- x
Citroen Bakım Fiyatları
50 Cevap26693 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

110 Mesaj
29 Kasım 2007; 14:19:53 

Citroen özellikle diesel modellerin 15.000 ve diğer bakımlarının ne kadar tutacağı hakkında bilgi paylaşırsanız sevinirim.

C3 Diesel
C4 Diesel
ve diğer ticeri modeller...

320 Mesaj
29 Kasım 2007; 19:12:52 

Arkadaşlar %20 kampanya indirimi ile 250 YTL ye C5 15.000 km bakımını daha yeni yaptırdım.

3832 Mesaj
1 Aralık 2007; 16:16:47 

15.000 bakımında ne yaptılar ki bu kadar tuttu hem de %20 indirimle.

Zahmet olmazsa bir yazarsan karşılaştıralım. Bende 30.000 bakımını yeni yaptırdım. Toplam 183 YTL tuttu.

Yağ 4 lt (60.00 YTL),
Yağ Filtresi (17.63 YTL),
Hava Filtresi (23.87YTL),
LDS sıvısı (15.00YTL),
Atık parça bedeli (1.00 YTL),
Park ampulu (9.00 YTL) ve
İşçilik (67.20)

Toplam Bedel %20 indirim dahil KDV hariç = 155 YTL, KDV = 28 YTL

Başka bir parça varmı değiştirdikleri.

Örneğin benim 20.000 km bakımında mazot filtresi değiştiği için 290 YTL tutmuştu üstelik o zaman %20 parça ve işçilik indirimi de yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz -- 1 Aralık 2007; 16:32:34 >

İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığına inanmaya başlar

320 Mesaj
2 Aralık 2007; 20:46:57 

Mazot filtresi de değişti, Yavuz bey...

916 Mesaj
2 Aralık 2007; 21:45:38 

bugun radyoda duydum xsara, saxo, xsara picasso için bakım kampanyası varmış. Tam olarak duyamadım gürültüden.

2000 Xantia Activa HDi

1996 XM Turbo CT VSX

110 Mesaj
3 Aralık 2007; 20:31:58 

Evet 3 yaşından büyük Citroen ler için servis kampanyası başlamış.

2388 Mesaj
4 Aralık 2007; 7:56:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Yavuz

Zahmet olmazsa bir yazarsan karşılaştıralım. Bende 30.000 bakımını yeni yaptırdım. Toplam 183 YTL tuttu.

Yağ 4 lt (60.00 YTL),
LDS sıvısı (15.00YTL),
İşçilik (67.20)

Örneğin benim 20.000 km bakımında mazot filtresi değiştiği için 290 YTL tutmuştu üstelik o zaman %20 parça ve işçilik indirimi de yoktu.

nasılda abartıyorlar bu fiyatları böyle,el insaf...

2008 siyahastra sedan 1,3cdti njoy+sp
elinden geliyorsa bir ağız tatlandırmaya bak,o ağıza yumruk atmak erkeklik değildir
kötülere iyilik yapmak, iyilere kötülük yapmak demektir

3832 Mesaj
6 Aralık 2007; 13:53:40 

Ne yaparsın kardeş yetkili servis fiyatı bunlar ve malesef mahkumuz.

Yalnız 15.000 km bakımında mazot filtresinin değiştirilmesini gerektirecek özel bir durum yoksa değişmiyorlar ben bunun için yanıldım. 250 YTL doğru bir fiyat.

320 Mesaj
6 Aralık 2007; 14:51:34 

quote:

Orjinalden alıntı: Yavuz

Yalnız 15.000 km bakımında mazot filtresinin değiştirilmesini gerektirecek özel bir durum yoksa değişmiyorlar ben bunun için yanıldım. 250 YTL doğru bir fiyat.

Bulunduğum bölgede dizel kalitesine fazla güvenilmediği için "euro-diesel kullandığımız halde", servis mazot filtresinin değişmesinin iyi olacağını söyledi. Bu nedenle değiştirdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dm7020 -- 6 Aralık 2007; 14:52:13 >

3832 Mesaj
7 Aralık 2007; 11:31:13 

Doğru olanı yapmışsın. Bende 20.000 km.de değiştirdim. Bir sonraki değişimi 40.000 km.de yapacağım.

54 Mesaj
10 Aralık 2007; 22:37:13 

c3 dizel kullanıcısıyım 45 bin bakımına 330 ytl aldılar, dokumunu net hatırlamıyorum ama kozyatağındaki yetkili servisti.. Sizce 45bin bakımı için normal midir? Neden sorduguma gelince 60 bin bakımı icin aynı yere gotureyim mi onu anlamaya calisiyorum

3832 Mesaj
11 Aralık 2007; 11:43:14 

Yapılan parça değişimleri ve işçilik tutarlarını yazarsan daha net yardımcı olabilirim.

4 Mesaj
14 Aralık 2007; 13:40:26 

Şimdi daha yeni servisden geldim. 15.000 bakımını yaptırdım. C5 1.6 HDI nin 15.000 bakımı 250ytl tuttu. Yapılanlarıda söyelyim. Polen filtresi, yağ filtresi, hava filtresi, yağ, tapa, kışlık bakım, genel bakım, işçilik. Fazla geldi bana ama böyle demekki. Ankara' da böyle fiyatlar demekki bilginize.

826 Mesaj
15 Aralık 2007; 1:28:26 

c3 92 90000 bakima arka fren balatari ek olarak gelince 559 YTL verdim.

940 Mesaj
17 Aralık 2007; 13:06:41 

C3 HDI 7o hp geçen yıl 15.000 bakımına 165 ytl verdim.Değişenler standart zaten,hava,yağ filtreleri,yağ.
30.000 bakımında mazot filtreside değişcek ve 300 civarı tutar dediler.Kılavuzu okudum mazot filtresi için 40-45 arası değişcek yazıyo.Neden 30.000 de değiştiriyosunuz dedim.Yok yok sen ona bakma yanlış yazıyo 30.000 de değişir dedi usta.Ben de oolllduuuu canım deyip yetkisiz:D serviste yaptırdım 30.000 bakımını geçen ay.15.000 dekiler yapıldı,silecekler değiştirildi hepsine 90 Ytl verdim,bence bedava.Mazot filtresini 45.000 bakımında halletcez.
Dediğim servis Ankara/şaşmaz kavşağında istanbul istikametinde sağ kolda.Doğanlar citroen servis.Öyle cello bello insanlar değiller,efendi çalışan 2 kardeş işletiyo.Bundan böyle orda yaptırcam bakımları.

97 Mesaj
24 Aralık 2007; 19:21:32 

merhabalar
4 aylık citroen C4(benzin+lpg) kullanıcısı olarak arabamın -Allah nazardan saklasın- tanıdıkca keyfini cıkarmaya calısıyorum
15bin km de 2.el almıstım 20bin km oldu simdi ve bakım zamanı geldi

aldıktan sonra lpg taktırdım
lpg bakımı icin takılan yere gidecegiz de
diger bakım proseduru lpg li olunca farklı mı olur bilmiyorum ama
ozel bi bakımı varmıdır c4lerin onuda tam bilmiyorum

herkesin yasadıgı
bakım fiyatları nedir , ozel servismi yetkili servis mi karmasası yasıyorum
bu konuda fikir ve goruslerinizi almak istiyorum

yetkili servise ilk alacagım zaman kontrol icin goturdugumde sormustum 250 ytl gibi bi tutar soylemislerdi
o zamana kadarki bakımları garanti kapsamında yetkili serviste yapılmıs
zaten nispeten kucuk yer olunca tanınıyoda arac ve sahibi
aldıgım kisi garantisi bittgi icin son yag filtre vs degisimlerini temmuz ayında dısarda yaptırmıs oldukca fark vardı bana soyledigi fiyatta yetkili servisi pek tavsiye etmedi bu konuda
daha once opelim vardı ve fiyat farkının cok olmadıgı durumlarda hep yetkili servise goturuyordum icim rahat ediyordu
ama bu sefer baya fark var gibi
araca ve sanayideki servislerede yeniyim
kimi gorsem benim bi tandık var aman oyle heryere goturme bizim usta iyi gibi laf ediyo
herkesin arabasını goturdugu yer cok iyi hic yogurdum eksi diyen olmuyo

dedigim gibi araca yeniyim aracta yeni neler yapılması gerekiyor 20 binde onuda tam bilmiyorum
özel bisey gerek mi yoksa klasik yag, filterler , frenlerin kontrolu vs mi, tahmini fiyat?
bu konuda tecrubeli arkadasların tavsiyelerini bekliyorum
teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oonderk -- 24 Aralık 2007; 19:25:44 >

539 Mesaj
28 Aralık 2007; 20:48:01 

Hocam Aracının lpg li olduğnu söylemişsin. aracın şu anda şehir içi ve şerihler arası ne kadar yakıyor merak ettim...
quote:

Orjinalden alıntı: oonderk

merhabalar
4 aylık citroen C4(benzin+lpg) kullanıcısı olarak arabamın -Allah nazardan saklasın- tanıdıkca keyfini cıkarmaya calısıyorum
15bin km de 2.el almıstım 20bin km oldu simdi ve bakım zamanı geldi

aldıktan sonra lpg taktırdım
lpg bakımı icin takılan yere gidecegiz de
diger bakım proseduru lpg li olunca farklı mı olur bilmiyorum ama
ozel bi bakımı varmıdır c4lerin onuda tam bilmiyorum

herkesin yasadıgı
bakım fiyatları nedir , ozel servismi yetkili servis mi karmasası yasıyorum
bu konuda fikir ve goruslerinizi almak istiyorum

yetkili servise ilk alacagım zaman kontrol icin goturdugumde sormustum 250 ytl gibi bi tutar soylemislerdi
o zamana kadarki bakımları garanti kapsamında yetkili serviste yapılmıs
zaten nispeten kucuk yer olunca tanınıyoda arac ve sahibi
aldıgım kisi garantisi bittgi icin son yag filtre vs degisimlerini temmuz ayında dısarda yaptırmıs oldukca fark vardı bana soyledigi fiyatta yetkili servisi pek tavsiye etmedi bu konuda
daha once opelim vardı ve fiyat farkının cok olmadıgı durumlarda hep yetkili servise goturuyordum icim rahat ediyordu
ama bu sefer baya fark var gibi
araca ve sanayideki servislerede yeniyim
kimi gorsem benim bi tandık var aman oyle heryere goturme bizim usta iyi gibi laf ediyo
herkesin arabasını goturdugu yer cok iyi hic yogurdum eksi diyen olmuyo

dedigim gibi araca yeniyim aracta yeni neler yapılması gerekiyor 20 binde onuda tam bilmiyorum
özel bisey gerek mi yoksa klasik yag, filterler , frenlerin kontrolu vs mi, tahmini fiyat?
bu konuda tecrubeli arkadasların tavsiyelerini bekliyorum
teşekkürler

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

97 Mesaj
2 Ocak 2008; 18:37:16 

eylulde fulleyip tekrar fulleyerek
denizli-izmir-urla-izmir-denizli toplam yol güzergahında denemiştim
genel olarak 100ü gecmeden 90-95 km arası hız ile gitmek kaydıyla yazın lpg litresi 1,5 ytl iken şehir dışı 10.5-11 kuruş ( 0.105-0.110 ytl) şehir içi 15 kuruş (0.15 ytl) falan yakıyodu
en son gecen hafta aynı guzergahta ölçtüm şehir dışı 13.2 kuruş (0.132 ytl) oldu lpg litresi 1,76 ytl iken
soguk havada yakıtı artırıyor tabi
ayrıca arabanın bakımı da gelmişti
ama genel olarak kitabındaki yakıt tüketim verilerine uyuyor

quote:

Orjinalden alıntı: edebi

Hocam Aracının lpg li olduğnu söylemişsin. aracın şu anda şehir içi ve şerihler arası ne kadar yakıyor merak ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oonderk -- 3 Ocak 2008; 11:02:54 >

133 Mesaj
2 Ocak 2008; 23:12:06 

quote:

eylulde fulleyip tekrar fulleyerek
denizli-izmir-urla-izmir-denizli toplam yol güzergahında denemiştim
genel olarak 100ü gecmeden 90-95 km arası hız ile gitmek kaydıyla yazın lpg litresi 1,5 ytl iken şehir dışı 10.5-11 kuruş ( 0.105-0.110 ytl) şehir içi 15 kuruş (0.15 ytl) falan yakıyodu
en son gecen hafta aynı guzergahta ölçtüm şehir dışı 13.2 kuruş (0.132 ytl) oldu
soguk havada yakıtı artırıyor tabi
ayrıca arabanın bakımı da gelmişti
ama genel olarak kitabındaki yakıt tüketim verilerine uyuyor

Arkadaşım c4 aracıma bende lpg taktırmak için biraz araştırma yaptım sonra lpg konusundaki şikayetleri görünce vazgeçtim.Size sormak istediğim birkaç soru var . Lpg li araç sahipleri kışın arabalarının zor çalışmasından, aracın vitesini boşa alınca veya ışıklarda durunca stop etmesinden, rolanti düzensizliğinden şikayetçiler, sizin bu konularda veya başka lpg ile ilgili bir sorununuz oldu mu? Hangi marka ve nerede montajını yaptırdınız? Yardımcı olursanız sevinirim . Selamlar..

Way Busht waay..

97 Mesaj
3 Ocak 2008; 11:12:33 

forumlarda ve etrafta sorun yasayanda var yasamayanda
gerçi lpg li c4 hiç rastlamadım ama
benim cevremde lpgli arac kullananlardan sorun yasayana rast gelmedim
cesaret edip taktırmaya karar verdim velhasılı
bu biraz şans, takılan yer, ustalık işi galiba
aynı markada sorun yaşayanda var yaşamayanda
maşallah diyeyim ben şimdilik bi sorun yaşamadım
5 bin km yaptım oyle sabahları zor çalışma , stop etme falan hiç olmadı
zaten ilk çalışırken benzinle çalışıyor bi sure sonra gaza geçiyor otomatik
atiker taktırdım
denizli suatlar otogazda

133 Mesaj
4 Ocak 2008; 23:02:37 

quote:

forumlarda ve etrafta sorun yasayanda var yasamayanda
gerçi lpg li c4 hiç rastlamadım ama
benim cevremde lpgli arac kullananlardan sorun yasayana rast gelmedim
cesaret edip taktırmaya karar verdim velhasılı
bu biraz şans, takılan yer, ustalık işi galiba
aynı markada sorun yaşayanda var yaşamayanda
maşallah diyeyim ben şimdilik bi sorun yaşamadım
5 bin km yaptım oyle sabahları zor çalışma , stop etme falan hiç olmadı
zaten ilk çalışırken benzinle çalışıyor bi sure sonra gaza geçiyor otomatik
atiker taktırdım
denizli suatlar otogazda

Teşekürler, Allah kaza bela vermesin...

Way Busht waay..

126 Mesaj
20 Ocak 2008; 1:11:38 

2005 C3 1.4 16V Hdi sahibiyim. bugün bakım yaptırdım.
Kdv dahil fiyatlar (özel serviste);

13,0 ytl - sağ ampul
12,5 ytl - 1 lt yağ (3,5 lt bende yağvardı)
16,5 ytl - yağ filt
19,5 ytl - hava filt
25,0 ytl - polen filt (bunu 20000 de bir değiştirme kararı aldım, eskiden 10000 de değiştiriyordum...)
04,0 ytl - 1 lt antifirizli cam suyu
25,5 ytl - 3 lt antifiriz

1) Sağ far su alıyordu sökülüp temizlendi, silikonlandı.
2) Araç motor ışığı yanıyordu ara ara (tam analiz edememekle beraber 5 viteste 80 ile yokuş yukarı giderken tam gaz yaptığıktan 2-3 sn sonra, 1 viteste 5 ile giderken gaza basmaz durumdayken, 5 viteste 100 ile düz yolda giderken tam gaz yaptığımda 2-3 sn sonra ışığın yandığını farkettim), yandığı anda gazı kesiyordu. Işık yanıkken tam gazda giderken 5sn gazı kesiyor sonra kafasına göre 15-20 dk sorunsuz gidiyor çekişte sorun olmadan, sonra tekrar gazı kesiyordu. Birkaç kere stop edip çalıştırdıktan sonra ışık sönüyordu. Baktılar baktılar (bilgisayara bağladılar, emme manifolduna bilgileri gönderen sensörde arıza vermiş dedi. yenisini taktılar düzelmedi. tur attık geldik tekrar bağladık, arızayı silmiş dedi...) katalizatör ü temizlediler. Bakımdan sonra 100 km yaptım sorun yok gibi. Sorun olursa yazarım, servise de gideceğim.

85,0 ytl işçilik

Aracım 85000 de. Mazot filtresini 50000 de değiştirmişim, mazot filtresini değiştirmeye gerek yok dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrdzy -- 20 Ocak 2008; 1:13:29 >

1074 Mesaj
20 Ocak 2008; 16:02:02 

quote:

Orjinalden alıntı: emrdzy

2005 C3 1.4 16V Hdi sahibiyim. bugün bakım yaptırdım.
Kdv dahil fiyatlar (özel serviste);

13,0 ytl - sağ ampul
12,5 ytl - 1 lt yağ (3,5 lt bende yağvardı)
16,5 ytl - yağ filt
19,5 ytl - hava filt
25,0 ytl - polen filt (bunu 20000 de bir değiştirme kararı aldım, eskiden 10000 de değiştiriyordum...)
04,0 ytl - 1 lt antifirizli cam suyu
25,5 ytl - 3 lt antifiriz

1) Sağ far su alıyordu sökülüp temizlendi, silikonlandı.
2) Araç motor ışığı yanıyordu ara ara (tam analiz edememekle beraber 5 viteste 80 ile yokuş yukarı giderken tam gaz yaptığıktan 2-3 sn sonra, 1 viteste 5 ile giderken gaza basmaz durumdayken, 5 viteste 100 ile düz yolda giderken tam gaz yaptığımda 2-3 sn sonra ışığın yandığını farkettim), yandığı anda gazı kesiyordu. Işık yanıkken tam gazda giderken 5sn gazı kesiyor sonra kafasına göre 15-20 dk sorunsuz gidiyor çekişte sorun olmadan, sonra tekrar gazı kesiyordu. Birkaç kere stop edip çalıştırdıktan sonra ışık sönüyordu. Baktılar baktılar (bilgisayara bağladılar, emme manifolduna bilgileri gönderen sensörde arıza vermiş dedi. yenisini taktılar düzelmedi. tur attık geldik tekrar bağladık, arızayı silmiş dedi...) katalizatör ü temizlediler. Bakımdan sonra 100 km yaptım sorun yok gibi. Sorun olursa yazarım, servise de gideceğim.

85,0 ytl işçilik

Aracım 85000 de. Mazot filtresini 50000 de değiştirmişim, mazot filtresini değiştirmeye gerek yok dediler.

bu nasıl özel servis fiyatı ? 200ytl tutmuş yanlış hesaplamadıysam.. alınan mealzemeler neyse ama işçilik yüksek değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 20 Ocak 2008; 16:07:21 >

798 Mesaj
23 Ocak 2008; 4:07:01 

bu servisler resmen soygun arkadaslar ben 2 yıl garantisi bitene kadar bekledim bitincede dışardan kendim yaptırıyorum sevise gitmeden son bakımım servise sordum 230 a mal oluyodu ben aynı işleri toplam 70 e yaptırdım. Adamlar resmen ayakbastı parası alıyolar.

110 Mesaj
23 Ocak 2008; 12:52:28 

İstanbulda özellikle de Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz özel bir servis/usta varmı acaba?

530 Mesaj
24 Nisan 2009; 12:00:02 

Bu günlerde servis bakım kampanyası yok mu acaba?
bikaç yedek parça lazım, indirim günlerini bekliyorum.
Mayıs gibi bişeyler olabilir mi?

570 Mesaj
13 Mayıs 2009; 15:39:52 

şu an %20 indirim kampanyası var sanıyorum

433 Mesaj
9 Haziran 2009; 9:11:54 

slm arkadaşlar 2006 c4 1,6 sxpk aldım 37000 km de kullanma kılavuzu yok aydında servisde yok bakımları kac binde yapılıyor yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ? saygılar selamlar ..

82 Mesaj
9 Haziran 2009; 17:14:20 

Yetkili servisler dışında orjinal bakım parçalarını temin edebileceğimiz bir yer varmıdır?.Orjinal parçalar bende olsa bakımı ben kendim yaparım verdiğim 60 ve hatta bazen 100 tl lik işçilik parasıda bende kalır.

İyi ve dürüst bir hayat yaşayın, yaşlanıp geriye baktığınızda keyfiniz kaçmasın.

51 Mesaj
16 Haziran 2009; 10:55:05 

quote:

Orjinalden alıntı: kaptan1m

Yetkili servisler dışında orjinal bakım parçalarını temin edebileceğimiz bir yer varmıdır?.Orjinal parçalar bende olsa bakımı ben kendim yaparım verdiğim 60 ve hatta bazen 100 tl lik işçilik parasıda bende kalır.

kartal oto sanayide citroen pejo parçası satan yerler var.. ürünü alırken söylüyor orjinalinide yan sanayisinide.. arka tamponu sordum yan sanayi 200 küsür orjinali 400 dedi.. bıyık sordum ön tampon için.. yan sanayi yok orjinali 80 lira dedi..

45 bin bakımını yetkili serviste yaptırdım. indirim filan yoktu.. 390 lira tuttu 6 ay once yuh dedim.. bir daha gelirsem dedim:)

kartal oto sanayinde 60 bin bakımını yaptırdım mayısta.. yag aynı yag, parçalar aynı parçalar (sadece mazot filtresi degiştirmedim bu sefer) 130 lira verdim.. (85 lirası yag idi mobil1 koydum en pahalı yag galiba bu dizeller için, yetkili serviste bunu koymuş.. tamirci bunun gerçekten uzun ömürlü oldugunu ve motr açısından iyi oldugunu söyledi

416 Mesaj
17 Haziran 2009; 2:37:30 

c i t r o e n i m .nette bunula ilgili bir yazı vardı bekleriz.. :)

quote:

Orjinalden alıntı: kaptan1m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROSEFALCON -- 17 Haziran 2009; 2:38:01 >

2008 CITROEN C4 1.6HDI MCP ( KÜL GRİ )
®
2011 OPEL ASTRA 1,3 CDTİ EASYTRONIC ( GÜMÜŞ GRİ )

110 Mesaj
17 Haziran 2009; 9:10:33 

quote:

Orjinalden alıntı: xmutti

kartal oto sanayide citroen pejo parçası satan yerler var.. ürünü alırken söylüyor orjinalinide yan sanayisinide.. arka tamponu sordum yan sanayi 200 küsür orjinali 400 dedi.. bıyık sordum ön tampon için.. yan sanayi yok orjinali 80 lira dedi..

45 bin bakımını yetkili serviste yaptırdım. indirim filan yoktu.. 390 lira tuttu 6 ay once yuh dedim.. bir daha gelirsem dedim:)

kartal oto sanayinde 60 bin bakımını yaptırdım mayısta.. yag aynı yag, parçalar aynı parçalar (sadece mazot filtresi degiştirmedim bu sefer) 130 lira verdim.. (85 lirası yag idi mobil1 koydum en pahalı yag galiba bu dizeller için, yetkili serviste bunu koymuş.. tamirci bunun gerçekten uzun ömürlü oldugunu ve motr açısından iyi oldugunu söyledi

KARTAL OTO Sanayide nereye götürdünüz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuneytgungor -- 17 Haziran 2009; 9:11:33 >

51 Mesaj
25 Mart 2010; 17:51:42 

quote:

Orijinalden alıntı: cuneytgungor

KARTAL OTO Sanayide nereye götürdünüz acaba?

pardon bu arada geç cevap verdigim için..

kartal oto sanayide Can Oto var, musa usta ona götürdüm.

50 Mesaj
17 Eylül 2011; 18:04:36 

2011 c3 picasso 1.6 hdi sx 15 bin bakımı için 310 tl ödedim.kayseri ersa'da 6 taksitede bölüyorlar.yağ olarak mobil 5w30 kullandılar.

Citroen C3 Picasso 2011 1.6 HDI SX Kırmızı

846 Mesaj
17 Eylül 2011; 23:28:04 

10 eylul tarıhı ıtıbarıyle 290 tl c3 dizel nasıl fıyat ama arkadaslar

5 Mesaj
22 Eylül 2011; 21:57:22 

arabayı klıma arızası sebebıyle bursa da servıse goturdum.soguk konumda sıcak hava verıyodu. ufak bır temassızlık var dedıler.hallettık dedıler ucret almadılar.kalıcı bır cözüm oldugunu söyledıler.25 gun sonra aynı arıza yı yaptı.bu sefer parcayı adresime gönderdiler.40 tl parca.en yakın servıs aydında .oraya parca varmı dıye sordum onlarda 240 cektıler.bu tutarsızlıgada anlam veremedim.parca elımde ama takacak usta bulamadım.montajıyla ılgılı bılgısı olan varmı.sıtede bu arızayla ılgılı konularıda bulamıyoru. saygılar

5 Mesaj
22 Eylül 2011; 22:20:06 

klıma fanını yuksek devırde calıstırdıgımda ses gelıyodu.farklı yerde 2 servıse gıtım fan balans yapıyo tum klorıfer sıstemı degğismesi gerekir dedıler. sadece parca fıyatı 850 cıvarındaymısıscılıkle beraber 1300 bulur dedıler.dısarda bır ustaya goturdum.fan motoru uzerındekı blover catlamıs.kuvvetlı yapıstırıcla yapıstırdı.sorun cozuldu.servısı aradım fan komple 292 tl dedıler.hayır daha araca bakmadan 2 servıste aynı seyı soyledı .heralde oyle deyıp ınsanları basından savuyolar.

89 Mesaj
30 Eylül 2011; 12:13:53 

geçen hafta DS3 ümü yıllık bakıma götürdüm ve 340 TL tuttu içimede oturdu

dS3

240 Mesaj
21 Ekim 2011; 21:14:19 

C3 1.4 hdi (2011 model ) dizel bakımını ilk sefer yaptıracam acaba n e kadar tutar arkadaşlar bilen varmı? ayrıca trafik sigortası bu aracın ne kadar ? yardım ederseniz sevinirim?

97 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:31:34 

dün yetkili serviste yaptırdım
c4 1.6 2006 model 70binkm benzinli

yağ+yağ filtre+karter tapa+polen filtre+hava filtre+4 buji+cam suyu+temizleme spreyi+standart bakım+kdv=300tl
tuttu
önce yüksek söylediler
sonra çok falan derken en son bu olur dediler

97 Mesaj
4 Kasım 2011; 14:32:56 

rot başlarında boşluk oluşmuş
sol rot başı+sağ rot kolu+sol rot kolu +rot ayarı+kdv=310 tl dedi, indirimliymiş
şimdilik onu yaptırmadım
fiyat nasıl sizce

9 Mesaj
27 Aralık 2011; 18:46:55 

2011 c3 picasso hdi 15 bin km bakımı yağ+ yağ filtresi+polen filtresi+hava filtresi+camsuyu+fren temizleme spreyi 281 tl eskişehir hilal oto.

3832 Mesaj
28 Aralık 2011; 2:42:03 

C5 1.6 HDI Özel Servis

Tamamı Orijinal Parça (Referanslarıyla)
Total Quartz Ineo ECS 5w30 4 LT - 85 TL
Hava Filtresi : Citroen / Peugeeot - 1444 TK - 20 TL
Yağ Filtresi : Citroen / Peugeot - 1109 AY - 15 TL
Polen Filtresi : Citroen / Peugeot - 6447 TC - 25 TL
Yakıt Filtresi : Citroen / Peugeot -1901 78 - 80 TL
Karter Tapa Conta - Ücretsiz
Motor Temizleme Spreyi - 5 TL
4 Teker Balans - 20 TL
İşçilik - 25

275,00 TL

Yakıt Filtresi için genelde Delphi marka kullanıyorlar. Onun fiyatı 50 TL. Yani bu fiyat 30 TL daha aşağı gelebilirdi.

48 Mesaj
28 Aralık 2011; 3:48:10 

Citroen C4 1.6 sx pk hdı
özel serviste

Mobil 1 yağ koydurdum ince olanından
Hava Filtresi Yağ Filtresi Polen Filtresi 4 lt yağ 160 tl :) Kazıkladılar bence...

Citroen C4 1.6 HDİ SXPK
Citroen Xsara 1.6 i

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Ocak 2012; 18:20:31 

Nemo bütün periyodik bakım fiyat bilgisi olan var mı?

15-30-45 vb gibi.

147 Mesaj
24 Mart 2012; 20:10:49 

Merhabalar C4 Grand Picasso 7 kişilik aracım var 30000 bakımı yaklaştı. Tahminen ne kadar bir masraf çıkar ? Bilen arkadaş varsa yazabilir mi ?

www.protechman.net

295 Mesaj
24 Mart 2012; 23:29:48 

c4 1.6 120 bg vti benzinli aracım 2011 model nisanda almıştım, mart ayında kampanya var diye bu cuma ilk bakımını yetkili serviste yaptırdım. Yağ,yağ filtresi, hava filtresi, genel bakım, temizleme ve cam suyu 286 tl tuttu.
(Kampanya indirimi parçalarda %25)
Not: Polen filtresini değiştirmedim sadece temizlendi ve parfüm sıkıldı.

2011 Yeni CITROËN C4 1.6 VTi 120 HP Confort M/T Siyah

147 Mesaj
25 Mart 2012; 0:54:46 

quote:

Orijinalden alıntı: resmus

c4 1.6 120 bg vti benzinli aracım 2011 model nisanda almıştım, mart ayında kampanya var diye bu cuma ilk bakımını yetkili serviste yaptırdım. Yağ,yağ filtresi, hava filtresi, genel bakım, temizleme ve cam suyu 286 tl tuttu.
(Kampanya indirimi parçalarda %25)
Not: Polen filtresini değiştirmedim sadece temizlendi ve parfüm sıkıldı.

Hangi servise götürdünüz acaba ben KAR otoya götürüyorum bakıma ama açıkçası pek memnun değilim.

www.protechman.net

295 Mesaj
25 Mart 2012; 23:04:22 

quote:

Orijinalden alıntı: resul_1748

Hangi servise götürdünüz acaba ben KAR otoya götürüyorum bakıma ama açıkçası pek memnun değilim.

citroen hatay ram plaza (yetkili servis)ben de çok iyi veya çok kötü diyemem.

2011 Yeni CITROËN C4 1.6 VTi 120 HP Confort M/T Siyah

1913 Mesaj
25 Mart 2012; 23:10:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz

Yağ 4 lt (60.00 YTL),
LDS sıvısı (15.00YTL),
İşçilik (67.20)

ben 4 ay önce 2011 model benzinli 206+ aracımın ilk bakımını yani senelik bakımını yaptırdım 365 tl aldılar....

dizel araça 250 tl bedava bence.

en azından benim rengim belli, sen ne ayaksın

5183 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:25:22 

5008 15,000 bakım.

Detayları aşağıdaki gibidir.

286 tl. (kampanyalı)

5,30 MOTOR YAĞI

POLEN FİLİTRESİ

HAVA FILITRESI

YAĞ FILITRESI

Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia.

SONY KDS-55A2000 / SONY KP-51PS2 / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Citroen » Citroen Bakım Fiyatları
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.563