Şimdi Ara

ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.771
Cevap
15
Favori
587.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek başınamı gideceksin anadolu yakasında hangi semt tesin ayrıca bizde gidicez ıspartaya otobüs olarak cidden zor büyük firmalardan çok giden yok ıspartaya bildiğimn ayrıca çoktan yerler rezerve veya satılmış olabilir
  • Isparta güzergahına giden firmalar:

Firma Adı Telefon Websitesi
    Isparta Petrol Turizm 444 34 34 www.ispartapetrol.com.tr
    Öz Isparta (212) 658 27 40

Isparta güzergahına uğrayan firmalar:

Firma Adı Telefon Websitesi
    Gürman Turizm (212) 658 38 38 www.gurmanturizm.com.tr
    Yalvaç Özen Turizm (212) 658 27 10 www.yalvacozen.net

Kamil koçta gidiyor ıspartaya sitesinden bulabilirsinwww.kamilkoc.com.tr belki bakmışındır dolumu otobüs bilmiyorum ama
    istanbuldan kalkan direk ısparta otobüs firmaları bulduklarım bunlar büyük firmalar olarak bulamadım belki yardımcı olurlar ara bi görüş derim ıspartaya giden başka hangi firmalar var diye yardımda alabilirsin

• LaiLa20 cnm ya bana bi cvp yaz yardımcı olmak isterim gerçektende sorularıma cvp verirmisin tekmi gidicen ayrıca ısparta merkezemi gideceksin bunları öğreneyim.
  • TEK GİTMİYCEM CANIM YA ISPARTA MERKEZE OTOBUS GARININ ORAYA GIDICEM ...TEYZEMLE BERABER GİDİCEZ...
  • anladım cnm umarım yer bulursunuz
  • off ya bgn bnmkinin bölüğünden birisi intihar etmiş yoğun bakımdaymış zatn bnmkinin pskilojisi bozuktu şimdi iicene bozulmuş ya askerler nie intihar edio nasıl dabranıolar bu insanlara ya herkes etkilenio alh yardımcıları olsun
  • arkadaşlar bugün nişanlımla konuştum onların takımdan 4 kişiyi dağıtıma yollamışlar,ağrı doğubeyazıta:(:(:(yemin töreninden önce de dağıtım olabiliyormuş habwer vereyim dedim...
  • MERHABA ARKADAŞLAR EN ÖNCE ALLAH HERKESIN SEVDİĞİNİ ONA BAĞIŞLASIN GERCEKTEN COK ZOR BİŞİMİŞ BENİMDE NİŞANLIM GİTTİGİNDEN BERİ OKUYORUM BURAYI ANCAK BUGUNE KISMET OLDU YAZMAK GERCEKTEN COK GÜSEL ŞEYLER YAZIYOSUNUZ HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKUR EDIYORUM NOPARSANA Bİ ŞEY SORUCAKTIM O DA SIKILDI ARTIK BİZDEN AMA BEN İLK DEFA YAZIYORUM BENIM NIŞANLIMDA 1.TABUR 2.BÖLÜK 4 .TAKIM DA EGER BNA Bİ ŞEYLER SÖYLEYEBILIRSEN COK SEVINIRIM SİMDİDEN TEŞEKKUR EDIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: qamse

off ya bgn bnmkinin bölüğünden birisi intihar etmiş yoğun bakımdaymış zatn bnmkinin pskilojisi bozuktu şimdi iicene bozulmuş ya askerler nie intihar edio nasıl dabranıolar bu insanlara ya herkes etkilenio alh yardımcıları olsun

gamse senden çok hebr alıyorum ben ya..bir iyi bir kötü,korkar oldum sende:)Ama bu olaya feci üzüldüm bende sewilimle 2 gündür konşamıyorum.şimdi çok merak etmeye başladım.Dağıtım falanda diyolar..arayana kadar günler geçmez artık bana...
  • az_8784 cnm seninde nişanlın refüze birlikteydi sanırım dimi ay şimdi merak ettim benimkini offfff dün de aramadı bugün arar inşallah ağrı doğu beyazıt doğu ama iyi bi yerdir ırak sınırlarından iyi sayılır offf çok merak ettim aldığınız tüm haberleri yazıp paylaşırsanız sevinicem kızlar yoksa insan çatlıyo meraktan
  • arkadaşlar illa ki ıspartaya gidecekseniz alternatif iki güzergah:
    1:denizliye gidin.her durumda ıspartaya otobus bulursunuz.
    2:izmirden aktarma yapın.izmirden anadoluya giden birçok firma ıspartadan geçer.

bir de şunu diyeyim.boşuna gitmeyin.20bin adamın arasında nişanlınızı falan göremezsiniz.karşınızdaki insanı da boşuna strese sokarsınız.geldiler mi?gelecekler mi?yolda bişey mi oldu?o mu?bu mu?vs vs... ben yaşadım ordan biliyorum.ısparta 40piyadede yaptım acemiliği.rahat olun.onlar size gelir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: glyzn

quote:

Orjinalden alıntı: qamse

off ya bgn bnmkinin bölüğünden birisi intihar etmiş yoğun bakımdaymış zatn bnmkinin pskilojisi bozuktu şimdi iicene bozulmuş ya askerler nie intihar edio nasıl dabranıolar bu insanlara ya herkes etkilenio alh yardımcıları olsun

gamse senden çok hebr alıyorum ben ya..bir iyi bir kötü,korkar oldum sende:)Ama bu olaya feci üzüldüm bende sewilimle 2 gündür konşamıyorum.şimdi çok merak etmeye başladım.Dağıtım falanda diyolar..arayana kadar günler geçmez artık bana...

bnde bu olaya çok üsüldüm ve o bölükteki askerlerin durumu eminim şu anda çok kötüdür bnde öreneiorum işte bi eyrdn kimseye kötü ahber vermk istemem ama hayat ii şelerde oluo kötü şelerde =) dağıtımalr genlde şubat ortası veya sonunda belli oluyomuş aa genelde yany

• özellikle refüze birliklerinde asker sayısı fazla olduğundan dağıtım oluyormuş arkadaşlar.diğer birliklerde dağıtım söz konusu değil.gamze ben de çok üzüldüm o habaere ama tim birlikleri gerçekten çok ağır eğitim veriyormuş nişanlım onları gördükçe allaha şükrediyorum 30 kiloluk çantalarla eğitim yapıyorlar biz doğru dürüst eğitim yapmıyoruz diyor.he birde kızlar ıspartaya afyon aktarmalı da gidebilirsiniz.ben c.tesi döncem biletimi afyon aktarmalı aldım afyondan ıspartaya birçok saattte sefer var kamil koçun sitesinden bir bakın canlarım.öznur bu arada ben pancarlık camiini çok iyi biliyorum yan,i senin oralara,birgün uygun olduğumzda tanışabilirz:):)yemin törenine gitcek tüm arkadaşlarım hayırlı yolculuklar,allah hayırlısıyla sağ sağlim gidip gelmeyi nasip etsin...
  • tanışalım cnm çok iyi olur :) ya benimkide dağıtımmı oldu noldu aramadı bu akşamda aramazsa şüphe duycam artık offffffffff meraktan ölcem bizde perşembe akşamı yola çıkıcaz gecemi aile boyu gidiyoz minübüsle şamata ya :D allahım hayırlısıyla şu acemiliğini bitirmeyi nasip etsin tüm askerlerin asıl konu usta birliği nereye olacak ama nasip kısmet neresiyse bahtımıza beklicez offfffffffff içim karardı
  • az_8784 bişey sorcam senin nişanlın ney olarak gitti çavuş adayımı normal ermi sıhıye erimi sülüsünde yazan neydi yani :)
    varmı daha ağır yük zamanı çekmek kadar bizde perşembe gecesi yola çıkıyoz cümbür cemaat bi koca minübüs artı birdearaba komedi olcak yolculuk inşallah yol da sis buz olmaz ama sisli gösteriyo meterolji perşembeyi zamanda geçmek bilmiyo offff
  • sis çok korkunç deilde buz olmasın die dua edin siz gene ne güsel gidiosunuz ee çünkü nişnlısınız ve büük ihtimal sizelrde okumuosunuz bu nednele rahat gidiosunuz bn hiçbiyere gidemiorum bnde çok ösledim aa yapıck bişey yok maalesf =)
  • okumuyosunuz ddm ama lütfn yanlış anlamayın yany nişnlı oldunuza göre lisede fln deilsiniz ünideyseniz zatn herşekilde gidebilirsinde .. ynlış anlamyın ynay
  • anladık güzelim dert etme sen gidemiyomusun üzüldüm :( okulu asma şansın olur aslında ama aileden izin almak sorun zaten ben nişanlı olduğum halde zor izin kopardım :( çok zor bir duygu gidememek bilitim defalarca gidememeler yaşadım ayrı şehirlerde olduğumuzdan dolayı keşke gidebilsen offf gitmesine gidicezde asıl dönerken napıcaz üzüntü bırakıp gitmek orda offffffffffffff offfffffffff
  • benimki manga çavuşu olarak gitti öznur,bizde perşembe akşamı arabyla gidiyoruz kısmetse,dağıtım olduysa da öznur yemin töreninden sonra gönderilir yani şimdi gönderilme ihtimali yok merak etme..gamze ben ünide okuyorum ama inan bana lise de olsa herşeyi göze alıp giderdim..bisürü şey yaptım onun için bunu da yapardım yani..
  • az_8784 aynen kız benimkide manga çavuşu olarak gitti valla :D herşey uyuyo aynı yere düşerlermiş :D aman hayırlısıyala belli olsunda yerleri alıştırdım kötüye kendimi ama ne hikmetse içimden edirne geçiyo şaka gibi olmaz mümkün deil biliyom ama içimden bi şey edirne diye dürtüyo :D sen bursadan gidicen ben bursadan istanbula istanbuldan ıspartaya karman çorman nasıl olcak bakalım yaşayıp görcez gelince anlatırız burdan birbirimize ....
    az_8784 bana msn nen varsa yazarmısın msnden konuşalım:)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.