Şimdi Ara

## GeForce 8800GTS 512 Nvidia Listesinde Yerini Aldı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 8800GTS 512 Nvidia Listesinde Yerini Aldı ##

Nvidia'nın kısa bir süre içerisinde resmi duyurusunu yapacağı 65nm üretim teknolojisine sahip G92 gpu'su ile güncellenen yeni GeForce 8800GTS 512MB modeli, Nvidia'nın resmi internet sitesi üzerindeki yerini aldı ve böylece Nvidia'da yeni kartının bazı temel özelliklerini artık iyice resmiyete kavuşturmuş oldu. Kartın yurt dışı satış fiyatı muhtemelen 320-350$ aralığında olacak gibi gözüküyor.

## GeForce 8800GTS 512 Nvidia Listesinde Yerini Aldı ##

İlgili sayfanın adresi;
    http://www.nvidia.com/page/geforce8.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Aralık 2007; 12:51:12 >

• Orta seviye kullanıcılar için tavsiye edilir.
  • Bu kartlar büyük sükse yapıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bestercan

Orta seviye kullanıcılar için tavsiye edilir.

300$ orta seviye mi oluyor ?
  • 8800gt den iyi bir kart ama oyun testlerine ve sentetik testler göz önünde bulundurulduğunda fiyatı biraz fazla kaçmış sanki biraz daha ucuza girmeliydi
  • Kartın 1GB'lık versiyonuda olmuyacakmıydı, ben mi yanlış biliyorum.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FasTBoY

Kartın 1GB'lık versiyonuda olmuyacakmıydı, ben mi yanlış biliyorum.?

ayni soruyu bende soruyorum ve ne gibi bir faydasi olacak onuda soriyim bari cahillik iste birde 3. soru zotac amp mi alayim yoksa 1 hafta daha mi bekleyim dersniniz fazla bir performans artisi olurmu birde hangi kart olursa olsun sli yapmayi düsünüyorum tavsiyeniz zotac stoklarda varken alayim mi ? unutmadan almanyada yasisoyurm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smolderas -- 4 Aralık 2007; 14:53:47 >
  • ortası altı kalmadı ortalık toz duman oldu
  • alt tab olayından sonra GTS serisine karşı bir tiksinti var, GTS dedin mi bende sinir yapıyor.
    E artık vazgeçsinler şu g80.... 92..... sevdasından yeni çalışmalar gelsin artık yazılım donanımı yakaladı crysis ile, sonrası için neler bekliyor bilinmez.
  • 8800 GT den çok bir farkı yok. 8800GT üretimden kalkana dek ve hatta kalktıktan sonra bile uzun süreler alıcı bulabilecek bir kart.
  • yurt dışında 350 dolar burada kaç olacak
  • daim 8800gtx
  • rop sayısı hâla bilinmiyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: smolderas

quote:

ayni soruyu bende soruyorum ve ne gibi bir faydasi olacak onuda soriyim bari cahillik iste birde 3. soru zotac amp mi alayim yoksa 1 hafta daha mi bekleyim dersniniz fazla bir performans artisi olurmu birde hangi kart olursa olsun sli yapmayi düsünüyorum tavsiyeniz zotac stoklarda varken alayim mi ? unutmadan almanyada yasisoyurm

sana kötü bir haber verim gt de yeni gts de sli ye uyunlu degil 1gblik modeli yüksek çözünürlükde işe yarıyacak 22.inç mönitörün varsa işe yarar yoksa yaramaz aşagı yukarı yüzde 10 fazla fps veriyo gts ye göre seçim senin 1gblik modeli çıkacak dendi ama ne zmn belirsiz

• Cift ekran karti kullanacaklara 3870 oneririm 8800GT yerine, ama arkadasin dedigi gibi monitorunuz 22inc civari ise GT SLI aradaki farki biraz aciyor.
  • siteye girdim ama ilgili kismi kaldirmislar anlasilan.
  • 350 dolar olursa cidden pahalı 8800 gt almak daha makul çünkü %10 dan fazla bir performnas farkı olmayacağı aşikar özelliklere bakmak yeterli

350 + % 18 kdv ile 400 dolar ediyor = 500 ytl !!! ben 8800 gt aldım 375 ytl 125 ytl fazla vermeye değmez. O.C. yaparsın olur biter.

AMP yi bekleyen arkadaşlara tavsiye etmem eğer fan ve soğutma özellikli olmucaksa değmez çünkü çok gürültü olur. şu an ben kartı stabil %40 fan hızına bağladın canavar gibi 80 - 82 dereceyi geçmiyor hem. o nedenle hatta 8800 Gt standart alsanız daha iyi derim.

Tabi parası olanlara 8800 GTS almak daha makul ;)
  • quote:

8800gt de nasıl 256mb sonradan çıktıysa 1gb lik versiyonda sonradan cıkacaktır. g92 defult olarak 512mb bellek kullanıyor.

bu fiyata artı kdv getirsinler, makuldur bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: easymen

quote:

Orjinalden alıntı: smolderas

quote:

sana kötü bir haber verim gt de yeni gts de sli ye uyunlu degil 1gblik modeli yüksek çözünürlükde işe yarıyacak 22.inç mönitörün varsa işe yarar yoksa yaramaz aşagı yukarı yüzde 10 fazla fps veriyo gts ye göre seçim senin 1gblik modeli çıkacak dendi ama ne zmn belirsiz

cevap icin tsk 24 inc almayi düsünüyordum ozman bu 1gb lik ne zaman cikagai belli deyilse önce ekran alayim sonra da gts 1gb bekleyim tsk

• quote:

SLI desteği yok mu?

Sadece üçlü SLI desteği yok diyecektiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.