Şimdi Ara

AMD Spider Platformu Lansmanı : AMD Türkiye Genel Müdürü Bahadır Erbaş ile Röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD, geçtiğimiz gün Spider Platformunun Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Donanimhaber.com ekibi olarak hem AMD hem de AMD Spider lansmanında yer alan firmalarla röportajlar yaptık. Doğal 4 çekirdeğe sahip AMD Phenom işlemci, AMD 7x serisi yonga seti ve AMD 3800 serisi ekran kartı 3'lüsü ile oluşturulacak Spider platformuna ait ilk röportajımızda AMD Türkiye Genel Müdürü Bahadır ERBAŞ, platform hakkındaki sorularımızı cevaplıyor.

[wvp=181]

Sayfanın Linki : http://www.amd.com

• adam diyor ki; AMD Phenom, AMD 7X0x chipsetli anakart, ve 3800 serisinden AMD ekran karti aralarindaki uyum kusursuzdur..

Kusursuz olan platformun benchmarki yapilmis degil.. yada "kumandan" koymadi.. ama herseyi koydu.. bir tek onu koymadi.. sonra bana kravattan bahsediyor.

ondan sonra bana "niye?", diye sorma kumandan...

hepinize saygilar.
  • aranızdaki tatlı atışmayı zevkle izliyorum arkadaşlar ama ne kadar taraf tutmasam da kumandan'ın kalkıp amd türkiye genel müdürünü bile eleştirir msj'ını görünce tatlı bir gülümseme oluştu yüzümde ;)
  • quote:

adam diyor ki; AMD Phenom, AMD 7X0x chipsetli anakart, ve 3800 serisinden AMD ekran karti aralarindaki uyum kusursuzdur..

Kusursuz olan platformun benchmarki yapilmis degil.. yada "kumandan" koymadi.. ama herseyi koydu.. bir tek onu koymadi.. sonra bana kravattan bahsediyor.

ondan sonra bana "niye?", diye sorma kumandan...
    hepinize saygilar.

valla o testleri senden bekliyoruz, bizim bulduklarımız fake yada senin standartlarına uymayan türden oluyor.

quote:

aranızdaki tatlı atışmayı zevkle izliyorum arkadaşlar ama ne kadar taraf tutmasam da kumandan'ın kalkıp amd türkiye genel müdürünü bile eleştirir msj'ını görünce tatlı bir gülümseme oluştu yüzümde ;)

valla kim olursa olsun, doğruya doğru yani sözlerimde varsa bir yanlış amenna baş tacı özür dilemsinide biliriz

• Kumandan azcik daha zorlasa "niye bu kadar AMD fanatigisin" diye sorar, bile AMD Genel Mudurune... alınma Kumandan..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.