Şimdi Ara

NVIDIA Forceware Beta 169.17

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yakında NVIDIA nın siteye eklenicek..

XP 32bithttp://rapidshare.com/files/74840832/169.17_forceware_winxp_32bit_international_beta.exe

XP 64bithttp://rapidshare.com/files/74883573/1196978679_169.17_forceware_winxp64_international_beta.exe

Vista 32bithttp://rapidshare.com/files/74883758/169.17_forceware_winvista_32bit_international_beta.exe

Vista 64bithttp://rapidshare.com/files/74883887/169.17_forceware_winvista_64bit_international_beta.exe

Linkler bana aittir , güvenle indirebilirsiniz tabikim.. Tabi her Forceware Beta gibi bu da Beta

8800 GT falan destekleniyor tabiki , buarada Crysis in çıkıcak olan patchi için SLI desteği falan eklenmiş durumda bu driver ile birlikte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narcissus© -- 7 Aralık 2007; 12:34:46 >

• hocam helal valla daha dün akşam saat 8 itibariyle 169.13 betayı indirmiştim.. ..
    Pekde beğenmedim 169.13'ü bakalım bu nasıl teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

hocam helal valla daha dün akşam saat 8 itibariyle 169.13 betayı indirmiştim.. ..

walla bende 169.13 ü hiç beğenmedim ekran kartı aşırı hızlanıp ilk defa 2 kere üst üste kitlendi.. Crysis demo da anlamadım gitti. Sonra 169.04 e geri geçtim donma kitlenme kalmadı.

Beta lar ie yaramaz.
  • Eski sürücüyü kaldırmadan direk üstüne kursak herhangi bir sakıncası veya performans düşüklüğü olurmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emosh

quote:

hocam helal valla daha dün akşam saat 8 itibariyle 169.13 betayı indirmiştim.. ..

walla bende 169.13 ü hiç beğenmedim ekran kartı aşırı hızlanıp ilk defa 2 kere üst üste kitlendi.. Crysis demo da anlamadım gitti. Sonra 169.04 e geri geçtim donma kitlenme kalmadı.

Beta lar ie yaramaz.

hocam slm bende de senin karttan var bende pek memnun kalmadım 169.13'ten.. 169.04 driver yazmışsın 169.02 var 04 görmedim ben link verebilirmisin bi deneyim xp-32 bit için sana zamet. Ayrıca karta o/c uyguladınmı ? boşta ısı kaç acaba fan ayarın vs nedir bilgi verebilirmisin ?

• quote:

Orjinalden alıntı: khaos

Eski sürücüyü kaldırmadan direk üstüne kursak herhangi bir sakıncası veya performans düşüklüğü olurmu?

Her zaman eski sürücüyü kaldırıp yeni sürücüyü sonra kurmak en sağlıklısıdır.
  • eyv.
  • Deneyenler performansı hakkında bilgi verebilirlermi acaba?
  • ewt 169.13 ten daha ii olmuş diebilir miyiz bu sürücü için perf. nasıl??
  • Ben indiriyorum şimdi. Gelişmelerden haberdar ederim
  • iyide kendi sitesinde yokken başka yerde nasıl oluor hala anlamadım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: khaos

Eski sürücüyü kaldırmadan direk üstüne kursak herhangi bir sakıncası veya performans düşüklüğü olurmu?

Her zaman eski sürücüyü kaldırıp yeni sürücüyü sonra kurmak en sağlıklısıdır.

Evet, nVidia'nın da önerdiği gibi:

"Driver installation hints"te:

"Before installing new drivers make sure you uninstall all NVIDIA display drivers from the Windows Control Panel. Browse to the Start Menu > Windows Control Panel > Add/Remove Programs and search for "NVIDIA Windows Display Drivers" or "NVIDIA Display Drivers" and select remove."

Bunun haricinde, acaba beta 169 serisi ve 8800'le Oblivion oynayan var mı?

Ben 8800 gts ile sistemdeki hiçbir bileşene hız aşırtma yapmasam da salak donma sorunlarıyla karşılaşıyorum (uzun aralıklarla oluyor hep). Bu sorun olduğundan beri eski sürücülerle deneme yapmadım, ama farklı sürücü kullandığım eski zamanlarda bu olay olmazdı gibi kalmış aklımda.

Donma sorununun bir garipliği de, sistemin şöyle 5 - 6 sn'lik aralıklara işlem yapıyormuş gibi görünmesi. Meselâ 6 saniyede bir kulaklıktan 1 saniyeden bile kısa süren ses geliyor (oyunun sesi), "num lock"a bastığımda o 6 saniyenin sonunda tepki geliyor, gene 1 saniyeden kısa süre diskin ışığı yanıyor vs.

Görüntü kesinlikle hareket etmiyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 8 Aralık 2007; 15:40:35 >

• arkadaşlar bu driveri deniyen var mı? gelişme var mı crysis de filan?

ayrıca bir şey sorcam neden nvidianın sitesinde yok?
  • sıcak sıcak...

169,04

169,17

8600gt sonic ile test edildi...

• bunlar da benden gerçi ben şaşkınım biraz baya bi artış oldu ben de vista üzerinde önceki puanım 9947idi.E. kartı 698/1674/999 da.işlemci 2.67mhz

bu da crysis,daha dün yaptım aynı ayarlarda fps 29.89 cıktı bi de buna bakın halen şoktayım.Psu aldım yani onun da etkisi varmı acaba acayip bi artış var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.