Şimdi Ara

Beşiktaş'ta Batuhan Karadeniz krizi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fenerbahçe maçından sonra yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Batuhan'ı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın hiç bir yöneticiye haber vermeden geçtiğimiz hafta oynanan Rizespor kadrosuna aldığı ve bu nedenle problem yaşandığı ortaya çıktı.
    LİG TV'nin haberine göre Beşiktaşlı Yöneticiler "Disiplinsiz davranışları sebebiyle Batuhan'ı kadro dışı bıraktık. Hem PAF takımda yaptıkları hem de A takımda sergilediği tavırlar hiç hoş değildi. Hocamızın bu futbolcudan yararlanmak istemesi gayet normal ama bunu bizimle paylaşması gerekiyordu. Kadroya alınmasını en son bizim öğrenmemiz etik olmadı" şeklinde konuştukları öğrenildi.

BEŞİKTAŞ HOLOSKO'DAN VAZGEÇTİ

Bu arada Beşiktaş yüksek maliyeti nedeniyle Vestel Manisaspor'lu Holosko'dan vazgeçti. Bu futbolcu için Vestel Manisaspor kulübüyle defalarca görüşen yöneticilerin 5 milyon euro artı 2 futbolcu istenmesi nedeniyle Holosko'dan vazgeçtikleri belirtildi. Menajer Sinan Engin " Holosko çok iyi futbolcu ama maliyeti yüksek. Bu ayarda oyuncuyu dünyanın herhangi bir yerinden 3 milyon euro'ya bulabiliriz " dedi.

"DELGADO'YU GÖNDERMEYECEĞİZ"

Siyah-Beyazlılarda ayrıca bazı menajerlerin Beşiktaş kulübübe başvurarak Delgado'yu 10 milyon euro'ya İspanyol ve Fransız kulüplerine transfer edebileceklerini söyledikleri Siyah beyazlı yönetimin ise "Delgado'yu göndermeyi düşünmüyoruz. Hatta sezon sonunda bu futbolcuyla 5 yıllık sözleşme yenileyeceğiz yanıtını verdikleri" ifade edildi.

soho

• Batuhan dursun Demirören gitsin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

Batuhan dursun Demirören gitsin....

Hatta diatta dursun demirören gitsin.
  • Abi HERKES dursun Demirören gitsin!
  • soho gelsin
  • delgado ile gerçekten sözleşme yenilenmesi süper olur oynadımı direk olarak etki eden tek oyuncuumuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: vural_kral

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

Batuhan dursun Demirören gitsin....

Hatta diatta dursun demirören gitsin.

baki dursun demirören gitsin.
  • açılın ben doktorum..

pardon, ben nereye geliyodum?

quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

soho gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

Fenerbahçe maçından sonra yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Batuhan'ı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın hiç bir yöneticiye haber vermeden geçtiğimiz hafta oynanan Rizespor kadrosuna aldığı ve bu nedenle problem yaşandığı ortaya çıktı.

Ne münasebetle haber verecekmiş?
    Yönetim ne karışıyor?
  • ben dedim açarım konuyu sözümde durdum şimdi paraları alayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.