Şimdi Ara

80.000 km de 2004 megane 2 dci alınırmı ÇOK ACİL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model megane 2 80.000 km sunroof+xenon far full bir araç. ama km aklımı karıştırdı. çok sorun çıkarırmı? ağır bakımı kaç km de yapılması lazım ÇOK ACİL. Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. 26.000 ytl istiyolar fiyatı nasıl?

• alma arkadaşım bence fiat çok yüksek 80000km çok fazla arçaç piyasası şuan çok düştü şunuda söyliyeyim megan2 çok iyi araç ama fiat ve km fazla
  • bence fiyatı cok yüksek aynı km de hatta daha düşük kmlerde araç bulabilirsin agır bakımı 60binde yapılır
  • Arkadaşım araç temiz ise iyi kullanılmış ise 80.000 km çok da önemli değil. Donanım olması iyi ama ikinci elde satarken donanım çok para etmiyor. Fiyat konusunu bilemeyeceğim ama km konusunda için rahat olsun.
  • bence fiyatına göre km si çok 80 mi 100bg mi belirmemişsin ama bence pazarlıksız böyle ise fiyat çok km ye göre 27 milyara 25 bin km de 1.6 16v benzinli dynamic scenic war bence en fazla 24 eder 80 bin de ise renaultlar dayanaklı mükemmel araçlardır motorları sessiz seri ve güçlüdür km nin fazla olması prblem değil ama bu km ye bu fiyat çok bence
  • ARKADAŞALR araba dizel
    o arabanın sıfırı 40 milyar üstü
    arabayı kimlerin kullandığı nasıl kullandığı önemli
    belki kaçak mazot kullandılar...bilemezsiniz
    araba temiz kullanılmış (hep euro dizel kullanılmış ise)ise 26 ya alınır.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafer tektaş

ARKADAŞALR araba dizel
    o arabanın sıfırı 40 milyar üstü
    arabayı kimlerin kullandığı nasıl kullandığı önemli
    belki kaçak mazot kullandılar...bilemezsiniz
    araba temiz kullanılmış (hep euro dizel kullanılmış ise)ise 26 ya alınır.....

katılıyorum.
  • Kayınpeder geçen sene 2005 dci yi 28 bine 100 binde aldı . Haftasında turbo bitti. Garantili olduğu için fazla ödemedik dedi(Kaynana kızmasın diye).Alıyosan A dan Z ye kontrol ettir.
  • NE ETTİN HOCA SEN YA ? ADAMLAR 33.000 YTL YE SIFIR EXTREME MODELİNİ VERİYORLAR , BENCE ÇOK FAZLA 80.000 KM = DÜNYANIN ETRAFINDA 2 TUR ATMIŞ , 2. EL PİYASASINI ÇOK YÜKSELTİYOR BÖYLELERİ MİLLETEN TALEP OLDUKÇA SATICILAR KENDİ ARABALARINI BULUNMAZ HİNT KUMAŞI ZANNEDİYOR , ALMAYIN KARDEŞİM HELE DİZEL OLUNCA Bİ DAHA DÜŞÜNÜN
  • ilginize çok teşekkürler arkadaşlar. 25 e bırakıyo arabayı. bugün renault servisine sordum ağır bakımı 60.000 km de birmiş. yaklaşık 600 ytl tutuyormuş masrafı. alırken mutlaka servise gösteririm.
  • hadi bakalım gidin 33000'e extreme verecekler mi? Daha dün bayideydim ve bu fiyat için takas yapman lazım ki aracını bedava sayıyorlar neredeyse, 30000'lik aracı 25000' e sayıyorlar. Lütfen oturduğunuz yerden sallamadan önce birkaç bayi dolaşın da öyle sallayın ya. Baba parası değilse herkesin arabası değerli olacak tabiki, kimse bedavaya almıyor bedavaya da vermez. Zaten bu araçlar dizel ömür boyu satmadan ekonomik olarak da binersin. Siz ancak uygun fiyatta dediğiniz arabaları galeriden km'si oynanmış şirket arabalarından yada yandan yemiş otolordan bulursunuz. Full donanım 40-50000'de dizel megane 25000 YTL'nin altında bul bana hemen alayım kardeşim. Ama original km ve kazasız olacak yoksa piyasa km'si düşürülmüş dizel kaynıyo, fiyatı düşüren de onlar zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innovancenothing -- 30 Kasım 2007; 19:32:38 >
  • arkadaşlar yazmayı unutmuşum arabanın orjinal kartı kaybolmuş yedek kartla kullanıyolarmış. yeni kart almak ne kadar tutar. 400 ytl dedi ama sahibi. sanıyorum yeni bir sistem mi lazım acaba kartı bulan arabayı götürmesin diye. Bide takas yapıcam benimki 307 Technoplus 44.000 km üstüne 3.000 ytl vermeyi düşünüyrum ne dersiniz.
  • arkadaşıma tamamiyle katılıyorum.artık cihazları (km düşürme)ilanla bile satıyolar yaw..düzgün bi göster servise kardeşim.euro dizel kullanılmışsa alınır.zaten belli oluyo ne kullandığı arabanın serviste.bende de 2005 model megane var dizel dinamik sıfır almıştım.çok memnunum.teyzemin oğluda renoda motor ustası.300 bin km yi görür bence 80000km bi şey değil.ya bi arabanın senelik 25bin km yaptığını hesaplarlar hep .daha neyi tartışıyosunuz anlamadım.
  • eğer 80000 km iyi kullanılmış ve bakılmış bir dizel bu parayı rahatlıkla hak eder. Çünkü forumda bazı tuzu kuruların "29000 ona vereceğine 35000'e sıfır alırsın" gibi yorumlarını duyuyorum konularda. Ya kardeşim aradaki 6000 YTL'yi biriktirmek benim bir yılımı alıyor, az bişey mi yani 60000 YTL ! ama "baba arabayı yenileyecem 6000 YTL versene" diyenler için basit bir olay tabi. Lütfen yorum yaparken piyasa şartlarını da düşünelim, zar zor insanlar para biriktiriyor ve iyi bir araba almaya çalışıyor. Tabi satarken de para etsin istiyorlar bu yüzden genelde herkes çok çok memnun olmasalar da Megane tercih ediyorlar. Çünkü piyasasını koruyan bir araç..
  • abi bin yaa 307 teknoplusına :D ne ısın var dizelle
  • bence yeterli ise 2008 clio III al garanti kamsamında kafanda rahat olur. 2004 model aracı 4 yılda sen kullansan 8-9 yaşındaki aracı satman zor olur. clio III megandan eksiği yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: biz

bence yeterli ise 2008 clio III al garanti kamsamında kafanda rahat olur. 2004 model aracı 4 yılda sen kullansan 8-9 yaşındaki aracı satman zor olur. clio III megandan eksiği yok.

Çok daha mantıklı. Hem yeni çıkmış araç 2.eli çok düşmez. Şimdi megane3 ler geldiğinde bunların fiyatları iyice düşecek
  • Megane II ler ilk çıktığı zamanlarda bazı işçilik sorunları yaşadı. Ama 2006 modelleriyle makyajlandı ve eksiklikler giderilmeye çalışıldı. Bu araçlarda 2006 model ve üstü almak bence daha mantıklı.
  • arkadaşlar bende 2004 model 1,6 otantik benzinli megane 2 almayı düşünüyorum ama km oynanmış onun harici araç temiz hoşumada gitti piyasadan biraz düşük alıcam şuan km 130 binde ne dersiniz alınırmı fiyat olarak herkes 25 milyar civarı isterken ben 19 milyar gibi rakama alıcam.yardımcı olurmusunuz tşkler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.