Şimdi Ara

EVDEKİ DOĞALGAZI ARABAMA DOLDURSAM ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar lpg ile doğalgaz arasındaki farkı bilen varmı bizim garaja bi hat çeksem boşaldıkca doğalgaz hattından arabama lpg niyetine bassam nolur :) hep merak etmişimdirde :))

• Yaw bırak hacı..

3-5 kuruş tasarruf yapacam diye havaya uçurma ortalığı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sloomkan

evet arkadaşlar lpg ile doğalgaz arasındaki farkı bilen varmı bizim garaja bi hat çeksem boşaldıkca doğalgaz hattından arabama lpg niyetine bassam nolur :) hep merak etmişimdirde :))

performansı artabilir
    denersen sonucu buraya bildir
  • quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Yaw bırak hacı..

3-5 kuruş tasarruf yapacam diye havaya uçurma ortalığı

ne 3-5 kuruşu kardeşim normalde 45 ytl ye dolan bir depo doğalgazla 5 ytlye falan denk geliyor :)
  • İşte Türk zekası. Bence sormadan, araştırmadan sakın deneme. Otomobil bölümüne açabilirsin yada sırf otomobil-servis konulu forumlarda sorabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: spawn34

İşte Türk zekası. Bence sormadan, araştırmadan sakın deneme. Otomobil bölümüne açabilirsin yada sırf otomobil-servis konulu forumlarda sorabilirsin

ben bu işi yaparsam ferrariye tüp taktıran adamdan çok konuşulurum herhalde :)
  • Evet otomobil bölümüne sor bi bak bende merak ettım sımdı , olursa süper olur :D
  • Tüp ağır bir gaz,D.Gaz hafif bir gaz.
    Motorda değişiklikler yapman gerekir.
    Kaldıki olabileceğini de pek zannetmiyorum.Eğer böyle birşey olsaydı Rusya bu konuda önemli atılımlar yapardı.
  • zamanında bende düşündüm ama

kimseye söylemedim
  • LPG ile CNG birbirinden farklı gazlardır. dolayısıyla tertibatları da birbirinden farklıdır. doğal gaz ile çalışan araçlar mevcut ve hatta az da olsa dolum istasyonları da var.
  • yap yap aydınlanır etraf guzel olur
  • Buradan bu şekilde cevap alamıycaksın, diğer topikten daha mantıklı yaklaşımlar ile devam edelim.
    iyi forumlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.