Şimdi Ara

ARAÇLARINI ÇOK KONUŞANLAR ALT GELİR GRUBU İNSANLAR DEĞİLMİ? EN ÇOK TOPİK OLAN ARAÇLARA BAKINCA ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
22.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorkan -- 22 Aralık 2009; 1:11:42 >

• Eleştirileri hiç de haklı bulmuyorum.B sınıfı bir araçtan beklenilen her şeyi Symbol gayet güzel sunuyor.Tabiki sınıfına göre içi biraz dar olacak,konfor ve güvenlik yönü biraz zayıf olacak,işçilik alt seviyede olacak.Ne kadar ekmek o kadar köfte.Tipi bence gayet güzel bagaj mükemmel,pratik,seri,parça servis yeterli daha ne olsun.Tabiki sınıfında lider
  • Valla kim eleştirirse eleştirsin kimse bu sınıfta renaulttan daha iyi araba yapamaz arabaları hem çok güvenli hemde kullanırken zevk veriyo bende clio II hb var ve oyuncaqk gibi kullanımı çok zevk veriyo vede oldukça güvenli kimileri güvenliliği hava yastığı ile karıştıryo ama sölim alakası yok benim arabamda 2 hava yastığıvar 2 kere kaza yaptım çok şükür başka araba olsaydı ille hastenelik olurdum sembole gelince genelde şirketlerin tercihi olduğu için pek sıcak bakmıyorum ama bence şık bi araba sonuçta renault ne olursa olsun arabalarını gerçekten satıyo
  • He bu arada hava yastığından kastım ön hava yastıkları perde hava yastıkları bence bi arabada şart camdan oldukça koruyo
  • acık konuşayım clio nun tipini hiç sevmiyorum ama bu olay biraz siyaset gibi
    akp son seçimde %46 oy almasına ragmen en çok eleştirilen partidir

örnegin biraz tuhaf oldugunu kabul ediyorum
  • meyve veren ağaç taşlanır ,
  • Clio bence şu an Türkiye'deki en iyi aile otomobili bence.Motor, konfor, güvenlik, hacim vb. özellikleri bakımından rakiplerinden oldukça üstün.Birde bunun yanına Renault'un yaygın servis ve yedek parça ağını eklemek lazım.
    Bu kadar eleştirip şikayet almasının nedenini ben en çok satılan, hem aileler hemde şirketler tarafınddan en çok kullanılan araç olmasına bağlıyorum.Binlerce arabanın içinde türlü türlü sorunlar yaşanması gayet nomal bence.
    Megane'den çok fazla şikayet var.Ama herkez almaya devam ediyor hala;
    Bir otomobilin tm artı ve eksiklerini irdelemek lazım karar verirken, eğer artıları bizim için fazla ise bencede tamadır bu iş...
  • Valla ben 2005 model Clio Symbol arabamı 2004 Ekim'den beri kullanıyorum. Eleştiri yapan yapsın, sevmeyen sevmesin. Ben beğenmiş, sevmiş ve alıp kullanıyorsam gerisi beni ilgilendirmez.
    Arabanın dış görünümü gözüme hoş geliyor. İçi de bence yeterli, arkası biraz dar gibi ama aarkaya da yani ayda yılda bir kere ful 4 kişi ya da 5 kişi olunca binen oluyor. Bagajı geniş, her türlü yol koşululna canavar gibi gidiyor. Servisi yaygın, benzini az yakıyor. Kliması, radyo teybi var. Konforu bana yetiyor. ZAten 20 küsür bin liralık bir arabaya bu kadar konfor yeterli.
    Sevmediğim veya beğenmediğim yönleri ; devir saati yok, 2007'lerde var ama. Gerçi olmaması çok da önemli değil. Ön konsol, cam açma düğmeleri daha ergonomik olabilirdi ama yinede güzel. 2007 modellerde ön konsol daha albenili duruyor.
    NEtice de imkanım varsa, bundan sonraki arabamın yerli ise MEgane Sedan, Japon ise Corolla, Alman ise Jetta olmasını isterim.
    Ama yine de arabamı değiştirecek olsam aynısının sıfırını almayı düşünürüm. Hatta alırım. Kimisi der, sıfır Clio fiyatına 2.el bilmem kaç yaşında Avrupa araba alırım. Ama sıfır değil. Yani ben şahsen yerli alırım ve sıfır alırım, kontağını ben çeviririm. Motorounu ben açarım. Neresinden ses gelir, neresinden gelmez ben bilirim.
    Eleştiren eleştirir, sevmeyen sevmez. Gerek şirketler, gerek aileler bu arabayı tercih edip aldığına göre, HAYIRLI SATIŞLAR CLİO SYMBOL ve HAYIRLI KULLANIŞLAR CLİO SYMBOL KULLANICILARI.

• Symbol 9un yerini aldı.Klasik RENAULT geleneği.
  • Albea kesinlikle daha fazla eleştriliyo taksicilere sorun
  • Clio Symbol ve Hakan Şükür bıkmadan eleştirilen ama vazgeçilemeyen iki büyük gerçeği ülkemizin
  • Arkadaşın da dediği gibi. Meyve veren ağaç taşlanır. O kadar eleştiriliyor ama hala Symbol yollarda. Taksicilere sorun bakıyım Albea'dan memnunlar mıymış. Hayır. Mazot pompası arıza verir falan filan.

City'de o kadar eleştirildi ama alan hala almaya devam ediyor. Bu kadar berbat tasarımına rağmen. Albea Symbol yine yanında Mercedes kalıyo City'nin. Yol tutuşu iyileştirsin. Güvenliği biraz daha iyileştirsin. O zaman gör bakalım Symbol ne oluyo.
  • ülkemizde insanları aracı satın alırken, o aracın tutulup tutulmasına bakar. renault, fiat gibi markalarda geçmişten yaptıkları isimle şu an ki satış rakamlarını yakalıyorlar. şunu da demiyorum kötü arabalar yapıp satıyorlar ama symbol için çokta büyütmemek lazım diye düşünüyorum

• benim aracım 2004 symbol dizel performansı müthiş 65 hp görünmesine rağmen bir çok 1,6 araçtan tork olarak daha güçlü kullananlar bilir , uzun yolda agresif kullanmalarıma rağmen benzincide beni hiç bir zaman üzmedi ,şu çoook meşhur 1300 cc dizel motorlar dahi cliodan çok yakıyor üstelik clio 1500 cc daha ne olsun
  • cok dogru solemıs arkadas piyasada o kadar cok o ki ondan elestırılıyor gibi gozukuyor ayrıca bence cok saglam hep sırket arabaları ve cok hor kullanılmasına ragmen dayanıklı fazla masraf cıkarmıyo
    quote:

Orjinalden alıntı: Pusat-43@hotmail.com

Eleştirileri hiç de haklı bulmuyorum.B sınıfı bir araçtan beklenilen her şeyi Symbol gayet güzel sunuyor.Tabiki sınıfına göre içi biraz dar olacak,konfor ve güvenlik yönü biraz zayıf olacak,işçilik alt seviyede olacak.Ne kadar ekmek o kadar köfte.Tipi bence gayet güzel bagaj mükemmel,pratik,seri,parça servis yeterli daha ne olsun.Tabiki sınıfında lider

• arkadaşlar araç 20 bin YTL. Zaten 7-8 bini vergi kimse 12-13 bin ytl ye bundan daha iyisini yapmaz. eve bir koltuk takmı almak istedim %10 vergi ile 3-4 milyar yine bu fiyatlara bu araçları iyi yapıyorlar o mükemmel denilen araçlara symbol olmazsa hemen %50 zam yaparlar. hayalinizdeki araçların fiyatı bunun iki katı NOT:(clio hb sınıfının en iyisi) symbolde dağ taş demiyor.2002 den beri gitmediğim yayla dağ taş kalmadı maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 21 Aralık 2007; 18:44:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: biz

arkadaşlar araç 20 bin YTL. Zaten 7-8 bini vergi kimse 12-13 bin ytl ye bundan daha iyisini yapmaz. eve bir koltuk takmı almak istedim %10 vergi ile 3-4 milyar yine bu fiyatlara bu araçları iyi yapıyorlar o mükemmel denilen araçlara symbol olmazsa hemen %50 zam yaparlar. hayalinizdeki araçların fiyatı bunun iki katı NOT:(clio hb sınıfının en iyisi) symbolde dağ taş demiyor.2002 den beri gitmediğim yayla dağ taş kalmadı maşallah.

Ne güzel dedin valla, Symbol dağ, taş, bayır demeden fişek gibi çıkıyor valla. Ara sıra bende bozuk yollarda kullandım arabamı.
    Kimisi SÜMBÜL diyor. Varsın desin. Ben beğenmiş almışım. Bana göre SYMBOL. Mesela Bursa'dan geçerken Renault fabrikasının önünden geçmek çok zevkli. Geçerken korna çalarım ve derim hep, benim arabam ilk üretildiği gün bu yolları Tır ile geçerek İstanbula geldi. Şimdi Tır ile geçtiği yolları yürüyerek, benle geçiyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: biz

arkadaşlar araç 20 bin YTL. Zaten 7-8 bini vergi kimse 12-13 bin ytl ye bundan daha iyisini yapmaz. eve bir koltuk takmı almak istedim %10 vergi ile 3-4 milyar yine bu fiyatlara bu araçları iyi yapıyorlar o mükemmel denilen araçlara symbol olmazsa hemen %50 zam yaparlar. hayalinizdeki araçların fiyatı bunun iki katı NOT:(clio hb sınıfının en iyisi) symbolde dağ taş demiyor.2002 den beri gitmediğim yayla dağ taş kalmadı maşallah.

Ne güzel dedin valla, Symbol dağ, taş, bayır demeden fişek gibi çıkıyor valla. Ara sıra bende bozuk yollarda kullandım arabamı.
    Kimisi SÜMBÜL diyor. Varsın desin. Ben beğenmiş almışım. Bana göre SYMBOL. Mesela Bursa'dan geçerken Renault fabrikasının önünden geçmek çok zevkli. Geçerken korna çalarım ve derim hep, benim arabam ilk üretildiği gün bu yolları Tır ile geçerek İstanbula geldi. Şimdi Tır ile geçtiği yolları yürüyerek, benle geçiyor.

hocam snde ii dedin arkadaşlar varmı arabalarımızdan ve annelerımzdn baska bu kdr kahrımızı ceken baska kimse onlar bzm can dostlarımız bn arabama hep bu gözle bakmışımdır o bnm arkadaşım gibidr bndede meganeII sedn vr bi kere bnde bursadaki fabrikanın önünden geçerken bnde baya sevnmiştim vay be düldül sizin mekandan geçioz die fln espride yaptıydımclioda çok güzel bi araba ve dedğiniz gibi vrmı o paraya o sağlamlıkta bi araba eleştrilere kulak asmadan binin arabanıza arabanız gerçekten güzel

• şuan clio yok bende ama broadway, toros, clio, kangoo kullandım. hepsi kendisinden istenilene cevap verdi. yani benim için elerinden geleni yaptılar. toros sağlamım dedi clio rahatım dedi kangoo yükle abi dedi broadway da şahinlere doğanlara güldü geçti..... selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugguş

şuan clio yok bende ama broadway, toros, clio, kangoo kullandım. hepsi kendisinden istenilene cevap verdi. yani benim için elerinden geleni yaptılar. toros sağlamım dedi clio rahatım dedi kangoo yükle abi dedi broadway da şahinlere doğanlara güldü geçti..... selamlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.