Şimdi Ara

Islık Çalamıyorum :( Islık Nasıl Çalınır Arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
131.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

parmaklarını ama çalamıyor
  • çalamazsan bağırırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remus -- 1 Aralık 2007; 22:47:31 >
  • Yaa Arkadaşlar... Yuksek Sesli Islık Çalamıyorum Yaaaaa... Nasıl Çalınırr Bu İlletus Yaaaa...

• bu illetusu ben parmakla çalamıyorum öbür türlü çalıyorum
  • Benim Parmakla Çok Ses Çıkartanından Çalmam İlazımm Arkadaşlar
  • Ara sıra egzersiz yap olcak bak görürsün.Bende çalamıyodum hırs yaptım sonra
  • aynen
  • Yaa Arkadaşlar Çalabilen Biri Yok mu Yawww????
  • up up up
  • evet ben de çalamıyorum bana da lazım acil destek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melrin

Benim Parmakla Çok Ses Çıkartanından Çalmam İlazımm Arkadaşlar

• iki elindeki işaret parmaklarını alıcaksın dilinin ucuna işaret parmaklarınla dilini kıvırcaksın ve dışarıya doru hızlıca nefes verceksin uğraşa uğraşa yaparsın hadi kolay gele..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quaeke

ben orta okuldan beri hep arkadaslarımın arasında en yüksek sesle ıslık çalan biriyim baş parmaınla işaret parmaının uçlarını birleştir dilinin altına sok dilinide damanaa deydir üfle bikaç denemeden sonra olur

Evet oluyor gibi biraz daha çalışayım
  • quote:

ben orta okuldan beri hep arkadaslarımın arasında en yüksek sesle ıslık çalan biriyim baş parmaınla işaret parmaının uçlarını birleştir dilinin altına sok dilinide damanaa deydir üfle bikaç denemeden sonra olur

Salyalarım aktı beee.
  • yaaaynen hocam yaptım ıslık olmadıda tam hışırtı çıktı. bende cisniçalanlardanım

biriniz bi vido çekipte atsanız salyalar akmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirklyc -- 1 Aralık 2007; 21:55:57 >
  • ağzımda parmaklarım olduğu için tam kapanmıyor kapanmadığındada dilim damağıma deymiyor
  • Siz gene iyisiniz ben normal(az sesli)bile çalamıyorum!!!
  • quote:

Tükürüklerim monitöre yapıştı.
  • boğuluyodum ya gene olmadı...
  • Iyyy parmağı ele sokmak böğğğğğhhh .... Oldum olası tiksinmişimdir... Hele cips yedikten sonra ellerindeki tozu yalayıp yutanlar bööööğğğ kusuyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.