Şimdi Ara

****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
10
Favori
371.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu "harcırah" dediğimiz para bize ne zaman veriliyor
    deneyimli arkadaslardan cvp bekliyorum
    özellikle maxipower sen konuya wakıfsın:)

şimdiden paylaşım için teşekkürler
  • haziran sonu tuzladan mezun olunacak,15 gün meyil izni olacak. temmuz 10 gibi hesabınızda olur muhtemelen. bizim öyle olmuştu.bizden öncekilerde de hep öyleydi.
  • paylaşım için cok teşekkürler "broker1903"
  • Merhabalar,

Şimdi bu harcırah olayı bizde o kadar basit olmamıştı.
    Zira biz parayı birliklere katıldıktan yaklaşık 15 gün sonra alabilmiştik. Hatta birçok arkadaşımız 15 günlük izinde nasıl olsa para yatar diye laptop alıp ödemede sıkıntı yaşamışlardı.
    Sizde inşallah çabuk olur :)
  • yaw broker bende 317 im ama benim şafak 18 izin mi kullandın sen .Ha bu arada ben zptciyim
  • arkadaşlar merhabalar...
    ben bi konu hakkında sizden bilgi almak istemiştim.açılan konu benim gibi askerlik hakkında pek fikri olmayanlar için,çok faydalı. paylaştıklarınızı okudum ve bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm.arkadaşım şuan tuzla piyade okulunda 321.dönem asteğmen adayı.24ünde kurası çekilecekmiş bi de töreni olcak.sanırım mezuniyet töreni oluyo ve sora yeni birliğine katılacak.tören tarihi hakkında bi bilginiz varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim ayrıca sizce yeni birliğine ne zaman katılır? yardımınız için şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wribro

yaw broker bende 317 im ama benim şafak 18 izin mi kullandın sen .Ha bu arada ben zptciyim

dostum bizde izni zorunlu tuttular o nedenle 20 günlük izin kullanmak zorunda kaldım. mazeret izni falanda alamıyoruz. yani bu durumda bugun itibari ile 34 diyoruz. kardeşlerimiz 24 ünde kurayı çekip 15 temmuzda biletlerimizi getirince rahatlicaz :D bu arada bende hudutçuyum.
  • arkadaşlar kuralar geçen hafta çekildi ve bu hafta mezun oldunuz sanırım.herkese hayırlı olsun kuraları. artık sizleri bekler olduk bizde 317.dönem atğm.ler olarak.
  • Meraba beyler yada torunlarım:)
    311 dönem emeklı astegmen ve içgüvenlikçi tim komutanı olarak sorularınızı yanıtlayabılırım.
    Bugun 2temmuz gecen sene tam buzamanlar 8 temmuzda eve dönmüştüm.hala unutamadım ben askerliği belkide çukurcada yasadıgımız stres gorduklerımız hala çok sıcak.yanlış anlaşılmasın psıkolojık bı sorunum olmadı cok sukur çok zevkli gunlerim geçti.

Tuzlada olanlar içinse merak etmeyın ucunda olum yok erkek adamsınız hayatınızda 1kere boyle seylerı goreceksenız baska zaman ıstesenızde para versenızde yapamazsınız.İntikalmiş egıtımmıs atısmıs hepsının kıymetını bılın.1gun bıttıgınde en guzel sey kahve ıcerek 1sıgara yakarak sohbet etmekti.

Ben 1.tabur 3.bolukteydım benım sansım hıc bıseylerden sorumlu olmadım aradan kaynadım.Ama kıbrıslı bı oglan kıbrıslı arkadaslarına gece daha aznobet yazıyormus bunu gec farkettık ya neyse:))
    İstanbuluda ozledık daha gıdemedık en son tuzladayken işte kadıkoy 6.yol ne gezerdık ya metelcı punkcı kızları unutmam bıde DP parfumcude calısan kızı.Arada bagdat caddesıne takılınkı hayattan kopmayın pızzahottan sınırsız menuden yıyın:)

• herkeze Kolay gelsin ben bişi öğrenmek istiorum 3 4 gün sonra sanırım yolculuk gözüktü bana istanbul tuzla piyade okulu diesölendi er olarak gidiorum... Bişi örenmek istiorum acemiliği ne kadar bide erler orda N'bıo ya :) şimdiden teşekkürler....
  • 323. dönem olarak şu anda tuzladayım ayın 24 ünde kura var bakalım neresi gelecek:)
  • merhabalar,
    24 unde kura varsa ne zaman mezun oluyorsunuz? 31 imi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAJAY

Meraba beyler yada torunlarım:)
    311 dönem emeklı astegmen ve içgüvenlikçi tim komutanı olarak sorularınızı yanıtlayabılırım.
    Bugun 2temmuz gecen sene tam buzamanlar 8 temmuzda eve dönmüştüm.hala unutamadım ben askerliği belkide çukurcada yasadıgımız stres gorduklerımız hala çok sıcak.yanlış anlaşılmasın psıkolojık bı sorunum olmadı cok sukur çok zevkli gunlerim geçti.

Tuzlada olanlar içinse merak etmeyın ucunda olum yok erkek adamsınız hayatınızda 1kere boyle seylerı goreceksenız baska zaman ıstesenızde para versenızde yapamazsınız.İntikalmiş egıtımmıs atısmıs hepsının kıymetını bılın.1gun bıttıgınde en guzel sey kahve ıcerek 1sıgara yakarak sohbet etmekti.

Ben 1.tabur 3.bolukteydım benım sansım hıc bıseylerden sorumlu olmadım aradan kaynadım.Ama kıbrıslı bı oglan kıbrıslı arkadaslarına gece daha aznobet yazıyormus bunu gec farkettık ya neyse:))
    İstanbuluda ozledık daha gıdemedık en son tuzladayken işte kadıkoy 6.yol ne gezerdık ya metelcı punkcı kızları unutmam bıde DP parfumcude calısan kızı.Arada bagdat caddesıne takılınkı hayattan kopmayın pızzahottan sınırsız menuden yıyın:)

hocam öyle bi yazmışsınız ki insanın koşa koşa askere gidesi geliyo

• artık gerek kalmadı gittim gördüm acemiliği :) çok berbat bi yer olduğunu söleyim belki başka arkadaşlar yararlanır.onlara bi tek tavsiyem eğer İstanbul/Tuzla Piyade okuluna acemi olarak gidiyolarsa direk bi ip bulsunlar sağlam bi tanede ağaç assınLar kendilerini :)
  • bana da tuzla cıktı msnmieklemek isterseniz
    karakursun_67@windowslive.com
  • slm arkadaşlar banada tuzla p.okl.k.lığı çıktı acemi birlik olarak tuzla için neler söylersiniz tavsiyeleriniz neler tuzlada acemi birlik süresi kaç ay giderken yanımda bilgisayar sertifikası götürsem işime yararmı bilen arkadaşlardan rica ediyorum
  • Deneyimli arkadasların deneyimlerini paylaşmalarını bekliyoruz...
    K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 1'İNCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 7'NCİ BKM.MRK. K. LIĞI TUZLA İSTANBUL
    CELAL TUNÇ YÜCE
    MALATYA
  • Aday Nu. 42474
    Adı Soyadı MURAT GÜNVAR
    Baba Adı HASAN
    Doğum Yeri MENDERES
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Yedeksubay
    Branşı PİYADE
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi P. OKL. K.LIĞI
    TUZLA İSTANBUL

arkadaşlar hiçbir fikrim yok , nasıl bir ruh hali içinde olmam gerektiğini pek anlamadım. deneyimli birisi bilgi verirse sevinirm
  • Aday Nu. 42219
    Adı Soyadı GÖKHAN ÖNCÜL
    Baba Adı ÖNDER
    Doğum Yeri KEMALPAŞA
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Yedeksubay
    Branşı PİYADE
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi P. OKL. K.LIĞI
    TUZLA İSTANBUL

dedeler bilgi lütfen...neler getirmeliyiz??? nelerle karşılaşırız??
  • quote:

Orjinalden alıntı: daddydjtr

Deneyimli arkadasların deneyimlerini paylaşmalarını bekliyoruz...
    K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 1'İNCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 7'NCİ BKM.MRK. K. LIĞI TUZLA İSTANBUL
    CELAL TUNÇ YÜCE
    MALATYA

kardes aynı benimki de..herhangi bi bilgi bulabildin mi??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.