

2 Mesaj
22 Ocak 2008; 13:16:28 

ya buraya kızlarda üye olabiliyordur inş:) biri bana bu konuda yardımcı olsun

1716 Mesaj
4 Şubat 2008; 14:57:08 

selam millet ben cumartesi günü ısparta denen cehennemden çıktım yani zehirlenmemin olduğu gün ben alaydaydım ben zehirlenmedim Allahden tam kapıdan dündüm Allah'ın takdiri o gün alayda piyade komando birliği hariç yemek yiyen her asker zehirlendi yani 496 değil yaklaşık 4000 ve üzerinde asker zehirlendi h bunlar 135 tanesi ağır dı ve hastaneye kaldırıldı ben 5 gün hastanede refakatci kaldım zehirlenmenin gerçek sebebide 1 gün boyunca kazanda beklemiş yumurta bekleyen bu yumurtayı patataes püresine katıyorlar ve millet zehirleniyor neyseki kayıp olmadı herkez 1 haftaya toparlladı ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN ISPARTAYA HELE ACEMİ OLARAK HİÇ
quote:

Orjinalden alıntı: holymann

Isparta’da 496 asker zehirlendi
Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda zehirlenme belirtileri gösteren 496 asker, hastanelerde gözlem altında tutuluyor.ISPARTA - Isparta Valisi Şemsettin Uzun, Isparta İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Merkez Komutanlığına bağlı 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda dün 134 askerin zehirlenerek hastaneye kaldırılmasının ardından, gece başka askerlerde de mide bulantısı ve kusma belirtileri görüldüğünü söyledi.
Isparta Devlet Hastanesi, Gülkent Devlet Hastanesi, Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Askeri Hastanede toplam 496 askerin gözlem altında tutulduğunu ifade eden Uzun, tehlikeli bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
HEPSİNE ALLAH ŞİFA VERSİN...

SÖZ KONUSU VATANSA,GERİSİ TEFERRUATTIR...

4144 Mesaj
4 Şubat 2008; 15:16:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Koray08

selam millet ben cumartesi günü ısparta denen cehennemden çıktım yani zehirlenmemin olduğu gün ben alaydaydım ben zehirlenmedim Allahden tam kapıdan dündüm Allah'ın takdiri o gün alayda piyade komando birliği hariç yemek yiyen her asker zehirlendi yani 496 değil yaklaşık 4000 ve üzerinde asker zehirlendi h bunlar 135 tanesi ağır dı ve hastaneye kaldırıldı ben 5 gün hastanede refakatci kaldım zehirlenmenin gerçek sebebide 1 gün boyunca kazanda beklemiş yumurta bekleyen bu yumurtayı patataes püresine katıyorlar ve millet zehirleniyor neyseki kayıp olmadı herkez 1 haftaya toparlladı ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN ISPARTAYA HELE ACEMİ OLARAK HİÇ

Bende orayı bitirdim zehirlenmedim çünkü komando askeri olduğumdan yırttık yoksa gebermişdik walla
Zehirlenen arkadaşlara geçmiş olsun arkadaşında dediği gibi orası bir cehennem oraya gidenler aglamaya şimdiden başlasınlar

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

1244 Mesaj
4 Şubat 2008; 15:32:49 

quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

Bende orayı bitirdim zehirlenmedim çünkü komando askeri olduğumdan yırttık yoksa gebermişdik walla
Zehirlenen arkadaşlara geçmiş olsun arkadaşında dediği gibi orası bir cehennem oraya gidenler aglamaya şimdiden başlasınlar

sanki senin geleceğin yer çok farkı ordan

590 Mesaj
4 Şubat 2008; 18:20:33 

ben de zehirlenmedim dagıtımlar süper herkes doguda gersi kaydırma 87 /4

sen hiç disketten Windows kurdun mu ?

85 Mesaj
6 Şubat 2008; 22:35:44 

Bu liste Isparta Merkez'e yeni gelecek arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla yapılmıştır.

ASKERDE LAZIM OLACAK MALZEMELER (ISPARTA MERKEZ İÇİN)

EŞOFMAN ALT ÜST (ASKERDE VERİLİYOR GETİRMEYİN)
3 TANE SİYAH ÇORAP ( "" "" "" )
SPOR AYAKKABI ( "" "" "" )
3 TANE BOXER ( "" "" "" )
3 TANE FANİLA ( "" "" "" )
DİŞ FIRÇASI (2 ADET) ( "" "" "" )
DİŞ MACUNU (2 ADET) ( "" "" "" )
ŞORT ( "" "" "" )
AKLIMA GELENLER BUNLAR.

AŞAĞIDA YAZILAN MALZEMELERİ ASKERİYE VERMİYOR AMA HERŞEY KANTİNDE SATILIYOR VE PİYASAYA GÖRE ÇOK UCUZ. HİÇBİRŞEY GETİRMEYİN ISPARTA'DAN 40. ALAYIN KANTİNİNDEN ALIRSINIZ. AMA YİNEDE SİZ BİLİRSİNİZ, TEDARİKLİ GELİN YİNEDE...

BOYUNA ASILAN PARA CÜZDANI
YEŞİL ASKER KAZAĞI
ELBİSE ASKISI METAL ( 2 adet)
TERLİK
İÇLİK
PERMATİK JİLET
TRAŞ KÖPÜĞÜ
TRAŞ KOLONYASI
ARKO KREM
TIRNAK MAKASI
TRAŞ KUTUSU
AYAKKABI BOYASI
PUDRA
SIVI SABUN
ŞAMPUAN
BOT FIRÇASI
BANYO LİFİ
BOT KİLİDİ
BOT KEÇESİ
BANYO VE EL YÜZ HAVLUSU
YÜN ELDİVEN
ÇAMAŞIR FİLESİ
KİRLİ VE TEMİZ TORBALARI
ELBİSE KILIFI
VATKA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 6 Şubat 2008; 22:38:50 >

4144 Mesaj
7 Şubat 2008; 0:39:35 

ıspartaya yeni gelecekler mi abowwwwwwwwwwww

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

141 Mesaj
7 Şubat 2008; 22:38:41 

quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

ıspartaya yeni gelecekler mi abowwwwwwwwwwww

ahmet la napan...

torunlar ıspartaya biz hakkariye

0542 354 33 04
avea

4144 Mesaj
7 Şubat 2008; 22:56:12 

quote:

Orjinalden alıntı: bugrascb

ahmet la napan...

torunlar ıspartaya biz hakkariye

Walla kanka inanamıyom ben o ıspartaya nasil gidecekler ama bizde gittik böle sevine sevine ama sonra gördük babayı ne deyim hayırlı olsun iyi toz toprak yemeler size oralarda

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

9 Mesaj
8 Şubat 2008; 20:17:58 

merhaba arkadaslar ben aranızda yeniyim, bana da şubeden ısparta eğirdir komando iç güvenlik birimi dediler burası neresi oluyor bilen var mı?

1716 Mesaj
10 Şubat 2008; 13:24:09 

dostum gidince daha iyi anlarsın ama ben sana kısaca adını söylersem CEHENNEMİN TA KENDİSİ şimdi yeni gidecek arkadaşların bir avantajı var onlar tim olarak gidecekler bize nasıp olmadı ama 88/1 ler kendi kolunda kaç kisi varsa onlarla devam edecekler keşke bizdede öyle olsaydı ama olmadı neyse allah kolaylık versin merkez kantinde sıra beklerken kadroları önünüze almayın artık yasak şanslı devresiniz gerçekden ama bir o kadarda şanssız
quote:

Orjinalden alıntı: sfenk_s

merhaba arkadaslar ben aranızda yeniyim, bana da şubeden ısparta eğirdir komando iç güvenlik birimi dediler burası neresi oluyor bilen var mı?

SÖZ KONUSU VATANSA,GERİSİ TEFERRUATTIR...

3867 Mesaj
10 Şubat 2008; 21:06:05 

bende 309kdy olarak askerliğimi orada yaptım. acaba alay komutanı albay ahmet tekin komutanımız ordamıdır hala? süper bir insandır kendisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 10 Şubat 2008; 21:08:00 >

You are not being punished for yor anger, you are being punished by your anger.

9 Mesaj
10 Şubat 2008; 22:06:01 

slmlar benim gözlerimde lens var herhangii bir sorun olur mu???bilenler yardım etsin lütfen...
ISPARTA/EĞİRDİR
İÇ GÜVENLİK BİRİMİ

3867 Mesaj
11 Şubat 2008; 9:55:21 

valla lensinin hijyenini pek sağayalabileceğini düşünmüyorum yanında yedek gözlük götür mutlaka

You are not being punished for yor anger, you are being punished by your anger.

11 Mesaj
16 Şubat 2008; 12:42:30 

tertipler nasılsınız

ısparta iç güvenlik demiştik geçtimiz yazılarda

bugun tam manası ile belli oldu

ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ.

SEVK EGİTİM MERKEZİ = İÇ GÜVENLİK EGİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ 40. PİYADE EGİTİM ALAYI 1. PİYADE EĞİTİM TABURU 3. BÖLÜK

burdan ulaşalım birbirimize beyler düşenleri bekliyoruz ıspartaya

3 Mesaj
17 Şubat 2008; 15:16:45 

SLM TERTİPLER BEN ALPER TOKATTAN
ISPARTA DA 40.PİYADE DE GÖRÜŞMEK ÜZERE

SEVK EGİTİM MERKEZİ = İÇ GÜVENLİK EGİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ 40. PİYADE EGİTİM ALAYI 1. PİYADE EĞİTİM TABURU 1. BÖLÜK

10 Mesaj
18 Şubat 2008; 12:07:33 

özellik: (P-058) KOMD. TLL. ÇVŞ.

Sevk Eğitim Merkezi : İÇ GÜVENLİK EĞİTİM VE TATBİKAT MERKEZ KOMANDO EĞİTİM A. ÇAVUŞ TB. K. EĞİRDİR ISPARTA

benim silüste bu yazıyo arkadaşar

11 Mesaj
18 Şubat 2008; 23:12:57 

quote:

Orjinalden alıntı: alpergin85

SLM TERTİPLER BEN ALPER TOKATTAN
ISPARTA DA 40.PİYADE DE GÖRÜŞMEK ÜZERE

SEVK EGİTİM MERKEZİ = İÇ GÜVENLİK EGİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ 40. PİYADE EGİTİM ALAYI 1. PİYADE EĞİTİM TABURU 1. BÖLÜK

alper aramızda 2 bölük varmış
ama çavuş adayıyız belli mi olur aynı yere atarlar
adım ümit izmitli görüşürüz

3 Mesaj
19 Şubat 2008; 16:28:33 

Slm ÜMİT TERTİP AYIN 27 SİNDE TESLİM OLACAM 26 SINDA ISPARTA DA YIM ORDA 1 GECE KALACAM ERTESİ GÜN TESLİM OLACAM
GÖRÜŞELİM İSTERSEN ORDA AMA NASIL BİRBRİMİZİ BULACAZ TEL GÖTÜRMEYECEM ÇÜNKÜ BEN

11 Mesaj
19 Şubat 2008; 20:03:45 

quote:

Orjinalden alıntı: alpergin85

Slm ÜMİT TERTİP AYIN 27 SİNDE TESLİM OLACAM 26 SINDA ISPARTA DA YIM ORDA 1 GECE KALACAM ERTESİ GÜN TESLİM OLACAM
GÖRÜŞELİM İSTERSEN ORDA AMA NASIL BİRBRİMİZİ BULACAZ TEL GÖTÜRMEYECEM ÇÜNKÜ BEN

bende 25 inde pazartesi akşam 5 e kadar teslim olucam
pazartesi sabahı 8 de ıspartadayım
malum pazar gecesi izmiten anca gece çıksam gelebiliyorum:D

askeriyenin içinde buluruz birbirimizi sen 1. bölük ben 3. bölük yanyana olması lazım bölükler bildigim kadarıyla

bu bizim silüste yazan ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ. ne oluyor K. yi çözemedim

3 Mesaj
20 Şubat 2008; 14:25:15 

ÜMİT KARDEŞ GELİNCE İNŞ. GÖRÜŞÜRÜZ ORDA SEN BU ''ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ.'' ÖZELLİĞE BAKMA DEĞİŞİR ORDA BÜYÜK Bİ İHTİMAL BENİM DE PEK ASKERLİK KONUSUNDA BİLGİM YOK... GİTTİĞİNDE BENİ BUL SEN ÇÜNKÜ SEN BENDEN 2 GÜN ÖNCE TESLİM OLACAN K.İ.B KARDEŞ

11 Mesaj
22 Şubat 2008; 13:11:52 

KALDI 3 gün
zaman yaklaştıkça vakit geçmez oluyor
gelsede gitsek artık
sıkıldık beklemekten SINIR ÖTESİ OPERASYONDA BAŞLADI ZATEN asker lazım yollayın bizleri

4144 Mesaj
22 Şubat 2008; 20:13:52 

quote:

Orjinalden alıntı: izmit_li

KALDI 3 gün
zaman yaklaştıkça vakit geçmez oluyor
gelsede gitsek artık
sıkıldık beklemekten SINIR ÖTESİ OPERASYONDA BAŞLADI ZATEN asker lazım yollayın bizleri

Gelin dostum oraya gelin cok iyi operasyonlar sizleri bekliyo yemekhanede beklersiniz...

eğer havan bölüğü veya birinci bölük mu.is bölüğüne gelirsen ordaki komutanlara selam söle benden

R 1 3 5
╚╬╬╣
2 4 6

12 Mesaj
11 Nisan 2008; 4:10:37 

Burdan bilgi edinebilirsiniz arkadaşlar..

9 Mesaj
5 Mayıs 2008; 16:04:07 

neeeee?40.piyade er eğitim alayı mı?oraya gidenlere soluyorum intikaller sizin a.... koyacak merak etmeyin uzundonem iseniz dağıtımlar kol kol doğu ve güneydoğu anadolu ben 1.tabur 3.bölük 1.takım 43.kol daydım dağıtım : ardahan/göle ısparta güzeldir 75 gün cok güsel gecti orada sabır sabır sabır:::))))

9 Mesaj
5 Mayıs 2008; 16:07:03 

sorusu olan bana msn den ulasabilir...
sfenks_11@hotmail.com

1 Mesaj
6 Mayıs 2008; 15:58:55 

S.a arkadaslar bende ısparta 40. piyade er eğt merk. gidiyorum.Daha önce orda askerlık yapan arkadaslar bilgi verebılırmı.ıspartaya düşen arkadaslar msn ımı eklesın lütfen tanısmak isterım hemde orda yabancılık cekmeyız Ben ankaradan gidiyorum ankaradan gidecek olan varsa beraberde gidebilirz: şimdiden hayırlı teskereşler kardeşlewrim emre._06@hotmail.com

emre

182 Mesaj
6 Mayıs 2008; 21:33:28 

quote:

Orjinalden alıntı: emre._06

S.a arkadaslar bende ısparta 40. piyade er eğt merk. gidiyorum.Daha önce orda askerlık yapan arkadaslar bilgi verebılırmı.ıspartaya düşen arkadaslar msn ımı eklesın lütfen tanısmak isterım hemde orda yabancılık cekmeyız Ben ankaradan gidiyorum ankaradan gidecek olan varsa beraberde gidebilirz: şimdiden hayırlı teskereşler kardeşlewrim emre._06@hotmail.com

Bende aynı yere düştüm Ankaradan. THİS İS SPARTAAAAAAAAAAAA!!!

msn: suzaku_639@hotmail.com ekledim seni

1 Mesaj
7 Mayıs 2008; 0:06:28 

s.a arkadaşlar bende ısparta iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyede eğitim alay komutanlığı na gidiyorum mayıs 25 teslim

3 Mesaj
8 Mayıs 2008; 8:29:20 

Merhaba arkadaşlar bende ısparta 40'ncı p-er eğitim deyim 22 mayıs teslim olacağım istanbuldan gidiyorum gidenler msn adresimi eklesinler vidi_vural@hotmail.com hepimize hayırlı testereler.

4 Mesaj
9 Mayıs 2008; 17:07:23 

iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi eğirdir ısparta bende komando çavuş egitimindeyim :S anlicaniz sictim arkadaslar orda olan varsa birbirimize ulasalim

9 Mesaj
9 Mayıs 2008; 17:31:15 

Isparta 40. piyade eğitim alayı iç güv.
özellik = shh cvs

24 mayısta ordayım. görüsürüz. adım ilkay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmoon -- 14 Mayıs 2008; 1:03:53 >

4 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:05:33 

ısparta egridirde olan arkadasimiz yokmu yaw:S

1 Mesaj
14 Mayıs 2008; 0:41:38 

ARKADASLAR BEN ISPARTA 40.PİYADE ER EGİTİM ALAYINA DÜSTÜM DÜSENLERİN VE ORDA ASKERLİK YAPMIS OLANLARIN YADA YAPANLARIN MSN Mİ EKLEMESİNİ İSTİYORUM... erhankirdar_1@hotmail.com

aSKeRLiK BoRCuMuZ...BoRCuMuZ NaMuSuMuZDuR

147 Mesaj
14 Mayıs 2008; 19:15:51 

arkadaşlar selamlar

benim durumum tuhaf :)
benim ne yoklamam ne baska birsey gelmedi ve direk bana bir kagıt gelmiş oglen vakti ve uzerinde ne yaziyor belli olmuyor

askere sevk için çağrı tebligatı diyor

ayrıldığınız sınıf piyade ,
ayrıldığınız bilir iç güv. eğ. ve tatb mrk 40(tam okunmuyor yada 46) b egt.
devamı tam okuyamadığım için gördüklerimi yazıyorum m_2 p egt tb b1

yazıyor tam nedir ne degildir göremedim bileniniz nedir ne deildir yazabilir misiniz?

OLMAK yada OLMAMAK
İşte teknolojinin temeli budur..!

3 Mesaj
16 Mayıs 2008; 20:30:56 

selam kardeşim sen askerlik şubesine git ama şu durumda var sen 1.bölüktesin teslim tarihinse öğren git askerlik şubesinde yardımcı olurlar.

85 Mesaj
25 Mayıs 2008; 9:34:58 

Ben 319. KDY. Bugün terhis belgemi aldım gidiyorum evime. Allah herkese nasip etsin. Selamlar.....

1 Mesaj
28 Mayıs 2008; 16:28:21 

iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyade alay komutanlıgı ısparta arkadaşlar nişanlım buraya çıktı mayıs 25 de tslim oldu. telefonda konuştuk çavuş adayı olduğunu söyledi nasıl usta birliğinde çavuş olucaktır bilgisi olan varsa yazabilir mi? herkese hayırlı teskereler

1873 Mesaj
7 Haziran 2008; 15:52:34 

quote:

Orjinalden alıntı: gulserdar

iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyade alay komutanlıgı ısparta arkadaşlar nişanlım buraya çıktı mayıs 25 de tslim oldu. telefonda konuştuk çavuş adayı olduğunu söyledi nasıl usta birliğinde çavuş olucaktır bilgisi olan varsa yazabilir mi? herkese hayırlı teskereler

walla arkadasım bende orda acemılıgımı 3 tabur 4 te ıkıncı takımda yaptım sunu sölıyım yemekler berbat bu bır ıkıncısı egtımler agır herkes yapamaz kı tavsıyem yapsınlar suan mardın mıdyatta yardırıyorum operasyondan vakıt bulamıyoruz kendımızı bakmaya tek zevkımız arada cıktıgımız carsılar çvş adayı olması ıyı usta bırlıgınde çvş oldugu zaman devrecılık varsa kı mutlaka vardır yapılabıleecedk pis işlerden duser yaptıran tarafa gecer tek rahatlıgı bu olur ıspartanın sxuan bı ozellıgı daha var dagıtımları kol kol yapıyo yanı acemı bırlıgındekı yaklasık 25 arkadasıyla aynı yere dusucedk ben dedıgım gıbı mardın mıdyattayım her seye ragmen buraya dusmesını ısterım ıspartaya nazaran cennet duser ınsallah elımden gelen yardımı yaparım allah hayırlısıyla gıdıp donmek nasıp etsın yanlız ılk 75 gunu ıspartaya dusmesıyle ızdırap olmus dıye bılırım sayılı gun gecer söyledıklerımde gayet samımıyım abartıyo dıye dusunme fazkazt ben yaptım oda yapacaktır ben basaracagına ınanıyorum BU ARADA NISANLINMIS ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN DIYORUM

Spoiler sevmediği için, geleceği görme yeteneğinden vazgeçen adam...

46 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:44:01