Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.458
Cevap
20
Favori
1.006.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Navara yı amma büyütmüşsünüz:) Dış görünüşü fena değil onun haricinde ne güvenlikte ne teknolojide nede kabin rahatlığı açısından L200 ün yanına yaklaşamaz. En basit örnek olarak Ncap testleri, arka koltuk rahatlığı ve dönüş çapını verebilirim. Daha 4x4 ünün üstünlüklerinden bahsetmedim
    Dış görünüş ve şoför mahalli sizi yanıltmasın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokosit

Arkadaşlar Navara yı amma büyütmüşsünüz:) Dış görünüşü fena değil onun haricinde ne güvenlikte ne teknolojide nede kabin rahatlığı açısından L200 ün yanına yaklaşamaz. En basit örnek olarak Ncap testleri, arka koltuk rahatlığı ve dönüş çapını verebilirim. Daha 4x4 ünün üstünlüklerinden bahsetmedim

yok navarayı az çok biliyorum ama dezavantajlarını da biliyorum.. mesela navara yere alçak olduğu için L200 lerimize göre neredeyse 5-6 ayda alt takım mafoluyor.. bunu bizzat navara kullanıcılarından duydum.. benim bahsettiğim sadece navaranın L200 lerimize oranla aşırı bi fiyatı olmasıdır.. oyüzden dedimki 4x2 bi navaraya 53,000 verip standart paket alacağıma.. 42,000 verip fıstık gibi bir L200 alır bagaj havuzuyla yan basamakları bedavaya getiririm.. mantıklı düşünecek olursak parasını çöpe atmak istemeyen her mantıklı insan bunu yapar.. parası çok olanlara sözüm yok..güle güle kullansınlar..

2011 L200 ümüz ve ben çok memnunum Allah hata kaza bela ve ceza vermesin cümlemize
  • quote:

Orijinalden alıntı: driftking_48

quote:

Arkadaşlar Navara yı amma büyütmüşsünüz:) Dış görünüşü fena değil onun haricinde ne güvenlikte ne teknolojide nede kabin rahatlığı açısından L200 ün yanına yaklaşamaz. En basit örnek olarak Ncap testleri, arka koltuk rahatlığı ve dönüş çapını verebilirim. Daha 4x4 ünün üstünlüklerinden bahsetmedim

yok navarayı az çok biliyorum ama dezavantajlarını da biliyorum.. mesela navara yere alçak olduğu için L200 lerimize göre neredeyse 5-6 ayda alt takım mafoluyor.. bunu bizzat navara kullanıcılarından duydum.. benim bahsettiğim sadece navaranın L200 lerimize oranla aşırı bi fiyatı olmasıdır.. oyüzden dedimki 4x2 bi navaraya 53,000 verip standart paket alacağıma.. 42,000 verip fıstık gibi bir L200 alır bagaj havuzuyla yan basamakları bedavaya getiririm.. mantıklı düşünecek olursak parasını çöpe atmak istemeyen her mantıklı insan bunu yapar.. parası çok olanlara sözüm yok..güle güle kullansınlar..

2011 L200 ümüz ve ben çok memnunum Allah hata kaza bela ve ceza vermesin cümlemize

En kisa donus capi L200de.yalniz araba arka yuk kismi acikmi guzel yada kapalimi karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

quote:

quote:

En kisa donus capi L200de.yalniz araba arka yuk kismi acikmi guzel yada kapalimi karar veremedim.

bizimki açık ama yakında starbox yapılacak 4000 tl civarı.. ama benim hoşuma fullboxlar daha çok hoşuma gidiyor 1500 tl civarı ama takmayacam diyosarsanız sade şekilde yine güzel bu araçlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bizimki açık ama yakında starbox yapılacak 4000 tl civarı.. ama benim hoşuma fullboxlar daha çok hoşuma gidiyor 1500 tl civarı ama takmayacam diyosarsanız sade şekilde yine güzel bu araçlar

benimde kapalı hoşuma gidiyor lakin forumda okumuştum.arkadaşın birisi hızla giderken kapalı kısmın parçası kopuyor ve yola düşüyor.arabanın üstü açık hale geliyor.bu düşündürücü.gerçi bir alışveriş merkezine gitseniz yada sokağa aracı parketseniz açık kasa olursa kesin birileri biner zıplar çöp atarlar birçok şey olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

benimde kapalı hoşuma gidiyor lakin forumda okumuştum.arkadaşın birisi hızla giderken kapalı kısmın parçası kopuyor ve yola düşüyor.arabanın üstü açık hale geliyor.bu düşündürücü.gerçi bir alışveriş merkezine gitseniz yada sokağa aracı parketseniz açık kasa olursa kesin birileri biner zıplar çöp atarlar birçok şey olur

evet birde o sorun var..

valla öyle çöp falan atanı görürsem atarım bagaja orda döverim onu artık..
    (krediyle) 48,000 tl lik çöp kutusu olurmu hiç ya :)
  • quote:

aracımız en işlek sokakta..çok şükür bugüne kadar ne atlayan zıplayan oldu ne de çöp atan...sadece ilk zamanlar çekemeyenler olsa gerek ne sebeple yaptı bilmiyorum kimseye nispet yaptıgımız yok ama aracın kaputunun üstüne kum atmış..hemde 1 haftalıktı..tahmin ediyorum ki onu yapan şahıs bi tarafı kaşınmaktan uyuyamıştır...

bu arada torpidonun ortasındaki eşya gözüne lcd takmayı düşünüyorum..şu navitech tarzı navigasyon falan özellikli olanlardan..sizlerin tavsiyesi nedir ..veya takanların fikrini alabilrmiyim..?
  • Arkadaslar sordum ama net cevap alamadim.L200 kullanmak icin K belgesi yada baska birsey gerekiyormu yoksa B sinifi ehliyet yeterlimidir.arkadasimiz yazmisti B sinifi yeterli diye ama yine forumda baska baslikta yazan arkadasin pikapi varmis magazadan plazma almis eve giderken polis cevirmis ve K belgesi yok diye ceza yazmis.benimde kafam karisti yardimci olursaniz sevinirim.
  • L200 2006 - (4. nesil)

Ayarlanabilir kol dayama

Kullanılan materyaller:

H-Kalite eko deri
    Italyan gerçek deri
    kumaş (TEKSTİL)

MEVCUT RENKLER:

SİYAH
    AÇIK GRİ

link burda

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--

• cuma günü memlekete(muğla) gittim.. arabayı ilk o zman test ettim gerçekten çok hoşuma gitti gerek performans açısından gerekse konfor açısından ayrıca ses sistemide gerçekten güzel..
    bir kaç foto eklemek istedim beğenirsiniz umarım..

• slm arkadaşlar bişey sormak istiyorum.. aracın özelliklerinde ayna ısıtmalı yazılı nerden açılıyor bu arka camı ısıtmaya bastınmı aynalarda ısıtılıyormu.. yoksa ayrı bir yerdenmi???
  • quote:

slm arkadaşlar bişey sormak istiyorum.. aracın özelliklerinde ayna ısıtmalı yazılı nerden açılıyor bu arka camı ısıtmaya bastınmı aynalarda ısıtılıyormu.. yoksa ayrı bir yerdenmi???

Cam rezistansını çalıştırınca oda devreye giriyor.
  • quote:

quote:

slm arkadaşlar bişey sormak istiyorum.. aracın özelliklerinde ayna ısıtmalı yazılı nerden açılıyor bu arka camı ısıtmaya bastınmı aynalarda ısıtılıyormu.. yoksa ayrı bir yerdenmi???

Cam rezistansını çalıştırınca oda devreye giriyor.

teşekkür ederim..

aracı sadece 3 gün kullanabildim kullanma kılavuzuna bakmaya hiç zamanım olmdı.. gerçekten hoş bir araç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi driftking_48 -- 11 Mayıs 2011; 16:06:36 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

2010 Mayısında forumları ilk okumaya başladığımda aklımda hala 1000 tane fikir vardı. Ellerinize emeklerinize sağlık. Yazdıklarınızla, yorumlarınızla kara verip satın aldığım 2008 4x4 L200'ümden fevkalade memnunum.Hele ki forumumuzda başka bir siteden çok iyi bildiğim üstadları da gördüm ya tamam.

Arada değindiğiniz şu EGR Valfi iptali işlemini hayırlısıyla önümüzdeki hafta yapmayı planlıyorum.Her ne kadar çok tavsiye edilmese de özellikle arazi şartlarına alt devirlerde yardımcı olacağını düşündüğüm box uygulaması da yaptıracağım. Daha önce lastik değişimi yapmıştım. 17 janta uygun malum çok seçenek yok. MT'ye geçip jant değiştirene kadar şimdilik Pirelli Scorpiyonu taktım yürüyorum. Asfaltta sessiz, arazide nisbeten uygun sürüş izlenimi bıraktı bende.Değişik kullanım şartları tecrübe etmek amacıyla son 1 yılda elimden geldiğimce farklı şartlarda kullandım.Aracımı tartışmaya gerek görmüyorum ancak lastikler almak isteyenler için tavsiye edilebilir.
    L200'mün arkası açık ve kapatmayı hiç düşünmüyorum.Daha spor gözüküyor gözüme.Şimdi sırada vinç uygulaması var.Önerilerinizi beklerim.

İzmir'den selamlar & keyifli kmler.

Not:Resim atamıyorum, script içeriyormuş.Konuyu bilmiyorum,bilen yorumu alabilirsem sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuck

Merhaba Arkadaşlar,

2010 Mayısında forumları ilk okumaya başladığımda aklımda hala 1000 tane fikir vardı. Ellerinize emeklerinize sağlık. Yazdıklarınızla, yorumlarınızla kara verip satın aldığım 2008 4x4 L200'ümden fevkalade memnunum.Hele ki forumumuzda başka bir siteden çok iyi bildiğim üstadları da gördüm ya tamam.

Arada değindiğiniz şu EGR Valfi iptali işlemini hayırlısıyla önümüzdeki hafta yapmayı planlıyorum.Her ne kadar çok tavsiye edilmese de özellikle arazi şartlarına alt devirlerde yardımcı olacağını düşündüğüm box uygulaması da yaptıracağım. Daha önce lastik değişimi yapmıştım. 17 janta uygun malum çok seçenek yok. MT'ye geçip jant değiştirene kadar şimdilik Pirelli Scorpiyonu taktım yürüyorum. Asfaltta sessiz, arazide nisbeten uygun sürüş izlenimi bıraktı bende.Değişik kullanım şartları tecrübe etmek amacıyla son 1 yılda elimden geldiğimce farklı şartlarda kullandım.Aracımı tartışmaya gerek görmüyorum ancak lastikler almak isteyenler için tavsiye edilebilir.
    L200'mün arkası açık ve kapatmayı hiç düşünmüyorum.Daha spor gözüküyor gözüme.Şimdi sırada vinç uygulaması var.Önerilerinizi beklerim.

İzmir'den selamlar & keyifli kmler.

Not:Resim atamıyorum, script içeriyormuş.Konuyu bilmiyorum,bilen yorumu alabilirsem sevinirim.

Hayırlı olsun.
    MT lastik takacaksan 15 jant almanı öneririm. 31x10.5x15 mt lastik kullanıyorum, vinç olarak sahibinden.com da huma otonun vinçlere bir göz at. Bende tek eksiğim vinç kaldı.
  • Lokosit selam,
    Tavsiye edeceğin bir lastik markası var mıdır önerirsen sevinirim. Lakin lastik işime daha var. Üzerindekiler daha 12.000 oldu. Şimdi öncelik biraz daha tork ve bir vinç.Dediğin gibi Huma var.Sanırım bana bir Sakarya yolu gözükecek.Güzel tampon örnekleri var bir üreticide.Şimdiki tamponda yer bulmak biraz zorlayıcı olacak gibi.Haftaya Çarşamba takılımı standart tampona yapacak gibiyiz.Eksik kalmadı gibi bişey. Kablo kalınlık ve uzunluk olarak araştırman vardır ne tavsiye edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuck

Lokosit selam,
    Tavsiye edeceğin bir lastik markası var mıdır önerirsen sevinirim. Lakin lastik işime daha var. Üzerindekiler daha 12.000 oldu. Şimdi öncelik biraz daha tork ve bir vinç.Dediğin gibi Huma var.Sanırım bana bir Sakarya yolu gözükecek.Güzel tampon örnekleri var bir üreticide.Şimdiki tamponda yer bulmak biraz zorlayıcı olacak gibi.Haftaya Çarşamba takılımı standart tampona yapacak gibiyiz.Eksik kalmadı gibi bişey. Kablo kalınlık ve uzunluk olarak araştırman vardır ne tavsiye edersin.

Selam
    Tamponla uğraşma derim, gezenbilir.com da bazı arkadaşlar vinci tamponun arkasına gizlemiş, çok da güzel olmuş.
    İstanbulda İlfer otoyu önerirler.
  • Lokosit aslında haklısın tampondan ve ön görüntüden çok hoşnutum hali hazırda, bozulmasını istemem.Bizim de öncelikli yapacağımız o, şimdiki tamponun altına gizlemeye çalışacağız.Dediğin resim ve uygulamalara ulaşmaya çalışacağım.Bu arada ön taraftaki domuzluktan da vaz geçmeyi düşünmüyorum.Vinç takma haftaya kaldı işlerden dolayı.Artık biraz da doğaçlama cinsinden kendimiz çözümler bulmaya çalışacağız sanayide.İşin en güzel tarafı da kendin birşeyler yapabilmen.Umarım doğru ve düzgün bir iş çıkartırız da başka zahmet ve harcamalardan kurtulurum.8 lik 25-30mt halat alımını en sona bırakıyorum.İzmirde fiyatlar çok yüksek bu arada.Vincin konumu itibarıyle de ne kadar sarabileceğimizi bir görelim önce.

Tavsiyen için teşekkürler.Kesinlikle dikkate alacağım.

Selamlar
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.Araclarını yeni alan ve aramıza katılan arkadaşlara hayırlı olsun.En doğru tercihi yaptıklarını ilerleyen kilometrelerde görecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gh912 -- 13 Mayıs 2011; 23:03:42 >
  • Arkadaşlar, geçenlerde aracıma taktığım 20 inç lik jantların resimlerini paylaşıyorum,büyük lastik ve janta geçmeyi düşünen arkadaşlar için fikir oluşturabilir.
    Arac 275/55/20 ebatındaki lastiklerle biraz daha yükseldi ve camurlukların boşluğu biraz daha doldu.Görüntü olarak beni memnun etti ancak yakıt tüketimi arttı ve aracın performansı azda olsa düştü.Onun haricinde aracın yol tutusu inanılmaz değişti,büyük lastiklerle yüksek süratler daha güvenli hale geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gh912 -- 17 Mayıs 2011; 20:56:01 >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.