Şimdi Ara

## GeForce 8800GTS 512MB'ın Fiyatları Belli Olmaya Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 8800GTS 512MB'ın Fiyatları Belli Olmaya Başladı ##

Nvidia'nın lansmanına artık sayılı günler kalan G92 tabanlı yeni GeForce 8800GTS modeli ile ilgili olarak son kullanıcıların yoğunlaştığı konu olan fiyat hususunnda da artık detaylar kendini göstermeye başladı. Avrupa fiyat listelerine girmeye başlayan G92 tabanlı GeForce 8800GTS için ilk fiyat bilgisi XFX'in referans tasarım ve standart saat hızlarına sahip modeline ait. Ürünün etiket fiyatının listelerde 332 Avro ile 399 Avro arasında değişmekte olduğunu görüyoruz. Yapılan yorumlar ve varılan genel kanı yeni GeForce 8800GTS'in 330-340$'lık fiyat etiketine sahip olacağı yönünde. Tabi bu fiyatların yurt dışı fiyat bilgileri olduğu dolayısı ile ülkemizde farklılık gösterebileceğini de ifade edelim.

Detaylı fiyat bilgisi için;
    http://geizhals.at/deutschland/a298468.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Aralık 2007; 9:18:59 >

• ülkemizde kimbilir kaçytl olacak düşünmesi bile beni korkutuyor.
  • 332 avro yaklasık 500 dolar kabul edersek bence pahalı hatta tahmınlerın cok ustunde pahalı..bırde turkıye satısı en az 600 dolar ultra fıyatı..
  • Burada 499+kdv olur bu kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Burada 499+kdv olur bu kart

370-430$ civarı olur gibi.
  • Bence bu kart piyasaya pahalı giriş yapıyor. Bu parayla satış sayısı düşük olur.
  • 299 diyenler vardı bunda da ürün sıkıntısı yaşanırsa 500 ü görür
  • 400$ ı geçmez bence zotac gibi markalar ama fiyat performans galibi 8800gt gibi duruyor şimdilik. 3870'de fena değil ama
  • 350$+kdv den fazlasına satması mümkün değil herkes OC'li 8800GT alır o zaman.8800GT stok sorunu devam ederse sabırsız kullanıcılar 8800GTS'yi tercih edecektir muhtemelen.
  • Ben 270$ Türkiye fiyatlı 512MB 3870'imi alırım paşalar gibi bakarım keyfime, Intel ve Nvidia'nın tekel olmasından korkan herkes de hazır AMD-Ati güzel bir kart çıkartmışken tercihini bu yönde yapmalı bence. daha ekonomik takılanlar içinde 200$'a 256MB 3850 var.
  • Fiyat yüksek gibi gözüküyor ama performansı görmeden bişey söylememek lazım bu fiyatı koyuyolarsa bi bildikleri vardır.
  • Gereksiz bir ürüne benziyor. Ürün fiyatları bu kadar aşağı çekilmişken, bu kadar pahalı fiyattan ekran kartı çıkartmamaları lazım. Artık High-End lerin ancak 400 dolar civarlarında çıkması lazım; ATi nin yaptığı gibi.

ATi den 3900 veya çift GPU lu RV680 di galiba serisi falan gelse de şöyle 400-450 dolar civari, bir Ultra yı tokatlasa O zaman heralde artık piyasaya bir daha pahalı kart çıkmaz.
  • Şuana kadar gördüğüm testlerden dolayı bu fiyata göre satılcak bir ürün gibi gözükmemekte oc'li 8800gt g92'li 8800gts i rahatlıkla geçicektir.F/P ürünü şuanda kesinlikle 8800gt'dir.
  • Bu şartlarda ATI 3870 ya da 3850 daha iyi bir seçim olacaktır.
  • 350$ a bulunur hatta belki daha bile aza bulunur bunu beklentimden söğlemiyorum , avrupada 300eu olan 8800gt burda 250$ a bile bulunuyor , eğerki ucuzda cıkarsa görün bakın ne insan 8800gt satıcak daha 1 aylık bile olmasına rağmen
  • http://www.pcvonline.com/productDetails.aspx?id=6504 burada da 460 dan gidiyor bilmiyorum artık en azından 400 doları kesin görecek
  • bu fiyata bu ekran kartı sacmalık
  • quote:

Orjinalden alıntı: exerion

bu fiyata bu ekran kartı sacmalık

daha kartın bişeyini görmedik dur hele
  • 600 den versinler hemen alalım.
  • 350$ altı, 400$ üstü olacağını sanmıyorum
    350 altı olursa gt tarih olur, 400 üstü olursa gts yalan olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.