Isparta İl Jandarma Komutanlığı>>Buraya<<
59 Cevap8420 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

29 Mesaj
10 Aralık 2007; 12:11:40 

Arkadaşlar ıspartaya gidecek kardeşlerimiz burda toplansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferplex -- 19 Mayıs 2009; 12:42:58 >

154 Mesaj
10 Aralık 2007; 13:44:57 

hocam ben gidiyorum oraya biletimi aldım çarşamba 07,30 dan izmirden binecem

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

10 Mesaj
10 Aralık 2007; 13:50:30 

benımde ıstanbuldan antalya ordan ısparta yapıcam ..bılgısı olan varmı arkadslar bıze agıtım olacak mı yoksa orada mı kalıcaz

154 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:01:50 

hocam seninde mi Eğitim Merkezi ISPARTA İL J. K.LIĞI ISPARTA

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

10 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:15:04 

İÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI ISPARTA

154 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:16:50 

bak senin gibi giden biri daha var aynı yer olması lazım forumda istersen bak bi başlıklara o arkadaş açmış sizin orasıyla ilgili.

91 Mesaj
10 Aralık 2007; 18:16:54 

birde arkadaşlar birsey daha soracam aldıgım bilgilere gore sehir içindeymis orası sizler ne diyorsunuz bir bilgi gectimi elinize??

29 Mesaj
10 Aralık 2007; 18:19:07 

Murat dediğin gibi merkezde, kebap askerlik yapıcaksınız diyorlar :D Önce ısparta old. duyunca millet tırsıyo komando muhabbetine :)
Bir tek soğuğu keskinmiş yani ayaz diyorlar karasal iklim ne de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferplex -- 19 Mayıs 2009; 12:42:32 >

91 Mesaj
10 Aralık 2007; 19:09:05 

aynen dedigin gibi kardes bakalım gorecez jandarmayıda dagıtım yapmıyorlar fazla diyorlar bakalım gorecez zaten dedelerimiz diyorki düstügün yer degil komutanın onemli diye bakalım gorecez resimden güzel yere benziyor ama dedigin gibi soguk oluyormus bende zaten kar yagıyormus gibi giyinecem..
yarın saat 21.30dan binecem istanbuldan sabah 9 gibi orda olurum biraz takılırım heralde ıspartada oglen 2-3 gibide girerim nizamiyeden ole aksam 5 i falan beklemem:D

29 Mesaj
10 Aralık 2007; 19:16:58 

Aynen bende kar maskemi oldım bugün :D

154 Mesaj
11 Aralık 2007; 0:08:06 

beyler bende izmirden 7 .30 da binecem 2 de orada olacam isterseniz buluşalım bir yerlerde beraber teslim olalım birligimize:)

35 Mesaj
11 Aralık 2007; 0:17:08 

beyler
bir ıspartalı olarak hayırlı tezkereler
40 piyade alayı ne içtedir ne dışta
toplnıp takisye binerseniz tolmada 5 ytl bile turmaz
çarşı içinde süleyman demirelin heykelinin yanında 40. piyade otobüsleri var onlarda götürür
ısparta askerliğini bilmem ama çok güzel bir şehirdir

ısparta şiş yemeyi unutmyın

memlekete dair fotoğraflar.. http://grandustad.blogspot.com/

465 Mesaj
11 Aralık 2007; 0:30:27 

Arkadaşlar foruma geç bakabildim.

Aday No 21974
Adı ve Soyadı GÖRKEM GÜR
Baba Adı HAKAN
Doğum Yeri TRABZON
Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Er
Branş
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ISPARTA İL J. K.LIĞI ISPARTA

msn:gorkemgur84@hotmail.com

Bende ıspartaya gidiyorum.

Psn:Gorkem84

Macbook Air 13.3"i5 1.8
Samsung Galaxy S2
İpad 16 GB Wifi+3G

26 Mesaj
11 Aralık 2007; 12:35:52 

öncelikle herkese hayırlı tezkereler diliyorum. benimde ısparta il jandarma komutanlığı bende bursadan geliyorum. orda görüşmek üzere...

19 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:52:17 

Selamlar

325. dönem Isparta İl Jandarma komutanlığına kısa dönem olarak düştüm. Msn vermiş olan 2 arkadaşı bilgi alabilmek için listeme de ekledim.

Genel anlamda sizlerden bilgi alabilecek olursam çok sevinirim. (Genel olarak kaç kişi vardır, hava genellikle soğuk olurmuş, acemilik sonrası dağıtımlar ve görevler ne şekilde gerçekleşti sizin döneminizde vs.. vs..)

Teşekkürler
Saygılarımla

142 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:54:03 

beyler bana komando çıktı.
bu ıspartaya nasıl gidilir ?????????

670 Mesaj
10 Aralık 2008; 3:20:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Halug

Selamlar

325. dönem Isparta İl Jandarma komutanlığına kısa dönem olarak düştüm. Msn vermiş olan 2 arkadaşı bilgi alabilmek için listeme de ekledim.

Genel anlamda sizlerden bilgi alabilecek olursam çok sevinirim. (Genel olarak kaç kişi vardır, hava genellikle soğuk olurmuş, acemilik sonrası dağıtımlar ve görevler ne şekilde gerçekleşti sizin döneminizde vs.. vs..)

Teşekkürler
Saygılarımla

aynen hocam benimde ısparta il jandarma komutanlığı bende bilgi alabilirsem iyi olur

465 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:26:22 

1 sene olmuş vay be ne çabuk geçti.

merak etmeyin kafanız rahat olsun ısparta il jandarma en kebap yerlerden biridir.eğitiminiz gönende.yalçın başçavuşda gelirse eğitiminize tamamdır.hatta selamımı bile söyleyebilirsiniz...sever beni.

Macbook Air 13.3"i5 1.8
Samsung Galaxy S2
İpad 16 GB Wifi+3G

19 Mesaj
10 Aralık 2008; 14:17:29 

Fani Madida, orada görüşürüz artık hocam.

Gorkem84, sizin dönem kaç kişiydi. Binada yaklaşık olarak kaç kişi vardı. Eğitim sonrasında dağıtımlar fazla oluyormuydu? Binada temizlik, düzen, su vs... gibi durumlar nedir ne değildir bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Teşekkürler

670 Mesaj
10 Aralık 2008; 14:21:30 

eyv hocam dağıtım nerelere oluyo peki burdan henüz erken amafazla bilgi göz cıkarmaz

465 Mesaj
10 Aralık 2008; 16:39:33 

dağıtımınız ısparta merkez ve ilçelere oluyor.biz 90 kişiydik her zaman en kalabalık dönem aralık dönemi olur.acemilikte bütün işler size bakar hiç gocunmayın.wc temizliği bulaşık bina temizliği.geyik olur zaten muhabbetle yaparsınız.dağıtımlarda birde cezaevi var.cezaevi diye düşünmeyin ben orda yaptım orası da çok rahattır.

ilçelerin bazılarında zorlamışlar diye duydum ama siz çavuş olacağınız için rahatsınız.nöbetiniz olmayacak.kolluk tutacaksınız.rahat olun 5.5 ay kafa dinleyip gelin.

Macbook Air 13.3"i5 1.8
Samsung Galaxy S2
İpad 16 GB Wifi+3G

3 Mesaj
10 Aralık 2008; 21:27:09 

Selam arkadaslar, benim de kısa donem ISPARTA İL J. K.LIĞI jandarma er. Zar zor bilet bulabildilm. O da ısparta petrol turizm diye bir şirket. İstanbuldan Bilet bulamayan arkadaşlar varsa bu şirket ek sefer koymuş yarım saat önce ayırttım. Bu arada gorkem84 arkadasimiz yardimci oldu sagolsun. Benim merak ettigim acemilik egitimini biz bu binada mi alacagiz?

465 Mesaj
10 Aralık 2008; 22:47:04 

hayır arkadaşım.o internetteki bina il jandarma binası.oraya teslim olacaksınız akşamda sizi arabalarla gönene götürecekler.gönen daha sıcaktır ıspartaya göre.kış için bulunmaz nimet.

Macbook Air 13.3"i5 1.8
Samsung Galaxy S2
İpad 16 GB Wifi+3G

17 Mesaj
10 Aralık 2008; 23:02:12 

Aday No 60171
Adı ve Soyadı MUSTAFA ÖZCAN
Baba Adı CEVAT
Doğum Yeri ZONGULDAK
Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Er
Branş
Kabul Toplanma Merkezi
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ISPARTA İL J. K.LIĞI ISPARTA

BÖLÜM:ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ

SLM ARKADAŞLAR BENDE 325.DÖNEM ISPARTA İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA KISA DÖNEM ÇIKTI.ARKADAŞLAR BENDE BURASI HAKKINDA BİLGİ ALIRSAM ÇOK SEWİNİRİM.ŞİMDİDEN HERKESE HAYIRLI TESKERELER!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiii_67 -- 10 Aralık 2008; 23:07:50 >

SİYAH BEYAZ BEŞİKTAŞK!!!

3 Mesaj
11 Aralık 2008; 0:01:34 

Dikkat ettim de hep karadenizlileri vermişler ıspartaya. Benim de kütük Ordu.

1 Mesaj
11 Aralık 2008; 0:19:39 

Arkadaşın dediği gibi ben de bir Karadenizli olarak Isparta İl Jandarma düştü. Eğitim Gönen ilçesinde yapılacakmış. Merkezde oluruz diye sevinmiştim... Burada askerlik yapan arkadaşlar biraz daha malumat verirse memnun olacağım... Eğitim, yemek, yatak... vs. yardımcı olurlarsa memnun olurum.
Baki selamlar...

465 Mesaj
11 Aralık 2008; 0:31:48 

birde ekleyeyim.yemin törenine aileleri gelecekler önceden yerlerinizi ayırtın Isparta'da.çok askeri birlik olduğu için yer konusunda sıkıntı oluyor.

Macbook Air 13.3"i5 1.8
Samsung Galaxy S2
İpad 16 GB Wifi+3G

670 Mesaj
12 Aralık 2008; 0:21:58 

bende yarından cıkıyorum yola bi gece orda geçirecem bilet anca cuma ya bulduk. aslında herkes pazartesi git diyo ama daha hazırladım kendimi. aslında beraber bile girebiliriz dh ısparta jandarma olarak

3 Mesaj
12 Aralık 2008; 0:52:32 

fani madida sen cumartesi teslim mi olacaksın? Ben pazar sabah ordayım ama oglen gibi teslim olurum diyorum. Sonucta sabahta teslim olsam oyle bos bos bekliycem orda.

670 Mesaj
12 Aralık 2008; 1:17:33 

bende pazar olacam sanırm cumartesiden gitmekde abes olur biraz heralde 1 ay cıkamıyacaz sonucta.

bi gece kalmak için ucuz yollu otel varmı bildiğiniz ıspartalı arkadaşlar

2 Mesaj
12 Aralık 2008; 2:35:07 

arkadaşlar ben ıspartalıyım ve gerçekten çok rahat edeceksiniz emin olun 40ç piyade ağır ıspartada il jandarma raht benim bingöl il jandarma çıktı hakkımızda hayırlısı hadi bakalım hayırlı tezkereler

17 Mesaj
13 Aralık 2008; 20:37:15 

arkadaşlar ben bilet bulamdım pazrtesi gitsem bişey olur mu sizce bilet bulamdım ya bende pazrtesi teslim olacam:)))ayvayı yedikİ:)))

SİYAH BEYAZ BEŞİKTAŞK!!!

24 Mesaj
10 Nisan 2009; 0:53:06 

Arkadaşlar ben Burak DEMİREL.

İstanbul'dan Jandarma K.lığına gidecem. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.

24 Mesaj
10 Ağustos 2009; 16:48:42 

329. Dönem Isparta Jandarma düşen bir ben varım heralde. Dedeler bana biraz bilgi verebilir misiniz?

Çiçekler çağlaya durduğunda

Tohumlar boy attığında topraktan

Görüşmek umuduyla

Şimdilik hoşçakalın.

16 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:03:45 

Tertiplerim merhaba :) benimde ısparta il jandarma... antalyadan gelicem. yakın yani bana 45km :))) ıspartada hava soğuktur iyi giyinin :) öğrendiğime göre orası rahatmış... kafanızda sıkıntı yapmadan gelin... Oraya vardıgımızda görüşelim tanışalım :))) Adım PAŞACAN UYSAL şimdiden hayırlı teskeler... msn: pasacan_07@hotmail.com bütün gece msn de olurum... ekleyin tanışalım...

6 Mesaj
11 Aralık 2009; 1:25:22 

331. Isparta İl jandarma....

pasacan seni ekledim ama herhalde online degilsin...

Ali K.

Ankara dan cuma gece biniyorum.. Sabah oradayim... butun tertiplerime hayirli tezkereler :)

msn : kayaarslan_ali@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RightClick -- 11 Aralık 2009; 1:26:51 >

16 Mesaj
11 Aralık 2009; 11:42:13 

Aslında gece açıktım ama denk gelemedik galiba... bugünde elimden geldiğince açık olucam... En kötü zaten orda tanışırız :)) sessiz sessiz durmayın bu forumdan oldugunuzu belirtin :)) benim saçlar kısa olcak ordan tanırsınız

241 Mesaj
10 Aralık 2010; 20:20:10 

bende ısparta il jandarmaya düştüm ? Varmı başka arkadaş ?

91 Mesaj
11 Aralık 2010; 1:18:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Nicola Tesla

Var tertip var. Ankaradan gideceğim. Sen neredensin?

BİR AĞAÇ KADAR ÖZGÜR VE HÜR, BİR ORMAN KADAR KARDEŞÇESİNE..

161 Mesaj
11 Aralık 2010; 1:40:47 

bende aynı msn dymmt@hotmail.com

91 Mesaj
11 Aralık 2010; 2:07:10 

quote:

Orijinalden alıntı: dymmt

bende aynı msn dymmt@hotmail.com

ekledim kardeşim msne

241 Mesaj
11 Aralık 2010; 13:51:31 

quote:

Orijinalden alıntı: hifled

quote:

kardeş ben pm atamıyoreum bi sorun var inşallah bu yazıyı görürsün.
ben istanbuldan gidiyorum gece 11:30 otobüsü ile (bu gece) sabah 10 gibi ıspartada olacak istersen teslim olmadan görüşebiliriz ?

91 Mesaj
11 Aralık 2010; 14:04:11 

quote:

quote:

quote:

ben istanbuldan gidiyorum gece 11:30 otobüsü ile (bu gece) sabah 10 gibi ıspartada olacak istersen teslim olmadan görüşebiliriz ?

Ben de ankaradan sabah 7 de çıkacam yola. 13.30 da orada olurmuşum. Yaz okulunu orada geçirdim ben bir iki sene önce çarşıyı az buçuk biliyorum hiç bilmiyorsan bir şekilde görüşelim. saat 2:30 da garanti bankasının önü gibi. Hem tanışmış oluruz bir yemek yiyip beraber teslim oluruz benim msn hifled@hotmail.com ekledim seni ama olmadı galiba adım furkan

241 Mesaj
11 Aralık 2010; 14:09:25 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ankaradan sabah 7 de çıkacam yola. 13.30 da orada olurmuşum. Yaz okulunu orada geçirdim ben bir iki sene önce çarşıyı az buçuk biliyorum hiç bilmiyorsan bir şekilde görüşelim. saat 2:30 da garanti bankasının önü gibi. Hem tanışmış oluruz bir yemek yiyip beraber teslim oluruz benim msn hifled@hotmail.com ekledim seni ama olmadı galiba adım furkan

hoca çok geç geliyomuşsun ya o saate kadar nerde bekleyecem seni
:)

295 Mesaj
10 Aralık 2011; 0:51:00 

Benim de Antalya'ya sonrasında Isparta İl Jandarma Komutanlığı'na çıktı arkadaşlar. Kısa dönem olarak. Orada ustalıkta kalacak arkadaşlardan her türlü yardıma açığım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximof -- 10 Aralık 2011; 1:40:13 >

REBELLION

132 Mesaj
11 Ağustos 2012; 4:00:42 

Isparta'da yapan dedelerımız bır yardımcı olsa usta bırlıgım orada bi bilgi paylaşımı olsa sevınırım.

şafak Ne Kadar Zengin Olursa Olsun, Bir Gün Fakirleşmeye Mahkumdur...

91 Mesaj
11 Ağustos 2012; 9:34:22 

quote:

Orijinalden alıntı: levserdem

Isparta'da yapan dedelerımız bır yardımcı olsa usta bırlıgım orada bi bilgi paylaşımı olsa sevınırım.

Merhaba, Isparta İl Jandarma alayında ise, sevindirici olan spor yok çünkü koşacak kadar bir alan yok. Kötü yanı yemekler hemen dibindeki kışladan geldiği için çok kötüdür. Onun dışında bir problem yok. İlçelerde isen ilçesine göre değişiyor. Hayırlı olsun.

Not : Mesajı attıktan sonra üç mesaj üstte mesajımı gördüm duygulandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hifled -- 11 Ağustos 2012; 9:40:41 >

65 Mesaj
10 Nisan 2013; 2:05:24 

Benim kisa donem askerlikte usta birligim burasi cikti. Izmir Bornova sonrasi buradayim. Yakin zamanda buralarda askerlik yapmis birileri var mi? Hakkindaki bilgiler hep eski. Hic mi buraya giden Jandarma yok yahu?

The greatest thing you'll ever learn is just to love, and be loved in return. - Moulin Rouge

608 Mesaj
25 Ekim 2013; 12:48:01 

Alo var mı Isparta İl Jandarma Komutanlığına düşen?Acemi ustada benim burası iyi mi kötü mü acaba ya..İstanbuldan gidicem.

266 Mesaj
25 Ekim 2013; 14:58:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Alo var mı Isparta İl Jandarma Komutanlığına düşen?Acemi ustada benim burası iyi mi kötü mü acaba ya..İstanbuldan gidicem.

benimkiside aynı yer :)benimkiside aynı yer

608 Mesaj
25 Ekim 2013; 14:59:22 

Çok şükür biran dedim tek kaldım başka kimse gitmiyor. İstanbuldan gidiyorum devrem sen nerden gidiceksin?

266 Mesaj
25 Ekim 2013; 15:15:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Çok şükür biran dedim tek kaldım başka kimse gitmiyor. İstanbuldan gidiyorum devrem sen nerden gidiceksin?

bende istanbuldan gideceğim thy de bilet var hemen al bence fiyatıda uygun 6 kasımda

608 Mesaj
25 Ekim 2013; 15:30:22 

Bende tam ona bakıyordum ama 6 kasım da mı teslim olucaz biz?Sülüsü alınca belli olmıcak mı katılış tarihimiz?

Bu mesajda bahsedilenler: fatih_18_18_18

21 Mesaj
25 Ekim 2013; 15:37:18 

acemide ustada ısparta il jan. dh den 3 kişiyiz galiba

354 Mesaj
25 Ekim 2013; 18:52:33 

Bende acemi usta ısparta il jandarma

Keşke Hayat Bu Kadar Etobur Olmasaydı...

608 Mesaj
25 Ekim 2013; 19:07:09 

1 kişi daha çıktı nerden gelicen devrem sen?Araştırdığım kadarıyla jandarma nispeten daha rahat oluyormuş.Ordan karakol ve ilçelere dağıtım olabiliyormuş.

Bu mesajda bahsedilenler: caneryilmazer

44 Mesaj
30 Ekim 2013; 23:58:32 

s.a beyler

Ben Yunus Güngör Giresun'dayım ve kısa dönem olarak Isparta Jandarma genel komutanlığına gidiyorum. Bende hem acemi hem de usta birliği burası görünüyor.

Sayfayı yeni gördüm yoksa daha önce yazardım. Heyecan var mı heyecan :))

5 Mesaj
1 Kasım 2013; 0:05:09 

arkadaslar benımde il jandarma ısparta cıktı.aydından gelıcem.kısa donem yapıcam.ustabırlıgımde aynı yer gorunuyor.hakkımızda hayırlısı..

5 Mesaj
1 Kasım 2013; 0:10:24 

4 yap sen onu bende gelıyorum aydından ;)

Bu mesajda bahsedilenler: caneryilmazer

4 Mesaj
4 Kasım 2013; 16:54:24 

Beyler bende İzmir'den geliyorum kısa dönem er, acemilikte usta birliğide Isparta il jandarma komutanlığı.Sülüsü aldığımda 6 kasım saat 10'a kadar teslim olman gerekiyor dediler.Eskiden saat 5'e kadardı teslim olma zamanı bu yeni uygulama mı acaba bilgisi olan var mı ?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları » Isparta İl Jandarma Komutanlığı>>Buraya<<
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön