Şimdi Ara

## Asus ROG G-Surf365: LanParty Sever Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus ROG G-Surf365: LanParty Sever Anakart ##

Evet LanParty kavramını DFI popüler yaptı ama Asus'un yeni anakartı bu kavramı bir adım daha ileri götürecek gibi görünüyor. Firmanın oyuncular için hazırladığı ROG serisi özel anakart ailesine AMD işlemcilere yönelik olarak hazırlanmış yeni ve farklı bir model daha ekleniyor; ROG G-Surf365. Resimde de görebileceğiniz üzere anakart bir iki nüans haricinde tasarım ve sahip olduğu komponent anlamında serinin diğer üyelerine nazaran sade bir yapıya sahip. Anakartın öne çıkan detaylarına baktığımızda ise ilk olarak pasif soğutma dikkatimiz çekmekte. Asus adeta "boğaz köprüsü" mahiyetinde anakartı bir taraftan bir tarafa kaplayan özel bir pasif soğutma kullanmış. Anakartın bir diğer önemli detayı ise sahip olduğu hem bellek hemde arka paneldeki kırmızı renkli komponentler. Aslında bu komponentler sistemin daha doğrusu sistem üzerinde kullanılan bellek ile mouse/klavye'nin güvenliğini sağlamak için. Belirttiğimiz gibi anakart özellikle LanParty yani oyun turnuvalarına yönelik olarak hazırlanmış özel bir model.

Nvidia'nın GeForce 7050P+nForce 630 yonga setini kullanan ve soket AM2 formundaki AMD işlemcileri ile kullanılabilir olan anakart mmuhtemelen soket AM2+ desteği de sunacaktır. Çift DIMM slotuna sahip olan ve ayrıca GeForce 7 mimarisini kullanan entegre grafik işlemcisi de olan anakart harici ekran kartı kullanmak isteyenler için ekstra PCIe X16 slotuna da sahip. ROG serisi dahilinde hazırlanan anakart hem siyah renkli PCB'si hemde katı kapasitörleri sayesinde de kaliteli bir çözüm olduğunun işaretlerini ilk bakışta veriyor. Şu an için anakartın detayları bunlardan ibaret. Yeni bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 3 Aralık 2007; 8:14:58 >

• Haber için teşekkürler fakat resim gözükmüyor.
  • Haber için teşekkürler fx57. Asus nerdeyse kompe bakır soğutmayla artık kaplayacak tüm anakartı. Alıcısına hayırlı olsun.
  • ankart sade ve şık görünüyor ama fiyatı da sade ve şık mı olur göreceğiz
  • garip bir board. özellikle çift slot olayı beni şaşırttı. anakartı kaplayan o blok yerine çok şeyler koyulabilir. sanki anakart yanacak gibi bu kadar pasif bir soğutma kullanmış...
  • Bu anakart ile Asus, donanım güvenliğini de öne çıkarıyor;

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Bu anakart ile Asus, donanım güvenliğini de öne çıkarıyor;

EN SONKİ FOTOYA BİPPP KONMUŞ NEDEN ACABA NE YAPMIŞ ADAM ORDA
  • Asus yine enteresan şeyler yapmış.
  • İlginç bir anakart yani anakart sade gibi ama bu bakır soğutmalar işi biraz karıştırıyor.
  • o ne yaw sanki ramler yerinden fırlayacak ta vida ile tutturucuları sabitliyorlar
  • değişik olmuş --asus işini bilir
  • mikro de mi ? arkadaşlar bu anakart.
  • Ben pek birşey anlamadım bu kartta
  •  ## Asus ROG G-Surf365: LanParty Sever Anakart ##

Fotoğrafların devamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 3 Aralık 2007; 15:21:34 >
  • Açıkcası resimlere bakarak sanki biraz abartılmış yada sadece çok spesifik bir iki durum dışında gündelik hayatta pek işimize yaramayacak çözümler gibi geldi bana.
  • demekki counter oynamak isteyenler için bir kart.
  • hiçbişi anlamadımki bu anakarttan
  • resme göre anakartın pcb side uv duyarlı üst seviye anakartlarıda çıkacaktır yalnız fiyatları uçar bunların
  • resimi göremiyorum.O yüzden yorumsuz
  • harbiden soft ama gusel bir anakart brawo asusa wallai
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.