Şimdi Ara

1.NCİ MÜHT. 12. MÜHT. Örcünlü-Çatalca/İSTANBUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
31.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 12'NCİ MÜHT.BL. K.LIĞI İSTANBUL ÇATALCA

KISA DÖNEM ER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zihnigonen -- 12 Nisan 2008; 12:04:36 >

• Arkadaşlar Müht. Mühimmat mı oluyor?
  • Oraya giden tek ben mi varım arkadaşlar yaaaa.
  • Benimde çatalca kardeşim isim murat antalyadan inş. hayırlısı olur bizim için
  • Arkadaşlar Müht. Mühimmat mı oluyor sorusuna evet kardeş, hayırlı olsun inşallah hayırlı teskereler.ben izmir de oturuyorum KONYA ya selamlar
  • ÖĞRENİR ÖĞRENMEZ İLK İŞİM İNTERNETE SARILMAK OLDU.ALLAHA ŞÜKÜR BİRKAÇ KİŞİ DENK GELDİDE RAHATLADIM.
    ADIM AHMET TÜRKER ÇANAKKALEDEN
    YAKLAŞIK 2,5 SENEDİR İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ÇALIŞIYORUM.
    ÇATALCA DA BİRLİĞİN YERİNİ TAM OLRAK BİLMİYORUM AMA YENİBOSNADAN 10 DAKİKADA BİR ARABA VAR(25LİK ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ).
    TEMDEN DE ULAŞIM OLDUKÇA RAHAT BİLDİĞİM KADARIYLA BANLİYÖ TRENİDE ÇATALCAYA GİDİYOR.
    HERKESE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN!!!
  • beyler orda yazıcı bir arkadaşım var ismi Kerem Kunt, işinize yarayabilir
  • Arkadaşlar geç cevap verilmiş bir cevap, askerliğim bitti sayılır şafak:35.
    Ulaşım Yenibosnadan çatalcaya otobüs var. oradan da terkoz dolmuşlarına bineceksiniz. en azından kestanelik'e kadar gelirseniz oradan ileriye çok yakın, hatta yürüyebilirsiniz dahi.
  • K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1'İNCİ MÜHT.DP.K.LIĞI 12'NCİ MÜHT.BL. K.LIĞI ÇATALCA İSTANBUL arkadaşlar bende buraya çıktım giden varsa nasıl bieyer ön bilgi verebilirmi özelden
  • arkadaslar ben catalcada satıs temsılcılıgı yaptım.. merak etmeyın guzel yer ... ama dısardan içerisini fazla bilmem ama catalca merkezden 45 dakka uzaklıkta ... inşallah hayırlısı olur sızın ıcın
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktaysezgin

arkadaslar ben catalcada satıs temsılcılıgı yaptım.. merak etmeyın guzel yer ... ama dısardan içerisini fazla bilmem ama catalca merkezden 45 dakka uzaklıkta ... inşallah hayırlısı olur sızın ıcın

saol kardeş inş içide dışı kadar güzeldir. bi söz vardır görünüşe aldanma diye böle olmaz inş :D
  • bu mesajı yazalı 1 yılı geçti, güzel bir yerdir de, sıkıntısı çoktur. ben kademe çavuşuydum, çok yoğundum ama bundan haz alıyordum. çünkü evli ve 2 çocuğum vardı, onları unutturuyordu. hatta gazinoda oturacak vaktim olmuyordu. buna rağmen rahattım.
  • 333.dönem KD askerler.... yeriniz belli olunca bölükle ilgili bilgi almak isterseniz:
    0212-710-14-00-*-0212-710-14-02
    arayın bilgi verelim...
    facedeki gruptanda ulaşabilirsiniz.
  • K.K. LOJ. K. MÜHT. K. 1'İNCİ MÜHT. K. YRDC. 12'NCİ MÜHT. BL. K.LIĞI ÖRCÜNLÜ/ÇATALCA ÖRCÜNLÜ İSTANBUL - evet hayırlısı
  • 12.mühimmat bölüğüne çıkan arkadaşlar çok şanslısınız belkide türkiyedeki en rahat bölüğe düştnüz. Ben 327.kd olarak askerliğimi burda yaptım. çok rahatttım . Belki blk komutanı postası olduğum içindir :D ama yinede çok temiz ve rahat bir yer. koğuştan çıkıp duşa girebileceğin ve en azından bizim dönem için çok temiz ve samimi arkadaşlığın oldğu bir yer zzten bölükteki asker sayısı 2.kısım dahil 150 kişiyi geçmiyor onun için herkes birbirini çok iyi tanır. Şimdiden iyi teskereler.
  • 337. dönem olarak bende buraya düştüm. kütük yozgat, ikamet ankara.. statü kısa dönem er. sınıf bakım

hayırlısıyla 25-30 saat kadar sonra birliğimize teslim olacaz arkadaşlarla.. internette toplam 5 kişi olduk.
    gitmeden bilgi verebilecek olursa sevinirim yine.. 11 aralık saat 24:00 da otobüsüm kalkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhansti

12.mühimmat bölüğüne çıkan arkadaşlar çok şanslısınız belkide türkiyedeki en rahat bölüğe düştnüz. Ben 327.kd olarak askerliğimi burda yaptım. çok rahatttım . Belki blk komutanı postası olduğum içindir :D ama yinede çok temiz ve rahat bir yer. koğuştan çıkıp duşa girebileceğin ve en azından bizim dönem için çok temiz ve samimi arkadaşlığın oldğu bir yer zzten bölükteki asker sayısı 2.kısım dahil 150 kişiyi geçmiyor onun için herkes birbirini çok iyi tanır. Şimdiden iyi teskereler.

lojistikler ve geri hizmet yerlerinin tümünde uzun dönemler psikopat jiletçi esrarcı olur diyorlar. dua edinde ustalık aynı yere çıkmasın diyorlar.. netçezzz.. yarın teslim olacam ben.. yapacak bişey yok.. g.te giren şemsiye açılmaz demişler..

• 339. dönem ustada burası çıktı başka gidecek varmı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeman

339. dönem ustada burası çıktı başka gidecek varmı? :)

var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostrider07 -- 11 Aralık 2011; 23:50:56 >
  • hadi gelin 339 lar, dört gözle yolunuzu gözlüyoruz. ama bölüğümüz 10 numara........
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.