Tek bir numara engelleme hizmeti varmı
32 Cevap257066 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

916 Mesaj
7 Aralık 2007; 21:23:10 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Selamlar Turkcell de tek numara engelleme varmı varsa nasıl yapabiliyoruz ?

2586 Mesaj
8 Aralık 2007; 15:57:41 

İnternette biraz bakarsan bu işlem için kullanılan cep telefonu programları var telefonunda desteklerse onlardan yararlanabilirsin

:Fatih.Sultan.Mehmed:

672 Mesaj
8 Aralık 2007; 17:44:38 

Operatörlerde numara bazında engelleme yok maalesef.

Bazı symbian telefonlarda ilave yazılımlarla bunu yapabiliyorcun ve Sonyericsson telefonlarda yasaklı liste oluşturabiliyorsun. bu numara aradığı zaman meşgul tonu duyuyor.

2060 Mesaj
25 Aralık 2007; 12:30:06 

arkadaşlar bende aynı sorunun cevabını arıyordum yeni konu açmak istemedim telefonum samsung e-830 symbian değil sanırım benimde tek numarayı engellemem mümkün deil??

13947 Mesaj
25 Aralık 2007; 13:36:37 

Symbian olsa Black List programı olur.

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

2841 Mesaj
25 Aralık 2007; 18:35:35 

symbian ve wm sistemli telefonlarda yada telefonun direk böyle bir özelliği varsa yapabilirsin.
nokianın en ucuz telefonlarında da numara filtreleme diye bi özellik var.
girdiğin numara seni ararsa, telefon hangi profilde olursa olsun, ne çalıyo ne titriyo,
yalnız ışığı yanıp sönüyo, meşgul vermese de bu da 100milyonluk telefon için iyi bişey

2603 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:33:52 

Turkcell Online işlem merkezinde gezerken böyle birşey görmüştüm galiba istersen bi bak..

Petrol ve Doğalgaz Mühendisi | 2006 |İstanbul Teknik Üniversitesi]
"Kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir bilmelisin ve bilmelisin ki küçümsediğin her şey için gün gelir önemsediğin bir bedel ödersin.."

1218 Mesaj
26 Aralık 2007; 1:52:07 

ben bu is icin 30 dakika kadar musteri hizmetleri ile konustum, boyle bir servisleri yok.

*** Fixing Unix is easier than living with NT ***

2060 Mesaj
26 Aralık 2007; 12:57:08 

online işlem merkezindeki ödemeli arayanları engellemek içindi galiba bende görmüştüm sonrası hayal kırıklığı

533 Mesaj
26 Aralık 2007; 22:57:59 

raks markasının telefonlarında kara lıste dıye boyle bolum var.5 numara ıle sınırlı ...

Süpermini Car " Uno 70s"

916 Mesaj
28 Aralık 2007; 4:16:22 

Black list yüklüde onda karşı tarafın bela olmasını engelleyemiyorumki meşgule attıkca daha bir hırslaarıyor sanki :) karşı taraf aradığınız numara kullanılmamaktadır gibi birşey duysa bırakacak ama işte yokmuş malesef bir an önce böyle bir uygulama başlatsalar iyi olacak . Ilginize teşekkürler

734 Mesaj
28 Aralık 2007; 13:57:57 

arkadaşım bazı samsung modellerinde şu meşgule verme özelliği mevcut, bunun için arama kaydı bölümünden numaranın üzerine gelip seçenekler den "reddetme listesine ekle" yi seç, otomatik olarak meşgule atıyo :D mesajları da aynı şekilde engelleyebilirsin. karşı taraf iletildi olarak görür ama sen hiiiç uğraşmazsın ;)

105 Mesaj
10 Mart 2010; 19:55:06 

arkadaşlar ben de turkcell telefon kullanıyorum. programa gerek duymadan engeleme yapabilmenin yolu var mıdır?

3 Mesaj
17 Mart 2010; 16:51:15 

Evet arkadaşlar var. Böyle birşey şuan mümkün.

Türkiye'nin en çok tercih edilen iletişim firması turkcell'in biraz geç de olsa müşterilerine sağladığı hizmettir. sizi arayacak kişiyi "boodle list"e ekleyip aradığında dilerseniz meşgul tonuna düşürebilir ya da "şu an ulaşılamıyor" sesini dinletebilrsiniz. "#*15* engellenecek no *12#" (bu meşgul tonu için. sondaki 12'yi 21 yaparsanız ulaşılamıyor der) yaparak açabilir, aynı şekilde iptal edebilirsiniz. sevgilisiyle veya babasıyla bi süre görüşmek istemeyen bünyeler için iyi çözüm..

' Şєяєƒтιя ѕєηι ѕєνмєк, ѕєηℓє αğℓαуıρ güℓмєк ..!

>> UŁ†яǻsŁǻηی۱۹٥ <<

541 Mesaj
18 Mart 2010; 21:35:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Turn The Page

Türkiye'nin en çok tercih edilen iletişim firması turkcell'in biraz geç de olsa müşterilerine sağladığı hizmettir. sizi arayacak kişiyi "boodle list"e ekleyip aradığında dilerseniz meşgul tonuna düşürebilir ya da "şu an ulaşılamıyor" sesini dinletebilrsiniz. "#*15* engellenecek no *12#" (bu meşgul tonu için. sondaki 12'yi 21 yaparsanız ulaşılamıyor der) yaparak açabilir, aynı şekilde iptal edebilirsiniz. sevgilisiyle veya babasıyla bi süre görüşmek istemeyen bünyeler için iyi çözüm..

Akabinde hemen Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bu tür bir kodlama içermiyor. Ve halen de Numara engelleme servisi yoktur dedi =) bilginize =)

Reykjavik - İstanbul

alametifarika

3634 Mesaj
18 Mart 2010; 23:29:16 

aaa kime inanalım şimdi.

541 Mesaj
19 Mart 2010; 0:13:39 

Ya kodu yapıp deneyeceksiniz yada Müşteri Hizmetlerinden gereken bilgiyi alacaksınız.

Reykjavik - İstanbul

alametifarika

24 Mesaj
30 Ocak 2011; 15:38:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Frondly

bu uygulama gercek mi ? nerden almıs bu arkadas bu kodları ??

nokia 7373 icin var mı bi uygulama ya, cok lazim bana ama bi türlü bulamadım!!

763 Mesaj
30 Ocak 2011; 15:51:13 

Böyle kod ile aktarma yaparak tüm gelen aramaları iptal edebilirsiniz ama konuyu açan arkadaşın sorduğu tek bir numarayı engellemek ve buda şimdiki şartlarda mümkün değil operatör baz alınırsa..yalnız program ile bu mümkün programda çağrı almak istemediğiniz numarayı block listesine ekliyorsunuz ve o eklemiş olduğunuz numara sizi aradığında meşgul tonunu alıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3658 Mesaj
2 Şubat 2011; 3:59:07 

böyle bir hizmetin kesinlikle operatörler tarafından verilmesi gerekiyor.. istemediğim numarayı engelleyebilmeli veya engelini açabilmeliyim.. bunları da online işlemlerden açık seçik takip edebilmeliyim..

ilerleyen yıllarda bu hizmetinde devreye gireceğini düşünüyorum..

7 Mesaj
18 Mart 2011; 10:33:33 

arkadaşlar telefon modelim nokıa 1203 gelen aramalardan numarayaı filtre listesine eklerseniz o numara sizi aradıgında telefon çalmaz ama çagrı gelir isterseniz cevaplayıp konuşabilirsiniz yada hiç farkında olmamış gibi davrana bilirsiniz şimdilik bildigim tek çözüm bu

Intel® Core™ i5-3570K 3.40Ghz***Gigabyte GA-Z77X-UD3H (rev. 1.0)***RAM 4 GB 1866 MHZ patriot***HDD Samsung 750 Gb 32 MB Cache Bellek 7200 RPM***SSD Corsair Force gs 128 gb***GeForge Zotac GTX 275***Windows 7 32 bit

84 Mesaj
18 Mart 2011; 11:31:45 

uzun yıllardır samsung kullanıyorum ve bu numara engelleme olayına hastayım samsungta reddedilen listesi diye bi olay var numarayı reddedilen listesine ekle dediğin an o seni aradığında hep meşgul çalıyo. bide engellenen listesi var o mesaj için. sna mesj gönderiyo ama mesjlar sna gelmiyo

Bedenimden de tembel olan ruhumu seviyorum.

6 Mesaj
18 Nisan 2011; 6:22:14 

arkadaşlar sakın bu kodları yazmayın... tanıdığım bi turkcell bayiisine sordum... "böyle bir şey yok dedi, istersen dene ama sonra faturan 2 milyar gelince bana gelirsen tanımam" her ay böyle kodlara inanıp yazan ve faturasını şikayet eden bir sürü mağdur geliyormuş. böyle dolandırıcalara inanmayalım lütfen... eğer biri admine şikayet ederse şu kodları kaldırtsın..

84 Mesaj
18 Nisan 2011; 14:50:29 

quote:

Orijinalden alıntı: emre_blgn

arkadaşlar sakın bu kodları yazmayın... tanıdığım bi turkcell bayiisine sordum... "böyle bir şey yok dedi, istersen dene ama sonra faturan 2 milyar gelince bana gelirsen tanımam" her ay böyle kodlara inanıp yazan ve faturasını şikayet eden bir sürü mağdur geliyormuş. böyle dolandırıcalara inanmayalım lütfen... eğer biri admine şikayet ederse şu kodları kaldırtsın..

saçmalama yahu faturayla ne alakası var madem öyle kontörlü hatlarda denensin bakiyesi olmayan hatlarda

Bedenimden de tembel olan ruhumu seviyorum.

1 Mesaj
14 Temmuz 2011; 0:52:54 

merhaba Arkadaşlar :
BÖyle şeylerle kafanızı yormayın acıp müşteri hizmetlerini rahatsız etmeyın boşuna ne tüşlama yöntemi ile falan engeleme gibi şeyler olmuyor bu konuda yetkili olarak söylüyorum türcelde yada başka yerde yok ok :D

32 Mesaj
20 Ağustos 2011; 15:58:41 

kardeş dedğin kodu denedim UNKNOWN APPLICATION yazısı çıktı

PEUGEOT PARTNER TEPEE PREMİUM PACK AYTOZU GRİ 2009

22 Mesaj
30 Eylül 2011; 9:21:14 

Aynen arkadaşımızın da dediği gibi samsung marka telefonlarda hem arayan kişileri red etme listei var hemde mesaj atan kişileri msn de oldugu gibi engelleyip açma seçeneklerimiz var artık bnde samsung kullanıcısıyım bu özelliklerinden dolayı. şuana kdr samsung e-250,samsung c5212 gibi modellerde bu özelliklerin şahsen var olduğunu biliorum

numara engelleme : aranan numaranın üzerine gelerek seçenekler diyoruz > 7. sıradaki rededilecek listesine ekle dediğimizde engellediğimiz numara sizi aradığında "Aradığınız numaraya ulaşılamıyor" sesini duyacak
Mesaj Engelleme: Mesajlar > Ayarlar > Metin Mesajları > Numara Engelleme'ye gelerek engellenecek numarayı listeye ekliyoruz ve kaydetdiğimizde kimse sizi rahatsız edemeyecekdir :)

HAdi Kolay Gelsin ....

Seo Optimizasyon

Web Tasarım | Web Yazılım | Seo

7007 Mesaj
24 Kasım 2011; 23:09:32 

yıllardır operatörlerden böyle bir hizmetin çıkmasını bekledim ama yok.
Android cihazlarda çalışan, numara engelleme programına ihtiyacım var.

herşey ayda 7 lira ücretli kablo tv ye başvurmamla başladı.

4 kez türksat
2 kez d-smart
1 kez digiturk müşteri hizmetleri cep telefonumdan arayıp tanıtım yapmak istediler(artık kim müşteri bilgilerini pazarlıyorsa) ilgilenmiyorum aramayın diyorum nafile.

yine kredi kartı satmak için arayan bankaların da numaralarını filtrelemede kullanacağım.

kullandığınız, sorunsuz çalışan, android marketten indirip kurabileceğim numara engelleme/bloklama programı önerilerinizi bekliyorum.

22 Mesaj
1 Aralık 2011; 17:47:15 

[font="Microsoft Sans Serif"]arkadaşlar sony ericsson w995 kullanıyorum bana acilen sadece bir iki kişiyi engelleyebilecegim bir program lazım... hala yokmu böyşle birşey... bilen varsa lütfen çok acil yardım etsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafadarr -- 1 Aralık 2011; 17:48:01 >

xXxXxX--- TÜM RESİMLERİME GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ --- xXxXxXx

34 Mesaj
13 Mayıs 2012; 19:26:01 

arkadaşlar bende 6300 kulllanıyorum hattım vodafone nasıl yapabilirz acaba numara engelleme yardımcı olabilrmsnz ??

61 Mesaj
15 Ağustos 2012; 19:47:55 

HTC desire s n öyle bir özellliği var. İstediğiniz numarayı engelleyebiliyorsunuz. bilginiz olsun...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Eylül 2012; 7:48:07 

engelleme hızmetı var

34 Mesaj
30 Aralık 2012; 12:40:42 

quote:

Orijinalden alıntı: turkishwarzone

engelleme hızmetı var

engelleme hizmeti varken onu sölermisin

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » Tek bir numara engelleme hizmeti varmı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438