Şimdi Ara

Islık Çalamıyorum :( Islık Nasıl Çalınır Arkadaşlar? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
131.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GamingExpert

Oleeeeey artık ben de elimle piskopat ıslık çalabiliyoruuuuum.

Çok büyük bişeymiş gibi sevindim ama bunun için uğraştım. Olayı bilenler yazmış zaten baş parmağı ve işaret parmağı halka oluşturuyor. Dil içe kıvrılıyor. Baş parmağın ve işaret parmağının birleştiği uç kısım kıvrılmış dilin ucuna değecek. Üfürük. İlk yaptığımda şaşırdım varya ben yine FFFT! sesi bekliyodum Fiiiiiiivvvvvt dedi

Başarımı buna borçluyum:
    quote:

Lips must reach over to cover teeth and tucked into mouth. Place fingers of choice between the corners and center of lips and place fingertips on the bottom side of the tip of your tongue which is curled back. Experiment by using extra downward and outward pressure by the fingers onto the lips and teeth adjusting until find the "sweet spot".
    peki dudaklar nasıl durcak çokmu kapalı yoksa açıkmı?katlıyorum dili olmuyor uyuz oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl_35

peki dudaklar nasıl durcak çokmu kapalı yoksa açıkmı?katlıyorum dili olmuyor uyuz oldum

Alıntıları Göster
    Ben ilkokulda öğrendim hemde derste.Hoca ders anlatıyordu bende ıslık çalmaya çalışıyordum.Arkadaşlarımın hepsi çalardı ben çalamazdım.Sihirli bir deynekle oluverdi sanki.Derste bi çaldım bi ses çıktı.Herkes bana bakıyor.Sonuç,hoca kulağımı çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Starlight^

Ben ilkokulda öğrendim hemde derste.Hoca ders anlatıyordu bende ıslık çalmaya çalışıyordum.Arkadaşlarımın hepsi çalardı ben çalamazdım.Sihirli bir deynekle oluverdi sanki.Derste bi çaldım bi ses çıktı.Herkes bana bakıyor.Sonuç,hoca kulağımı çekti.

Alıntıları Göster
    Islık çalmak, insanın zamanla kendi kendine geliştirdiği bir yetenektir.

İmza : Cradlania

• quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Ben ellerimi kullanmadan elle çalınan en güçlü ıslığın 2 katı sesli çalabiliyorum.Ersin varya BKM de onun gibi yapabiliyorum.Taramalı tüfek,tabanca xD

Alıntıları Göster
    ss aldım telefonun sarzı az. Biraz sonra eklerim
  • quote:

Ben ellerimi kullanmadan elle çalınan en güçlü ıslığın 2 katı sesli çalabiliyorum.Ersin varya BKM de onun gibi yapabiliyorum.Taramalı tüfek,tabanca xD

Alıntıları Göster
    Bakın en kolay yöntem etkisi büyüktür dikkat edin elinizi yumruk yapıyorsunuz.Önce seslenmek istediğiniz kişiye doğru elinizi yumruk yapıyorsunuz. sonra işaret parmak ile orta parmak arasına baş parmağınızı yerşeltirip sallıyorsunuz direk sesleneceğiniz kişiye ulaşabilirsiniz çok dikkat çeker.
    (berbattı ama içimde kalmasın dedim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cradlania

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cradlania

Çalabilsek geliştireceğizde, çalabilsek :D.. (Belli denemeden sonra ağız tükürük dolunca hiç olmuyor, ara vermek gerek :P)

• quote:

Orijinalden alıntı: RRRRRRRRR

ben çalabiliyorum herkez ağzına bakarsa yapabilir
    böle

Alıntıları Göster
    bende çalamıomya çok denedim olmuo kafayı yicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westbrook

bende çalamıomya çok denedim olmuo kafayı yicem

Alıntıları Göster
    elle çalabiliyorum ama elsiz olmuyor yapabilen arkadaşlardan taktikleri alabilir miyim?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tık yok
  • quote:

Alıntıları Göster
    Mesaj dursun burda geçerken uğrar alırım.
  • quote:

Alıntıları Göster
    konu hortla tükürk manyağı olsun insanlar

• quote:

Alıntıları Göster
    en az 5 farklı ıslık çalabilirim. 2 tür için baya çabaladım. ayrıca parmakla çalınan ıslığı ister tek parmak istersem aynı elin iki parmağı ya da iki ayrı elin parmakları ile çalabilirim. biraz sakat bi cümle oldu ama neyse

bu alt dudağı bükerek çalınan ıslığı bilirmisiniz bilmiyorum, nefes içe çekilerek çalınır. tek seslidir ama çok güçlüdür. maçlarda iyi gider nefessiz kalınca

• quote:

Alıntıları Göster
    Bende çalamıyorum Mavi boncuktaki gibi yapıyorum
  • Gecenin köründe deneye deneye öğrendim de çok ses çıkıyor sessizlikte bir de

Balkona çıkıp yapıcam şimdi XD Islık sesi duyan olursa bu saatte Fatih Karagümrük civarlarında yakın oturuyoz demektir XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 27 Aralık 2009; 4:49:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Gecenin köründe deneye deneye öğrendim de çok ses çıkıyor sessizlikte bir de

Balkona çıkıp yapıcam şimdi XD Islık sesi duyan olursa bu saatte Fatih Karagümrük civarlarında yakın oturuyoz demektir XD
    ıslık çalacam diye az kalsın kusuyodum yavv
  • ögretin sunu gözünüzü seviyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibluever

ögretin sunu gözünüzü seviyim
    Üfleye üfleye kafa oldu ama gene olmuyo lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Alıntıları Göster
    ben ortaokulda ögrendım yaw..daha 12-13 yasındaydım ezmek gıbı olmasın

şaka bı yana bazıları yapamıo ıste.. ben tv de gordum stadta ıslık ötturenlere baktım hemen aynısı yaptım. ne bıcım ses cıktı hehe:d:D dolmus cagırırken super oluo..bazıları bı garıp bakıo tabı bı bayanın ıslık calmasına ama ben umursamıorum

legend. arkadas cok ıı anlatmıs bende ole yapıorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 6 Mart 2011; 18:04:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Alıntıları Göster
    heryer salya oldu beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatC.

heryer salya oldu beceremedim

Alıntıları Göster
    Ben bunu çalışa çalışa öğrendim ıslık çalmayı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.