Şimdi Ara

28-Kas-2007 NE BU YAVAŞLIK!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 28-Kas-2007 Counter Strike da bütün çevrem 15 20 loss ta oynuyo pingler havada uçuşuyo

TTneti aradım avrupa genelinde sorun var dedi

TTNetin kendi testinden sonuç 237 kb/s çıktı 4/1 hız var idm ile rapidshare dl hızım 15 lerde geziyo grevdenmi kaynaklanıyo bu deli olcam

• Ne zaman şöyle topikler duyacağız acaba,

TTnetten ucuza sınırsız tarifeler!Oleyy benim de sınırsız internetim var!

Ttnet yurt dışı çıkışlarını artırmış pingim süper!

Arkadaşlar ttneti aradım sorunum hemen giderildi, kablolar eskiymiş!

• evet bende aradim bölgesel sorun var dedi. 1-2 saatte duzelir dedi 4 saat gecti yok bişi
  • İstanbul-Avrupa yakası. İnternet yerlerde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polimer

Ne zaman şöyle topikler duyacağız acaba,

TTnetten ucuza sınırsız tarifeler!Oleyy benim de sınırsız internetim var!

Ttnet yurt dışı çıkışlarını artırmış pingim süper!

Arkadaşlar ttneti aradım sorunum hemen giderildi, kablolar eskiymiş!

sanırım kısa vadede mümkün olmıycak
  • IMKB'nin fiberoptik kablolarını kopardılar, Maslak dahil tüm Avrupa Yakası felç olmuş. Tüm omurga oradan mı geçiyordu yoksa :)
  • Ben speedtest yapmıyorum artık anı yaşıyorum. Üzülmeye değmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

IMKB'nin fiberoptik kablolarını kopardılar, Maslak dahil tüm Avrupa Yakası felç olmuş. Tüm omurga oradan mı geçiyordu yoksa :)

walla bana da öyle geldi ^^ bu konu hakkında post açmiştim adminler nedense kilitlediler. sanki suç telekomda değil de bende. adam olan tekel kanununa uymayi göze alir. telekom ne yapsa suçlu şu an.yerin 1 metre altindan korumasız kablo cekersen fare de kemirir belediye de koparir.kimisi demiş telekomun ne sucu var imkb olayinda. al sana suç... altyapini sağlam yap kardeşim. adam demiş böyle birşey savaş halinde veya olanüstü bir durumda olsa halimiz ne olur acaba diye. imkb belki baska firma olsa yani özel ve telekomikasyon işini doğru yapan bir fima kesinle onunla çalişir. yemişim telekomu.. sırf bu lanet kurum yüzünden küfürbaz oldun sinirlerim bozuldu artik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.