Şimdi Ara

Mio C520 ( Türkiye + Tüm Doğu Avrupa Ülkeleri ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
2
Favori
101.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: turbulence42

Merhabalar ben bu cihazı yaklasık 9 ay önce vatandan almıştım ve ozamandan beri hiç harita güncellemesi yapmadım
    1. si ben harita güncellemesini ücretsiz yapabiliyorsam nerden yapabilirim kendi sitesinden yapamadım bulamadım.
    2. miomapın yazılımının güncellemesi için ücret ödemem gerekir mi ?
    ve bu güncelleme işlemleri bu kadar zor neden netten linkler verilmiyor yok çok kolayda ben mi salagım ?
    uzun zaman dır bu konuyu takip ediyorum ama yeni harita cıktı buyrun link yada yeni yazılım cıktı buyrun link die bişey görmedim neden ?
    yasakmı ???
    şimdi ben bu cihazın yazılımı nı ve haritasını güncellemek için ne yapmam gerekir ?

Şu an için herhangi internet sitesinden yapmanız mümkün değildir.
    FTP sitesinden yayınlamayı planlıyoruz, aktivasyon kodlarınıda beni arayıp alacaksınız ancak yurtdışından kod beklemekteyim.
    C serisi kullanıcıları için ilk iki update ücretsizdir.

• Sabırsızlıkla bekliyoruz yeni yazılımı..
  • Merhabalar,

Babam bir fuar için Almanya'ya gittiğinde MIO C320 satın almış
    Tahmin edeceğiniz gibi lisans sorunu yaşadım
    Google sağolsun, "unlock mio c320" diye arayarak bir sayfa buldum, sayfanın yardımıyla lisans sorunu çözüldü.
    Türkiye haritası çalışır hale geldi.

Ama şimdi başka bir sorun var
    Adres girmek istediğimde çıkan harita latince değil, greek harfleri var.
    ve hiçbir harfe basamıyorum
    Dil seçeneğine baktım, türkçe
    ama bu sorunun çözümü nedir???
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: bal974

Merhabalar,

Babam bir fuar için Almanya'ya gittiğinde MIO C320 satın almış
    Tahmin edeceğiniz gibi lisans sorunu yaşadım
    Google sağolsun, "unlock mio c320" diye arayarak bir sayfa buldum, sayfanın yardımıyla lisans sorunu çözüldü.
    Türkiye haritası çalışır hale geldi.

Ama şimdi başka bir sorun var
    Adres girmek istediğimde çıkan harita latince değil, greek harfleri var.
    ve hiçbir harfe basamıyorum
    Dil seçeneğine baktım, türkçe
    ama bu sorunun çözümü nedir???
    Şimdiden teşekkürler

Yüklediğin harita nedir resmini yollarsan yardımcı olurum.
  • ne zaman gelecek şu yeni yazılım kodları acaba?

hala bekliyoruz
  • C serisi için yazılım güncellemesini bekliyoruz... hadi artık ama yaa
  • C520 için güncelleme beklerken inanın yaşlandım arkadaşlar...
  • dünya para verip aldığım cihazdan 2007.7 haritası çıktı. güncelleme için beklemek üzüyor insanı. konu hakkında yazılanları okudum. cihaza denecek bişey yokta, ya harita ? güncel bir harita olmadan da bu cihaz bi işe yaramıyor. yetkililerden ellerini biraz daha çabuk tutmalarını rica ediyoruz.
    herkese iyi günler
  • ben telefonla da görüştüm. 15 gün içinde gelecek dedikleri kodlar 1,5 ay oldu ortada yok. vurdumduymaz davranıyorlar.
  • Tüm mio çalışanlarına sonsuz saygılar.Artık 6 ay daha mio zedeleri oyalayacak bi bahane bulundu,sizleri kutluyorum.Aktivasyon kodları 2009 yılı içersinde gelirde 2008 haritalarını kullanma şerefine nail olabiliriz.Dünya para verip en iyisi diye aldığımız cihazları internette site site dolaştırıp gayri resmi yollardan cihazı güncellemeye teşvik eden anlayışa malesef devam ediliyor.Piyasanın en pahalı ürününü satacaksan yazılım olarak donanım olarak hertürlü desteğide vermek zorundasın.Yeni yazılım yayınlanıyor yalanı senesini geçti,şimdide aktivasyon bekliyoruz çıktı.Tüm mio zedelere hayırlı bekleyişler.
  • 2009 Nisan oldu beklemeye devammm.
  • Orjinalden alıntı: alpayberk

Orjinalden alıntı: METINK

Tüm mio çalışanlarına sonsuz saygılar.Artık 6 ay daha mio zedeleri oyalayacak bi bahane bulundu,sizleri kutluyorum.Aktivasyon kodları 2009 yılı içersinde gelirde 2008 haritalarını kullanma şerefine nail olabiliriz.Dünya para verip en iyisi diye aldığımız cihazları internette site site dolaştırıp gayri resmi yollardan cihazı güncellemeye teşvik eden anlayışa malesef devam ediliyor.Piyasanın en pahalı ürününü satacaksan yazılım olarak donanım olarak hertürlü desteğide vermek zorundasın.Yeni yazılım yayınlanıyor yalanı senesini geçti,şimdide aktivasyon bekliyoruz çıktı.Tüm mio zedelere hayırlı bekleyişler

Yurt dışından bugun itibariyle 500 adet Aktivasyonlu CD istanbul gümrüğünde (C220 ve C520 modeli için), C 720 ve C720b modeli içinse CD olarak değil SD kart olarak geldi. Gümrükle ilgili bir sıkıntı olmassa birkaç hafta içerisinde Cd ve Sd kartlar elimize ulaşacaktır.
    Ellerinde C720,720b,C520 ve C220 olan müşterilerimiz bana mail atarsanız ürünler elime oluştığında mail atarım . mail atarken; Ürün modeli seri numarasını ve isim soyad bilgilerini mutlaka yazın.
    alper.ayberk@albim.com

Mio C520 ( Türkiye + Tüm Doğu Avrupa Ülkeleri )

• Gülünecek bir durum....koca albim'in sayfasında bunun olması hatta popup açılması gereken bir yerde reklam açılıyor.Ama bu haberi siteye vermek bir üyeye bırakılıyor.İlerisi için şimdiden geçmiş olsun arkadaşlar.Gümrük işlemleri en baba şeyler içinde hadi 5 gün sürsün,yazıda bir kaç haftadan bahsediliyor vallaha herkese geçmiş olsun.
  • selam,

ben yaklaşık 1,5 yıl önce MIO C520 navigasyon aldım. O tarihten beri de hiç güncelleme yapmadım (. mio nun sistesine girdim üye de oldum. ancak bir türlü türkiye haritasını nasıl ve nereden update edeceğimi göremedim. haritanın versiyon bilgileri aşağıdadır. Bana bu güncellemenin nasıl ve nereden yapacağımı (direk link verirsen daha da şık olur :))) ) gösterirseniz çok mutlu olurum.

Harita Versiyon Bilgisi :

Türkiye 2007.07
    Data Source Basar Computer Systems (070815)

Cihaz Versiyon Bilgisi :
    R02+3+9911+1018

KORAY AYGEN

Cevabı mail olarakta atabilirsiniz : korayaygen@ersaaygen.com
  • konu farklı ama adem bey buraya yönlendirmiş

c220 tavsiye edermisiniz
  • Teleatlas yayınlamış ve navking 2009 haritasına kavuştu.
    Biz mio C520 ürünü alanlar bekle bekle yumurtamızdan civciv çıkardık.
    Nedir bu sonun bekleyişi anlam verebilsek...
    Saygılar;
  • Haritaya bakıp inceledinizmi ? Sadece tarihi yeni haritanın inceleyenler yazmış okumanızda fayda var
  • arkadaşlar ben 6-7 ay önce MİO C720b aldım albimden 4-5 ay güncelleme telefonlarıyla geçti pes ettim çünkü albimde tarih bitmiyor her telefonda ayrı bir cevap alıyorsunuz MİO güzel cihaz ama harita güncelleme rezalet tr haritasının arkasındaki firmayı araştırın bence İGO+ BAŞARSOFT muteşem ikili .ben şu ana kadar güncelleme yapamadım cihazda bir kenarda duruyor cihaz alacak arkadaşlar iyi araştırın piyasada igo ve başarsot destekli cihazlar var bazı firmalar 2013 yılına kadar bedava güncelleme veriyor kolay gelsin
  • ben 1 haftalık mio moov 200 sahibi olarak kesinlikle mio markasını tavsiye etmiyorum. Tamam menüsü falan çok güzel ama harita olarak tam anlamıyla başarısız diyebilirim çok rahatlıkla. benim cihazın üzerinde 08/4 haritası mevcut fakat erenköy de oturmama rağmen aradığım bir çok yeri kesinlikle bulamıyor. mayıs ayında güncelleme olacağı söylendi fakat çok ümitli olduğumu söyliyemiyeceğim. 300 lira verdiğim için gerçekten pişmadım umarım haritayı düzeltirler..
  • Yeni bir gelişme yok mu haritalar için? Lütfen birisi son durumu söylesin haritaları yenilemek için ne yapmamaız gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.