Şimdi Ara

Canon A650 IS geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Review (ENG)
    İnceleme

***GittiGidiyordan aldım Satıcı USA'dan yolladı 600 YTL idi GG taksit imkanı ile 650 YTL 12 taksit

***Ataba 998 27 YTL güzel bir makina ilk şarzımı şimdi yapıyor

***Varta 2500 Power accu 28 YTL (2700 bulamadım)

***Sandisk extreme III 2 GB almayı düşünüyorum. A650 de Ext III desteklemez vatandaki biri aklıma takıldı A640'da Kullanan var mı Extreme III

***Kılıf bir tane aldım ama hoşuma gitmedi iade edeceğim. Tavsiye edeceğiniz kılıf ?

*** Bir Triport alacam galiba

Makina hakkında izlenimlerim hafta sonu

Orjinal Boyut ISO 400
     Canon A650 IS geldi

Orjinal Boyut ISO 400
     Canon A650 IS geldi

Orjinal Boyut ISO 400
     Canon A650 IS geldi

6x zoom

Şu sıralar çok meşgulüm ama istediğiniz ayarları ve iso ayarını söyleyin bir ara eklerim sırf sizin için çektim bir kaç foto

@bipekkan sormak istediğin ve istediğin ayarları söyle ayarlıyayım

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 3 Aralık 2007; 23:35:49 >

• Hayırlarla bol bol fotoğraf çekersin inşallah. İnşallah servis yolu görmezsin şu hayatta.
  • Selamlar

Teşekkür ederim. Erkayalara gideriz

Saygılar...
  • Bunun görüntü kalitesini, diğer sony nin bazı modelleriyle karşılaştırmıştım. En iyi görüntü bunda çıkmıştı.
  • Selam aziz,
    Hayırlı olsun hep güzel günlerde kullanmak nasip etsin Tanrı,
    Bu fotograflardan özellikle 400 ve 800 ISO olanların bir gündüz bir gece ve 3mpx de orjinal boyutları ile link vererek yüklesende olur ama 3 mpx olsun fazlası gerekmez çok makbule geçer. ISO performansı ile netliğe bakacağım. Ufaklardan bir şey anlaşılmıyor.
    Kolay GELSİN.....
  • Selamlar

@bipekkan teşekkür ederim umarım sorunsuz kullanırım

GG aldığım kişi 539 YTL inmiş kargo parasıda ödemiyorsun iyi bir satıcı
    http://urun.gittigidiyor.com/Canon-PowerShot-A650-IS-12-1-MP-EN-UCUZ-FIYAT_W0QQidZZ7130417

Geceleri şimdi gönderiyorum. Gündüz çekimleri sonra, biraz yoğunum hafta sonu müsait olursam yollarım.

ISO 400-800-1600
    İç mekan + Dış mekan
    http://rapid-share.de/files/38034491/___D__.rar.html
    İç mekan
    http://rapid-share.de/files/38034270/___MEKAN.rar.html
    Dış mekan
    http://rapids-hare.de/files/38034275/DI__MEKAN.rar.html
    Edit:
    rapids-hare arasındaki çizgiyi kaldırın

Size sormak istediğim hala 32 Mb kartı kullanıyorum makina gelmeden önce SANDİSK EXTREME III alacaktım vatandaki bayan çok emin bir şekilde Extreme III desteklemez diyince almadım hala kart alamadım Extreme III desteklemiyor mu ?

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 12 Aralık 2007; 21:21:16 >

• Linkteki şahsı ve USA' di kardeşini çok iyi tanıyorum ve gerçekten güvenilir kişilerdir. Herkese tavsiye ederim.
    Linkleri indiriyorum tahminim8 saat sonra tamamlanacaklar....
    Desteklediği kartlarla ilgili kendi sitesinden alıntıyı yapıyorum:
    "Memory Storage:
    SD Memory Card / SDHC Memory Card / Multimedia Card / MMC plus card. HC MMC plus card"
    Buraya göre desteklemiyor. Ama kullanırsanız kabul etmem demez ama kayıt sürati düşük olur diye düşünüyorum.....

quote:

Orjinalden alıntı: åziz

Selamlar"

@bipekkan teşekkür ederim umarım sorunsuz kullanırım

GG aldığım kişi 539 YTL inmiş kargo parasıda ödemiyorsun iyi bir satıcı
    http://urun.gittigidiyor.com/Canon-PowerShot-A650-IS-12-1-MP-EN-UCUZ-FIYAT_W0QQidZZ7130417
    .................
    Size sormak istediğim hala 32 Mb kartı kullanıyorum makina gelmeden önce SANDİSK EXTREME III alacaktım vatandaki bayan çok emin bir şekilde Extreme III desteklemez diyince almadım hala kart alamadım Extreme III desteklemiyor mu ?

Saygılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: bipekkan

"Memory Storage:
    SD Memory Card / SDHC Memory Card / Multimedia Card / MMC plus card. HC MMC plus card"
    Buraya göre desteklemiyor. Ama kullanırsanız kabul etmem demez ama kayıt sürati düşük olur diye düşünüyorum.....

Selamlar

Desteklediği Ultra II midir? tam bilmiyorum yada bu kartlardan fiyat performans hangisi en iyidir

8 saati anlamadım içmekan+dışmekan tüm fotoları ve ayrı ayrı iç ve dış olarak gönderdim. sadece iç ve dış olarak ve tümü olarak indiriseniz tüm fotolar gelir rapidde beklemeyin diye

Saygılar...

• Walla hepsini indircem diye uğraşmış kızım şimdi baktım Heeee heeeee. arada 2 saat beklemiş. Neyse Gece inceleyeceğim.
    Walla kart alırken kayıt sürratini hiç kaale almam sonuçta kullandığım özel durumlar hariç 3 Mpx. Hangisi kaliteli ve ucuzsa onu alırım ve bu seride SD kartları (SanDisk) alıyorum. 3000 fotoda bana hiç sorun çıkartmadı.
  • quote:

Walla hepsini indircem diye uğraşmış kızım şimdi baktım Heeee heeeee. arada 2 saat beklemiş. Neyse Gece inceleyeceğim.
    Walla kart alırken kayıt sürratini hiç kaale almam sonuçta kullandığım özel durumlar hariç 3 Mpx. Hangisi kaliteli ve ucuzsa onu alırım ve bu seride SD kartları (SanDisk) alıyorum. 3000 fotoda bana hiç sorun çıkartmadı.

abi sen nasıl buldun cihazı(performans olarak).Hafiften hortlatayım konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 20 Mart 2008; 4:44:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Walla hepsini indircem diye uğraşmış kızım şimdi baktım Heeee heeeee. arada 2 saat beklemiş. Neyse Gece inceleyeceğim.

abi sen nasıl buldun cihazı(performans olarak).Hafiften hortlatayım konuyu

Canon a650 nin çektigi bu fotoğrafı çok beğendim dometes biber patlıcan

http://www.canon.co.jp/imaging/dcp/psa650is/sample/IMG_4025.JPG

•  Canon A650 IS geldi

bir malatyalı olarak,bu arada o kayısının modeli hacıhaliloğlu'dur.

resimdeki renkler çok canlı gerçekden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opentelcll -- 22 Mart 2008; 23:50:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: opentelcll

bir malatyalı olarak,bu arada o kayısının modeli hacıhaliloğlu'dur.

resimdeki renkler çok canlı gerçekden..

Onlar kaysımı Ben şeftali sanmıştım
  • kayısı dostum.
    ah mevsimi olsada şekerpare kayısılarını yesek.
    onlar daha buyuk ve ballıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: opentelcll

kayısı dostum.

Sen kime kayısı diyorsun sensin kayısı
  • "kayısı", dostum "onlar".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opentelcll -- 23 Mart 2008; 14:13:05 >
  • arkadaşlar bu topici devam ettirsek diyorum. A650 yi almayı düşünen biri olarak siz kullanıcılar tarafından çekilmiş daha çeşitli örnek fotoğrafı ve makine hakkındaki olumlu olumsuz yorumları burada görmek istiyorum. teşekkürler.
  • valla hocam pek kullanıcısı yok galiba forumda ya. bir diğer topikte bir kaç foto vardı. eğer hortlatacaksan orayı hortlat bir zahmet. bu arada bende bir kaç güne kadar alıcam bu makineyi ondan sonra sana izlenimlerimi aktarırım. bence güzel makine. flickr diye bir sitede de fotolar var inceleyebilirisn.
  • A650 başlığı vaar ! hemde baya bi dolu
  • quote:

Orjinalden alıntı: jiddi

A650 başlığı vaar ! hemde baya bi dolu

birkaç gündür arıyorum. sadece üç beş tane örnek foto bulabildim. sen baya bi dolu dediğin başlığı gösterebilir misin?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.