Şimdi Ara

Mio C520 ( Türkiye + Tüm Doğu Avrupa Ülkeleri ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
2
Favori
101.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim duydugum, sadece duydugum bir seyi eklememe izin verin.

eger TNTve DHL benzeri ust duzey bir nakliyeci ile gelirse onlar bu isleri daha kisa bir yoldan halledip kapiniza teslim edebiliyorlarmis..

tabii degeri dusuk ise veya dediginiz gibi repaired, sample vs seklinde ibareli gelmisse..
  • Mümkündür, eşim yurtdışından Parfüm getirttiğinde UPS kapıya teslim ediyor. Değeri muafiyet sınırının üstünde dahi olsa. ?? !! Nasıl işlediğini inanın bilmiyorum.

Benim bu işlerle uğraştığım zamanlarda böyle internetten alışveriş vs. yoktu ama posta gümrüğüne iş gelirse en kolay işlemdi bizim için. Fakat şimdi forumlarda okuyorum, e-bay vs. den gelen ürünler için çoğu kişi sıkıntı çekiyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dem

Malesef sitede ki haritayı o cihaza yükleyemezsin her çihazın bir güvenlik koruması var bu nedenle internetten veya yurtdışından doğu avrupa haritasını satın alıp ( cd karta yüklü oluyor ) cihaza takmanız gerekiyor.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: Extralarge

quote:

Cihazı nerden aldınız ,aldığınızda içinde hangi harita yüklüydü daha fazla bilgi verirmisin.

quote:

The language of this version does not match the on your device. Please exit the upgrade application on PC.

Frimware yüklerken verdiği hata bu. Nasıl çözerim?

Cihazı ABD 'den aldım. İçinde ABD haritası var. Sitesindeki Avrupa ve Türkiye haritasını nasıl yükleyeceğim? Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Uzun uğraşlar sonucunda sorunu ücret ödemeden hallettim :)

• quote:

Teşekkür ederim. Uzun uğraşlar sonucunda sorunu ücret ödemeden hallettim :)

Hem hayirli hem de gecmis olsun,,

eee artik bir agalik yapip hepimize nasil hallettigini de anlatirsin..
  • Eğer mümkünse buradan yada özel mail ile bize de nasıl çözdüğünü anlatırsan çok sevinirim.

Saygılar
  • Unlock dahil komple mio ;

http://r apidshare.com/files/52665251/miomapc320c520.rar (Boşluğu sil)

http://www.mediafire.com/?sf5jmk2g3t3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 28 Mayıs 2008; 21:29:21 >
  • teşekkür ederim ama verdiğiniz linkteki mio map ı indirdim. İçinde Tr haritası yok ki. ayrıca bunu cihaza nasıl yükleyceğim acaba?
    Ayrıca verdiğiniz ikinci linkte saırım sorun var..

Off ya.
    Acemi olmak ne zormuş..
    :(
  • En Son Türkiye mapi IGO ve Mio için..

http://uploaded.to/?id=wllxy0 (Şifre:Berlin36)

----------------------------------------------------------------------------

Ayrıca MIO Map 3.3 versiyonu için aşağıdaki dosyayı indir ve Mio cihazını USB den bağlayarak içindeki dosyaların Mio'nun içinde mevcut olan dosyaların üzerine kopyala. (Önce orjinal dosyaları yedek al)

http://r apidshare.com/files/51016667/miomapV33_july_version.rar

Ayrıca sorunlarımda desteğini esirgemeyen "www.hayirsizlarboard.net" ' e çok teşekkür ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 29 Mayıs 2008; 9:07:55 >

• yardımın için teşekkür ederim. Gönderdiğin dosyayı indirdim. Ama şifre soruyor??*
  • quote:

Orjinalden alıntı: trencher

yardımın için teşekkür ederim. Gönderdiğin dosyayı indirdim. Ama şifre soruyor??*

Şifre : Berlin36
  • Arkadaşlar merhaba yeni bir c520 aldım anccak anlamadığım bazı hususlar var öncelikle bluetooth da gelen yada giden aramada c520 cihazın hoparloründen hiç ses gelmiyor bu hatamıdır???
    Birde mp3 vs atmak için kullanılması önerilen miotransfer prog cihaza takdığımda ne sd kartı ne cihazı görmüyor bi yardım ederseniz sevininrim eğer hatalıysa ürünü geri göndereyim harita kullanımı olarak bir sıkıntı yok.
    Düzeltme:Bende nokia 6600 var onda tel eşleştiği halde hoparlor bağlanmıyor ancak sgh250 ile hiç sorun yaşamadım 6600 da problem nedir bilen var mı?
    acaba
    düzeltme : Miotransfer ile bağlantı kurdum sorun direk bağlamamamdan kaynaklanmış
    6600 eşleşmesine bi çözüm bulursanız sevinirim cihaz bağlanıyor arama yapıyor cevap veriyor ama hansfree kullanılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdemir2004 -- 31 Mayıs 2008; 3:32:58 >
  • vagus nickli arkadaş hangi forumda bu key generatoru yapmış? çok merak ettim. Kafayı yicem...:( Artık C520 yi firmware uodate yapıp kullanmak istiyorum... çok sıkıldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trencher -- 31 Mayıs 2008; 16:13:29 >
  • Başka bir bluetooth ses aygıtıyla telefonu denedinmi kulaklık veya araç kiti gibi onlarda sorunsuz çalışıyormu?

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetdemir2004

Arkadaşlar merhaba yeni bir c520 aldım anccak anlamadığım bazı hususlar var öncelikle bluetooth da gelen yada giden aramada c520 cihazın hoparloründen hiç ses gelmiyor bu hatamıdır???
    Birde mp3 vs atmak için kullanılması önerilen miotransfer prog cihaza takdığımda ne sd kartı ne cihazı görmüyor bi yardım ederseniz sevininrim eğer hatalıysa ürünü geri göndereyim harita kullanımı olarak bir sıkıntı yok.
    Düzeltme:Bende nokia 6600 var onda tel eşleştiği halde hoparlor bağlanmıyor ancak sgh250 ile hiç sorun yaşamadım 6600 da problem nedir bilen var mı?
    acaba
    düzeltme : Miotransfer ile bağlantı kurdum sorun direk bağlamamamdan kaynaklanmış
    6600 eşleşmesine bi çözüm bulursanız sevinirim cihaz bağlanıyor arama yapıyor cevap veriyor ama hansfree kullanılmıyor

• quote:

Başka bir bluetooth ses aygıtıyla telefonu denedinmi kulaklık veya araç kiti gibi onlarda sorunsuz çalışıyormu?

Saygılar...

quote:

Arkadaşlar merhaba yeni bir c520 aldım anccak anlamadığım bazı hususlar var öncelikle bluetooth da gelen yada giden aramada c520 cihazın hoparloründen hiç ses gelmiyor bu hatamıdır???
    acaba

Deneyecek başka bir alet bulamadım ancak sorun nokia telefonlarda imiş biraz nette bakındım genelde nokia telefonlar eşleşme konusunda sıkıntılıymış ilgin için teşekkürler..

• Merhaba c520 ile ilgili bi sorum daha olacak ilk sayfada 45 ilin kapı numarasına kadar olduğu yazılıydı geri kalan illerin sokak detayları ancak ben aksaray ilinde oturuyorum harita sokak ve caddeleri gösteriyor ailem mersinde (45 il içinde) ancak adres aramada kapı no bulunamadı diyor bunu nasıl ayarlayacağım bir diğer sorum da geçerli gps konumum hariç sanal gezinti yapamıyorum böyle bir özellik yokmu mesala aksaraydayken mersinde şu noktadan şu noktaya nasıl giderim gibi kullanma kılavuzunu okudum bulamadım.Birde haziranda güncelleme çıkacak demiştiniz bunla ilgili bi gelişme varmı Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdemir2004 -- 4 Haziran 2008; 0:17:44 >
  • Mersin de bende kapı numarası bulamamıştım, eğer harita da o sokakla ilgili kapı numarası bilgisi varsa kapı numarasını da girebiliyosun, harita da o bilgiler yoksa kullanıcının daha sonra çıkaçak günçellemelerde eklenmesini umut etmekden başka yapabileçeği bir şey yok . Bu 45 il içerisin de olan illerin %100 tüm sokakları ve kapı numaraları var diyemeyiz. İstanbul da bile sokak numarası giremediğimiz sokaklar mevcut.

Sanal gezinti için kapalı bir mekanda bulunmam gerekiyor çünkü gps aktif olunça her defasın da rotayı bulunduğu yerden ciziyor.

1) Gps aktif değilken önce çizili rota varsa onu silin.
    2) Adres bölümünden yada haritadan baslamak istediğiniz yeri bulun ve alt menü deki "basla"ya tıklayın.
    3) Adres bölümünden yada haritadan gitmek istediğiniz yeri bulun ve alt menü deki "gidileçek rota" ya tıklayın.
    4) Menü >rota münüsü >izlet e tıkla sanal gezinti baslasın (ekrana dokunursan durur.)

Günçelleme için şuan çalışılıyor umarım haziran içerisin de açıklığa kavuşur.

Saygılar...

quote:

Merhaba c520 ile ilgili bi sorum daha olacak ilk sayfada 45 ilin kapı numarasına kadar olduğu yazılıydı geri kalan illerin sokak detayları ancak ben aksaray ilinde oturuyorum harita sokak ve caddeleri gösteriyor ailem mersinde (45 il içinde) ancak adres aramada kapı no bulunamadı diyor bunu nasıl ayarlayacağım bir diğer sorum da geçerli gps konumum hariç sanal gezinti yapamıyorum böyle bir özellik yokmu mesala aksaraydayken mersinde şu noktadan şu noktaya nasıl giderim gibi kullanma kılavuzunu okudum bulamadım.Birde haziranda güncelleme çıkacak demiştiniz bunla ilgili bi gelişme varmı Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• http://service.mio-tech.com/M0100/MainFrame.aspx?menuid=100401

Arkadaşlar mio c520 düşünüyorum 700 ytl civarı..
    bu fiyat civarında başarsoft haritalı en iyi cihaz bumudur?

Mionun web sitesinde yeni moov serisinden bahsediliyor, acaba bunlar ülkemize ne zaman gelir bilginiz var mı?

http://www.mio-tech.com.tr/products/car/MOOV%20360/default.asp

• C520 nin kalitesi ve performansı tartışılmaz bile ama harita ve yazılım konusunda değişim olaçak.

C520 de şuan Başarsoftun 10.07 haritası var ama ilk günçellemeyle birlikte (1-2 ay içerisin de) Mio marka cihazlarda teleatlasın 04.08 haritası kullanılaçak.

Moov modelleri 1-2 ay içerisin de Türkiye ye gelmasi bekleniyor.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: serdem

http://service.mio-tech.com/M0100/MainFrame.aspx?menuid=100401

Arkadaşlar mio c520 düşünüyorum 700 ytl civarı..
    bu fiyat civarında başarsoft haritalı en iyi cihaz bumudur?

Mionun web sitesinde yeni moov serisinden bahsediliyor, acaba bunlar ülkemize ne zaman gelir bilginiz var mı?

http://www.mio-tech.com.tr/products/car/MOOV%20360/default.asp

• quote:

En Son Türkiye mapi IGO ve Mio için..

Ayrıca MIO Map 3.3 versiyonu için aşağıdaki dosyayı indir ve Mio cihazını USB den bağlayarak içindeki dosyaların Mio'nun içinde mevcut olan dosyaların üzerine kopyala. (Önce orjinal dosyaları yedek al)

Ayrıca sorunlarımda desteğini esirgemeyen "www.hayirsizlarboard.net" ' e çok teşekkür ederim. :)

Su anda is geregi 5 gun kadar Amerika'dayim. C720 ilgimi cekti. 520 icin indirilen programlarin benzeri 720 icin de var mi? Yasal olarak cihazi Turkce konusan ve guncel haritalarla calisir hale getirmenin maliyeti nedir? C720 burada yaklasik $400 (amazon).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbaysal2000 -- 22 Haziran 2008; 18:12:45 >

• A.B.D.den alınan C520'ler için kesin çözüm başlıklı yazımda net yazdım. O başlığı okursanız çok net cevap var.

Benim beğendiğiniz cihaz için şahsi kanaatime gelince; C720, Mio c520 nin fotoğraf çekeni. C520, Mio c320'nin bluetooth taşıyanı. "Fotoğraf çekecem, telefonla da konuşacam" derseniz C720. alacaksınız. sadece Navigasyon için ise C320 yeterliymiş. Şahsen ben de çok okudum derken gidip BT'li arabaya C520 aldım. Hata... C320 işimi görürdü aslında.

Bilmem yardımcı oldu mu anlattıklarım.

quote:

Orjinalden alıntı: tbaysal2000

quote:

En Son Türkiye mapi IGO ve Mio için..

Su anda is geregi 5 gun kadar Amerika'dayim. C720 ilgimi cekti. 520 icin indirilen programlarin benzeri 720 icin de var mi? Yasal olarak cihazi Turkce konusan ve guncel haritalarla calisir hale getirmenin maliyeti nedir? C720 burada yaklasik $400 (amazon).

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.