Şimdi Ara

TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
17
Favori
468.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PENDRAG0N

quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Vay be acemiligimi polatlida yaptım zaman nasılda geciyor

bende yakında teslim olacağım. şimdi oraya acemi olarak giden kesin topçu er mi olacak yoksa normal er mi orayı anlayamadım?

Sizin de aynı yer çıktıysa büyük ihtimal karışık eğitim bataryasinda acemilik yapicaksiniz ve direk olarak topçu er olacaksınız çünkü normal er olarak eğitim verilmiyor genel olarak topçu oluyor herkes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PENDRAG0N

quote:

Vay be acemiligimi polatlida yaptım zaman nasılda geciyor

bende yakında teslim olacağım. şimdi oraya acemi olarak giden kesin topçu er mi olacak yoksa normal er mi orayı anlayamadım?

Sizin de aynı yer çıktıysa büyük ihtimal karışık eğitim bataryasinda acemilik yapicaksiniz ve direk olarak topçu er olacaksınız çünkü normal er olarak eğitim verilmiyor genel olarak topçu oluyor herkes

Anladım teşekkürler.

• Polatlı Topçu ve Füze Okulu/Öğrenci Kurslar Taburu'na gidecek yedek subaylar!
    Meslek kurası veya takım komutanları farketmiyor. Aşağıda söyleyeceklerime muhakkak dikkat etmeliler. Bunları yakın zamanda orada acemilik geçirmiş biri olarak söylüyorum.
    -Hiç birşey götürme oradan herşeyi veriyorlar muhabbeti orası için geçerli değil. Çünkü herşey verilmiyor. Örn. Havlu, banyo havlusu, şampuan, iç çamaşırı, bi miktar tuvalet kağıdı, tras seti, ayakkabı boyası, askılık(3 adet), elbise kılıfı(3 adet), siyah mavi tükenmez kalem, not defteri, küçük boy kareli defter, ankesör telefon kartı, en az 100 lira nakit, (para çekebileceğiniz yer var ama her zaman gidemezsiniz), kullananlar için bir kaç günlük sigara, varsa ziraat kartı(kredi kartı veya banka kartı kantinde sadece bu geçiyor) vb. Bunları getirmeyen oranın kantininde bir sürü sıra bekler yoksa ki olmaya biliyor mağdur olur.
    -Hepsinden 2 ser adet diploma fotokopisi, kimlik fotokopisi, avukatlar için avukatlık kimlik fotokopisi, varsa avukatlık ruhsatnamesi fotokopisi götürün yanınızda. Aslı gibidir veya noter tasdikli olmasına gerek yok. Goturmez iseniz faks gondertmeyle uğraşır durursunuz.
    -Hepsinden önemli sevk belgenizi ya e devletten ya da askerlik şubesinden zamnında alarak aslı ve 2 fotokopisiyle birlikte muhakkak goturun.
    -Küçük bir valizle gideyim demeyin. Çünkü oradan ayrılırken yanınızda götürmeniz gereken size orada verilen bir ton elbise kamuflaj bot ayakkabı vs. var. Büyük bir valizle gidin muhakkak. Niye büyük valizle geldin demez kimse. Oradan temin etmek oldukça zor.
    Oraya gidecek herkese hayırlı olsun şimdiden. Bu söylediklerim 364. dönem ve sonrası için de geçerlidir arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: melalcholic

selamlar. bende polatlı ya düştüm.

Adı ve Soyadı VAHİT ŞİMŞEK
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Topçu
    Statüsü Yedeksubay
    Branş ÇEKİLİ OBÜS ATIŞ TK.K.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI

Allah yardımcımız olsun. hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

Ustad hangi okuldan mezunsun not ortalaman. Nedir ?

• BÖLÜMÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ OLUP UZUN DÖNEM ÇIKAN VAR MI?
  • brk2344 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu branş 101 ne Pluto

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rav3n kullanıcısına yanıt
    Kardeş celp dönemin dışında verdiğin bilgiler benim durumumumla ayni.Senn sevk ayin kaçıydı. Ben mütercim tercümanım sen nasıl yaptın biraz bahsedermisin bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI
    KUVVETİ : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : MESLEK KURASI
    SINIFI : TOPÇU
    HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI

Selam arkadaşlar, 1 saat önce belli oldu.
    Başlık altında buraya düşen arkadaşlarla haberleşebilir miyiz?
  • Eğitim Birliği TOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Esas Birliği TOP. VE FÜZE OKL. EĞT.DES. VE TATB.A. ATIŞ VE TATB.TB. 3 ÜNCÜ 155/52 MM.LİK K/M.OB.BT. (FIRTINA) / ANKARA POLATLI / ANKARA
  • Bana kısa dönem piyade çıktı ve herkes kötülüyor.piyade tam anlamıyla ne iş yapıyor eğitimi,komutanların tavrı nasıl ? Bilen arkadaş varsa çok müteşekkir kalacağım

• EGT. MERKEZI : TOP. VE FÜZE OKL. ÖGR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI
    KUVVETI : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : ADESTIM/GÖZETLEME SB.
    SINIFI : TOPÇU
    HIZMET SEKLI : YD.SB. ADAYI
  • MUNCUSU M kullanıcısına yanıt
    Piyade demek vasıfsız er demek. Nöbet tutar, nizamiyede çalışır, her şeyi yapabilir. Esas birliğine bağlı.

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeen -- 25 Ocak 2017; 15:35:48 >
  • meslekçi inşaat mühendisler buradaysa nereleri çektiklerini yazabilirler mi?
  • Eğitim Birliği:TOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Esas Birliği:TOP. VE FÜZE OKL. EĞT.DES. VE TATB.A. POLİGON BİRLİĞİ ATIŞ DES.BL. / ANKARA POLATLI / ANKARA
  • Eğitim Birliği : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Statü : YEDEK SUBAY

Sınıf : TOPÇU

Branşı : 69 ( bunu anlayamadım ne olduğunu )

Tanışmak isteyenler PM yoluyla yazabilir.Ben dahil herkeze şimdiden hayırlı teskereler.
  • BNYZ kullanıcısına yanıt
    anladım kısaca amelelik oluyor ... çok teşekkür ederim cevap verdiğin için...
  • Eğitim BirliğiTOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Esas BirliğiTOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB. KH. VE KH.BL. / ANKARA POLATLI / ANKARA
    kısa dönem er.

Başka arkadaş var mı buraya gelen ?
  • ilyas-33 İ kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de yedek subay olarak geliyorum inşallah. Sevk belgeni aldın mı ne zaman gidiyorsun?
  • Kısa Dönem Er

Eğitim Birliği: TOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI / ANKARA POLATLI / ANKARA

Esas Birliği: TOP. VE FÜZE OKL. EĞT.DES. VE TATB.A. ATIŞ VE TATB.TB. KH. VE KH.HİZ.BL. / ANKARA POLATLI / ANKARA

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.