Şimdi Ara

## Leadtek'den GeForce 8800GT GTB ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

## Leadtek'den GeForce 8800GT GTB ##

Nvidia cephesinde ekran kartı gündemini her ne kadar G92 tabanlı GeForce 8800GTS oluşturuyor olsa bile üretici firmaların GeForce 8800GT sevdası bitecek gibi gözükmüyor. Nvidia'nın en önemli partnerlerinden biri olan ve ülkemizde de özellikle "Extreme" serisi erkan kartları ile tanınan Leadtek, yeni ekran kartı GeForce 8800GT GTB'yi duyurdu. Firmanın yeni modeli Nvidia'nın referans tasarımını kullanırken özellikle arttırılmış gpu hızı ile öne çıkıyor. Zira kartın grafik işlemcisi 680MHz'de çalışmakta. Leadtek bellek hızına ise dokunmamış ve kart üzerinde yer alan 512MB GDDR3 bellek 1800MHz'de çalışmakta. PCIe 2.0 ve SLI desteği de olan ekran kartının yanında Leadtek, kullanıcılarına NeverWinter Nights 2 oyununu da hediye ediyor. Ürünün fiyatı hakkında ise net bir bilgi yok.

• Extreme? mi? 80 mhz işlemci o/c si çekmişler o kadar. Hergün 8800 gt haberi var ama piyasada kart yok İlerde arz patlaması yaşanacak ama alıcı kalmayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fthkls

Extreme? mi? 80 mhz işlemci o/c si çekmişler o kadar. Hergün 8800 gt haberi var ama piyasada kart yok İlerde arz patlaması yaşanacak ama alıcı kalmayacak.

Sadece çekirdek hızları arttırılmış GT bu. Leadtek'in gerçek GT Extreme'nin saat hızları 680, 1728, 2000.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 7 Aralık 2007; 21:01:16 >
  • Bu, fan çapı arttırılmış yeni GTlere benziyor. 8800 GTleri anca fx57'nin haberlerinde görüyoruz zaten
  • kabak tadı vermeye başladı b haberler.birde bu never winter nights2 bolluğu var gigabytte 8800gts de veriyodu bunu.
  • Bu Nvidia kart isimlerini otomotiv sektöründen ve Ferrari modellerinden kopyalıyor gibi. GT GTB GTX LM vs
  • quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

kabak tadı vermeye başladı b haberler.birde bu never winter nights2 bolluğu var gigabytte 8800gts de veriyodu bunu.

harbi suyu çıktı ama...
    yok bilmemne 8800GT "sütaş" edition falan:S
  • kart çok güzele benziyor...alınası birşey
  • quote:

Orjinalden alıntı: thack_can

quote:

Orjinalden alıntı: brk_066

kabak tadı vermeye başladı b haberler.birde bu never winter nights2 bolluğu var gigabytte 8800gts de veriyodu bunu.

harbi suyu çıktı ama...
    yok bilmemne 8800GT "sütaş" edition falan:S

gts de böyle olursa şaşırmam
  • Eeee f/p ürünü olunca herkes piyasadan bir pay kapmak için çeşit çeşit kart çıkarıyor.
  • hayır bence çok faydalı bir haber olmuş... eğer 8800gt almayı düşünürsem markası leadtek olacaktı ama bu kart yeni fan tasarımına sahip ve şimdi en azından modelini de öğrenmiş oldum..

belki bu haber size hitap etmeyebilir ama düşünün ki çıkar her haber herkese hitap edecek diye bir şey yok.. mesela benim için çok iyi bir haber oldu bu.. sizin için ise yeni bir bilgi dağarcığı diyebiliriz.. yok eğer lüzümsuz görüyor idiyseniz linke tıklamaz ve haberi açmaz idiniz..

haber için saol fx57

• Haber için teşekkürler fx57. Leadtek ilginç bir hız aşırtma yapmış.
  • yok bilmemne 8800GT "sütaş" edition falan:S

İLERDE 1 FİRMA KURARSAM SENİ İSİMDEN SORUMLU DEPARTMANIN BAŞINA GETİRECEĞİM
  • 1- 8800GT 2- Crysis
  • Yahu nasıl iş bu bi VGA alalım dedik eldekini sattık ortada kaldık ne ararsın 8800GT bulabilirsin nede HD3870 ne oolacak bu donanım dünyasının hali.En sonunda gidip bizim yerli organize sanayi sitelerine ustalara para yedirip çakma bir VGA yaptıracağım
  • söle üstünce zalman full bakır 8-10cm fanlı ramleride sogutan bi sogutmaya sahip 8800 gt Bulsam gözüm kapalı alcam walla bu dandik sogutmalı kartları extreme diye sürüyolar piyasaya.
  • gt grafik işlemci hızı 680 Mhz

extereme model diye piayasaya sürülmüş ilginç
  • 8800gt çıkarmayan bi ben kaldım sanırım
  • püff sıkıldım bee her firma gereksiz yere 10 ar model gt çıkarıyor
    forumda kaç tane 8800gt topic' i oldu biri saysada söylese ne iyi olur..
    vga adına başka bir haber göremez olduk

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

8800gt çıkarmayan bi ben kaldım sanırım

yok birkaç kişi daha var

Edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @shle -- 8 Aralık 2007; 1:28:32 >
  • Panikte adamlar gts i çıkartacaklar o yüzden nekadar satrsak kardır olayı...şu anki yeni çıkacak gts lere driver yok anladığım kadarıyla yanlışsam düzeltin...o yüzden de gt ile gts arasında testlerde okadar büyük bir fark yok gibi göstermeye çalışıyo olmasınlar?...gt pazarı doyurduğunda gts lere driverlar çıkacak gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3m -- 8 Aralık 2007; 2:07:16 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.