Şimdi Ara

ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
15
Favori
587.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inş. tek kaldı die üzülüodum ama avrdır arkadaşı tabide bu olaydan sonra belki soğumşlardır ama bi zaman snra belkide ona hak verirler =)
  • bugün açıklamışlar dağıtım yerlerini NİŞANLIM
    AĞRI MERKEZ'e :( DÜŞMÜŞ:(
  • ÖĞRENENLER VARSA FORUMA YAZSIN MERAK EDİYOM NERELER ÇIKIYO DİYE
  • ayyy kızlar nişanlımın dağıtım yeri belli oldu
    VAN/ ERÇİŞ :(
    SİZLERDE ÖĞRENİNCE FORUMA YAZARMISINIZ MERAKLA BEKLİYORUM....
  • ayy kıslar ya bende dünden berı haber alamaıyorum ya dağa mı gıttıler acaba normalde ıkı kere arardı tek dün gündüz aradı da aramadı ya haberı olan varsa yazabılırmı acaba hayırlı olsun sııznkılerın yerlerı de bakalım benımkı nere duşcek cok merak edıyorum inşallah herkes için hayırlısı olur
  • bende konustum bellı olmus ama bana soylemedı canı sıkkındı nasıl nerden ogrenebılırım acaba bılen varsa yazarmı cok saol......
  • kızlar ben 02462241924 den arayıp tabur ve bölüğünü söyleyerek öğrendim askerlerin çoğu hala bilmiyo ben dün ilk arayanlşardandım ondan öğrendim sizde arayın ama öğrenemeyebilirsiniz söylemiyolarmış başkaları aramış benden sora öğrenememişler ama ısrar edin mutlaka sonuç alırsınız...
  • sen ne soyleıdnkı dun bende aradım ama soylemedıler :(
  • önce askerin ismini söledim görüşebilirmiyiz dedim eğitimede dediler sorada dağıtımlar belirli olmuş öğrenebilirmiyim lütfen falan ısrarcı oldum ve erkenden öğrenmiştim ısrarcı olun öğrenirsiniz çok önemli falan gibilerinden ısrar edin
  • taburuyla gorustun ama dımı santralle degıl yanıı bende arıycem tekrarda sımdı dun cunku ben santralle gorustum vermedı..
  • santrali arayıp alayı bağlattır yani mesela 3 tabur 3 bölüğü bağlarmısınız dicen bağladıklarında sorcan
  • tmm canım ıns ogrenırım dur bı arayım ogrenınce yazarım buraya.....
  • sendemı telefonla ogrendın....
  • hayır telefonla dıl nişanlım aradı ondan ögrendım ben allah hepımızın yardımcısı olsun..
  • ne oldu uzun zamandır cezaylıydım sistemim değişti harddiskim öldü hepsi üst üste geldi epeydir foruma giremedim dağıtımları belli oldumu
  • bnmkide erzuruma düştü bnmki gene iyi çok kötü deil.
  • benıkıde dıyarbakır mıss nasıl bır yer bılmıyorum ama hayırlısı..............
  • kasım 2007 de Isparta 40.piyade de başlayan abimin askerliği Kars Sarıkamışta bugün nihayet bitti havaalanına gidip karşıladık,forumda asker yolu bekleyen tüm arkadaşlara hayırlı teskereler......
  • bide bişi sorucam şimdi bu erzuruma gidicek ya çok souk olurmuş orası yanında ne götürmesi gerekiyo ve bnmki mg3 kullanıo bide çavuşmuş heralde hangi renk eldiven kullanıo nopasaran yardım edersen çok sevinirim.
  • sıhhiye er canım dıcle degil liçe ye düşmüşler ikiside bakalım anlasıldı 1 sene beraber sayıcaz şafak senınkının adı neydı canım?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.