Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.819
Cevap
22
Favori
459.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İş geregı sehir dışında olduğum zamanlarda digiturkplus ı makinesi ve kartıyla beraber annemlere goturup digiturk çanagina taksam lnb nin plus a ait olamamasından dolayı sıkıntı yasarmıyım.
    Tesekkurler
  • digiturk plustA vod servisibndeki diziler falan neye gore ekleniyor arkadaslar.mesela bende suan feriha yuklenmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Arkadaşlar bende DT 9102 Hd kutu var ancak görüntü kalitesinden memnun değilim.Digi plus için verilen receiver ların görüntü kalitesi nasıldır acaba elimdeki kutuya göre ? Eğer fark varsa sırf bunun için bile plus a geçebilirim.
    Sormak istediğim diğer bir husus da acaba plus cihazları çift tuner li mi ? Yani aynı anda ligt tv yi kayıt yapıp başka bir kanalı izleyebilirmiyim ? Son olarak ben 2 yıllık taahhüt vererek üye oldum,şimdi geçmek istesem plus a koşullar nedir bilginiz var mı,bana ne kadara mal olur ? Saygılar...

Yok mu bilgisi olan bu konuda ??
  • quote:

Yok mu bilgisi olan bu konuda ??

quote:

Arkadaşlar bende DT 9102 Hd kutu var ancak görüntü kalitesinden memnun değilim.Digi plus için verilen receiver ların görüntü kalitesi nasıldır acaba elimdeki kutuya göre ? Eğer fark varsa sırf bunun için bile plus a geçebilirim.

Elinizdeki kutuyla farkı nedir bilemiyorum, ama plus kutular arasında eski büyük kutunun görüntü kalitesi daha güzeldi. Ancak ısınma problemleri, geç açılması, kanal geçiş hızları vs. yüzünden yenisi daha kullanışlı.

quote:

Sormak istediğim diğer bir husus da acaba plus cihazları çift tuner li mi ? Yani aynı anda ligt tv yi kayıt yapıp başka bir kanalı izleyebilirmiyim ?

Plus cihazlarda 3 tuner var, 2si kayıt için 1 tanesi de VOD için ayrılmış. Yani aynı anda bir kanal kayıt yaparken başka bir kanalı izleyebilirsin. Hatta kayıttan izlerken farklı 2 kanalı da kaydedebilirsin.

quote:

Son olarak ben 2 yıllık taahhüt vererek üye oldum,şimdi geçmek istesem plus a koşullar nedir bilginiz var mı,bana ne kadara mal olur ? Saygılar...

Bunu müşteri hizmetlerine sormanız gerekir. Bazıları (genelde) 9,90 aylık vererek izliyor. Eski üyelere 19,90 fiyat verdikleri de var sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Ama çoğu film ücretsiz oluyor dimi ?
    Ayrıca DT Plus'un en güzel cihazı hangisidir ? Kanal geçişleri hızlı, görüntü kalitesi güzel olan ?
    DT Plus'da HDD gömülü dimi içinde ?

Sanırım ücret durumu pakete göre değişiyor, yani film paketiniz varsa çoğu film ücretsiz, sadece salonlarda gösterilen yeni filmler ücretli gibi. Yukarıda da belirttiğim gibi plus kutular arasında eski büyük kutunun görüntü kalitesi daha güzeldi. Ancak ısınma problemleri, geç açılması, kanal geçiş hızları vs. yüzünden yenisi daha kullanışlı. Evet, plus kutularda dahili HDD var.
  • merhaba,

Plus kutuyu 2009 yılı 12. ayda kullanmaya basladım. 2011 11. ayda arayıp "ben bu kutu ile devam etmeyecegim, plus ozelliklerini kullanmıyorum Humax kutulara gecis yapıp faturamı dusurmek istiyorum" dedigimde, "zaten plus kutulara ilk yıl taahhut uygulanır ondan sonra kullandıgınız ay kadar herhangi bir kampanyaya girmezseniz aylık 19.90 odersiniz" dediler. ben de plus kutu ile devam ettim, sadece aylık ucret odeyecegimi ve herhangi bir zamanda plus kutuyu iade edersem sadece kullandıgım kadarını odeyecegimi teyid ettirdim.

nisan ayında uyeligimi sonlandırmak icin belgeleri gonderdim. bana bir teklif yapıldı kabul etmedim.

bugun tekrar ilestisime gecti MH ve bana uyeligimi sonlandırmam durumunda plus kutu icin 114 TL lik bir cezai bedel uygulayacaklarını soylediler. ben bunun mumkun olmadıgını bu konuyu cok net 2011 11. ayda onlarla konustugumu, taahhutten cıktıgımı ve sadece kullanacagım aylar icin 19.90 odeyecegim soylendigini belirttim. ses kayıtlarına ulasıp beni tekrar arayacaklarını soylediler.

herhangi bir teknoloji market kampanyasından yararlanmak icin hicbir sekilde yıllık taahhutte bulunmamak icin cok dikkatli haraket etmistim. su anda spor ekstra paketini dahi aylık taahhutsuz olarak izliyorum. olur da "hayır taahhutunuz devam ediyor ve bu cezai bedeli odemek durumundasınız" derlerse ne yapmam gerekir?

• beni aradılar sd kullanıyorum ve 2 yıl bu mayıs ta doluyor size 1 yıl ücretsiz plus verelim dediler bende bir düşüneyim dedim 1 yıl bitince sadece kutu kirası 19.90 olackmış ama ondada 1 sene geçince indirim yaparız dediler gerk var mı 20 tl aktivasyon vermeye 1 yıl sonra yok ben istemiyorum beğenmedim plusı deyince bir katakuli yapabilir ler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

beni aradılar sd kullanıyorum ve 2 yıl bu mayıs ta doluyor size 1 yıl ücretsiz plus verelim dediler bende bir düşüneyim dedim 1 yıl bitince sadece kutu kirası 19.90 olackmış ama ondada 1 sene geçince indirim yaparız dediler gerk var mı 20 tl aktivasyon vermeye 1 yıl sonra yok ben istemiyorum beğenmedim plusı deyince bir katakuli yapabilir ler mi?

Büyük ihtimalle size taahhütname imzalatacaklardır.O şekilde 2 yılın bir yılını ücretsiz kullanacaksınız sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

quote:

beni aradılar sd kullanıyorum ve 2 yıl bu mayıs ta doluyor size 1 yıl ücretsiz plus verelim dediler bende bir düşüneyim dedim 1 yıl bitince sadece kutu kirası 19.90 olackmış ama ondada 1 sene geçince indirim yaparız dediler gerk var mı 20 tl aktivasyon vermeye 1 yıl sonra yok ben istemiyorum beğenmedim plusı deyince bir katakuli yapabilir ler mi?

Büyük ihtimalle size taahhütname imzalatacaklardır.O şekilde 2 yılın bir yılını ücretsiz kullanacaksınız sanırım

anladım katakuliye getirebilirler diyorsun ama bayan telefonda 1 yıl taahhüt dedi 2 yıl demedi orda da bir madde olu mu acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

quote:

anladım katakuliye getirebilirler diyorsun ama bayan telefonda 1 yıl taahhüt dedi 2 yıl demedi orda da bir madde olu mu acaba

Belki de ücretsiz kullanımdan sonraki yıl için bir yıl taahhüttür dostum.Bence görüşüp bu taahhütün ne zaman başlayacağını sormalısın.Digiturk öyle bir firma ki herkese farklı bir şey söylüyor.Aynı paketi izlesek de sana 40 bana 65 lira ücret ödetebiliyor.Bu yüzden kesin bir şey söylemek imkansız gibi =)

• Evet, DT Plus cihazım ve ben yeni bir sorun ile karşınızdayız arkadaşlar.Az önce cihazı ve televizyonu açtım.Karşıma şu şekilde bir görüntü geldi:

Cihazı kapatıp açtım birkaç kere fakat herhangi bir değişiklik olmuyor.Sorun televizyondan değil, DVD player çalışıyor.DT Plus cihazım Pace marka:

Bu sorunun sebebi ne olabilir, fişi tak çıkar yaptım birkaç kere fakat henüz düzelmedi

• yok ağabey geldiler kurdular benim plusı ücretsiz 1 yıl taahhüt
  • Selamlar,

2gün önce digi+ abone oldum ve bugün yarın evdeki eski HD kutuyu alıp digi+ kutu takacaklar.
    En sağlıklı çalışan kutu hangisi arkadaşlar,marka model söyleyebilir misiniz lütfen.
    Eski sorunlu cihazı kakalamasınlar bana..

iyi günler
  • Bugün Pace dekoder ile D+ geçişim yapıldı. Kanal geçişleri 7-8 sn sürüyor bu süre normal midir yoksa başka dekoderlarda daha kısa mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Bugün Pace dekoder ile D+ geçişim yapıldı. Kanal geçişleri 7-8 sn sürüyor bu süre normal midir yoksa başka dekoderlarda daha kısa mıdır?

Aşırı fazla, en fazla 3sn olması gerek ki 3sn bile fazla bence.
  • Hafta sonu digiturk+plus ım kuruldu. Gayet güzel yalnız bir sorun var. İnternetten tv guide a girip prg. yı digiturk plus a kaydet seçeneğine tıklıyorum. Tel. imi şifremi istiyor sonra seçtiğiniz prg. plusınıza kaydedilmiştir iyi seyirler diyor. Yalnız eve döndüğümde prg. bitmiş olmasına rağmen REC yazısı cihaz da yazmaya devam ediyor. Kayıt listesine girdiğimde de kayıt gerçekleşmemiş oluyor. Yanında ünlem işareti var. Fakat kumandadan planlanmış kayıt ya da Rec e bastığımda kayıt gerçekleşiyor. Yani internet kısmında bir sıkıntı var.

Sebebini çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,
    Bülent Dilek
  • arkadaşlar plus kutuya sahipim. diyorumki içindeki harddiski söksem, 1 tblik harddisk taksam acaba olurmu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdilek

Hafta sonu digiturk+plus ım kuruldu. Gayet güzel yalnız bir sorun var. İnternetten tv guide a girip prg. yı digiturk plus a kaydet seçeneğine tıklıyorum. Tel. imi şifremi istiyor sonra seçtiğiniz prg. plusınıza kaydedilmiştir iyi seyirler diyor. Yalnız eve döndüğümde prg. bitmiş olmasına rağmen REC yazısı cihaz da yazmaya devam ediyor. Kayıt listesine girdiğimde de kayıt gerçekleşmemiş oluyor. Yanında ünlem işareti var. Fakat kumandadan planlanmış kayıt ya da Rec e bastığımda kayıt gerçekleşiyor. Yani internet kısmında bir sıkıntı var.

Sebebini çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,
    Bülent Dilek

aynı sıkıntı bende de var.... akşam gs-trb maçını kaydetmesi için işyerinden siteye girip komut vermiştim ama,aynen benimki de patlamış.
    müş.hiz. aramaya da üşendim...bir iki kez daha denicem olmazsa arıcam..

• 9100 arızalandı 7100 kurdular hiç memnun değilim ne yapabilirim görüntüsü çok kötü abi ya
  • Arkadaşlar benim bir sorum var...

Pace marka alıcımı harddisk sesinden dolayı değiştirdim. Yerine altech aldım. Ama inanılmaz bir kanal geçiş yavaşlığı var (pilleri yenilediğimde bile)

İki cihaz arasında kanal geçiş hızı konusunda belirgin bir fark var mı? Benim cihazdan kaynaklanan bir bozukluk olabilir mi ya da bana öyle geliyor olabilir mi?

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.