Şimdi Ara

30 Days of Night (2007)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu filme geçtiğimiz perşembe gecesi gittik.
    Alaska Barrow kasabası, her kış, bir ay boyunca sadece geceyi yaşayan bir yer. bir grup vampirimsi insan kasabayı basıyor. bol bol kasabalı yiyor üstüne kasabayı yakıyor, bu bir ay boyunca tırsak şerif ve ex aşkı, bir kaç insan daha gerek çatı katı gerek başka yerlerde saklanıyor 1 ay geçsin de gün doğsun diye

Sonunda tırsak şerif başta yapması gerekeni yapıyor ve... neyse spoiler vermeyelim

zamana ziyan, saçma sapan, aptalca kalitesiz bir film. asla tavsiye etmem
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Filme sinemada gitmeye değmiyeceğini biliyordum.

Divxi çabuk çıksada izlesek.
  • bence güzeldi o kadar da kötü diyemeyiz.diğer korku filmlerinden gayet başarılı..bir iki sahnede biraz saçmalık var aslında yok ama garip yani film iştevampirleri öyle güzel tiplerden seçmişlerki korkmamak elde değil:)tiplerine bakınca ne demek istediğimi anlarsınız.
  • ben sinemada seyrettim vasattı bence gidilmez
  • sağolun arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için demeki dvd'si filan çıkınca alıp seyretmeklazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Bu filme geçtiğimiz perşembe gecesi gittik.
    Alaska Barrow kasabası, her kış, bir ay boyunca sadece geceyi yaşayan bir yer. bir grup vampirimsi insan kasabayı basıyor. bol bol kasabalı yiyor üstüne kasabayı yakıyor, bu bir ay boyunca tırsak şerif ve ex aşkı, bir kaç insan daha gerek çatı katı gerek başka yerlerde saklanıyor 1 ay geçsin de gün doğsun diye

Sonunda tırsak şerif başta yapması gerekeni yapıyor ve... neyse spoiler vermeyelim

Arkadaşımın isteği üzerine filme gittik ve filmi ikimiz de beğenmedik. Filmde bir kaç mantıksız sahne vardı.

Jeeple kaçış sahnesinden sonra film benim için tamamen bitti.
  • yaw arkadaşlar o kadar vasat demeyin ya bakın imdb bile en azından 11.000 kişinin oylarıyla 7.0 puan almış..birkaç dediğiniz gibi saçma sahne vardı hangi filmde yok ki..
  • wampirimsi yaratıklar eskimoların diline yakın bir dil kullanıyorlardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: astarmh

yaw arkadaşlar o kadar vasat demeyin ya bakın imdb bile en azından 11.000 kişinin oylarıyla 7.0 puan almış..birkaç dediğiniz gibi saçma sahne vardı hangi filmde yok ki..

Yaş ortalamalarına baktın mı oyların
  • quote:

Orjinalden alıntı: astarmh

yaw arkadaşlar o kadar vasat demeyin ya bakın imdb bile en azından 11.000 kişinin oylarıyla 7.0 puan almış..birkaç dediğiniz gibi saçma sahne vardı hangi filmde yok ki..

imdb deki ratingler genelde istikrarsız oluyor. bunda oylama ile olmasının da etkisi var. şaheser dediğim filme bakıyorum öyle düşük bir oran almış ki hayret edebiliyorum.
  • Film ne cok iyi ned cok kotuydu.Izlenebilecek bir film ama sadece baska gidilecek bir film yoksa filmde birkac hata var insani sinirlendirecek onlarda olmasa guzel sayilir.
  • quote:

ne yapsın anca dank etti kafasna yapması gereken

hiç beğenmedm ben de..
  • öylesine izlenecek bir film bende beğenmedim sıkıcı çok sıkıcı
  • fragmanı'nı izledim gayet güzel bişeye benziyordu
    neyse artık internetden indireceğiz
  • quote:

Yaş ilerleyince sinemadan da anlamaz oldu huysuz ihtiyar.
    />
  • bu film zaman kaybı
  • Bu vampir hikayelerinden gına geldi artık. Sürekli aynı şeyi ısıtıp ısıtıp getiriyorlar. Zamanında Robert Rodriguez "from dusk till down - günbatımından şafağa" ile bu kapıyı kapattı. Hala açmak istiyorlar, anlamış değilim. Tam bir fiyasko. Gitmeyin bu filme. Batırsın yapımcılarını ki bir daha cüret eden olmasın ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri önümüze sermeye. Tabi çocuksu ve ezberci bir ruh taşıyorsanız sözümü dinlemeyin
  • bende yeni gittim filme
    bencede vasatı gecemez, ama dier sacma sapan vampir filmlerini dusunursek, bu en iilerinden biriydi
  • Neyseki filmin sonunu aşk filmlerine bağlamamışlar. Eğer orasıda öyle olsaydı kolamı perdeye atacaktım. Boş vakti olanlar için (10 ytl ayırabilecek olanlar için), zaman doldurucu bi film.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Yaş ilerleyince sinemadan da anlamaz oldu huysuz ihtiyar.
    />

eeee
    yaş ilerledikçe insan seçici oluyor

sensin bunak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.