Şimdi Ara

## Asus'un Yeni GeForce 8800GTS'i Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'un Yeni GeForce 8800GTS'i Ortaya Çıktı ##

Lansman tarihi artık iyiden iyiye yaklaşan G92 tabanlı yeni GeForce 8800GTS için donanım üreticileri de artık son hazırlıklarını yapmaktalar. Gigabyte, XFX ve EVGA gibi üreticilerden sonra bir diğer donanım devi Asus'un hazırladığı yeni 8800GTS modeli de ortaya çıktı. Firmanın ekran kartı Nvidia'nın referans tasarımını kullanıyor ve muhtemelen standart saat hızları ile geliyor. Yani kartın frekans değerleri gpu için 650MHz, bellekler içinse 1940MHz olarak belirlenmiş olabilir. Tabi Asus büyük bir ihtimalle lansman tarihinden hemen sonra saat hızları arttırılmış hatta soğutması özelleştirilmiş yeni bir "8800GTS TOP Edition" modelini de duyurabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 7 Aralık 2007; 8:08:58 >

• Muhtemel olarak fiyatı diğerlerine göre en azından20 dolar pahalı olacaktır.
  • BENCE 400$'DAN DÜŞÜK OLMAYACAK GİBİ GELİYOR AMA "AL BENİ" Sİ FAZLA
  • quote:

Orjinalden alıntı: kont_andre

Muhtemel olarak fiyatı diğerlerine göre en azından20 dolar pahalı olacaktır.

+1. Kaliteli bellek seçimi satışlarını etkiler mi bilinmez ama diğer firmalara nazaran daha uygun çözümleri olan markaların GTS fiyatlarıyla hız aşırtılmış gelen 8800GT fiyatları kafa kafaya olabilir.
  • Asus kaliteli kart üretiyor bakalım bu sefer asus almayı düşünmüyorum evga benim ilgimi çekiyor.
  • 13 yıldır pc kullanıyorum asus un hangi ürününü kullandıtsam hep memnun kaldım büyük ve ciddi firma olmak bu heralde
  • asus bu ramlariyle bakalım ne yapacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataberk36ex

13 yıldır pc kullanıyorum asus un hangi ürününü kullandıtsam hep memnun kaldım büyük ve ciddi firma olmak bu heralde

Haklısın asus çok kalite ürünler çıkarı.
    Mesela eski anakartım p4-pxt-e mükemmel bi anakarttı. Yani kaliteyi hissettiriyodu.
    Ama şimdi kullandığım msı anakartta bu kaliteyi hissetmedim. Başına bişey gelir korkum yok ve çok sade bi yapıda gibi geliyo bana.
    Hakkını yemeyelim asusun. Pahalı ama kaliteli.
  • Asus'sa koy sepete
  • Evet Asus bir numaradır donanım piyasasında.Her ne kadar fiyatları yüksek diye kedi-ciğer ilişkisi taşıyan mesajlar atılsada gayet normal fiyatlar bence bu kaliteye göre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: morfintr

Asus'sa koy sepete

asus sa bikere daha bakmak lazım piyasaya fiyat kol gibi
  • ASUS restoran açsın orayada giderim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.