- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI !!!BURAYA!!!
156 Cevap57610 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1917 Mesaj
10 Aralık 2007; 11:50:58 

arkadaşlar gidecek olanlara hayırlı olsun yer olarak nasıl eğitim durumu nasıl şartlar nasıl bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 10 Aralık 2007; 14:09:15 >

1917 Mesaj
10 Aralık 2007; 12:54:05 

tertipler bi benmi gidiyom buraya

1917 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:07:56 

arkadaşlar yorumlar süper bi okuyun. http://www.semih.gen.tr...egitim-komutanligi.html

23 Mesaj
10 Aralık 2007; 14:26:56 

Aydın İl Jandarma Komutanlığına gidecek olanlar;

- ilk gün şehrin Denizli tarafındaki girişinde bulunan Aydın İl Jandarma Koutanlığına teslim olacaklar
- Orada bazı işlemleri tamamlandıktan sonra akşam, toplu olarak, Aydına tepeden bakan Eğitim taburuna götürülücekler (manzarası çok güzeldir)
- Eğitim taburundaki günlerinizin tadını çıkarın, çünkü;
- yemekler güzeldir,
- haftasonu internetcafeden faydalanbilirsiniz
- haftasonu boş vaktiniz olur, isterseniz koğuşlarda uyursunuz
- heryerde ankesörlü telefonlar vardır, rahatça sevdiğinizi ararsınız
- banyolar kabinlidir, rahatça yıkanırsınız
- komutanı çok iyidir, askerlerin ihtiyaçlarını düşünür ve eksiklerini tamamlar

Ama askersiniz sonuçta siz de
- eğitim yapacaksınız
- botlar ayağınızı parçalayacak, bilekleriniz moraracak
- silahlı eğitimde silahı tuttuğunuz yerler yara olacak
- üstünüz başınız batacak, yıkansanız da aynı kamuflajı giyeceksiniz

Yemin töreninden sonra dağıtımınız yapılacak, bir kısmınız ilçelere, bir kısmınız bölgeye, bir kısmınız da il jandarmaya geleceksiniz.

Hepsinin kendine göre zorlukları ve kolaylıkları, avantajları ve dezavantajları var.

Şimdiden hayırlı teskereler...

Bunları nerden bildiğime gelince, eşim 317 kd, aydında :)

58 Mesaj
10 Aralık 2007; 15:55:36 

Bende 313. KD Aydin İl Jandarma da yaptım. Merak ettikleriniz varsa sorun.

2052 Mesaj
10 Aralık 2007; 16:19:20 

Bir Aydınlı olarak hoşgeldin diyelim ozaman

2005 Megane II HB 1.4 98 Hp Authentique Ateş Kırmızı

1917 Mesaj
10 Aralık 2007; 22:20:20 

mutasyon dostum genel olarak ortam nasıl acem birliğinde fazla sıkıyorlarmı
usta birliğine dagıtım olarak nereye gönderiyorlar.

1917 Mesaj
11 Aralık 2007; 10:57:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Mutasyon

Bende 313. KD Aydin İl Jandarma da yaptım. Merak ettikleriniz varsa sorun.

evet cevap bekliyoz.

58 Mesaj
15 Aralık 2007; 3:05:26 

PM attım

176 Mesaj
23 Aralık 2007; 21:50:55 

Niye pm sevgili mutasyon. Çok gizli bir bilgi mi vereceksin.

Skinoske SABA iyi televizyon

297 Mesaj
4 Şubat 2008; 1:55:25 

Arkdaşlar bende acemiliği Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayında yaptım ve dağıtımım Aydın İl Jandarma komutanlığına düştü. Eğer usta birliğini burda yapanlar varsa eğer biraz bilgi verirse sevinirim...

Macbook Pro 15.4" i7
ASUS K53SD 15.6"
Samsung Galaxy S4
Hyundai i20 1.4 CRDI

20 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:40:16 

BENDE AYDIN İL JANDARMA KOMT DÜŞTÜM ARKADAŞLAR UMARIM GÖRMEK NASİP OLUR BİRBİRİMİZİ HAYIRLI TESKERELER

20 Mesaj
10 Aralık 2008; 2:50:47 

AYDIN İL JANDARMADA ASKERLİK YAPANLAR BİLGİ VERSİN BİRAZ NASIL BURASI HADİ YAZIN TÜRKİYE

7 Mesaj
10 Aralık 2008; 7:45:51 

S.A arkadaşlar..
AYDIN İL JANDARMA HAKKINDA BİLGİ VERİRİSENİZ SEVİNİRİM
325.DÖNEM KD OLARAK GİDECEM NASİPSE...
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.. DEĞERLİ BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM...

Ellerime uzanan dudakları tepeyim;
Allah diyen, gel, seni ayağından öpeyim.. N.F.K

20 Mesaj
10 Aralık 2008; 12:40:40 

Arkadaşlar benim de Aydın İl Jandarma çıktı. İnşallah görüşürüz orada. Bir de bilgi alabilirsek ne ala...

7 Mesaj
10 Aralık 2008; 13:30:38 

İNŞALLAH DEVREM GÖRÜŞÜRÜZ.. BİLGİ ALAN OLURSA BİZİMLEDE PAYLAŞIRSA SEVİNİRİZ.. NELER GÖTÜRMEMİZ LAZIM VS...

Ellerime uzanan dudakları tepeyim;
Allah diyen, gel, seni ayağından öpeyim.. N.F.K

20 Mesaj
10 Aralık 2008; 13:57:42 

millet bende aynı yerdeyim adım CİHAN DERİNDAĞ görüşmek üzere

1 Mesaj
10 Aralık 2008; 18:36:58 

AYDIN JANDARMA HELİKOPTER FİLO K.LIĞI
AYDIN

ARKADAŞLAR BANA BURASI ÇIKTI BURAYLA ALAKALI BİLGİ BULAMIYORUM... İL JANDARMADAN FİLAN FARKLI BİR YER SANIRIM BURASI.. BİDE BURASI AYDIN MERKEZDEMİ .. BİLEN VARSA CEVAP ATARSA SEVİNİRİM

137 Mesaj
10 Ağustos 2009; 1:07:06 

Arkadaşlar benim de Aydın İl Jandarma çıktı. bilgisi olan paylaşabilirmi

133 Mesaj
10 Ağustos 2009; 10:52:07 

Adı ve Soyadı MUSTAFA KÖSE
Baba Adı MUSTAFA
Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi AYDIN 1/10'UNCU J. EĞT. TB. K.LIĞI AYDIN
hayırlı teskereler...

827 Mesaj
10 Ağustos 2009; 17:53:14 

quote:

Orijinalden alıntı: lehrer

Adı ve Soyadı MUSTAFA KÖSE
Baba Adı MUSTAFA
Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -
hayırlı teskereler...

lehrer senin gideceğin ve kalacağın yer direk aydındaki eğitim taburu. İl jandarma ile alakan olmayacak (tabur izmire bağlı), taburda diğer tertiplerinle acemiliği bitirdikten sonra mesleğine göre bir iş alırsın; yazıcılık,kantin v.b. ki güzel yerdir başka yere düşme şansın yok yazdığın bilgiye göre. Zaten 8-10 kişi olursunuz tabur kısa dönemleri olarak

Eski bir il janarmacı olarak hatırladığım kadarı ile yardımcı olmaya çalışayım arkadaşlar.

133 Mesaj
10 Ağustos 2009; 20:56:31 

teşekkurler kardeşim...
quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

lehrer senin gideceğin ve kalacağın yer direk aydındaki eğitim taburu. İl jandarma ile alakan olmayacak (tabur izmire bağlı), taburda diğer tertiplerinle acemiliği bitirdikten sonra mesleğine göre bir iş alırsın; yazıcılık,kantin v.b. ki güzel yerdir başka yere düşme şansın yok yazdığın bilgiye göre. Zaten 8-10 kişi olursunuz tabur kısa dönemleri olarak

Eski bir il janarmacı olarak hatırladığım kadarı ile yardımcı olmaya çalışayım arkadaşlar.

103 Mesaj
11 Ağustos 2009; 11:01:04 

Aday Nu. 95269
Adı ve Soyadı MEHMET ERHAN GÜÇLÜ
Baba Adı MURAT
Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -

gideceğim yer hakkında bilgisi olan varsa görüşlerinizi tavsiyelerinizi yazın lütfen bide acemilikten sonra aynı ilde kalırmıyız

Citroen C4 2012 112 HP Confort Plus Siyah

827 Mesaj
11 Ağustos 2009; 20:12:57 

quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

Yukarıdada yazdım, bizim zamanımızda (305.ksd) Direk tabur düşenler sizin gibi il jandarma ve bölge jandarma komutanlığı ile birlikte taburda eğitimini tamamladıktan sonra taburda çeşitli görevlere veriliyor idi. Zaten tabur kısa dönemi 8-10 kişi oluyor genelde bu dönem kalabalık olduğunu varsayarak 13-15 kişi olursunuz ve çok büyük bir değişiklik olmadı ise taburda deyim yerinde ise yata yata bitirirsiniz askerliği :)

Bölge jandarmada aynı şekilde olur, onlarda taburdaki eğitimden sonra bölge jandarmaya teslim olup orada tamamlarlar askerliklerini, başka yere gitmezler.
İl jandarmada ise durum değişik eğitim taburunda acemiliği yaptıktan sonra 5-6 tanesi il merkezindeki alayda kalır, geri kalanları ilçelere dağılırlar. Aydın il sınırı dışına gitme olayı yok.
MEHMET ve MUSTAFA siz ocak 17'ye kadar birliktesiniz yani. Çünkü tabur izmirdeki eğitim tugayına bağlı idi bizim zamanımızda, sizin il jandarma yada bölge jandarma ile acemilik dışında bağınız olmaz çook büyük ihtimalle

136 Mesaj
10 Aralık 2009; 3:29:19 

Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi AYDIN İL J. K.LIĞI AYDIN

92 Mesaj
10 Aralık 2009; 3:38:08 

Benimde oraya çıktı dostum :))

10 Mesaj
10 Aralık 2009; 3:58:18 

Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -

bu bılgılere gore ben yıne aydındamı kalıcam yoksa dagıtımda bı yeremı gıdıcem bılgısı olan varmı?

92 Mesaj
10 Aralık 2009; 5:47:51 

quote:

Orijinalden alıntı: luckybogo

- ilk gün şehrin Denizli tarafındaki girişinde bulunan Aydın İl Jandarma Koutanlığına teslim olacaklar
- Orada bazı işlemleri tamamlandıktan sonra akşam, toplu olarak, Aydına tepeden bakan Eğitim taburuna götürülücekler (manzarası çok güzeldir)
- yemekler güzeldir,

- eğitim yapacaksınız

Yemin töreninden sonra dağıtımınız yapılacak, bir kısmınız ilçelere, bir kısmınız bölgeye, bir kısmınız da il jandarmaya geleceksiniz.

Hepsinin kendine göre zorlukları ve kolaylıkları, avantajları ve dezavantajları var.

quote:

Orijinalden alıntı: onurbaytr

Kuvveti Jandarma
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -

bu bılgılere gore ben yıne aydındamı kalıcam yoksa dagıtımda bı yeremı gıdıcem bılgısı olan varmı?

Bu arkadaşın yazdığına göre ya yakın çevrelere ya da aynı yerde kalıyormuşuz...

409 Mesaj
10 Aralık 2009; 5:59:22 

AYDIN JANDARMA HELİKOPTER FİLO K.LIĞI AYDIN bilgisi olan varmı

EXI9 DESIGN_GUNEY MARMARADA 1 NUMARA

1 Mesaj
10 Aralık 2009; 12:04:09 

quote:

Orijinalden alıntı: luckybogo

- yemekler güzeldir,

- eğitim yapacaksınız

çok sağol içimi rahatlattın

136 Mesaj
10 Aralık 2009; 12:25:27 

quote:

Orijinalden alıntı: mercan8585

anlatılan gibiyse güzel bir yere benziyo
ama otobüs saatleri uymuyo eskişehirden gece var erken olacak sabah var geç olacak arası yok mu yaw

7 Mesaj
10 Aralık 2009; 12:47:04 

12.12.2009 da aydın il jandarma komutanlığına teslim olacağım.Ben bursa dan ömer.yorumları okuyunca rahatladım baya sağolun :)

982 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:50:25 

arkadaşlar merhaba benim de aydın il jandarma

sanki rahat bir yer gibi

hatta sosyete jandarması diyen bile var

331. dönem bilgi ekranına tr nicki ile iletişim bilgilerimi bıraktım belki teslim olmadan önce bir şehir turu yapabiliriz

1917 Mesaj
10 Aralık 2009; 16:21:31 

zamanında bende (2007/aralık) er eğitim taburunda idim. başlıkta bana aitmiş

geçirdiğim askerliği kısaca özetlemek istedim gideceğiniz yer gerçekten güzel aydın ayaklarınızın altında yemek durumu biraz kötü idi. fakat şuanki durum ne bilmiyorum.

319 .ksd olarak acem birliği aydın il jandarma er eğitim taburu sadece 1 kere 2400 metre koştuk. o da özgür yüzbaşı denen herifin bölüğün eğitimini begenmemesi yüzünden oldu.

kısa dönem bölüğü kalabalık oldugu için atışlar 10 gün sürdü fotograf çekimi aşı olumu evrak doldurma vs. kurban tatili yılbaşı, haftasonları full boş doğru düzgün egitim bile yapmadık hatta sürünmedim bile. sağa sola dön selam ver tüfek eğitimi başka bi nane yok. herkez okumuş anlayışlı hırsızlık falan hiç olmadı.

haftada 1 gün banyo vardı. ayrıca her sabah ihtiyaç banyosu oluyordu. başımızda uzman astsubay abi kardeş gibiydik. hatta ilk gece çok yardımcı oldular. bize botlarımızı ezdirdiler. nefte dikiminde yardımcı oldular. kamuflajları üstüne olmayanları değiştirdiler vs. adamlara yemin töreninde hediye bile aldık. koltuk altı etek altı hiç duymadım. bir kere saç tıraşı olduk hepsi o. 2 kez 2 saatlik gece nöbeti denk geldi oda koğuş içinde tutuluyordu.

tek sıkıntımız bazı yabancı sigaralar kantinde bulunmuyordu. onuda dışarıya bir arkadaşı yollayarak millete karton karton sigara getirtikdik. hatta il jandarma komutanı bizle görüşmeye geldiğinde elemanın biri kantinde tuvalet kagıdı yok dedi onu bile getirtiler kantine.

usta birliği çavuş olarak aydın/sultanhisar çıktı. şansımıza ufak bir yer 30 kişilk karakol karakol komutanı çok anlayışlı okumuş adamın halinden anlayan bir başçavuştu. biz 4 çavuş olduğumuz için 2 arkadaş kolluk tuttu.
ben ve diğer arkadaşım devriyeciydik. karakolda nöbetleri erler tutuyordu. nöbetler 3 er saatti.

gece devriyeleri tadından yenmiyordu. 24-02 03-05 devriyeleri olurdu. komutan aracı sakin bir yere çektirirdi. içerde yat 1-2 saat devriyeye çıkardık oda yatarak geçerdi. çoğu zaman 03-05 devriyesine çıkmazdık. arada uyku kaçar şöför ile arabadaki sorgulama yaptıgımız laptopda hızlı güreş filmleri izlerdik.
karakola gelince devriye araları gene yatış. allaha şükür uyku sıkıntım olmadı günlük net 14-15 saat arası değişiyordu. gececi oldugumuz için sabah ve öğle iştimalarınada çıkmazdık. uyumazsan vakit de geçmiyordu.

yani kısacası güzeldi be tek sıkıntı gurbet di işte ana baba yar hasreti.

umarım yeni gidecek arkadaşlar askerliği güzel geçirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 10 Aralık 2009; 16:22:42 >

982 Mesaj
10 Aralık 2009; 18:07:33 

quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

zamanında bende (2007/aralık) er eğitim taburunda idim. başlıkta bana aitmiş

geçirdiğim askerliği kısaca özetlemek istedim gideceğiniz yer gerçekten güzel aydın ayaklarınızın altında yemek durumu biraz kötü idi. fakat şuanki durum ne bilmiyorum.

319 .ksd olarak acem birliği aydın il jandarma er eğitim taburu sadece 1 kere 2400 metre koştuk. o da özgür yüzbaşı denen herifin bölüğün eğitimini begenmemesi yüzünden oldu.

kısa dönem bölüğü kalabalık oldugu için atışlar 10 gün sürdü fotograf çekimi aşı olumu evrak doldurma vs. kurban tatili yılbaşı, haftasonları full boş doğru düzgün egitim bile yapmadık hatta sürünmedim bile. sağa sola dön selam ver tüfek eğitimi başka bi nane yok. herkez okumuş anlayışlı hırsızlık falan hiç olmadı.

haftada 1 gün banyo vardı. ayrıca her sabah ihtiyaç banyosu oluyordu. başımızda uzman astsubay abi kardeş gibiydik. hatta ilk gece çok yardımcı oldular. bize botlarımızı ezdirdiler. nefte dikiminde yardımcı oldular. kamuflajları üstüne olmayanları değiştirdiler vs. adamlara yemin töreninde hediye bile aldık. koltuk altı etek altı hiç duymadım. bir kere saç tıraşı olduk hepsi o. 2 kez 2 saatlik gece nöbeti denk geldi oda koğuş içinde tutuluyordu.

tek sıkıntımız bazı yabancı sigaralar kantinde bulunmuyordu. onuda dışarıya bir arkadaşı yollayarak millete karton karton sigara getirtikdik. hatta il jandarma komutanı bizle görüşmeye geldiğinde elemanın biri kantinde tuvalet kagıdı yok dedi onu bile getirtiler kantine.

usta birliği çavuş olarak aydın/sultanhisar çıktı. şansımıza ufak bir yer 30 kişilk karakol karakol komutanı çok anlayışlı okumuş adamın halinden anlayan bir başçavuştu. biz 4 çavuş olduğumuz için 2 arkadaş kolluk tuttu.
ben ve diğer arkadaşım devriyeciydik. karakolda nöbetleri erler tutuyordu. nöbetler 3 er saatti.

gece devriyeleri tadından yenmiyordu. 24-02 03-05 devriyeleri olurdu. komutan aracı sakin bir yere çektirirdi. içerde yat 1-2 saat devriyeye çıkardık oda yatarak geçerdi. çoğu zaman 03-05 devriyesine çıkmazdık. arada uyku kaçar şöför ile arabadaki sorgulama yaptıgımız laptopda hızlı güreş filmleri izlerdik.
karakola gelince devriye araları gene yatış. allaha şükür uyku sıkıntım olmadı günlük net 14-15 saat arası değişiyordu. gececi oldugumuz için sabah ve öğle iştimalarınada çıkmazdık. uyumazsan vakit de geçmiyordu.

yani kısacası güzeldi be tek sıkıntı gurbet di işte ana baba yar hasreti.

umarım yeni gidecek arkadaşlar askerliği güzel geçirir.

ben hatırlıyorum bunu ya daha önce de bir yerde okumuştum sözlük olabilir mi?

iyi güzel yer herhalde ama oraya çıkan tertiplerden hiç haber yok

641 Mesaj
10 Aralık 2009; 19:01:52 

Arkadaşlar benimde Aydın jandarma il komutanlığı çıktı yorumları okudum baya rahatladım sanırım tatil yapıcaz Aynı yere gidecek arkadaşlarla haberleşelim belli mi olur aynı yatakhaneye bile düşebiliriz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

243 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:33:41 

AYDIN JANDARMA HELİKOPTER FİLO KOMUTANLIĞI
varsa bu mesajımı gören tertipler ulaşsın... 6 ayı birlikte geçiricez : ))

7 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:45:03 

arkadaşlar ben bursa dan cuma gecesi 1,30 a ototbüs biletimi aldım 25 saatim kaldı şuan itibariyle :)

136 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:56:16 

beyler ben eskişehirden sabah 8de çıkacam
15:30 gibi aydında olacam
16:00 gibi teslim olacam
gece vardı otobüs ama erken teslim olmayayım diye bu saate aldım

982 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:58:06 

quote:

Orijinalden alıntı: kaavemania

arkadaşlar ben bursa dan cuma gecesi 1,30 a ototbüs biletimi aldım 25 saatim kaldı şuan itibariyle :)

ben de ankaradan cuma gecesi 23.30'da biniyorum aynı saatte aydındayız hocam

7 Mesaj
11 Aralık 2009; 13:04:46 

sabahın köründe teslim olmayalım he :)

1 Mesaj
11 Aralık 2009; 14:25:45 

bende bu gece 1 de Bursa dan hareket edicem aydın il jandarmaya hemen teslim olmak istemeyen arkadaşlarla takılalım şehirde :)

2 Mesaj
11 Aralık 2009; 17:11:03 

arkadaşlar ben de bu akşam 23:30 Kamil Koç otobüsüyle Aydın'a gidiyorum.Aydın İl Jandarma çıktı benim askerlik de.gidecek arkadaşlar warsa görüşebiliriz adım Kerem

641 Mesaj
11 Aralık 2009; 18:17:21 

Arkadaşlar bende Aydın jandarm il komutanlığına gidicem saat 2 gibi ordayım saat 4 e doğruda teslim olacam o eziyeti beraber yaşayalım bari yalnız çekilmez

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

136 Mesaj
11 Aralık 2009; 18:29:54 

quote:

Orijinalden alıntı: master35

Arkadaşlar bende Aydın jandarm il komutanlığına gidicem saat 2 gibi ordayım saat 4 e doğruda teslim olacam o eziyeti beraber yaşayalım bari yalnız çekilmez

15:30-16:00 gibi ordayım bekle beni

982 Mesaj
11 Aralık 2009; 19:18:49 

quote:

Orijinalden alıntı: kyngcro

arkadaşlar ben de bu akşam 23:30 Kamil Koç otobüsüyle Aydın'a gidiyorum.Aydın İl Jandarma çıktı benim askerlik de.gidecek arkadaşlar warsa görüşebiliriz adım Kerem

özel mesaj attım ama görmedin sanırım bu 23.30 Kamil Koç otobüsü ankaradan ise ben de onunla gidecem bugün haberleşebilirsek iyi olur çünkü sabahın köründe orada olacaz

biz zaten saat 9 gibi @nebuch nickli arkadaş ile aydın otogarında danışmada buluşmayı planlıyoruz o saatte orada olanlar otogar danışmada sizle de buluşabiliriz

2 Mesaj
10 Nisan 2010; 2:22:18 

Beyler Aydın İl Jandarma.. Bu sıralar durum nedir ? Başka bu dönem çıkan devreler var mı ?

1 Mesaj
10 Nisan 2010; 10:45:32 

merhaba dostum bende AYDIN 1/10'UNCU J. EĞT. TB. K.LIĞI kısa dönem er çıktım. paylaşalım bildiklerimizi gerçi güncel bilgi gerek bize bilen eden varsa paylaşırsa iyi olur

19 Mesaj
10 Nisan 2010; 11:47:58 

Adı ve Soyadı EYÜP CAN AKÇİMEN
Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
Sınıfı JANDARMA
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Gideceği Sınıf Okulu /
Eğitim Merkezi AYDIN İL J. K.LIĞI
AYDIN

333. KD Olan arkadaşlarla iletişim kuralım

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 gün 1 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
10 Ağustos 2010; 9:56:13 

335.dönem giden var mı???

144 Mesaj
10 Ağustos 2010; 10:07:35 

Ben aydınlıyım kış soğuda olmaz.. hayrılı olsun arkadslar.. rahat yerdir.

Bu memleket tarihte Türk'tü, halen Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
Mustafa K. ATATÜRK

2 Mesaj
10 Ağustos 2010; 12:23:30 

Merhaba Arkadaşlar

Ben de 335. dönem , AYDIN 1/10'UNCU J. EĞT. TB. K.LIĞI AYDIN

tyanali bu il jandarma değil demişsin, benim gidip yeri aramak için çok fazla zamanım olmayacak. Bir de yanlış yere gitmiş olmamak için soruyorum.

Teşekkürler bilgiler için

Ramazan

6 Mesaj
10 Ağustos 2010; 16:56:02 

T.C. Kimlik Nu. *
Aday Nu. 22062
Adı ve Soyadı İLKER ÖZKAN
Baba Adı MEHMET
Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
Sınıfı Jandarma
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Gideceği Sınıf Okulu /
Eğitim Merkezi AYDIN 1/10'UNCU J. EĞT. TB. K.LIĞI
AYDIN

827 Mesaj
10 Ağustos 2010; 20:26:53 

quote:

Orijinalden alıntı: juve_rmdn

Merhaba Arkadaşlar

Ben de 335. dönem , AYDIN 1/10'UNCU J. EĞT. TB. K.LIĞI AYDIN

tyanali bu il jandarma değil demişsin, benim gidip yeri aramak için çok fazla zamanım olmayacak. Bir de yanlış yere gitmiş olmamak için soruyorum.

Teşekkürler bilgiler için

Ramazan

Değil, senin teslim olacağın birlik 10. jandarma eğitim TABUR komutanlığı, otogardan servisle merkeze gelip dolmuş/taksi ile yada vaktin kısıtlı ise direk taksi ile gidebilirsin. Eğitim Taburu deyince bilmeyen olacağını sanmıyorum. Şehirdeki tepeye kurulu bir eğitim taburu.
Zaten ALAY komutanlığı ve BÖLGE komutanlığı çıkanlarda kendi birliklerine teslim olup orada gerekli teçhizatlarını(kamuflaj v.s.) aldıktan sonra askeri otobüsle Tabura gelecekler ve beraber eğitim yapacaksınız.(Belki 1 gün sonra olabilir) Daha sonra ALAY ve BÖLGE askerleri usta birliği için aşağıya ( Bölge ve ALay komutanlığı aynı bahçede ve denizli yolunun üzerinde) gidip duruma göre dağılım olurlar(dı, 2006'da askerlik bitti ama değişebileceğini sanmıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyanali -- 10 Ağustos 2010; 20:30:57 >

15 Mesaj
10 Ağustos 2010; 22:46:34 

Aydın 1/10 jandarma eğitim tabur komtanlığı hakkında 333. donemlerden bılgı paylasacak arkadaslar varmı ?

2 Mesaj
11 Ağustos 2010; 11:30:20 

Bütün bilgiler için teşekkürler.