Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution (2011) / Director's Cut (2013) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
3
Favori
55.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ARŞİV İLK MESAJ

Tür:Cyberpunk Action RPG
    Yapımcı:Eidos Montreal, Nixxes Software
    Dağıtımcı:Square Enix
    Platform:PC,PS3,Xbox 360
    Çıkış tarihi:26 Ağustos 2011
    Web:http://www.deusex.com/
    Grafik Motoru:Modified Crystal Dynamics Engine
    Multiplayer:Yok
    Medya:Dijital download, DVD
    Yaş Sınırı:15
    Alternatif:?
    Fiyat:50$
    İngilizce Gereksinimi:Yüksek
    Video:https://www.youtube.com/c/gametrailers

Sistem İhtiyaçları

Minimum:
    2 GHz dual core CPU
    1 GB RAM (XP) / 2 GB (Vista and Windows 7)
    NVIDIA GeForce 8 series or ATI Radeon HD 2000 series or better GPU
    Windows XP, Windows Vista or Windows 7 with DirectX 9.0c OS
    8.5 GB free hard disk space

Recommended:
    AMD Phenom II X4 or Intel Core 2 Quad or better CPU
    2 GB RAM
    AMD Radeon HD 5850 or better GPU
    Windows 7 OS
    8.5 GB free hard disk space

Deus Ex: Human Revolution (2011) / Director's Cut (2013) [ANA KONU]Deus Ex: Human Revolution (2011) / Director's Cut (2013) [ANA KONU]
    Deus Ex: Human Revolution (2011) / Director's Cut (2013) [ANA KONU]Deus Ex: Human Revolution (2011) / Director's Cut (2013) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Valla videoda dikkat ettiğim kadarı ile mikroskobik bi yaratık gördüm başkada turuncumsumu sarımsımı desem bi renge benzer bişeyler görebildim
  • 2009 a daha çok var ya
  • İnşallah ilk oyunun kalitesini tekrar yakalarlar. Invisible war gibi olmaz inşallah. Fakat konsollara da yapılıyor olması benim umudumu azaltmakta. Bu oyunun tam bir rpg olmasını ve pc exclusive olmasını dilerdim.
  • Bu oyun süperdi haber için teşekkürler
  • 2. oyun güzel değildi....bunun güzel olacağını düşünüyorum daha çok var
  • İlk oyun oynamaya değerdi , ikincisini almadım bile. Bakalım bu nasıl olacak
  • ikincisinde ilkinden bisürü alıntı vardı hatta sonunda Jc.denton etrafında herkesi toplama seçeneği vardı ama oyun genelde vasattır bunun yerine max Payne 3 çıksa daha iyi gelirdi
  • vaww süper...cyborg bir cenin..
  • Görücez bakalım şimdiden tahmin yapmak istemiyorum.
  • oha la bu kadar erken oyunmu duyurulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: geniuspredator

oha la bu kadar erken oyunmu duyurulur

Az kalmış sende
  • 2000 senesi demosunu oynamıştım aldığım ilk bilgisayarımla vay be nostalji oldu
  • Güzel zevkli oyundu bu ama 2009a daha çok var 2009da da çıkarsa iyi zaten
  • himm guzel oyun 2 sinide oynamistim ama 1. daha guzeldi balshoye spassiba
  • Deus ex pc'yi ilk aldığımda oynadığım süper bir oyundu. İnanılmaz bir senaryosu vardı. Bir çok açıdan daha sonradan half life tarafından taklit edildiği söylenir. Ama fps ve rpg'yi harmanlayan ilk oyunlardan biridir. Oyun sonu bile 3 ayrı seçenekten oluşuyordu. unatco'da acemi bir ajan olarak başlayıp oyun sonunda dünyanın geleceğini kontrol eden adama dönüşüyordunuz. Tabi bu arada çoğu zaman unatco, silhoutte, mj-twelve gibi gruplarla ve helios gibi bilgisayar programları ile uğraşıyordunuz. Tabi bu arada oyunun en güzel kısımları nanoteknoloji sayesinde vücudumuzu entegre ettiğimiz çeşitli özellikler ve kazandığımız bonuslarla skillerimizi geliştirmekteydi. Öyleki bu nanoteknoloji ve skiller sayesinde inanılmaz bir oyun içi özgürlüğümüz oluyordu. Gitmek istediğimiz yerde yolumuzu kapatan bir kasayı süper güç nanobotu ile sallayıp atabilir veya arka kapıyı, kilit açma skili ile açabilir, veya atletik skillerimizi kullanarak tavana çıkıp ordan içeri süzülebilir veya kapılarda yer alan elektronik kilitleri hacking skilimizle rahatça açabilirdik. Senaryo şimdiki oyunlarda olduğu gibi dandik değildi. Oyun içinde bir ana senaryo ve bunun etrafında sizin müdahalelerinizle gelişen, değişen bir sürü yan senaryo vardı...

İkinci oyun pek kayda değer değildi. Basit bir taklitten ibaretti, cod4'ü bile ortalama ayarlarda rahatça çalıştıran pc'mde bile sistemi kasıyordu.

İnşallah üçüncüsü ilki gibi orjinal olurda zevkle oynarız...

• Şimdiden hayırlı olsun..
  • İki oyunu da severek oynamıştım. İnanılmaz senaryosu, beklenmedik ihanetler ile güzel bir seriydi. Aynı şekilde devam edecektir büyük ihtimal. Sağlam senaryolu oyunlara ihtiyacımız var.
  • Deus Ex 3'ün grafik motoru belli oldu

Eidos Interactive yaptığı açıklama ile Eidos Montreal tarafından geliştirilen FPS-RPG oyunu Deus Ex 3'te kullanılacak grafik motorunu duyurdu. PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen oyunda Tomb Raider: Legend'da kullanılan grafik motorunun gelişmiş bir versiyonu kullanılacak. Deus Ex hayranlarının merakla beklediği oyunun 2008 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Bakalım oyunumuz Warren Spector olmadan da başarılı olabilecek mi?

• @SCREAM_BG

Verdiğin haberlerin kaynağını neden belirtmiyorsun?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.