- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DIGITURK + PLUS | Genel Konu
6876 Cevap426709 Görüntüleme28 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfaya git: Sayfa: <<     106 107 [109] 111 112 113 114 115      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

241 Mesaj
8 Mart 2012; 9:32:47 

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

bu digiturk plustaki kayıtları bilgisayara aktarabiliyor muyuz? cihazın arkasında usb var ama hdd korumalıdır herhalde. bir yolu filan var mı?

Maalesef çok değişik bri teknikle şifrelemişler kesinlikle aktarsan bile izleyemiyorsun.Ama LINUX tabanlı pclerde halen çalışanlar varmış.Kırarlar elbet şifresini birileri...

140 Mesaj
8 Mart 2012; 12:40:18 

arkadaşlar bende clarke tech ET9000 hd uydu alıcısı var cam modul ile dsmart izliyorum fenalar ötesi hd yayın alıyorum..
Şimdi hanım içinde digitürk alıcam ama benim makinanın digital kart girişine takarsam digitürk kartı çalışırmı yani sadece kart satımı varmı?
Bileniniz vamrı acaba?

137 Mesaj
8 Mart 2012; 13:21:58 

quote:

Tüm kanalların açık olduğu( erotik kanallar hariç) pakete sahibim, daha önce dividigi'yi kullanırken hemen izle seçeneği vardı, artık hepsinde kirala izle yazıyor, kardeşimde artık ücretli oldu demek ki diyor, bilgisi olan var mı? top gear ve bir kadın bir erkek için kullanıyordum dividigi ama ücretliyse kullanmam, zaten yeterince para bayılıyorum.

Dün itibariyle izledim. Bu bilginin yanlış olduğunu açık yüreklilikle söylebilirim. Her hafta maçların golleri açık kanallardaki dizilerin tekrarları 3d görüntüler ve 21 gibi programlar düzenli olarak yükleniyor. Bende sinema paketi olmadığı için filmleri izleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pr1aPoS -- 8 Mart 2012; 13:23:25 >

Işık ve Sevgiyle

2894 Mesaj
9 Mart 2012; 22:48:57 

bu sürümden bahsettiğiniz yazılım sürümü mü iGuide sürümü mü yoksa diğerlerinden biri mi?

140 Mesaj
12 Mart 2012; 17:07:51 

quote:

Orijinalden alıntı: asvel21

arkadaşlar bende clarke tech ET9000 hd uydu alıcısı var cam modul ile dsmart izliyorum fenalar ötesi hd yayın alıyorum..
Şimdi hanım içinde digitürk alıcam ama benim makinanın digital kart girişine takarsam digitürk kartı çalışırmı yani sadece kart satımı varmı?
Bileniniz vamrı acaba?

herkes çok yardımcı olmuş sağolsunlar..

676 Mesaj
12 Mart 2012; 19:04:05 

quote:

herkes çok yardımcı olmuş sağolsunlar..

Digiturk kartı kendi cihazı dışında çalışmaz, digiturkun vermiş olduğu cihazı kullanmak zorundasınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

128 Mesaj
20 Mart 2012; 14:46:56 

Bu konuyu yeni gördüm madem millet hep buradaymış, açtığım konuyu bir de buraya aktarayım istedim... Aynen kopyalıyorum;

Kayıt özelliği hakkında

Arkadaşlar böyle bi özellik varmış yeni farketttim ve hemen zıpladım üstüne...

Öncelikle 2GB flash belleği taktım digitürk kutusuna kayıt yapmayı denedim... 5GB ve üzeri boş yer olması gerekli dedi...

Ardından, 1TB harici harddiski taktım... (harddiskin içinde 600GB kadar çıtır bir film ve oyun arşivim var)

Bu sefer de digitürk benden bu harici belleği biçimlendirmemi istedi kabul etmedim haliyle...

O kadar filmi ve oyunu kaybetmeyi istemem elbette... Fakat digitürkte de madem böyle bi özellik var sevdiğim programları kaydetmek istiyorum...

Ama sorun şu ki en azından şimdilik yeni bir harddisk almak istemiyorum... Harddiskteki boş olan yaklaşık 400GB lık alanı sadece digitürkün kullanımına nasıl ayırabilirim? böyle bir şey mümkün müdür?

İkinci sorum ise; Örneğin yaptığımız bir saatlik programın kaydı, harddiskte yaklaşık olarak ne kadar alan kaplar? Kayıt yapan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim... Ya da şöyle sorayım 8 gb lık bir flash alsam yaklaşık olarak ne kadar süre kayıt yapabilirim, planım şu: flasha kaydettiğim görüntüleri harddiske kopyalamak... Hayda bir soru daha doğdu şimdi bak; Kaydedip harddiske kopyaladığım görüntüleri digitürk olmadan (bilgisayarda vs) izleyebilir miyim? hangi formatta kaydediyor acaba?

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KötüKediŞero -- 20 Mart 2012; 14:48:10 >

241 Mesaj
20 Mart 2012; 15:14:12 

quote:

Orijinalden alıntı: KötüKediŞero

Bu konuyu yeni gördüm madem millet hep buradaymış, açtığım konuyu bir de buraya aktarayım istedim... Aynen kopyalıyorum;

Kayıt özelliği hakkında

Arkadaşlar böyle bi özellik varmış yeni farketttim ve hemen zıpladım üstüne...

Öncelikle 2GB flash belleği taktım digitürk kutusuna kayıt yapmayı denedim... 5GB ve üzeri boş yer olması gerekli dedi...

Ardından, 1TB harici harddiski taktım... (harddiskin içinde 600GB kadar çıtır bir film ve oyun arşivim var)

Bu sefer de digitürk benden bu harici belleği biçimlendirmemi istedi kabul etmedim haliyle...

O kadar filmi ve oyunu kaybetmeyi istemem elbette... Fakat digitürkte de madem böyle bi özellik var sevdiğim programları kaydetmek istiyorum...

Ama sorun şu ki en azından şimdilik yeni bir harddisk almak istemiyorum... Harddiskteki boş olan yaklaşık 400GB lık alanı sadece digitürkün kullanımına nasıl ayırabilirim? böyle bir şey mümkün müdür?

İkinci sorum ise; Örneğin yaptığımız bir saatlik programın kaydı, harddiskte yaklaşık olarak ne kadar alan kaplar? Kayıt yapan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim... Ya da şöyle sorayım 8 gb lık bir flash alsam yaklaşık olarak ne kadar süre kayıt yapabilirim, planım şu: flasha kaydettiğim görüntüleri harddiske kopyalamak... Hayda bir soru daha doğdu şimdi bak; Kaydedip harddiske kopyaladığım görüntüleri digitürk olmadan (bilgisayarda vs) izleyebilir miyim? hangi formatta kaydediyor acaba?

Şimdiden teşekkürler...

Harici diskin bir kısmını digiye ayırmak mümkün değil.Ben plus kutu kullanıyorum onun içindede toshiba 320 GB harddisk var.Bize ayrılan kısım 120 gb.Bu 120 gb lık kısım ise yaklaşık 100 saatlik yayın kaydediyor.500gb lık boş bir harici harddisk bağladığında yaklaşık olarak 350 saat civarı bir yayın oluyor.Buda harika bir rakam bence.Yanlız bilinmesi gereken en önemli şey ise harddiske kaydedilen yayını başka hiç bir yerde izlememiz mümkün değil.Yani pc'ye bağladığnda açmanın imkanı yok.Çok değişik bir şifreleme tekniği kullanılıyor.

241 Mesaj
20 Mart 2012; 15:16:22 

quote:

Bileniniz vamrı acaba?

Maalesef digi nin böyle bir satışı yok.Kutu ve kart eşleştirmesi yapıyorlar.Alıcın evde yedek kalsın bence.Diginin kutularıda güzel fena değil yanii...

128 Mesaj
20 Mart 2012; 15:23:28 

quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

Harici diskin bir kısmını digiye ayırmak mümkün değil.Ben plus kutu kullanıyorum onun içindede toshiba 320 GB harddisk var.Bize ayrılan kısım 120 gb.Bu 120 gb lık kısım ise yaklaşık 100 saatlik yayın kaydediyor.500gb lık boş bir harici harddisk bağladığında yaklaşık olarak 350 saat civarı bir yayın oluyor.Buda harika bir rakam bence.Yanlız bilinmesi gereken en önemli şey ise harddiske kaydedilen yayını başka hiç bir yerde izlememiz mümkün değil.Yani pc'ye bağladığnda açmanın imkanı yok.Çok değişik bir şifreleme tekniği kullanılıyor.

Hocam sağol cevabın için...

Harddiskteki görüntüyü başka yerde izleyemiyorsak pek anlamı kalmadı benim için...

Ben evde yokken ya da uyurken yayınlanan sevdiğim belgeselleri kaydedip daha sonra ise ev halkı dizileri, acunun yapımlarını vs abuk-subuk şeyleri izlerken, bilgisayara geçip kaydettiğim belgeselleri izlemeyi ve arşivlemeyi hayal etmiştim ama hüsran oldum şu anda...

Ama yine de kayıt özelliğini kullanmak istiyorum elimdeki 1TB lık harddiski yazılımla ikiye bölüp denemeyi düşünüyorum acaba digitürk bunu yer mi bilmiyorum? harddiskin tamamını formatlamamı istemesin benden yarısını verebilirim ancak alsın istediği gibi formatlasın

Şimdi bu harici harddiski bölme işlemini araştırıyorum teşekkürler

241 Mesaj
20 Mart 2012; 15:28:21 

Rica ederim hocam yardımcı olabilseysem ne güzel.Aslında haklısın bende arşivlemek isterdim ama olmuyor.Harddisk konusunda umarım başarılı olursun :) Kolay gelsin şimdiden....

651 Mesaj
21 Mart 2012; 15:20:25 

digiturk ip tv olayına giriyormuş. (kısaca iptv= tivibu'ya benzer özellikte internetten istediğin içeriği seçip izleme)
bizim altech (digiturk +) alıcılar bu iş için uygun mu bilen var mı arkadaşlar?

2447 Mesaj
25 Mart 2012; 14:13:43 

quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

2 tane yeni cihaz var, hard diski kendin takıyosun

dt iq
dan bahsediyosunuz sanırsam
ama onun için platin paket gerekiyomuş
müş. tems söyledi
neyse artık o
ayrıca da geçişlerde plus için taahhüt bozma cezasıda varmış

222 Mesaj
30 Mart 2012; 14:07:50 

Pace kutuda, dizilerin tüm bölümlerini kaydedebiliyoruz. Kutu her hafta aynı saatte yeni bölümü kaydediyor. Sezonun ortasında bu dizinin otomatik olarak kaydetmesini iptal edemiyorum ben. Ne kadar kurcaladıysam da başaramadım, ne yaparsam yapayım illa ki kaydediyor alet. kaydetme komutunu nasıl kaldırabilirim, bilen var mı acaba?

SONY 40X3500 ||| PS3 (80 GB - NTSC/US)
Oyunlarım : GTA IV || MGS4 || PAIN || WARHAWK || LEGO INDIANA JONES: TOA || RATCHET & CLANK: TOD ||
SOCOM

PSN : YUSUF_S

1138 Mesaj
30 Mart 2012; 15:57:30 

quote:

Orijinalden alıntı: joseph27

Pace kutuda, dizilerin tüm bölümlerini kaydedebiliyoruz. Kutu her hafta aynı saatte yeni bölümü kaydediyor. Sezonun ortasında bu dizinin otomatik olarak kaydetmesini iptal edemiyorum ben. Ne kadar kurcaladıysam da başaramadım, ne yaparsam yapayım illa ki kaydediyor alet. kaydetme komutunu nasıl kaldırabilirim, bilen var mı acaba?

aynen bende de kayıt emri verdiğim dizinin yanında yesil bir S'ye benzer birşey var, kayıt tuşu hiçbir işlev sağlamıyor. otomatik kaydediyor.. işin komiği planlanmış kayıtlarda da gözükmediği halde kaydediyor, kayıt listesinde de sanki eksik kaydetmiş gibi kırmızı çarpılı gözüküyor.

TV: SAMSUNG 51D550 ve LG 42LM660S - Kamera: CANON Vixia HF 10 DVD: SAMSUNG P365 - Ses Sistemi: LOGITECH Z-5400 Digital 5+1 � UYDU: Digiturk Plus, Atlanta HDBOX ve Yumatu 8700CI (Turksat-Astra 19-Hotbird-EutelsatW3), Araç: HONDA Jazz 1.4 ES CVT (2007), Skoda Fabia 1.2 (2011)

34 Mesaj
31 Mart 2012; 8:59:14 

bende de pace var yaklasik 3-4 yildir kullaniyordum problemsiz.fakat birkac aydir NTVSPOR HD ve NATGEO Wild HD kanallari seyrederken cihaz kapaniyor. sadece bu kanallarda oluyor. boyle bir problem yasayan var mi?

222 Mesaj
2 Nisan 2012; 11:19:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Heavy1

aynen bende de kayıt emri verdiğim dizinin yanında yesil bir S'ye benzer birşey var, kayıt tuşu hiçbir işlev sağlamıyor. otomatik kaydediyor.. işin komiği planlanmış kayıtlarda da gözükmediği halde kaydediyor, kayıt listesinde de sanki eksik kaydetmiş gibi kırmızı çarpılı gözüküyor.

Evet kırmızı çarpı işaretli kaydediyor. Hadi çarpıyı da geçtik ama kaydettiği bölümün içeriğini de göremiyorsunuz info tuşu ile, tamamen boş çıkıyor ki bu da pek hoş olmuyor.

SONY 40X3500 ||| PS3 (80 GB - NTSC/US)
Oyunlarım : GTA IV || MGS4 || PAIN || WARHAWK || LEGO INDIANA JONES: TOA || RATCHET & CLANK: TOD ||
SOCOM

PSN : YUSUF_S

1138 Mesaj
2 Nisan 2012; 11:27:54 

quote:

Evet kırmızı çarpı işaretli kaydediyor. Hadi çarpıyı da geçtik ama kaydettiği bölümün içeriğini de göremiyorsunuz info tuşu ile, tamamen boş çıkıyor ki bu da pek hoş olmuyor.

evet bu benim de dikkatimi çekti, hoş olmuyor gerçekten de...

TV: SAMSUNG 51D550 ve LG 42LM660S - Kamera: CANON Vixia HF 10 DVD: SAMSUNG P365 - Ses Sistemi: LOGITECH Z-5400 Digital 5+1 � UYDU: Digiturk Plus, Atlanta HDBOX ve Yumatu 8700CI (Turksat-Astra 19-Hotbird-EutelsatW3), Araç: HONDA Jazz 1.4 ES CVT (2007), Skoda Fabia 1.2 (2011)

858 Mesaj
6 Nisan 2012; 19:01:18 

Arkadaşlar bende DT 9102 Hd kutu var ancak görüntü kalitesinden memnun değilim.Digi plus için verilen receiver ların görüntü kalitesi nasıldır acaba elimdeki kutuya göre ? Eğer fark varsa sırf bunun için bile plus a geçebilirim.
Sormak istediğim diğer bir husus da acaba plus cihazları çift tuner li mi ? Yani aynı anda ligt tv yi kayıt yapıp başka bir kanalı izleyebilirmiyim ? Son olarak ben 2 yıllık taahhüt vererek üye oldum,şimdi geçmek istesem plus a koşullar nedir bilginiz var mı,bana ne kadara mal olur ? Saygılar...

...Since 1988...

OĞUZHAN ESEN
Bursa Carrefour Sony Center
0507 461 50 76

403 Mesaj
10 Nisan 2012; 23:06:19 

Arkadaşlar birisi bana Nasıl Extra HDD Takarak daha fazla kayıt yapabileceğimi anlatabilir mi?

Digiturku arayıp sordum yok böyle birşey dediler. Bilen birisi anlatabilirse çok sevinirim.

9649 Mesaj
13 Nisan 2012; 16:32:46 

Selamlar. Digiturk plus kutum cok yavas calismaya basladi. Hizlanmasi icin ne yapmam lazim? Bide top gear'i seyretmek istiyorum. Hangi kanalda mevcut bu?

1331 Mesaj
13 Nisan 2012; 18:24:00 

SATILIK DİGİTURK PLUS CİHAZ...
SORUNSUZ...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

960 Mesaj
15 Nisan 2012; 0:18:29 

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Selamlar. Digiturk plus kutum cok yavas calismaya basladi. Hizlanmasi icin ne yapmam lazim? Bide top gear'i seyretmek istiyorum. Hangi kanalda mevcut bu?

HDD'yi elinden geldiğince az doldurmaya çalış hocam, ben kendi çapımda bir tek bu çareyi bulabildim.Kaç tane cihaz değiştirdim ama fayda etmedi.Bir de menülerde gezinirken HD kanalda değil, SD kanalı tercih edersen daha hızlı olacaktır

960 Mesaj
15 Nisan 2012; 0:21:55 

quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar birisi bana Nasıl Extra HDD Takarak daha fazla kayıt yapabileceğimi anlatabilir mi?

Digiturku arayıp sordum yok böyle birşey dediler. Bilen birisi anlatabilirse çok sevinirim.

Ben daha önceden arayıp sormuştum müşteri hizmetlerine.Bana da aynı yanıtı verdiler ve yayınlar kopyalamaya karşı korumalı diye eklediler.Sanırım bu yöntem henüz mümkün değil..

9649 Mesaj
15 Nisan 2012; 0:33:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

HDD'yi elinden geldiğince az doldurmaya çalış hocam, ben kendi çapımda bir tek bu çareyi bulabildim.Kaç tane cihaz değiştirdim ama fayda etmedi.Bir de menülerde gezinirken HD kanalda değil, SD kanalı tercih edersen daha hızlı olacaktır

babam sağolsun birçok maç kayıt ettiği için hdd ağzına kadar dolu. Yavaşlığın sebebi demek buymuş.

1331 Mesaj
16 Nisan 2012; 15:31:57 

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

babam sağolsun birçok maç kayıt ettiği için hdd ağzına kadar dolu. Yavaşlığın sebebi demek buymuş.

Eevet arkadaş doğru yazmış bende çok uğraştım en az 40-50gb boş kalmalı....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

144 Mesaj
16 Nisan 2012; 15:38:23 

quote:

Bu yeşil S işareti bende de var ve iptal edemiyorum. Cihaz bu işaret olan dizileri kayıt da etmiyor. Bu sorunu çözebilen var mı?

Tek birşey biliyorum, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Sokrat

415 Mesaj
16 Nisan 2012; 15:40:50 

Arkadaşlar, Digitürk'tede HD Plus üyelerine VOD servisi ücretsiz dimi ek ücret ödemeden, VOD tuşuna basınca gelen listeden seçip izleyebiliyorsun ?

1138 Mesaj
16 Nisan 2012; 15:46:39 

quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Arkadaşlar, Digitürk'tede HD Plus üyelerine VOD servisi ücretsiz dimi ek ücret ödemeden, VOD tuşuna basınca gelen listeden seçip izleyebiliyorsun ?

öde izle yazmıyorsa ücretsiz.. filmlerin üstüne gelince ücretli ücretsiz anlaşılıyor...

415 Mesaj
16 Nisan 2012; 16:03:38 

Ama çoğu film ücretsiz oluyor dimi ?
Ayrıca DT Plus'un en güzel cihazı hangisidir ? Kanal geçişleri hızlı, görüntü kalitesi güzel olan ?
DT Plus'da HDD gömülü dimi içinde ?

218 Mesaj
16 Nisan 2012; 19:16:25 

İş geregı sehir dışında olduğum zamanlarda digiturkplus ı makinesi ve kartıyla beraber annemlere goturup digiturk çanagina taksam lnb nin plus a ait olamamasından dolayı sıkıntı yasarmıyım.
Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3308 Mesaj
16 Nisan 2012; 19:46:54 

digiturk plustA vod servisibndeki diziler falan neye gore ekleniyor arkadaslar.mesela bende suan feriha yuklenmis.

858 Mesaj
17 Nisan 2012; 19:01:45 

quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Arkadaşlar bende DT 9102 Hd kutu var ancak görüntü kalitesinden memnun değilim.Digi plus için verilen receiver ların görüntü kalitesi nasıldır acaba elimdeki kutuya göre ? Eğer fark varsa sırf bunun için bile plus a geçebilirim.
Sormak istediğim diğer bir husus da acaba plus cihazları çift tuner li mi ? Yani aynı anda ligt tv yi kayıt yapıp başka bir kanalı izleyebilirmiyim ? Son olarak ben 2 yıllık taahhüt vererek üye oldum,şimdi geçmek istesem plus a koşullar nedir bilginiz var mı,bana ne kadara mal olur ? Saygılar...

Yok mu bilgisi olan bu konuda ??

...Since 1988...

OĞUZHAN ESEN
Bursa Carrefour Sony Center
0507 461 50 76

1138 Mesaj
18 Nisan 2012; 10:24:50 

quote:

Yok mu bilgisi olan bu konuda ??

Plus cihazlarda 3 tuner var, 2si kayıt için 1 tanesi de VOD için ayrılmış. Yani aynı anda bir kanal kayıt yaparken başka bir kanalı izleyebilirsin. Hatta kayıttan izlerken farklı 2 kanalı da kaydedebilirsin.

quote:

Son olarak ben 2 yıllık taahhüt vererek üye oldum,şimdi geçmek istesem plus a koşullar nedir bilginiz var mı,bana ne kadara mal olur ? Saygılar...

Bunu müşteri hizmetlerine sormanız gerekir. Bazıları (genelde) 9,90 aylık vererek izliyor. Eski üyelere 19,90 fiyat verdikleri de var sanıyorum.

1138 Mesaj
18 Nisan 2012; 10:27:08 

quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Ama çoğu film ücretsiz oluyor dimi ?
Ayrıca DT Plus'un en güzel cihazı hangisidir ? Kanal geçişleri hızlı, görüntü kalitesi güzel olan ?
DT Plus'da HDD gömülü dimi içinde ?

Sanırım ücret durumu pakete göre değişiyor, yani film paketiniz varsa çoğu film ücretsiz, sadece salonlarda gösterilen yeni filmler ücretli gibi. Yukarıda da belirttiğim gibi plus kutular arasında eski büyük kutunun görüntü kalitesi daha güzeldi. Ancak ısınma problemleri, geç açılması, kanal geçiş hızları vs. yüzünden yenisi daha kullanışlı. Evet, plus kutularda dahili HDD var.

1126 Mesaj
18 Nisan 2012; 17:35:29 

merhaba,

Plus kutuyu 2009 yılı 12. ayda kullanmaya basladım. 2011 11. ayda arayıp "ben bu kutu ile devam etmeyecegim, plus ozelliklerini kullanmıyorum Humax kutulara gecis yapıp faturamı dusurmek istiyorum" dedigimde, "zaten plus kutulara ilk yıl taahhut uygulanır ondan sonra kullandıgınız ay kadar herhangi bir kampanyaya girmezseniz aylık 19.90 odersiniz" dediler. ben de plus kutu ile devam ettim, sadece aylık ucret odeyecegimi ve herhangi bir zamanda plus kutuyu iade edersem sadece kullandıgım kadarını odeyecegimi teyid ettirdim.

nisan ayında uyeligimi sonlandırmak icin belgeleri gonderdim. bana bir teklif yapıldı kabul etmedim.

bugun tekrar ilestisime gecti MH ve bana uyeligimi sonlandırmam durumunda plus kutu icin 114 TL lik bir cezai bedel uygulayacaklarını soylediler. ben bunun mumkun olmadıgını bu konuyu cok net 2011 11. ayda onlarla konustugumu, taahhutten cıktıgımı ve sadece kullanacagım aylar icin 19.90 odeyecegim soylendigini belirttim. ses kayıtlarına ulasıp beni tekrar arayacaklarını soylediler.

herhangi bir teknoloji market kampanyasından yararlanmak icin hicbir sekilde yıllık taahhutte bulunmamak icin cok dikkatli haraket etmistim. su anda spor ekstra paketini dahi aylık taahhutsuz olarak izliyorum. olur da "hayır taahhutunuz devam ediyor ve bu cezai bedeli odemek durumundasınız" derlerse ne yapmam gerekir?

3419 Mesaj
18 Nisan 2012; 19:25:41 

beni aradılar sd kullanıyorum ve 2 yıl bu mayıs ta doluyor size 1 yıl ücretsiz plus verelim dediler bende bir düşüneyim dedim 1 yıl bitince sadece kutu kirası 19.90 olackmış ama ondada 1 sene geçince indirim yaparız dediler gerk var mı 20 tl aktivasyon vermeye 1 yıl sonra yok ben istemiyorum beğenmedim plusı deyince bir katakuli yapabilir ler mi?

5DMARK3canon24.70L2,canon100Lmacro,corei7 5820k,85 L f 1.2,manfrotto55xprob,manfrotto410 geared,lee filtters set http://500px.com/kenanyapici DH SERGİ

960 Mesaj
18 Nisan 2012; 19:36:12 

quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

beni aradılar sd kullanıyorum ve 2 yıl bu mayıs ta doluyor size 1 yıl ücretsiz plus verelim dediler bende bir düşüneyim dedim 1 yıl bitince sadece kutu kirası 19.90 olackmış ama ondada 1 sene geçince indirim yaparız dediler gerk var mı 20 tl aktivasyon vermeye 1 yıl sonra yok ben istemiyorum beğenmedim plusı deyince bir katakuli yapabilir ler mi?

Büyük ihtimalle size taahhütname imzalatacaklardır.O şekilde 2 yılın bir yılını ücretsiz kullanacaksınız sanırım

3419 Mesaj
18 Nisan 2012; 20:05:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

Büyük ihtimalle size taahhütname imzalatacaklardır.O şekilde 2 yılın bir yılını ücretsiz kullanacaksınız sanırım

anladım katakuliye getirebilirler diyorsun ama bayan telefonda 1 yıl taahhüt dedi 2 yıl demedi orda da bir madde olu mu acaba

5DMARK3canon24.70L2,canon100Lmacro,corei7 5820k,85 L f 1.2,manfrotto55xprob,manfrotto410 geared,lee filtters set http://500px.com/kenanyapici DH SERGİ

960 Mesaj
18 Nisan 2012; 20:20:47 

quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

anladım katakuliye getirebilirler diyorsun ama bayan telefonda 1 yıl taahhüt dedi 2 yıl demedi orda da bir madde olu mu acaba

Belki de ücretsiz kullanımdan sonraki yıl için bir yıl taahhüttür dostum.Bence görüşüp bu taahhütün ne zaman başlayacağını sormalısın.Digiturk öyle bir firma ki herkese farklı bir şey söylüyor.Aynı paketi izlesek de sana 40 bana 65 lira ücret ödetebiliyor.Bu yüzden kesin bir şey söylemek imkansız gibi =)

960 Mesaj
21 Nisan 2012; 21:00:40 

Evet, DT Plus cihazım ve ben yeni bir sorun ile karşınızdayız arkadaşlar.Az önce cihazı ve televizyonu açtım.Karşıma şu şekilde bir görüntü geldi:

http://g1204.hizliresim.com/w/p/4qtwq.jpg

Cihazı kapatıp açtım birkaç kere fakat herhangi bir değişiklik olmuyor.Sorun televizyondan değil, DVD player çalışıyor.DT Plus cihazım Pace marka:

http://g1204.hizliresim.com/w/p/4qu08.jpg

Bu sorunun sebebi ne olabilir, fişi tak çıkar yaptım birkaç kere fakat henüz düzelmedi

3419 Mesaj
22 Nisan 2012; 10:27:28 

yok ağabey geldiler kurdular benim plusı ücretsiz 1 yıl taahhüt

118 Mesaj
23 Nisan 2012; 16:49:30 

Selamlar,

2gün önce digi+ abone oldum ve bugün yarın evdeki eski HD kutuyu alıp digi+ kutu takacaklar.
En sağlıklı çalışan kutu hangisi arkadaşlar,marka model söyleyebilir misiniz lütfen.
Eski sorunlu cihazı kakalamasınlar bana..

iyi günler

474 Mesaj
29 Nisan 2012; 12:13:12 

Bugün Pace dekoder ile D+ geçişim yapıldı. Kanal geçişleri 7-8 sn sürüyor bu süre normal midir yoksa başka dekoderlarda daha kısa mıdır?

Anakart: Asus P8Z77-V, İşlemci: Intel i5 3570K 3.4, Ram: Corsair Vengeance 2x4GB, Harddisk: Corsair Force GT 120 GB SSD, Power Supply: Corsair HX750 W, Kasa: Corsair 550D

24462 Mesaj
29 Nisan 2012; 16:43:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Bugün Pace dekoder ile D+ geçişim yapıldı. Kanal geçişleri 7-8 sn sürüyor bu süre normal midir yoksa başka dekoderlarda daha kısa mıdır?

Aşırı fazla, en fazla 3sn olması gerek ki 3sn bile fazla bence.

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC 3 GB Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 Ram || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Kartı || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone Gaming Mouse || Sony Playstation 4 || Sony KDL-55W905A 55'' Triluminos Display 800 HZ 3D TV

171 Mesaj
30 Nisan 2012; 11:14:25 

Hafta sonu digiturk+plus ım kuruldu. Gayet güzel yalnız bir sorun var. İnternetten tv guide a girip prg. yı digiturk plus a kaydet seçeneğine tıklıyorum. Tel. imi şifremi istiyor sonra seçtiğiniz prg. plusınıza kaydedilmiştir iyi seyirler diyor. Yalnız eve döndüğümde prg. bitmiş olmasına rağmen REC yazısı cihaz da yazmaya devam ediyor. Kayıt listesine girdiğimde de kayıt gerçekleşmemiş oluyor. Yanında ünlem işareti var. Fakat kumandadan planlanmış kayıt ya da Rec e bastığımda kayıt gerçekleşiyor. Yani internet kısmında bir sıkıntı var.

Sebebini çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,
Bülent Dilek

...::: BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR :::...

1635 Mesaj
5 Mayıs 2012; 3:09:19