Şimdi Ara

HITLER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardır araştırmalarım sonuç verdi.Hiç aklıma gelmemişti.

Hitler Baba'nın müthiş sesini ve konuşmalarını dinelemek isteyenler baksın derim..

www.adolfhitler.org (Media Collection - Movies, Speech and Music bölümünde...)

• İyimisin sen?

(no smoke)
  • hee.
  • Hitler nezaman BABA oldu. MANYAK lem o MANYAK

Not. Manyak seni kasdetmedim, sen dilsin merak etme
  • he buarada araştırmalar felan demişsin nasıl bi araştırma bu. hangi kaynakları kulandım çok merak ettim
  • +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Hitler nezaman BABA oldu. MANYAK lem o MANYAK

Not. Manyak seni kasdetmedim, sen dilsin merak etme

bence hitler deilde yahudiye dostluk edenler manyak.
  • google dan araştırdım tabi ki..

hep hayat hikayesi filan çıkıyordu..

çıkan onbinlerce sonuçtan bayağısına bir baktım ama ses yok.yani konuşmaları yoktu.

com u neti denemiştim zaten.

az önce org u denedim ve gezerken buldum.

çok mutluyum.

ayrıca Hitler Baba manyak filan değildir.

Demokratik bir ülkenin seçimle işbaşına gelmiş bir başbakanıdır.
  • redstar saçmalama
    bu aradababydoll çok doğru bir noktaya değnmiş
  • yaw arkadaşlar yapmayın. Hitler tarihin yüzkarasıdır yaptıklarının tasvip edilebilcek bi yanı yok. yeterince araşrırsanız nedemek istediğimi anlarsınız (google ciddi kaynak araştırmaları için berbat bi yerdir) ben normalde ırkçı bi insan değilim hatta herkesi kişiliğine ve yaprıkları dorultusunda değerlendiririm ama yinede yahudilere ciddi bi şekilde empati duyarım. ama yahudilerin geçmişte nekadar ezildiği,özellikle hitlerin yahudilere yaptıklarrını göz ardı edemeyiz. ACABA BUGÜN YAHUDİLER GEÇMİŞİN İNTİKAMINIMI ALIYOR sorusunu ben kendi kendime sık sık sorarım. siz ne dersiniz. hitler veya benzerleri olmasaydı yahudiler bugun daha ılımlı olabilirlermiydi
  • haklısın canım kardeşim.

biz sesinden,konuşam yeteneğinden,sesindeki büyüleyici etkiden bahsediyoruz.

istersen tekrar edebilirim.ses,konuşma..

fikirleri,eylemleri,vs. değil.

ok mi?
  • quote:

(google ciddi kaynak araştırmaları için berbat bi yerdir)

hihi google'n ciddi kaynakla ciddi olmayan kaynakla ne alakası var. o nette nekadar site varsa arşivine ekliyor. ister ciddi olsun ister olmasın... bence kendini haklı çıkarayım derken (ki haklı da olabilirsin) hatalı bir cümle kullanmışın. google en iyi arama motorlarından biridir hatta belkide en iyisi. bir insanın nette araştırmaya googleden başlaması kadar doğal birşey yok.
  • türkçe versiyonu yokmuydu
    Bu adamı severim yada sewmem önemli değil ama bu adam tarihin akışını fazlasıyla değiştirdi. Bence bu değişikler fazlasıyla Türkiye nin zararına oldu;
    -Almanya nın yenilgisiyle birlikte SSCB ve USA gibi iki süper gücün oluşmasına neden oldu. Savaş sırasında teknolojik gelişmeye katkısı olduysa da daha sonra bunun nimetlerinden yararlanan özellikle Amerika oldu.
    -Avrupa nın zayıflayıp soğuk savaşta ve sonrasında ABD nin himayesinde kalması.
    Türkiye nin de Avrupa ile aynı yolu izlemesi...
    Türkiye belkide şuan zenginliğin tek merkezinin(avrupa) en büyük müttefiği ve olacaktı. En kötü ihtimelle uzak doğu gibi fasoncu da olabilirdi
  • dediğin gibi hertürlü siteyi eklediği için problemli zaten. karşına dünya kadar bilgi çıkıyo. araştırmak istediğin konu hakkında bilen de bişeyler yazmış bilmeyende + herksez kendi deneyimlerinden veya bitakım etkenlerin etkisi altında kalarak (din,mezhep,milliyet..vs)bişeyler yazabiliyo. madem konumuz hitler .şimdi google a girsek hitler hakkında dünya kadar bilgiye ulaşırız. ama bunları karşılaştırdığımzda çok radikal uçlardaki sonuçlara varmamız muhtemel. hitleri öven ve tarihi çarpttıran objektiflikten uzak dünya kadar makale okudum.ee sonuçta google bunlarıda barındırıyo. Büyüzden doğru sonuça gidebilmek için ya tam olarak neyi aradımızı çok iyi bilmeliyiz(hangi kaynak,kimin yazdığı..vs) yoksa googla hitler deyip search ettimizde yalnış bilgiler edinmemiz muhtemel.

ayrıca urfalı konusundaki çabaların için tebrik ederim

quote:

Orjinalden alıntı: mythief

quote:

(google ciddi kaynak araştırmaları için berbat bi yerdir)

hihi google'n ciddi kaynakla ciddi olmayan kaynakla ne alakası var. o nette nekadar site varsa arşivine ekliyor. ister ciddi olsun ister olmasın... bence kendini haklı çıkarayım derken (ki haklı da olabilirsin) hatalı bir cümle kullanmışın. google en iyi arama motorlarından biridir hatta belkide en iyisi. bir insanın nette araştırmaya googleden başlaması kadar doğal birşey yok.
  • Baba sıfatını katman başka bi anlam yüklemiş. yalnış anlaşılman normal. Ayrıca her diktatör çok etkileyici ve karizmatiktir. yoksa büyük kitleleri peşinden nasıl sürükleyebilir.

Buara Mythief mesajını tekrar okuyunca benim verdiğim cevabın senin dediklerinle alakasız kaldığını gördüm. pardon saat geç oldu ondandır

quote:

Orjinalden alıntı: babydoll

haklısın canım kardeşim.

biz sesinden,konuşam yeteneğinden,sesindeki büyüleyici etkiden bahsediyoruz.

istersen tekrar edebilirim.ses,konuşma..

fikirleri,eylemleri,vs. değil.

ok mi?

• hitler in hemen hemen bütün konuşmalarını dinledim,isledim.inanılmaz bi etkileme gücüne sahip.vücut dilini çok ii bilior ve gerek ses tonuyla,gerekse kullandığı el hareketleriyle insanları etkilior.koca bi imparatorluk kurduğunu düşünürsek milyonları peşinde sürüklemiş bi adam.şunu da unutmamak lazım adolf hitler,ortaokul mezunu bir çavuştu.yaptıklarına diil ama azmine ve kitleleri etkilemesine hayranım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmayra -- 7 Şubat 2005, 10:48:48 >
  • ben hitleri seviyem....
  • adam eğilmiş ama tam alamamış (bknz imzam)
  • quote:

Orjinalden alıntı: zargana

ünivesrtdeyken kominist bi hoca hitabetten bashsediyordu . en iyi hitabet sanatcısı .. hitler
    türkiyede ise şevki yılmaz demişti cok şasırmıştım. .. gercektende doğru....

www.sevkiyilmaz.com girin O'NU, MECLİS KÜRSÜSÜNDE KONUŞURKEN DİNLEDİNİZ Mi
    bi kezz dinleyin bakın ...
    acaba hangisi iyi hitabetci buarada şevki hoca . bütce acılış konuşmasında kapkactan girip
    siyonizmden cıkıyor...15 dk baya iyi

Şevki hocadan inciler....

mademki eşitsizlikten yanasın bire p..venk adam ,Gönder karınııııı
    Gönder karını ki eşitlik sağlansın....
  • helal olsun hitler'e fakat adam basladigi isi bitirememis(soykirimi) bitirseydi su an dünyada hersey çok daha güzel olacakti.çünkü su an dünyayi yöneten yahudilerdir ve durum ortadadir!!!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.