Şimdi Ara

## Club3D'den Radeon HD 3850 Overclock Edition ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Club3D'den Radeon HD 3850 Overclock Edition ##

Ülkemizde pek göremesek bile Avrupa pazarının etkin oyuncularından biri olan Club3D yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın anons ettiği yeni modeli AMD-ATi'nin HD 3850 modelini esas alan özel soğutmalı ve hız aşırtılmış bir model. Club3D'nin en yeni ekran kartı olan HD 3850 Overclock Edition kullandığı soğutma itibariyle PowerColor'ın HD 3850 Xtreme modeli ile son derece benzer. Zira her iki model üzerinde de soğutma çözümleri hazırlayan ZeroTherm'in hazırladığı GX810 kod adlı özel bir vga soğutucusu kullanılıyor. Club3D HD 3850 Overclock Edition modelinin saat hızlarına baktığımızda ise kartın grafik işlemcisinin 720MHz'de belleklerinin ise 1800MHz'de çalıştığını görmekteyiz. 256-bit bellek veri yoluna ve 320 adet paralel işlem birimine sahip olan ekran kartı üzerinde 512MB GDDR3 bellek yer alıyor ve PCIe 2.0 / DirectX 10.1 teknolojileri de destekleniyor. Ürünün fiyatı hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor.

• şu soğutucuya hastayım yaw sırf bu yüzden alınır bu kart:)
  • hakikaten soğutucu ve ortasındaki sinek konacağı yeri bulmuşlar şık olmuş
  • 209 civarlarında girer piyasaya newegg de şuan bir tane 512 lik model satılıyor firmanın ismini unutum ama onun ki de kendi fanı
  • soğutması güzel duruyor, ram ler açıkta kalmamış en azından, su soğutmalı 8800 deki gibi
    bu firmayı seviyorum, sade kutu, abartısız reklamlar... türkiyeye gelse güzel olacak ...
  • yurtdışından alışveriş yapsak mı acaba diye ciddi ciddi düşünmeye başladım. ne ekran kartları satışları oluyor biz hala güzelim memleketimizde üst düzey ekran kartı bulamaz hale geldik.
  • Bizim distirbütörler bu kafayla giderse yakında avrupanın ve uzakdoğunun çöplerini ithal edecekler.Millet gidiyo aya biz hala yaya.Haber için teşekkürler FX57...
  • quote:

Orjinalden alıntı: contempt

soğutması güzel duruyor, ram ler açıkta kalmamış en azından, su soğutmalı 8800 deki gibi
    bu firmayı seviyorum, sade kutu, abartısız reklamlar... türkiyeye gelse güzel olacak ...

+50000000 aynen katılıyorum.
    club firmasını ülkemize getirmek acaba çok mu zor bizim firmalar için.club firmasının kutu tasarımından kartlarına kart herşeyi çok sade abartısız.işte üst düzey kart üreticisi dedin mi club olmalı bence. sapphire,zotac,his,xfx,evga,asus,gigabyte,msi... gibi firmalar birazcık kopya çeksinler bu firmadan nasıl kart yapılırmış nasıl kutu tasarlanırmış diye.
  • şatafatlı dış görüntü cahiller için ön planda olur işi bilenler içeriği ile ilgilenir aptal sarışın benzetmesi çuk uydu
  • Soğutucu ile iş bitmiyor ekran kartı bence daha iyi olabilirdi!!!!
  • Asus ve gigabyte mi club 3d yi örnek alacak hele sapphire hiç sanmam. Kutu hastası adamlar türedi yahu
  • pcb rengi çok güzel soğutucu da bellekleride kapatmış güzel bir kart alınası...
  • gx810 gtx e takılırmı acaba. ?
  • Ne kadar güzel görünürse görünsün bu kartların Türkiye fiyatları akıllara ziyan. 160,170 dolar olması gereken kartlar 200 doların üstünde hatta 250 yi bile geçiyor. Ne anladım ben bu işten. Dünya güzeli olsa ne fayda?
  • Manyak bişey ama kesin 230$+ olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: contempt

soğutması güzel duruyor, ram ler açıkta kalmamış en azından, su soğutmalı 8800 deki gibi

Güzel tespit arkadaşım. Club3D gerçekten sade tasarımlar yapıyor.
  • çok güzel
  • ramler açıkta kalmamıs da bizene türkiyeye gelmiyor diye biliyorum ama kutuyu beğendim şık
  • Alet çok güsel, bu olmazsa PowerColor olabilir arkadaşlar...
    Onu da siz OC ler siniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.