Şimdi Ara

BRC SIRALI SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
4.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiğiniz üzere brcnin fast - 24- 24my-56 sı var siz hangisi kullanıyorsunuz?

• brc kullanmak bi ayrıcalıktır
  • brc den brc ye fark var aslında epeyi bi fark var. ''FAST'' brc nin şuanda fasti 1 numara bide enjektörleri kheyn olunca bi başka oluo
  • khein enj valtekle kıyaslayanlar var,atiker de.khein gercek enjektör markasıdır.ve prinsle brc kullanıyo.landide ses yapiyo ama bana göre en iyisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: çağlarca

khein enj valtekle kıyaslayanlar var,atiker de.khein gercek enjektör markasıdır.ve prinsle brc kullanıyo.landide ses yapiyo ama bana göre en iyisi

katılıyorum khein en az bi 5-6 sene gider çünkü gerçekten güzel üretim dediğin gibi khein bir markadır valtekle kıyaslanmaz...
  • BRC nin khein enjektör kullandığından eminmisiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: çağlarca

khein enj valtekle kıyaslayanlar var,atiker de.khein gercek enjektör markasıdır.ve prinsle brc kullanıyo.landide ses yapiyo ama bana göre en iyisi

• brc tabiki khein enjektör kullanıyor,takan takıyo,takmayan normal brc enj kullanıyo (gerçi onunda khein den bi farkı yok,)
  • merhaba arkadaşlar,

brc fast sistemini yurt dışından ithal etmiyor. fast sistemin hiç bir şekilde garantisi yok. kullanılan ne olursa olsun orjinalden vargeçmeyin. fast taktırıp garantisiz ve orjinal olmayan parçalar kullanılmış bir sistem mi kullanmak istersiniz yoksa tamamiyle orjinal garantili bir brc mi kullanmak istersiniz.

deyalı bilgi için brc nin türkiye distribitörü 2a mühendisliğin internet sitesinde kontrol edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

iyi günler...
  • arkadaşlar , fast sistem brc nin ve türkiye distribitörünün türkiye ye getirdiği bir sistem değildir. hiçbir şekilde garantisi yoktur. siz aracınıza garantisiz yan sanayi malzeme kullanılmış bir sistem mi takktırmak istersiniz yoksa tamamen garantili orjinal malzeme kullanılan bir lpg sistemi mi kullanmak istersiniz.

tercih sizin. detaylı bilgi için brc türkiye distribitörü 2a mühendislikten ve internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

iyi günler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cekicbilek

arkadaşlar , fast sistem brc nin ve türkiye distribitörünün türkiye ye getirdiği bir sistem değildir. hiçbir şekilde garantisi yoktur. siz aracınıza garantisiz yan sanayi malzeme kullanılmış bir sistem mi takktırmak istersiniz yoksa tamamen garantili orjinal malzeme kullanılan bir lpg sistemi mi kullanmak istersiniz.

tercih sizin. detaylı bilgi için brc türkiye distribitörü 2a mühendislikten ve internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

iyi günler...

haha brc 24 çalışmadığı için brc fast i çıkardı ve 2 yıl garantili bütün parçaları orjinal italyadan geliyor... milletin kafasını bulandırmaya gerek yok. brc neden bukadar sistem çıkarmadı fast yeni çıktı 24 düzgün çalışmadığı için....

• quote:

Orjinalden alıntı: oguzhannn

kullanıcılara lafım yok arkadaşım inş memnun kalırsın...
  • Fiat,Chevrolet,Proton gibi araç üreticileri şimdi aracın garantisini bozmadan çalışmayan sistemimi takılyorlar yani
    quote:

Orjinalden alıntı: peceneq

quote:

arkadaşlar , fast sistem brc nin ve türkiye distribitörünün türkiye ye getirdiği bir sistem değildir. hiçbir şekilde garantisi yoktur. siz aracınıza garantisiz yan sanayi malzeme kullanılmış bir sistem mi takktırmak istersiniz yoksa tamamen garantili orjinal malzeme kullanılan bir lpg sistemi mi kullanmak istersiniz.

iyi günler...

haha brc 24 çalışmadığı için brc fast i çıkardı ve 2 yıl garantili bütün parçaları orjinal italyadan geliyor... milletin kafasını bulandırmaya gerek yok. brc neden bukadar sistem çıkarmadı fast yeni çıktı 24 düzgün çalışmadığı için....

• dediğim gibi fast sonradan çıktı. 2a müh. 24 ü fast çıkmadan önce aldı. bu yüzden fabrika anlaşması 24 eğer fast çıkmış olsaydı denerlerdi eminimki fasti alırlardı. ben açıkcası söylemek gerekirse çok sq24 takılı araç geliyor. parça değişimi fln ama fastten 1 araç geldi oda şamandıra yüzünden simit ... saygılar
  • 3 yıldır kullanıyorum 57 bin km yaptım BRC Sequent24 ile memnun kalmam için sizce daha ne karar kullamam gerek
    quote:

quote:

• olsun gelecektede inş menun kalırsın
  • neyse sevindim peceneq sadece bize inş.. mennun kalırsın demiyormuş
    quote:

3 yıldır kullanıyorum 57 bin km yaptım BRC Sequent24 ile memnun kalmam için sizce daha ne karar kullamam gerek
    quote:

quote:

peceneq "ALLAH" aşkına polemiğe girmeyelim... biraz latife olsun istedim..
    hayırlı geceler

• Sn peceneq lütfen iyi bilmediğimiz konular hakkında yazmayalım ben mesala sizin karbüratörlü sistemler hakkındaki yazılarınıza cevap yazmadım isterseniz sizde özellikle BRC sıralı sistemler hakkında yazmayın bence saygılar
  • LAFA BAKIN (( haha brc 24 ÇALIŞMADIĞI için fast i çıkardı)) SAYIN PECENEK BU NE DEMEK YA.ADAMLAR YILLARCA BİR MAL GÖNDERSİN ONDAN SONRA KUSURA BAKMAYIN O OLMADI BUNU ALIN DİYE BAŞKA BİR SİSTEM.OLDU ARKADAŞIM.BUNU BİR YERLİ İMALATÇI YAPSA ADAMLARI İPE DİZERSİNİZ.AMA NEREDEYSE SİZ ONLARA BİR MADALYA TAKACAKSINIZ.DEMEK Kİ İTALYANLARDA İŞE YARAMAZ MAL ÇIKARTIYORLAR.DİKKAT EDİN BUNU BEN DEĞİL SİZ SÖYLÜYORSUNUZ.BU BRC HALA 24 ÜRETİYORSA VE BU SİSTEM İŞE YARAMIYORSA BU ADAMLARIN DİĞER SİSTEMLERİNE NASIL GÜVENECEĞİZ.YAA VALLA BU İŞİN CILKINI ÇIKARDINIZ KİME NİYE SALDIRIYORSUNUZ KARIŞTI GİTTİ HERŞEYİ BİTİRDİK ŞİMDİ FAST MI 24 MÜ KAVGASI YAPACAĞIZ.HERKES KİMİN NE SATTIĞINI BIRAKSIN KENDİ MALLARINA BAKSIN O KÖTÜ BU KÖTÜ EN İYİSİ BİZİM MAL DEMEK YAKIŞIK ALIYORMU.
    quote:

quote:

iyi günler...

• sayın çekiçbilek neymiş o garantisi olmayan fast mi ,kim dedi onu size,2a brc nin tek distribütörü ise turital nasıl satıyor brc yi, ve babalar gibide garantisini veriyor, üstelik ben brc nin türkiyedeki birçok seminerine katıldım ve organizasyonuda turital yaptı.bu ne demektir ? 2a niye fast takmıyo yerli olduğu içinmi? garantisi olmadığına tek bi tane örnek gösterebilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.