Şimdi Ara

## Apacer'den Performans Odaklı Yeni CF Kart Ailesi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Apacer'den Performans Odaklı Yeni CF Kart Ailesi ##

Bellek teknolojileri konusunda çalışan sektörün önemli firmalarından Apacer, profesyonel fotoğrafçılar ve gelişmiş SLR makinalara yönelik olarak yeni CompactFlash kart ailesini duyurdu. Firmanın anons ettiği 4.jenerasyon yeni CF kart ailesi olan Photo Steno Pro IV 300X, yüksek performans ve geniş depolama alanına ihtiyaç duyan uzman kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış durumda. Tabi bu noktada bir parantez açıp düşen fiyatları ile SLR makinaların artık son kullanıcı bazında da yaygınlaşmaya başladığını ve bu tip ürünlerin profesyonel kullanım dışında son kullanıcı ve amatör fotoğrafçılar tarafından da tercih edilebileceğini belirtmekte de fayda var. 4GB ve 8GB'lık modelleri hazır olan Photo Steno Pro IV 300X serisi CF kart ailesinin 16GB'lık modelinin ise yolda olduğu ifade ediliyor. 47MB/sn okuma ve 36MB/sn yazma hızına sahip olan kartlar yüksek uyumluluk gösteren kontrolcü ile desteklenirken gelişmiş veri yönetim yeteneği ve Wear Leveling teknolojisi ile birlikte uzun ömürlü kullanım olanağına sahip olduğu da üretici firma Apacer tarafından ifade ediliyor. Ürünün fiyatına baktığımızda ise 4GB'lık modelin 135$, 8GB'lık modelin ise 250$ civarında olduğu ifade ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Aralık 2007; 9:03:32 >

• PROFESYONEL KULLANICILAR İÇİN ÇOK İYİ BİR KART YAZMA HIZI ÖZELLİKLE ÇOK İYİ BEN ALMAYAYIM AMA PAHALI BİRAZ BENİM İÇİN TABİİ...
  • Valla Canon EOS serisi ya da ona benzer bir ürünüm olsa alırım. Bir işi yapıyosak hakkını vererek yapalım bari.
  • Şu an biraz pahalı ama biraz süre geçsin alınır gerekli.
  • Haber için teşekkürler fx57 kapsite ve okuma yazma hızı muazzam. Bir alıyım pir alayım diyenler için ideal.
  • 300x sadece okuma hızı ile ilgili bir bilgi galiba..

sandisk extreme IV cf lerde 1 , 2, 4, 8, 12, 16 gb modelleriyle 40 mb okuma yazma hızı sunuyor saniyede..

ducati edition modellerinde ise bu hız 45 mb a çıkıyor. hem okuma hem yazma..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.