Şimdi Ara

Artık Herkes Itunes Account ı Alabilir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
12.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer forumda verildiyse kusur bakmayın...ancak bu gerçekten harika bişey...özellikle album artwork leri çok kullanan kişiler için büyük kolaylık sağlayacak...itunes a üye olduktan sonra sadece şarkının üzerine sağ tıklayıp get album artwork diyeceksiniz ve olay bitecek...

Işte nasıl üye olabileceğinize dair bilgi...

http://www.winandmac.com/tips/free-itunes-account-no-matter-where-you-live/

ingilizcesi olanlar zorlanmicaktır..sadece adımları takip edin..2 dakikalık bir iş...ingilizcesi olmayanlar için bir ara türkçesini yazmaya çalışırım ama eğer başka biri yardımcı olursa daha iyi olur...yoğunum çünkü bu aralar...bu yöntemi görünce paylaşmadan edemedim..

kaynak:http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=14634

Not: Iphone kullanıcılarının ilgisini daha çok çekecektir. Malum cover flow die harika bi özellik var...sorularınız olursa foruma girdikçe cevaplarım...

• ellerine sağlık... kolay şekilde halloldu. teşekkürler...
  • google uzerinden aramak gercekten can sIkIcIydi ve zaman aliyordu, paylastiginiz icin tesekkurler
  • paylasım icin cok tesekkurler sorunsuz bir sekilde account alabildim . fakat su cover flow olayını cozemedim. itunes dan account almadan oncede album artworku koyabiliyordum. ama bunlar iphoneda cover flow sekilnde gorunmuyordu. simdi account alınca ne yapmam gerekyiorda cover flow ozelligini kullanabileyim. kullanan ve yardımcı olabilecek biri varsa cok sevinirim . tsk
  • coverflow u kullanabilmek icin yapmaniz gereken sadece iphone a attiginiz sarkilara sag tiklayip get album artwork demenizdir die dusunuorum zaten o otomatik olarak kaydediyor resimleri mp3lere, bunun disinda bisey yapmaniz gerekmiyor die biliorum, cuma gunu iphone um gelsin daha detayli bilgi verebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mece

paylasım icin cok tesekkurler sorunsuz bir sekilde account alabildim . fakat su cover flow olayını cozemedim. itunes dan account almadan oncede album artworku koyabiliyordum. ama bunlar iphoneda cover flow sekilnde gorunmuyordu. simdi account alınca ne yapmam gerekyiorda cover flow ozelligini kullanabileyim. kullanan ve yardımcı olabilecek biri varsa cok sevinirim . tsk

telefonda albumleri cover flow olarak gormek istiyorsaniz yapmaniz gereken cok basit. "songs" bolumune gelin ve telefonu yan cevirin

• hesap ile şarkılar filmler showlarını alamadığım sürece napayım ben o hesabı...
  • selam bu sekilde yan cevirince album artwork gorunuyor evet ama saga sola kaydıramıyorum sadece calan sarkının coveri geliyor. benim bahsettigim bu reklamlarında cıkan bir suru albumu kaydırabilme icinden secip calabilme olayı... beceremedim bir turlu sunu
  • benim var lala lala laaaa
  • Sorması ayıp itunes hesabı ne işe yarıyor
  • pek bi işime yaramadı ama üye olamıyorum diye sinir olurdum
    teşekkürler bilgi için :)
  • akadaşım azıcık kurcalama ile bulabilirsin ..
    örneğin şarkılar kısmına girdin
    yan cevirdin olmadı demekki buradaki ufak bi ayrıntı var onu atladın

geen dik çevir ne yapabilirsin diye bak
    sağ üstte list görünümü dışında yapabileceğin bişey yok ona tıklarsın yan çevirince bakarsınki flowlist göründü...

arkadaşlar yani şarkı dinlerken bile çıkan 2-3 tane seçenege bile tıklamaya korkuyorsanız lütfen ucuzdan o telefonları satın ..

bu kadar kullanıcı doatu ince ayar gerektirmeyen iki -üç butona tıklayarak istediğiniz herşeye ulaşabildiğiniz bir alette dahi bişeyleri bulamıyorsanız gerçekten satın gitsin ..
  • Valla bende yaptım geerçekten çok başarılı olmuş bu paylaşım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xendaba

akadaşım azıcık kurcalama ile bulabilirsin ..
    örneğin şarkılar kısmına girdin
    yan cevirdin olmadı demekki buradaki ufak bi ayrıntı var onu atladın

geen dik çevir ne yapabilirsin diye bak
    sağ üstte list görünümü dışında yapabileceğin bişey yok ona tıklarsın yan çevirince bakarsınki flowlist göründü...

arkadaşlar yani şarkı dinlerken bile çıkan 2-3 tane seçenege bile tıklamaya korkuyorsanız lütfen ucuzdan o telefonları satın ..

bu kadar kullanıcı doatu ince ayar gerektirmeyen iki -üç butona tıklayarak istediğiniz herşeye ulaşabildiğiniz bir alette dahi bişeyleri bulamıyorsanız gerçekten satın gitsin ..

bu kadar yazıp zahmet edecegine adam gibi anlatsaydın ustu kapalı insanları yargılamanın anlamı yok. sen cok akıllsın hicbirsey sormadan hicbir yere bakmadan cozdun dimi tum ozelliklerini. hepsini yaptık olmadı ki soruyoruz ayrıca yapmadanda sorabilirim sen niye rahatsız oluyorsun ki satasacak yer arıyorsanız yanlıs yerdesiniz

• arkadaşlar ben yaptım oldu. şu an album artwork indiriyorum güzel güzel

işlemleri uygularken son bölümde adress kişi adı telefon vs yazmak gerekiyor.www.yellowpages.com a girin herhangi bir şehir seçin. oradan herhangi bir otel i bulun ve o otelin bilgilerini girin kabul ediyor
  • bende Albumart diye bir prg kullaniyordum Mac de
    otomatik bulup yukluyordu. Bazi kapaklar kotü cikiyordu, bazilari yanlis geliyordu.

Uye yapmadiklari icin kil etmislerdi. USA adresi ve USA kredi karti adresi istiyorlar kayit için.
    itunes uye olmak icin giftcard almayi dusunuyordum.

Bu bilgi super oldu. Paylasan arkadas tesekkurler.
    Kayit oldum. Resimlerin cogu cd kapagindan buyuk geliyor.
    20'' ekranda full screen kapaklari ceviriken cam gibi gozukuyor.

tabi simdi otur 4000 kapagi yeniden yukle

birsey daha soyleyeyim. resimler buyuk olunca, mp3 kapak koydugunuzda boyutu 200-300kb daha buyuyor.
    3000-4000 parcada bayagi yer demek. 160GBlik ipodda problem olmuyorda, 8GB yeri iktisatli kullanmak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolCat2019 -- 7 Aralık 2007; 0:53:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CoolCat2019

bende Albumart diye bir prg kullaniyordum Mac de
    otomatik bulup yukluyordu. Bazi kapaklar kotü cikiyordu, bazilari yanlis geliyordu.

Uye yapmadiklari icin kil etmislerdi. USA adresi ve USA kredi karti adresi istiyorlar kayit için.
    itunes uye olmak icin giftcard almayi dusunuyordum.

Bu bilgi super oldu. Paylasan arkadas tesekkurler.
    Kayit oldum. Resimlerin cogu cd kapagindan buyuk geliyor.
    20'' ekranda full screen kapaklari ceviriken cam gibi gozukuyor.

tabi simdi otur 4000 kapagi yeniden yukle

birsey daha soyleyeyim. resimler buyuk olunca, mp3 kapak koydugunuzda boyutu 200-300kb daha buyuyor.
    3000-4000 parcada bayagi yer demek. 160GBlik ipodda problem olmuyorda, 8GB yeri iktisatli kullanmak lazim

Guzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xoßi -- 7 Aralık 2007; 3:00:05 >

• state/city/zip code bulmakta zorlananlar icin kendi kullandigim ornek...michigan/albion/49224
  • 07 aralık 2007 saat 19:30 itibari ile deniyorum arkadaşlar kodu kabul etmiyor.... bir sıkıntı mı var arkadaşlar bu konuda bilgilendirebilirmisiniz....
  • arkadasim zaten kabul etmiyecek suresi bitti diyecek. ardindan orda redeem yazan yere tiklayip tekrardan kayit islemleri baslaticaksin. ardindan sana none yazan kisim cikicak. o zmana alabilirsin kredi karti girmeden. bu arada paylasim icin tskler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.